نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حـس خــــوب چـــــــیــــســــت؟؟

819
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

حـس خــــوب چـــــــیــــســــت؟؟

حِــس خــــوب چـــــــیــــســــت؟؟
    حِــــس خــــوب اونــــیـــه کــــه تـــوی روضـــه ی امــــــام حُـــسـِـیـــن خـــادم بــــاشـــی...
    اونـــیـــه کـــه سَـــر درد خـَــفــَنـــی داشـــــتــــه بـــــاشـــی ولـــی بـــه عِــــشــــق امــــــام حُـــسِـــیـــن بـِـری تـــــو خِــیـــمـــه و وظـــیـــفــَــتــو انـــجــــام بــِدی...
    حِـــس خــــوب اون وقـــتـــیـــه کــــــه از پـــــا درد نــَــتـــــونـــی راه بـِــری و احــــســـــاس کُـــنـــی پـــاهـــات از مُـــچ بـــــه پـــــایــــیـــن فَــلَـــج شُـــده واز درد داره قَـــطـــع مـــیـــشـــه ولــــی بـــه عِـــشـــق امـــام حُـــسِـــیـــن وحَــضـــرَت ابـــوالـــفَـــضـــل بــِـری خِــیــمـــه و روی اون مـــوکِـــتـــا وفَـــرشـــای سَـــرد تـــوی ایـــن هَــــوا از ســـاعَـــت7شَـــب تـــا12 روی هَـــمـــون دوتــــا پــــا بـــایـــســـتـــی و دردو احـــــســـاس نــــکُـــنـــی....
    حِـــس خــــوب وقــــتـــیـــه کـــه شَـــبِ روضـــه ی حَـــضـــرَت عَـــلـــی اصـــغـَـر...خِـــیـــمـــ بــــا وُجــــود یــــه شـَـهـــیــد گـُــمـــنـــام کـــه تـــازه پــِــیـــدا شُـــده از کـَــربَـــلـــا نـــورانـــی بـِــشـــه و بــِـهـــت اجــــازه بــِـدَن زیـــر تـــابـــوتـِــشـــو بـِــگـــیـــری...اجـــازه بــِــدَن تـــابـــوتِــشـــو بــِــبـــوســـی...
    حِــــــــــسِـــــــــــ خـــــــوبـــــــــ یَــــــنـــــیــــ ایـــــــنـــــــ....

من قد این حرفا نیستم
    چون قشنگ بود گذاشتم
    ویرایش توسط Reepaa : 12-22-2014 در ساعت 04:01 PM
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

2. 8 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حـس خــــوب چـــــــیــــســــت؟؟

یه حس خوب با خدا با خدا باش تا منهای تموم مشکلات باشی ...

الو...

الو... سلام
    کسی اونجا نیست ؟؟؟؟؟ مگه اونجا خونه ی خدا نیست؟ پس چرا کسی جواب نمیده؟ یهو یه صدای مهربون! ..مثل اینکه صدای یه فرشتس .بله با کی کار داری کوچولو؟ خدا هست؟ باهاش قرار داشتم.. قول داده امشب جوابمو بده. بگو من میشنوم .کودک متعجب پرسید: مگه تو خدایی ؟من با خدا کار دارم ... هر چی میخوای به من بگو قول میدم به خدا بگم . صدای بغض آلودش آهسته گفت یعنی خدام منو دوست نداره؟؟؟؟ فرشته ساکت بود .بعد از مکثی نه چندان طولانی: نه خدا خیلی دوستت داره.مگه کسی میتونه تو رو دوست نداشته باشه؟ گفت :اصلا اگه نگی خدا باهام حرف بزنه گریه میکنما... بعد از چند لحظه هیاهوی سکوت ؛ بگو زیبا بگو .هر آنچه را که بر دل کوچکت سنگینی میکند بگو.. دیگر بغض امانش را بریده بود بلند بلند گریه کرد وگفت:خدا جون خدای مهربون،خدای قشنگم میخواستم بهت بگم تو رو خدا نذار بزرگ شم تو رو خدا...چرا ؟این مخالف تقدیره .چرا دوست نداری بزرگ بشی؟ آخه خدا من خیلی تو رو دوست دارم قد مامانم ،ده تا دوستت دارم . اگه بزرگ شم نکنه مثل بقیه فراموشت کنم؟ نکنه یادم بره که یه روزی بهت زنگ زدم ؟ نکنه یادم بره هر شب باهات قرار داشتم؟مثل بقیه کهبزرگ شدن و حرف منو نمی فهمن. مثل بقیه که بزرگن و فکر میکنن من الکی میگم با تو دوستم . مگه ما باهم دوست نیستیم؟پس چرا کسی حرفمو باور نمیکنه ؟خدا چرا بزرگا حرفاشون سخت سخته؟ مگه اینطوری نمی شه باهات حرف زد... خدا پس از تمام شدن گریه های کودک:آدم ،محبوب ترین مخلوق من.. چه زود خاطراتش رو به ازای بزرگ شدن فراموش میکنه...کاش همه مثل تو به جای خواسته های عجیب من رو از خودم طلب میکردند تا تمام دنیا در دستشان جا میگرفت. کاش همه مثل تو مرا برای خودم ونه برای خودخواهی شان میخواستند .دنیا برای تو کوچک است ... بیا تا برای همیشه کوچک بمانی وهرگز بزرگ نشوی...کودک کنار گوشی تلفن،درحالی که لبخندبرلب داشت در آغوش خدا به خواب فرو رفت.

4. 7 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : حـس خــــوب چـــــــیــــســــت؟؟

وقتی خادم امام حسین میشی هیچی جلودارت نیست من تجربه کردم ساعت ها هم براش خدمت کنی بازم دلت میخاد ادامه بدی چون واقعا یه نیروی عجیبی داره وقتی میبینی ازت راضی اون حس خوب بهت دست میده نیاز نیس حتما کسی خاصی باشی فقط باید دلت بخاد تا بری سمتش رفتی دیگه بسپار به خودش همه ی زندگیتو درستش میکن .

6. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد