مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32

موضوع: خسته شدم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خسته شدم

خیلی خسته ام;
    چندسال باهاش بودم,دیگه نمیخوامش,منو دوس نداره,فقط دنبال پولمه,همش میگه ما باید ماشین فلان و خونه فلان بخریم

آدم راحت طلبیه,بهش میگم باید شغل دولتی داشته باشی ولی میخواد از شرکت به اون بزرگی بیاد بیرون,میگه دلم میخواد تا ساعت 9 بخوابم,نمیخوام 6 صبح بیدار شم تا شب سرکار باشم,میگه حقوقشم کمه

چندین میلیون پول ازم گرفته,حتی یک ریال هم بهم پس نداده,هربار که بیرون رفتیم من باید پول ناهار یا شام رو حساب میکردم,حتی پول هتل توی مسافرتمون! پاساژ که میریم یه عالمه واسه خودش خرید میکنه ولی دریغ از یه روسری برای من

جواب پیامای من رو نمیده,ولی هروقت که زنگ میزنه اینقدر قربون و صدقم میره,میگه بدون من میمیره,هربار که ازش خداحافظی کردم و گفتم میخوام جدا بشم شروع کرده به گریه و زاری,چنددفعه اومده خونمون و التماس خونوادم کرده,هر روز بهم میگه نمیتونم ببینم زن یکی دیگه شدی,سکته میکنم,میگه نمیزارم مرد دیگه ای دستاتو بگیره,

توی گذشتش با یه دختر رابطه جنسی داشته,شایدم بیشتر,نمیدونم, من هم قبل از ایشون با آقایی شش ماه دوست بودم که خبر داره, توی این چند سال حتی یکبارم از گذشته من حرفی نزده, بعد از آشنایی با من همیشه میگه من نیاز دارم که س ک س کنم ولی قبل از عروسیمون نمیخوام بدنت رو لمس کنم,بعضی وقتا حرف های س ک سی میزنه,هروقت بهش گفتم اگه خسته شدی برو ازدواج کن میگه فقط با تو س ک س میکنم,حتی یک درصد به دختر دیگه ای فکر نمیکنم

عاشق بچه هم هست,حتی اسماشون رو انتخاب کرده,همیشه از آرزوی پدرشدنش میگه,میگه روزی که بچمون بدنیا میاد چون از خوشحالی گریه ام میگیره روم نمیشه بیام بیمارستان,
    حتی یه بار که بهش گفتم میخوام ازت جدا بشم بهم گفت زن من شو یه بچه برام بیار,بعدش برو زن هر دیوثی خواستی بشو,گفتم خب برو زن بگیر از زن خودت بچه دار شو,گفت فقط تو میتونی زن من بشی دیگه هیچ کس,گفتم خب برو بچه از پرورشگاه بگیر گفت میخوام مادرش تو باشی، میخوام شبیه تو باشه

چکار کنم؟خسته شدم,حرفهاش یعنی دوستم داره ولی بعضی از رفتاراش یعنی دوستم نداره
    ویرایش توسط رنگین کمان 2 : 01-05-2017 در ساعت 11:52 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    46
    تشکر شده 115 بار در 90 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : خسته شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگین کمان 2 نمایش پست ها
    خیلی خسته ام;
    چندسال باهاش بودم,دیگه نمیخوامش,منو دوس نداره,فقط دنبال پولمه,همش میگه ما باید ماشین فلان و خونه فلان بخریم

آدم راحت طلبیه,بهش میگم باید شغل دولتی داشته باشی ولی میخواد از شرکت به اون بزرگی بیاد بیرون,میگه دلم میخواد تا ساعت 9 بخوابم,نمیخوام 6 صبح بیدار شم تا شب سرکار باشم,میگه حقوقشم کمه

چندین میلیون پول ازم گرفته,حتی یک ریال هم بهم پس نداده,هربار که بیرون رفتیم من باید پول ناهار یا شام رو حساب میکردم,حتی پول هتل توی مسافرتمون! پاساژ که میریم یه عالمه واسه خودش خرید میکنه ولی دریغ از یه روسری برای من

جواب پیامای من رو نمیده,ولی هروقت که زنگ میزنه اینقدر قربون و صدقم میره,میگه بدون من میمیره,هربار که ازش خداحافظی کردم و گفتم میخوام جدا بشم شروع کرده به گریه و زاری,چنددفعه اومده خونمون و التماس خونوادم کرده,هر روز بهم میگه نمیتونم ببینم زن یکی دیگه شدی,سکته میکنم,میگه نمیزارم مرد دیگه ای دستاتو بگیره,

توی گذشتش با یه دختر رابطه جنسی داشته,شایدم بیشتر,نمیدونم,بعد از آشنایی با من توی این چندسال همیشه میگه من نیاز دارم که س ک س کنم ولی قبل از عروسیمون نمیخوام بدنت رو لمس کنم,بعضی وقتا حرف های س ک سی میزنه,هروقت بهش گفتم اگه خسته شدی برو ازدواج کن میگه فقط با تو س ک س میکنم,حتی یک درصد به دختر دیگه ای فکر نمیکنم

عاشق بچه هم هست,حتی اسماشون رو انتخاب کرده,همیشه از آرزوی پدرشدنش میگه,میگه روزی که بچمون بدنیا میاد چون از خوشحالی گریه ام میگیره روم نمیشه بیام بیمارستان,
    حتی یه بار که بهش گفتم میخوام ازت جدا بشم بهم گفت زن من شو یه بچه برام بیار,بعدش برو زن هر دیوثی خواستی بشو,گفتم خب برو زن بگیر از زن خودت بچه دار شو,گفت فقط تو میتونی زن من بشی دیگه هیچ کس,گفتم خب برو بچه از پرورشگاه بگیر گفت میخوام مادرش تو باشی، میخوام شبیه تو باشه

چکار کنم؟خسته شدم,حرفهاش یعنی دوستم داره ولی بعضی از رفتاراش یعنی دوستم نداره
    سلام. الان رابطتون در چه حدیه؟ خودتون مایل به ازدواج با ایشون هستید با وجود شرایطی که گفتید؟

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    سلام. الان رابطتون در چه حدیه؟ خودتون مایل به ازدواج با ایشون هستید با وجود شرایطی که گفتید؟
    رابطه ما مثل قبله,چندساله که روزی دوبار باهم حرف میزنیم,ایشون تهران هستند من شهرستان هستم,شش ماهی یکبار همو میبینیم,
    من نمیدونم که ازدواجم باهاش درسته یانه؟

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.06
    تشکـر
    46
    تشکر شده 115 بار در 90 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگین کمان 2 نمایش پست ها
    رابطه ما مثل قبله,چندساله که روزی دوبار باهم حرف میزنیم,ایشون تهران هستند من شهرستان هستم,شش ماهی یکبار همو میبینیم,
    من نمیدونم که ازدواجم باهاش درسته یانه؟
    خودتون سبک سنگین کنید ببینید دوس دارید آخر رابطه تون به کجا برسه... اگر میخواهید رابطه جدی ای باایشون داشته باشید (ازدواج) مستقیما بهشون بگید این موضوع رو که از اینجور رابطه خسته شدید ... اگر هم حس میکنید که مناسب ازدواج با شما نیستند و این رابطه براشون جدی نیست رابطتونو تموم کنید... چون این رابطه نصفه و نیمه به ضرر شماست..برای حال حاضرتون که این رابطه براتون فرسایشی بوده، طوری که حس خستگی دارید ، در حالی که برای اون آقا برعکسه، خب معلومه که تا وقتی شما دارید باهاشون راه میاید ایشون نخواهند تغییر وضعیتی در رابطه تون بدن... تمام برخوردهای این آقا توی این مدت اشنایی تونو مجددا برسی کنید... معیاراتونو برای انتخاب همسر آیندتون تعیین کنید و حالا مقایسه کنید که ایشون شریک خوبی برای زندگیتون هستند یاخیر...
    اگه ممکنه سن خودتون و اون آقا رو هم بگید.

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

رابطمون جدی هست,چندسال پیش اومدن خواستگاری ولی خونوادم گفتن نه,دلیل خونوادم منطقی نیست میگن چون تهرانیه و ما نمیتونیم هیچ شناختی از خودش و خونوادش پیدا کنیم پس نه,الان منتظرم ارشدش تموم بشه,من دانشجوی دکترا هستم ایشون هم ارشد,زمانی که اومدن خواستگاری لیسانس بودن ولی نشست درس خوند و ارشد بین الملل تهران قبول شد,من 27سالمه اونم 30سالشه

6. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من معیارم واسه ازدواج فقط اخلاق خوبه و خونواده خوب, برای بقیه چیزا مثل مدرک و شغل هم داره درسشو ادامه میده,پارسال که ارشد قبول شد همزمان یه شرکت خوب مشغول به کار شد ولی خودش شغلشو دوست نداره,میگه کارمندیه,زحمت زیاد و حقوق کم,ولی من خودم از شغلش راضی هستم

7. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من الان از رفتارهایی که ازش دیدم ناراحتم,نمیدونم منو واقعا دوست داره یا موقعیت منو میخواد,وقتی هم به خودش میگم چرا اینجوری رفتار کردی میگه اخلاقم همینه نمیتونم عوض بشم ولی دوستت دارم و دارم همه کار برات میکنم

8. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خودش همیشه میگه همه پول هایی که بهم دادی رو بهت پس میدم,یه بار بهش گفتم زشته که من بهت پول بدم تو مگه غرور مردا رو نداری؟نباید از زنت پول بگیری میگه بهم فرصت بده بعدا همه محبت هاتو جبران میکنم
    بهش میگم وقتی حرف س ک سی میزنی احساس میکنم ازین مردای خراب و هوس بازی,میگه همه آدما به س ک س نیاز دارن اگه ازین حرفا نزنم یعنی مشکل دارم,میگه تو زن من هستی فقط با تو میتونم این حرفا رو بزنم

9. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بابام باهاش مخالفتی نداره,میگه دختر و پسر فقط باید همدیگه رو دوست داشته باشن,میگه هرچی خودت میگی,از نگاه بابام میفهمم که خوشش میاد ازش,ولی مامانم و داداشام میگن این پسر تهرونی مخ تو رو زده

10. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اینقدر از نظر روحی خسته هستم که میگم بزنم زیر همه چی و باهاش خداحافظی کنم,هر هفته میرم حرم امام رضا تا خدا بهم صبر بده,ولی گیج شدم,نمیدونم حق با خونوادمه یا نه

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)