مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: خسته شدم

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خسته شدم

هیچ وقت دوستم نداشت,هروقت بهش میگفتم حالم خوب نبوده رفتم بیمارستان رفتم آزمایشگاه اصلا نمی پرسید چی شده,براش همه کار میکردم که هیچ وقت غصه ای نداشته باشه,هیچ وقت سرش غر نمیزدم,آرزوم این بود که بعد از ازدواجم کنار خونوادم باشه که بتونم هر هفته به مامان و بابام سر بزنم,ولی بخاطر اون داشتم از همه برنامه هام و آرزوهام میزدم,چرا پسرا اینقدر نامردن,هیچ کدومشون آدم نیستن,هیچ کدومشون,از همشون حالم بهم میخوره,
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اهل نفرین کردن نیستم,ولی هیچ وقت نمی بخشمش,همش تقصیر خودمه,همون روزای اول که شناختمش باید ولش میکردم,آخه من چقدر احمقم,

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33337
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

رنگین کمان عزیز چرا به خودت توهین می کنی? چرا خودت رو رنج میدی ? تو نه احمقی و ته زندگی به پایان رسیده ، ما ادمها اگه اشتباه نکنیم کی اشتیاه کنه ? موجوداتی که دارای اختیار نیستن ? اصلا ما اختیار داریم و همین اختیار باعث میشه اشتباه کنیم و این اشتباهات خیلی عزیزن چون اگه نباشن ما بزرگ نمیشیم تا اخر عمرمون یه موجود خام و خوش خیال و بی عقل میمونیم ، عزیزم در مرحله ی اول خودت رو دوست داشته باش ، تو یه دختر پاک و ساده دل و مهربون و عاشق بودی و قابل ستایشی ، دوم اطفا از قلب و ذهنت قبول کن که اون آ قا یه سواستفاده گره و علاقه ای به تو نداره، اینو از کسی بشنو که با همچین ادمی سر و کار داشته، تا زمانی که حتی یه ذره فکر کنی اون ادم دوستت داره اشتباهاتت ادامه پیدا خواهد کرد و هربار هم وخیم تر خواهد شد ، وقتی کاملاً اون رو از قلب و ذهنت خارج کردی بیا رو مدار منطق ، بشین حساب کن چقدر از نظر مالی بهت بدهکاره حتی اگه پولدار ترین دختر دنیا هم هستی از یک قرونش هم نگذر نذار پیش خودش بگه رفتم با دو تا قربون صدقه و ه خواستگاری مخ یه دختر پولدار شهرستانی رو زدم و از زرنگیش کیف کنه ، بالاخره یه مستنداتی از این انتقال پولها داری ، مگر اینکه اون پسر چیزی ازت داشته باشه که بتونه باهاش باج خواهی کنه در اون صورت هم بشین ببین قضيه رو همینجا تموم کنی و از خیر پولت بگذری مهمتره یا پولت و یک چیز رو هم هرگز فراموش نکن هر اتغاقی که بیفته پدر و مادر عاشقتن و پشتت ،نگو اگه شکایت قضايي کنم تنهام ، نگو اگه پسره ابرومو ببره بابا مامانم منو میکشن ، پدر و مادرا زیاد از این حرفا میزنن ولی پاش که بیفته سفت و سخت پشتتن ، لطفا این رو از من قبول کن و نگو نه پدر و مادر من فرق دارن ، و سوم حتما حتما در دفعه بعدی با کسی وارد رابطه ی اشنایی شو که وضع مالی بهتری از تو داشته باشه ، خواهش میکنم عزیزم ، و کلام آخر اینکه قدر خودتو بدون .

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط santamaria نمایش پست ها
    رنگین کمان عزیز چرا به خودت توهین می کنی? چرا خودت رو رنج میدی ? تو نه احمقی و ته زندگی به پایان رسیده ، ما ادمها اگه اشتباه نکنیم کی اشتیاه کنه ? موجوداتی که دارای اختیار نیستن ? اصلا ما اختیار داریم و همین اختیار باعث میشه اشتباه کنیم و این اشتباهات خیلی عزیزن چون اگه نباشن ما بزرگ نمیشیم تا اخر عمرمون یه موجود خام و خوش خیال و بی عقل میمونیم ، عزیزم در مرحله ی اول خودت رو دوست داشته باش ، تو یه دختر پاک و ساده دل و مهربون و عاشق بودی و قابل ستایشی ، دوم اطفا از قلب و ذهنت قبول کن که اون آ قا یه سواستفاده گره و علاقه ای به تو نداره، اینو از کسی بشنو که با همچین ادمی سر و کار داشته، تا زمانی که حتی یه ذره فکر کنی اون ادم دوستت داره اشتباهاتت ادامه پیدا خواهد کرد و هربار هم وخیم تر خواهد شد ، وقتی کاملاً اون رو از قلب و ذهنت خارج کردی بیا رو مدار منطق ، بشین حساب کن چقدر از نظر مالی بهت بدهکاره حتی اگه پولدار ترین دختر دنیا هم هستی از یک قرونش هم نگذر نذار پیش خودش بگه رفتم با دو تا قربون صدقه و ه خواستگاری مخ یه دختر پولدار شهرستانی رو زدم و از زرنگیش کیف کنه ، بالاخره یه مستنداتی از این انتقال پولها داری ، مگر اینکه اون پسر چیزی ازت داشته باشه که بتونه باهاش باج خواهی کنه در اون صورت هم بشین ببین قضيه رو همینجا تموم کنی و از خیر پولت بگذری مهمتره یا پولت و یک چیز رو هم هرگز فراموش نکن هر اتغاقی که بیفته پدر و مادر عاشقتن و پشتت ،نگو اگه شکایت قضايي کنم تنهام ، نگو اگه پسره ابرومو ببره بابا مامانم منو میکشن ، پدر و مادرا زیاد از این حرفا میزنن ولی پاش که بیفته سفت و سخت پشتتن ، لطفا این رو از من قبول کن و نگو نه پدر و مادر من فرق دارن ، و سوم حتما حتما در دفعه بعدی با کسی وارد رابطه ی اشنایی شو که وضع مالی بهتری از تو داشته باشه ، خواهش میکنم عزیزم ، و کلام آخر اینکه قدر خودتو بدون .
    مچکرم بابت دلگرمیتون,نه اون هیچ مدرکی ازم نداره که بخواد آبروی منو ببره,جز چند تا عکس توی رستوران که مهم نیست,اون اصلا دنبال ریختن آبروی من نیست,درسته که منو سرکیسه کرده ولی پسر مهربونیه,توی این چندسال یکبار ندیدم غیبت کنه یا از کسی بد بگه,از خونواده اصیلی هست,همیشه هم از آبروریزی و این چیزا بدش میومد,ولی من خودم نمیخوام ازش شکایت کنم,به خودش گفتم پولمو نیاز دارم اگه خواست پس میده اگرم نخواست مهم نیست,حوصله شکایت و این کارا رو ندارم,فقط میخوام همه چی تموم بشه,

5. کاربران زیر از رنگین کمان 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    99
    تشکر شده 142 بار در 98 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    1

این آقا بیشتر دنبال پول شما بوده ولی این دلیل نمی شود که از همه مردها متنفر باشید ضمنا افسوس از گذشته هیچ کمکی به شما نمی کند پس ما می توانیم فقط از گذشته درس بگیریم و اشتباهات گذشته دیگر تکرار نکنیم ان شاءالله خدا یک همسر خوب نصیبتون بکند موفق و موید باشید

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    این آقا بیشتر دنبال پول شما بوده ولی این دلیل نمی شود که از همه مردها متنفر باشید ضمنا افسوس از گذشته هیچ کمکی به شما نمی کند پس ما می توانیم فقط از گذشته درس بگیریم و اشتباهات گذشته دیگر تکرار نکنیم ان شاءالله خدا یک همسر خوب نصیبتون بکند موفق و موید باشید
    مچکرم,شما هم موفق باشید

8. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32935
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.52
    تشکـر
    32
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

راستش تقریبا علت اصلی مشکلات ما خودمون هستیم.
    با اینکه میدونیم کاری که میکنیم اشتباهه ولی بازم ادامش میدیم و آخرش همون میشه که نباید میشد.
    سعی کنین برای همیشه این نوع ارتباطات رو بزارین کنار تا با یک آدم درست و هم فکر بتونین ازدواج کنین.
    گذشته دیگه گذشت مهم اینکه ازش برای آینده استفاده کنیم.

9. کاربران زیر از داداش کایکو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.55
    تشکـر
    3,913
    تشکر شده 9,067 بار در 4,448 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگین کمان 2 نمایش پست ها
    خیلی خسته ام;
    چندسال باهاش بودم,دیگه نمیخوامش,منو دوس نداره,فقط دنبال پولمه,همش میگه ما باید ماشین فلان و خونه فلان بخریم

آدم راحت طلبیه,بهش میگم باید شغل دولتی داشته باشی ولی میخواد از شرکت به اون بزرگی بیاد بیرون,میگه دلم میخواد تا ساعت 9 بخوابم,نمیخوام 6 صبح بیدار شم تا شب سرکار باشم,میگه حقوقشم کمه

چندین میلیون پول ازم گرفته,حتی یک ریال هم بهم پس نداده,هربار که بیرون رفتیم من باید پول ناهار یا شام رو حساب میکردم,حتی پول هتل توی مسافرتمون! پاساژ که میریم یه عالمه واسه خودش خرید میکنه ولی دریغ از یه روسری برای من

جواب پیامای من رو نمیده,ولی هروقت که زنگ میزنه اینقدر قربون و صدقم میره,میگه بدون من میمیره,هربار که ازش خداحافظی کردم و گفتم میخوام جدا بشم شروع کرده به گریه و زاری,چنددفعه اومده خونمون و التماس خونوادم کرده,هر روز بهم میگه نمیتونم ببینم زن یکی دیگه شدی,سکته میکنم,میگه نمیزارم مرد دیگه ای دستاتو بگیره,

توی گذشتش با یه دختر رابطه جنسی داشته,شایدم بیشتر,نمیدونم, من هم قبل از ایشون با آقایی شش ماه دوست بودم که خبر داره, توی این چند سال حتی یکبارم از گذشته من حرفی نزده, بعد از آشنایی با من همیشه میگه من نیاز دارم که س ک س کنم ولی قبل از عروسیمون نمیخوام بدنت رو لمس کنم,بعضی وقتا حرف های س ک سی میزنه,هروقت بهش گفتم اگه خسته شدی برو ازدواج کن میگه فقط با تو س ک س میکنم,حتی یک درصد به دختر دیگه ای فکر نمیکنم

عاشق بچه هم هست,حتی اسماشون رو انتخاب کرده,همیشه از آرزوی پدرشدنش میگه,میگه روزی که بچمون بدنیا میاد چون از خوشحالی گریه ام میگیره روم نمیشه بیام بیمارستان,
    حتی یه بار که بهش گفتم میخوام ازت جدا بشم بهم گفت زن من شو یه بچه برام بیار,بعدش برو زن هر دیوثی خواستی بشو,گفتم خب برو زن بگیر از زن خودت بچه دار شو,گفت فقط تو میتونی زن من بشی دیگه هیچ کس,گفتم خب برو بچه از پرورشگاه بگیر گفت میخوام مادرش تو باشی، میخوام شبیه تو باشه

چکار کنم؟خسته شدم,حرفهاش یعنی دوستم داره ولی بعضی از رفتاراش یعنی دوستم نداره
    خیلی ساده خودتونو سرکار گذاشتید و به ندیدن زدید و جوابی که سالها بعد قراره بهش برسید همین امروز میدونید

فقط دوست دارید با کلمات بازی کنید و بین کلمات دوست داشتن و .... بگردید و خودتون رو توجیح کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

11. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33230
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط داداش کایکو نمایش پست ها
    راستش تقریبا علت اصلی مشکلات ما خودمون هستیم.
    با اینکه میدونیم کاری که میکنیم اشتباهه ولی بازم ادامش میدیم و آخرش همون میشه که نباید میشد.
    سعی کنین برای همیشه این نوع ارتباطات رو بزارین کنار تا با یک آدم درست و هم فکر بتونین ازدواج کنین.
    گذشته دیگه گذشت مهم اینکه ازش برای آینده استفاده کنیم.
    بله درست گفتید,

12. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.67
    تشکـر
    3,821
    تشکر شده 3,275 بار در 1,139 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگین کمان 2 نمایش پست ها
    نمیخوام دیگه باهاش حرف بزنم. دیگه حالم از عشق و دوست داشتن بهم میخوره. حق با شماست اون دوستم نداره، فقط دنبال پوله. الان فقط دلم میخواد فردا صبح از خواب بیدار نشم.
    دوست عزیز درسته اشتباه کردید شما ولی مهم اینه الان فهمدید و دیگه نمیخاین رویه سابق رو در پیش بگیرید شما جونی و هنوز فرصت داره ناامید نباش بشین برای زندگیت برنامه بریز ودیگه به گذشته فک نکن سخته ولی گذشت زمان همه چیز و حل میکنه خودتونو سرگارم کارو فعالیت و کارهنری که دوست دارید بکنید باشگاه ورزشی برید روحیه تون عوض بشه هی نشینید یه گوشه زانو غم بغل بگیرید اگه هم طرفتون دوباره به پیسی خورد و باز اومد سراغ شما 4تا حرف عشقولانم گفت دیگه گول حرفاشو نخورید.

13. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)