مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 48

موضوع: ...دختر = کالا...

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.33
    تشکـر
    438
    تشکر شده 2,606 بار در 1,418 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ...دختر = کالا...

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    بهتره بجای تمرکز روی دیگران ، روی خودمون متمرکز بشیم .

یک سوال ؟

خودتون چرا تا الان دنبال دوستی و اون روابط ناسالم نرفتین ؟ به چه دلیل ؟

من
    آدم مذهبی نیستم که بگم این روابط گناه هست و این حرفا یا بخوام آخوندی بهش نگاه کنم

تاحالا میلیون ها بار شده تو کوچه خیابون دانشگاه دیدم فلان دختر به قول پسرای امروز داره
    بهم نخ میده و یه قسمت از من مایل بوده بره طرفش اولین چیزی هم که تو ذهنم میومده این بوده بابا برو با دختره دوست بشو اول اینکه تنها نیستی دیگه دوم اینکه پایه گشت و گذار پیدا میکنی سوم اینکه میتونی یه تو دهنی بزنی به اونایی که مسخرت میکنن که دوست دختر نداری ببین میتونی کلی حالشون را بگیری بگی دوست دختر من از دوست دخترای شما خوشگل تره

ولی یه قسمت دیگم انگار منو زنجیر کرده که حتی توان نداشتم اون لحظه قدم از قدم بردارم
    سریع میاد تو ذهنم خب میخوای با دختره ارتباط بگیری آخرش قراره چی بشه .دختره اگه به سمتت میاد قطعا یه هدف بزرگش قراره ازدواج با تو باشه ولی تو که الان شرایط ازدواج را نداری عنوان شغلیت مشخص نیست چجوری میخوای به دختره قول ازدواج بدی آیا این وجدانه دختر مردم را سر کار بزاری آیا این انصافه دختر مردم وابستت بشه به خاطر هیچ و پوچ.این خیانت نیست به پدر مادر اون دختر که با دخترشون دوست بشی دلشو به دست بیاری ولی هیچ آینده نیست نداشته باشی واسه ارتباطت با اون دختر آیا اصلا تو میتونی با دختری که سر خیابون وایستاده و ماشینتو میبینه دست بالا میکنه ازدواج کنی

هنوز درک نکردم این چه نیرویی هستش ولی هروقت که فرصتش بود و خواستم برم دنبال ارتباط با دختری اون لحظه حسی بهم دست میده که انگار دارم بزرگترین گناه زندگیم را مرتکب میشم و بعدم اون افکار میاد تو ذهنم و قفل میشم همونجا و نمیتونم شروع کننده یه ارتباط دوستی با دختری باشم انگار کاملا زنجیر شده هم بدنم هم زبونم

نمیدونم چرا اینطوریه ؟؟ نظر شما چیه چرا اینطوریه؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.33
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها

این اسمش توبه نیست
    من منظورم توبه واقعی بود.
    توبه واقعی شرط و شروط داره استغفرالله مسخره بازی نیست که!!
    من کل تایپیکم مبحثم این بود : آقا شماها که دارید خودتون را میکشید هی میگید توبه کرده شاید توبه کرده خیلی از جوونا دختر و پسر اینطوری توبه میکنن میدونن کارشون اشتباهه ولی میگن انجام میدیم و بعدش توبه میکنیم .آقا من نمیتونم بپذیرم که دختره میاد میگه من فعلا نیاز جنسی دارم با دوست پسرم میخوابم بعد که رفع شد توبه میکنم

مگرنه من اصلا عددی نیستم بخوام حتی درباره دختری که توبه واقعی کرده فکر کنم

من سام اگه بدونم همسرم قبل ازدواج با من چندین دوست پسر داشته ولی الان توبه واقعی کرده و قرار نیست چند سال بعد ازدواج یاد دوست پسراش بیوفته و خاطراتشون

قطعا با افتخار باهاش ازدواج میکنم چون متعقد هستم کسی که یه راه اشتباهی را میره و بعد پشیمون میشه و واقعا توبه میکنه درصد وفادار بودنش از کسی که راه اشتباه را نرفته و فقط حرف میزنه که من دنبال این کارا نرفتم خیلی خیلی بیشتره چون اون مزشو چشیده و دیگه واسش جذابیتی نداره این راه پس توبه واقعی میکنه و برمیگرده وقتی خدا بخشیده من بنده اصلا عددی نیستم که بخام حرفی در بیارم

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.05
    تشکـر
    18,357
    تشکر شده 9,676 بار در 3,331 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    من
    آدم مذهبی نیستم که بگم این روابط گناه هست و این حرفا یا بخوام آخوندی بهش نگاه کنم

تاحالا میلیون ها بار شده تو کوچه خیابون دانشگاه دیدم فلان دختر به قول پسرای امروز داره
    بهم نخ میده و یه قسمت از من مایل بوده بره طرفش اولین چیزی هم که تو ذهنم میومده این بوده بابا برو با دختره دوست بشو اول اینکه تنها نیستی دیگه دوم اینکه پایه گشت و گذار پیدا میکنی سوم اینکه میتونی یه تو دهنی بزنی به اونایی که مسخرت میکنن که دوست دختر نداری ببین میتونی کلی حالشون را بگیری بگی دوست دختر من از دوست دخترای شما خوشگل تره

ولی یه قسمت دیگم انگار منو زنجیر کرده که حتی توان نداشتم اون لحظه قدم از قدم بردارم
    سریع میاد تو ذهنم خب میخوای با دختره ارتباط بگیری آخرش قراره چی بشه .دختره اگه به سمتت میاد قطعا یه هدف بزرگش قراره ازدواج با تو باشه ولی تو که الان شرایط ازدواج را نداری عنوان شغلیت مشخص نیست چجوری میخوای به دختره قول ازدواج بدی آیا این وجدانه دختر مردم را سر کار بزاری آیا این انصافه دختر مردم وابستت بشه به خاطر هیچ و پوچ.این خیانت نیست به پدر مادر اون دختر که با دخترشون دوست بشی دلشو به دست بیاری ولی هیچ آینده نیست نداشته باشی واسه ارتباطت با اون دختر آیا اصلا تو میتونی با دختری که سر خیابون وایستاده و ماشینتو میبینه دست بالا میکنه ازدواج کنی

هنوز درک نکردم این چه نیرویی هستش ولی هروقت که فرصتش بود و خواستم برم دنبال ارتباط با دختری اون لحظه حسی بهم دست میده که انگار دارم بزرگترین گناه زندگیم را مرتکب میشم و بعدم اون افکار میاد تو ذهنم و قفل میشم همونجا و نمیتونم شروع کننده یه ارتباط دوستی با دختری باشم انگار کاملا زنجیر شده هم بدنم هم زبونم

نمیدونم چرا اینطوریه ؟؟ نظر شما چیه چرا اینطوریه؟؟؟
    اول بگم که این حالت اسمش هست حیای درونی ، و ربطی به ظاهر و اعتقادات نداره .

اینکه این حیا درونی را چطور بدست آوردین ، مطمعنن از محیط خانواده سالم بهتون داده شده ...

اما اینکه گفتین من مذهبی نیستم و به خاطر گناه و این حرفا نیست که بخوام آخوند بازی در بیارم ، اینو بهتون بگم که منم حتی اولاش که از این روابط فاصله میگرفتن دلایلش مذهبی نبود .

اما یک چیز را مطمعنم ، اونم اینه که ما تا وقتی که برای خدا کاری نکرده باشیم ارزشی نداره ( انجام کاری بدون نیت در راه خدا ارزش نداره )

اگر شما و یا خود من در گذشته سمت دختری نمیرفتیم به خدا خدا نبوده ، به خاطر خودمون بوده ... ( یک حقیقته )

پس وقتی ما با نیت غیر خدایی سمت یکسری چیز ها نرفتیم ، پس چرا باید انتظار داشته باشیم که تاثیر آیه و حدیث های دین تو زندگیمون حس کنیم ؟ اگر خدا همسر پاک قرار به کسی بده ، چرا باید به ما ای که برای اون تقوا نکردیم بده ؟

اینکه شیخ و آخوند ها چطور هستن به خودشون مربوطه ، هر کس باید نقش خودش را در زندگی به خوبی ایفا کنه ...

اما اگر ما خدا را میخوایم ، و زندگی خوبی که در قرآن و حدیث ها هست را میخواییم باید به بقیه دستور هاش هم توجه کنیم ، و برای کار هامون فقط نیت خدای داشته باشیم، نه جهنم ، نه بهشت ، نه برای خودمون .

اگر ما بگیم مشورب نمیخورم به خاطر خدا ارزش داره ، اما اگر بگیم بخورم میرم جهنم ، یا نخورم میرم بهشت ، یا نمیخورم به خاطر خودم چون ضرر داره برای من و زندگی ، ارزشی به اون صورت نداره .

نمیگم کار های که به نیت غیر خدای هستن اصلاً تاثیر مثبتی در دنیا نداره ، اما ثمره اخروی و دنیایی که خدا وعده داده درشون نیست . ( حتی نماز هم که از واجباته باید برای رضایت خدا خونده بشه تا تاثیرش را بزاره )

5. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.33
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

اول بگم که این حالت اسمش هست حیای درونی ، و ربطی به ظاهر و اعتقادات نداره .

اینکه این حیا درونی را چطور بدست آوردین ، مطمعنن از محیط خانواده سالم بهتون داده شده ...

اما اینکه گفتین من مذهبی نیستم و به خاطر گناه و این حرفا نیست که بخوام آخوند بازی در بیارم ، اینو بهتون بگم که منم حتی اولاش که از این روابط فاصله میگرفتن دلایلش مذهبی نبود .

اما یک چیز را مطمعنم ، اونم اینه که ما تا وقتی که برای خدا کاری نکرده باشیم ارزشی نداره ( انجام کاری بدون نیت در راه خدا ارزش نداره )

اگر شما و یا خود من در گذشته سمت دختری نمیرفتیم به خدا خدا نبوده ، به خاطر خودمون بوده ... ( یک حقیقته )

پس وقتی ما با نیت غیر خدایی سمت یکسری چیز ها نرفتیم ، پس چرا باید انتظار داشته باشیم که تاثیر آیه و حدیث های دین تو زندگیمون حس کنیم ؟ اگر خدا همسر پاک قرار به کسی بده ، چرا باید به ما ای که برای اون تقوا نکردیم بده ؟

اینکه شیخ و آخوند ها چطور هستن به خودشون مربوطه ، هر کس باید نقش خودش را در زندگی به خوبی ایفا کنه ...

اما اگر ما خدا را میخوایم ، و زندگی خوبی که در قرآن و حدیث ها هست را میخواییم باید به بقیه دستور هاش هم توجه کنیم ، و برای کار هامون فقط نیت خدای داشته باشیم، نه جهنم ، نه بهشت ، نه برای خودمون .

اگر ما بگیم مشورب نمیخورم به خاطر خدا ارزش داره ، اما اگر بگیم بخورم میرم جهنم ، یا نخورم میرم بهشت ، یا نمیخورم به خاطر خودم چون ضرر داره برای من و زندگی ، ارزشی به اون صورت نداره .

نمیگم کار های که به نیت غیر خدای هستن اصلاً تاثیر مثبتی در دنیا نداره ، اما ثمره اخروی و دنیایی که خدا وعده داده درشون نیست .
    مذهب من مذهب اخلاقیاته و اعتقاد شدید قلبی دارم که خدا بالاترین رده اخلاق هستش

پس منم باید کارهایی انجام بدم که اخلاقی هستش چون مطمئنم خداوند قبولشون داره

و کارهایی که بد اخلاقی هستش را انجام ندم چون مطمئنم خداوند قبولشون نداره

به طور مثال اخلاق من حکم میکنه تو خیابون اگه دیدم پیرزن یا پیرمردی وایستاده ماشین نگه دارم و سوارش کنم و برسونمش به مقصدش بدون هیچ چشم داشتی چون خدای من خدای اخلاق هستش پس منم باید اخلاق نیکو داشته باشم و این 1 موردش هستش چون میدونم با این کار من خدا خوشحال میشه

یا وقتی تو خیابون راه میرم یا تو ماشینم اگه دارم چیزی میخورم اونو نندازم از ماشین بیرون نندازم کف پیاده رو آشغال نندازم تو خیابون و پیاده رو چون معتقد هستم با هر آشغالی که من میندازم کف خیابون کمر یک نفر خم میشه واسه برداشتنش و این اوج نامردی هستش پس آشغالامو نگه میدارم میندازم سطل آشغال چون بد اخلاقی محسوب میشه آشغال انداختن من تو خیابون و این باعث ناراحتی خداوند میشه

اگه بخوام ساده تر بگم من خدارو با وجودم شناختم نه با آیه و حدیث عربی

6. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.33
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی
    بقول صادق هدایت فاحشه کسی هست که قبل از ازدواج از خوابیدن با هیچ گوسفندی دریغ نکرده و بعد میخواهد با یک باکره ازدواج کند

آغا اصلا بحث دینیش جدا....من اصلا دین و ایمون ندارم...و نمیدونم چی بگم

ولی وقتی توی یک جهان سوم زندگی میکنیم و مردسالاری مطلق هستش...چنین چیزهایی عادی هست...اگه دختره باکره نبود پسره بعد از ازدواج سرش زبون درمیورد و کتک میزد(89درصد مردا ایرانی)...

کسایی که میخوان خودشو روشن فکر نشون بدن...باید بهشون گفت که شما خیلی کوته فکر هستید و واقعا افکار جهان سومی اینجا داد میزنه!!!

مطمئنا اون خوانواده اون دختره به خاطر افکار جهان سومی مث"دخترمون داره میترشه"یا "پسره وضع مالیش خوبه"یا "دختر مهمه خوب باشه پسر اگه کثیف باشه مهم نیس"اونو دادن به این لاشخور...

درضمن مطمئننا بعد از ازدواج با همون هزارتا دخار قبلی دیگه میره و میگه این دختره اوسکله!!!

دختره هم از ترس اینکه تو جهان سوم اگه زنی مطلقه باشه به عنوان یه ابزار بهش نگاه میکنن طلاق نمیگیره و با این لاشخور میمونه و ازش دو تا بچه میاره و باید تحملش کنه!!!
    ==========
    مطمئنا اون خوانواده اون دختره به خاطر افکار جهان سومی مث"دخترمون داره میترشه"یا "پسره وضع مالیش خوبه"یا "دختر مهمه خوب باشه پسر اگه کثیف باشه مهم نیس"اونو دادن به این لاشخور...
    ==========

پسره هنوز سنی نداره شاید 21 سالش باشه و قطعا دختره ازش کوچیکتره

ولی خب دختره شرایط خوبی داره مثلا تک فرزنده و وضع مالیشونم خوبه

پسره هم تک پسره وضع مالیشونم خوبه باباش هتلداره

7. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.05
    تشکـر
    18,357
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

مذهب من مذهب اخلاقیاته و اعتقاد شدید قلبی دارم که خدا بالاترین رده اخلاق هستش

پس منم باید کارهایی انجام بدم که اخلاقی هستش چون مطمئنم خداوند قبولشون داره

و کارهایی که بد اخلاقی هستش را انجام ندم چون مطمئنم خداوند قبولشون نداره

به طور مثال اخلاق من حکم میکنه تو خیابون اگه دیدم پیرزن یا پیرمردی وایستاده ماشین نگه دارم و سوارش کنم و برسونمش به مقصدش بدون هیچ چشم داشتی چون خدای من خدای اخلاق هستش پس منم باید اخلاق نیکو داشته باشم و این 1 موردش هستش چون میدونم با این کار من خدا خوشحال میشه

یا وقتی تو خیابون راه میرم یا تو ماشینم اگه دارم چیزی میخورم اونو نندازم از ماشین بیرون نندازم کف پیاده رو آشغال نندازم تو خیابون و پیاده رو چون معتقد هستم با هر آشغالی که من میندازم کف خیابون کمر یک نفر خم میشه واسه برداشتنش و این اوج نامردی هستش پس آشغالامو نگه میدارم میندازم سطل آشغال چون بد اخلاقی محسوب میشه آشغال انداختن من تو خیابون و این باعث ناراحتی خداوند میشه

اگه بخوام ساده تر بگم من خدارو با وجودم شناختم نه با آیه و حدیث عربی
    حتی کمک به دیگران هم اگر در راه خدا ( نیت خدای) نباشه ارزشی برای خدا نداره.

خدا همه یکیه، یگانه است.

اگر شما فقط به قسمت اخلاقی ایمان داری وعمل میکنی، در همان حد فقط نتیجه میگیری.

مثلا اگر به تقوا اعتقادی نداشته باشین چرا باید خدا همسری با تقوا نصیبتون کنه؟! ( مگر اینطور نیست که زنان با تقوا برای مردان با تقواست)

8. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.33
    تشکـر
    438
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

حتی کمک به دیگران هم اگر در راه خدا ( نیت خدای) نباشه ارزشی برای خدا نداره.

خدا همه یکیه، یگانه است.

اگر شما فقط به قسمت اخلاقی ایمان داری وعمل میکنی، در همان حد فقط نتیجه میگیری.

مثلا اگر به تقوا اعتقادی نداشته باشین چرا باید خدا همسری با تقوا نصیبتون کنه؟! ( مگر اینطور نیست که زنان با تقوا برای مردان با تقواست)
    تقوا از نظر شما چجوری معنی میشه؟؟؟

9. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32193
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

آره

کثرت دوست دختر را بهش نمیگن رابطه نرمال دختر پسری بهش میگن رابطه نامشروع

چون اگه من هدفم ازدواج فوقش یکی یا دو تا نه این همه

دوم تو اگه قاضی بودی میخواستی 2 تا قاتل را میاووردن پیشت میتونستی یکیشون را ببخشی کدوم را میبخشیدی ؟؟؟

1 : اونی که یه قتل انجام داده

2 : اونی که قاتل سریالی بوده و دهها قتل انجام داده
    برا ازدواج مثل یه پسر خوب با بزرگترت در میون میزارن اونا میرن تحقیق اگه صلاح دیدن میرید خواستگاری
    دوستی حتی یکیش هم مجاز نیست

10. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.05
    تشکـر
    18,357
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

تقوا از نظر شما چجوری معنی میشه؟؟؟
    من تفسیر شخصی برای خودم ندارم، همونی که دین و خدا بهمون گفته.

چون اگر برام رضایت خدا مهمه باید همونی که خودش گفته را به خاطر رضایت و خشنودیش عمل کنم، نه اونی که من میپسندم.

11. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.97
    تشکـر
    52
    تشکر شده 115 بار در 90 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام. راستش به نظر من این موضوع ربطی به دختر و پسر نداره... در حال حاضر چیزی که من میبینم اینه که معمولا اون دوستاییم ازدواج کردن اونم با شرایط خوب که دوست پسر داشتن قبلا... البته توی این مورد یکی دو مورد استثنا هم بوده که دخترای واقعا خوبی بودن ولی اکثر کسایی که دیدم اینجوری بودن...
    نمیدونم شاید طرز فکرها عوض شده... مثلا تو همین انجمن دیدم دختر ها یا پسرهایی رو که گذشته طرف مقابل براشون مهم نیس...

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دختر ایرانی,  دختر امپراطور,  دختر خوشگل,  دختر دبیرستانی,  دختر خوشگل ایرانی,  دختر رقص,  دختر امپراطور سریال,  دختر نام,  دختر شماره,  دختر دوست,  من سكت سلم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  منتدى الهلال,  مسافرت در دوران بارداری,  مسافرت در بارداری,  مسافرت در ماه اول بارداری,  مسافرت زمینی به ارمنستان,  مسافرت به ارمنستان,  مسافرت ارزان,  مسافرت به تایلند,  مسافرت در ماه رمضان,  مسافرت به ترکیه,  مسافرت به دبی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)