نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دلیل ساخت فیلمهای مبتذل

1871
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Question دلیل ساخت فیلمهای مبتذل

سلام درموردم فکر بد نکنید من این فیلم ها رو نمی بینم فقط کنجکاو شدم این سوال ها رو گفتم از شما بپرسم. چرا فیلم و عکس مستهجن میسازن؟؟هدفشون چیه؟؟چرا مثل این سی دی های آموزشی به صورت علمی یاد نمیدن و با خشنونت و بدون علم رابطه برقرار میکنن؟به خانم ها و آقایان که بازیگر این فیلم ها هستن پول میدن؟مثل فیلم های دیگه کارگردان و ... داره؟؟همه خارجی ها می بینن؟از نظر روحی هم آسیب می بینن؟آخه من از یه نفر شنیدم میگفت همشون دروغه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : چند سوال

الان من همه سوالاتو دقیق جواب بدم فکر بد میکنید در موردم؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

اینکه عکسو فیلم میسازن ، همش واسه تحریک کردنه افراده ، واسه برانگیختن غریزه جنسیه . گاهیم پشتش سیاستی هست ، مثلا رواج س ک س ضربدری .

یا همین فوت فتیش یا ضربه زدن !!!!!!!!! گاهی افراد هیچ پیش زمینه ی ذهنی ندارن ازین موردا ولی با دیدنه فیلم با این سبک تو ذهنشون این نقش میبنده که شاید اینکارا هم لذتبخشه و کم کم به سمتش جذب میشه .

دقیق اطلاع ندارم ولی شنیدم ؛ که اینا همشون هنرپیشن ، بازیگرن ، مثل بازیگرای تمام فیلما اینا هم فیلم بازی میکنن ، گارگردان دارن ، پول بهشون میدن ، مطمئنن مانکنای تاپ میارن که تاثیر گزاریه فیلم یا عکسشون بیشتر بشه .

تمام حسو حالا توی فیلم یا عکس هم نمیگم همش ولی اغراق میشه توش ، اینا پول میگیرن که اون حسو منتقل کنن به بیننده . صددرصد اغراق توش هست ، اگه نباشه که برتر نمیشه فیلمشون و آماره بالا بیننده نخواهد داشت .

بعدشم نبین مثلا طرف یه تیک خیلی ببخشید دخولش یکساعت طول میکشه !!!! اینا کات میکننو ادامه ی فیلمو میگیرن .

پس بدون بیشترش اغراقو دروغه ، اینکارو میکنن تا اون اثری که رو بیننده رو میخوان بزارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

ولی درکل اگه طرف جنبش بالا باشه میتونه استفاده ی مفیدشو ازین فیلما ببره و فقط جنبه ی آموزشیشو برداشت کنه ، نه منفی !!!!!!!

حالا نرید بگید یارو کلی فیلم دیده ، من هیچی ندیدماااااااااا گفته باشم .
    ویرایش توسط love : 08-26-2015 در ساعت 03:50 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نه سام اصلا فکر بد نمیکنم.ممنون love

5. کاربران زیر از unknown2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

چرا فیلم و عکس مستهجن میسازن؟؟ صنعت پورن یه صنعت فوق العاده پرطرفدار و پولسازه و تقاضا واسش زیاده این باعث میشه کارگردان های زیادی تمایل داشته باشن چنین فیلمایی بسازن

هدفشون چیه؟؟ پولسازی اینکه حالا یه عده میان میگن میخوان جوانان را آلوده کنند و سیاست پشتشه هم چرت و پرته

چرا مثل این سی دی های آموزشی به صورت علمی یاد نمیدن و با خشنونت و بدون علم رابطه برقرار میکنن؟ این چیزی که شما تو فیلم پورن میبینی یه نقش آفرینیه مثل این میمونه شما بگی چرا سینمای ایران همش فیلم کمدی میسازه چرا جنگی نمیسازه اینم همینه بر اساس سلایق جنسی مختلف فیلم میسازن حالا از رابطه دختر پسر .دختر پدر .فامیلی . مادر پسر . پسر با زن مسن الی آخر

به خانم ها و آقایان که بازیگر این فیلم ها هستن پول میدن؟ شاید باور نکنید ولی میزان درآمدی که یکی از پورن استار های معروف خانم داره درآمد 6 ماهش از درآمد یکسال آنجلینا جولی بیشتره

فیلم های دیگه کارگردان و ... داره؟؟ مثل هر فیلمی همه جور چیزی داره از تهیه کننده و کارگردان بگیر تا طراح صحنه و لباس و گریمور و الی آخر

همه خارجی ها می بینن؟از نظر روحی هم آسیب می بینن؟آ آخه من از یه نفر شنیدم میگفت همشون دروغه.؟

این یه چیز عادی هست تو خارج کشور مثل این میمونه بگی همه ایرانیا سینما میرن ؟ نه کاملا واقعی هستش 2 آدم واقعی پیش روی دوربین با هم رابطه برقرار میکنن

یه نکته جالب که شاید کسی ندونه : تو آلمان و بیشتر کشورهای اروپایی سینماهایی وجود داره که فقط فیلمهای پورن نشون میده و این فیلمایی که شماها میبینید که 10. 20 دقیقه هستش آماتور بهش میگن فیلم پورن واقعی یکساعت یکساعت و نیم هستش مثل یه فیلم سینمایی .و سالن سینما به صورت اطاقک هستش که هر نفر اگه مایل باشه میره تو این اطاق از خدمات جنسی سینماها هم بهره میبره خانمای فاحش...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد