نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: زن به عنوان یک کالا

773
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

زن به عنوان یک کالا

سلام دوستان من دختری هستم 34 ساله قبلا برام خواستگار خیلی میو مد ولی اکثر انها تلفنی بود وبا کمال بی ادبی قد وخوصوصیات ظاهریم حتی وزنم را هم میپرسیدند و حتی با بی ادبی بعضی ها می گفتند اگر این شرایطو داره بیایم ببینمش وگرنه بیخودی وقتم و وقت داداشم گرفته نشه.هر بار که اینجوری خواستگاری میکردند ناراحت میشدم وگریه میکردم وکم کم دیدم تقریبا همه اینجوریند به یکی از دوستانم مشکلمو گفتم گفت علتش اینه که تعداد دخترهای سبک که تو دانشگاه وجاهای دیگه دنبال توجه پسرها برای ازدواج شدند زیاده برای همین هم توقع پسرها بالاست به خواهرم که خارج از کشوره و آسیستان روانپزشکیه هم گفتم گفت توایران متاسفانه یه دختر که میخواد با یک اقا پسر ازدواج کنه در واقع باید با خانواده اون پسر هم ازدواج کنه بالخصوص با مادر شوهر وخواهر شوهر وانها تصمیم میگیرند که زندگی مشترک اون دختر ادامه پیدا کنه یا منجر به طلاق بشه واینکه خوشحال باش که با اینجور افراد ازدواج نکردی .حالا دیگه ناراحت نیستم که نتونستم ازدواج کنم من هم میخوام با وجود بیماریم که از غصه زیاد جدیدا مبتلا شدم وام اس گرفتم درسمو بخونم ومن هم مثل خواهرم بورس تحصیلی بگیرم وبرم خارج از کشور ودرس بخونم امیدوارم شما دختر خانمها تجربه منو نداشته باشید وبا ادمهای با فرهنگ ازدواج کنید نه اینکه به دیده یک کالا بهتون نگاه بشه.البته اینو بگم که همه پسرها بد نیستند وهمه دخترها هم سبک نیستند.وهستند اقا پسرهای با فرهنگ که به خاطر اخلاق ونجابت یه دختر با اون ازدواج میکنند وظاهر اون دختر حرف اولو نمیزنهالبته تعدادشون کمه .درود بر این پسرها ودرود بردختر خانمهای نجیب.

2. 3 کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زن به عنوان یک کالا

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-s نمایش پست ها
    سلام دوستان من دختری هستم 34 ساله قبلا برام خواستگار خیلی میو مد ولی اکثر انها تلفنی بود وبا کمال بی ادبی قد وخوصوصیات ظاهریم حتی وزنم را هم میپرسیدند و حتی با بی ادبی بعضی ها می گفتند اگر این شرایطو داره بیایم ببینمش وگرنه بیخودی وقتم و وقت داداشم گرفته نشه.هر بار که اینجوری خواستگاری میکردند ناراحت میشدم وگریه میکردم وکم کم دیدم تقریبا همه اینجوریند به یکی از دوستانم مشکلمو گفتم گفت علتش اینه که تعداد دخترهای سبک که تو دانشگاه وجاهای دیگه دنبال توجه پسرها برای ازدواج شدند زیاده برای همین هم توقع پسرها بالاست به خواهرم که خارج از کشوره و آسیستان روانپزشکیه هم گفتم گفت توایران متاسفانه یه دختر که میخواد با یک اقا پسر ازدواج کنه در واقع باید با خانواده اون پسر هم ازدواج کنه بالخصوص با مادر شوهر وخواهر شوهر وانها تصمیم میگیرند که زندگی مشترک اون دختر ادامه پیدا کنه یا منجر به طلاق بشه واینکه خوشحال باش که با اینجور افراد ازدواج نکردی .حالا دیگه ناراحت نیستم که نتونستم ازدواج کنم من هم میخوام با وجود بیماریم که از غصه زیاد جدیدا مبتلا شدم وام اس گرفتم درسمو بخونم ومن هم مثل خواهرم بورس تحصیلی بگیرم وبرم خارج از کشور ودرس بخونم امیدوارم شما دختر خانمها تجربه منو نداشته باشید وبا ادمهای با فرهنگ ازدواج کنید نه اینکه به دیده یک کالا بهتون نگاه بشه.البته اینو بگم که همه پسرها بد نیستند وهمه دخترها هم سبک نیستند.وهستند اقا پسرهای با فرهنگ که به خاطر اخلاق ونجابت یه دختر با اون ازدواج میکنند وظاهر اون دختر حرف اولو نمیزنهالبته تعدادشون کمه .درود بر این پسرها ودرود بردختر خانمهای نجیب.

سلام فاطمه ی عزیز

نگاه های سطحی نگر زیادن واسه همینه که اکثرا خانوما تظاهر میکنن ،از حرف زدن بگیرین تا همه چی

بین مذهبیا هم همین ظاهر پرستی هست ،نمیشه گفت فقط عیر مذهبیا همینن....

خوب طبیعیه همه از زیبایی خوششون میاد ولی وقتی میشه ارزش ، و شخصیت فرد ،فرع مطلب میشه....اون وقته که مسابقه ی کی از همه خوشگل تره تو خیابونا به پا میشه

فقط به این ایمان داشته باش اگر ی نفر ، فقط ی نفر توی دنیا باشه که شخصیتی عاشق بشه ،اون یک نفر برای شماست و به اهدافت میرسی در کنار همسرت

کسیکه همه جوره بخادت و به ملاکهای ظاهری مث سن و ... هرگز فکر نمیکنه، شعورش میرسه که ی خانم کالا نیست

4. 4 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

فاطمه ی عزیز ایمان داشته باش که بهش میرسی

من رسیدم که دارم میگم بهت ،به 34 سال و 35 سال هم اصلا فکر نکن

6. 3 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    تاثیر گذار و ناراحت کننده بود
    متاسفانه زندگی تو این دوره رقابتی شده حتی در زمینه های احساسی. الان زندگی برد یا باخت شده و اینطوری نیست که نبری اتفاقی نمی افته.
    الان بیشتر از اینکه از خواستگار هات ضربه خورده باشی از دخترهایی که به قول خودت سبک هستند ضربه خوردی.
    متاسفانه از این موارد برای دخترهایی که اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60 زیاد وجود داره که دلیلش هم برمیگرده به نوع نگرشی که باهاش بزرگ شدن. متاسفانه خیلی ها از حداقل ارتباطات خودشون رو منع می کنن و اسمش رو میگذارن با حجب و حیا بودن.
    در مورد خارج رفتنتون هم عقیده دارم که اگه قصدتون به نوعی فرار از این شرایط هست، دست نگه دارید و با یه نیت و هدف قویتری اینکار رو انجام بدید چون با ترک یه مشکل اون مشکل حل نمیشه.
    امضای ایشان

8. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    سلام
    تاثیر گذار و ناراحت کننده بود
    متاسفانه زندگی تو این دوره رقابتی شده حتی در زمینه های احساسی. الان زندگی برد یا باخت شده و اینطوری نیست که نبری اتفاقی نمی افته.
    الان بیشتر از اینکه از خواستگار هات ضربه خورده باشی از دخترهایی که به قول خودت سبک هستند ضربه خوردی.
    متاسفانه از این موارد برای دخترهایی که اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60 زیاد وجود داره که دلیلش هم برمیگرده به نوع نگرشی که باهاش بزرگ شدن. متاسفانه خیلی ها از حداقل ارتباطات خودشون رو منع می کنن و اسمش رو میگذارن با حجب و حیا بودن.
    در مورد خارج رفتنتون هم عقیده دارم که اگه قصدتون به نوعی فرار از این شرایط هست، دست نگه دارید و با یه نیت و هدف قویتری اینکار رو انجام بدید چون با ترک یه مشکل اون مشکل حل نمیشه.
    نه دوست عزیز من نمیخوام فرار کنم.وعلاوه براین منظورم از دخترهای نجیب افراد متعصب وخشک نیست.من فقط میخوام هدفمو دنبال کنم.هدف من هم مثل خواهرم تحصیل وادامه تحصیل در خارج از کشوره.چون خواهرم وضع خوبی در المان داره کمک هزینه دریافت میکنه واز اونجا برا خیلی تعریف کرده .اگر خواهرم تونسته با وجود مشکلاتش از یکی از بهترین دانشگاههای المان بورس دریافت کنه من هم میتونم.

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط همنورد نمایش پست ها
    فاطمه ی عزیز ایمان داشته باش که بهش میرسی

من رسیدم که دارم میگم بهت ،به 34 سال و 35 سال هم اصلا فکر نکن
    ممنونم دوست عزیز منهم گفتم که افراد خوب هستند مثل نمونه ای که شما بهش رسیدید ولی من از ازدواج کردن ناامید نیستم فقط هدفم تغییر کرده وهدفم ادامه تحصیله با اینکه رشته تحصیلیم زبانه ولی میخوام دوباره کنکور بدم تا من هم مثل خواهرم پزشکی قبول بشم وبتونم رزومه قابل توجه ای برای دریافت بورس از خودم ارائه بدم دیگه هدفم موندن در ایران نیستکه بخوام ازدواج کنم.

11. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

فاطمه: ممنوم از دلگرمی همتون دوستان خوبم که منودرک میکنید برام دعا کنید که بتونم به هدفم که تحصیله برسم.

13. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد