مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 10 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 251

موضوع: صندلی داغ (اردیبهشت 94)

1. Top | #91

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    شماره عضويت
    6383
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.05
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,309 بار در 980 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : صندلی داغ (اردیبهشت 94)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام من باز اومدم

در مورد سوال های قبلی نه خودم میدونستم چی گذاشتم " آگاه آگاه بودم " ، فقط میخواستم بدونم توی چی میگی و بسنجمت
    آبجی مریم تازه گرم شده به موقع اومدی ، بازم بپرس ، بقیه هم وانستین بپرسین ، حسین e.v خودت اصلاً سوال نمیپرسی ها .
    خب شروع کینم

میدونستم انقد سوال هست اول ناهار میخوردم بعد میومدم.من گرسنم بشه عواقبش با خودتونهااااا

1 - از کودوم بازیگر مرد و زن هم خارجی هم ایرانیش از شخصیتشون و یا ظاهرشون تو یک فیلم خوشت اومده ، اسم فیلم + اسم هر فرد تو فیلمی که بازی کرده ؟ ( میشه چهار نفر ها ، میتونه هر فرد تو یک فیلم باشه )

بازگر مرد ایرانی:اکبر عبدی(از بازیش).مهران مدیری(از شخصیت).بهرام رادان(بازی و شخصیت و ظاهرش).پرویز پرستویی(بازی و شخصیت).امین حیایی(بازی و ظاهرش).زیادن... خارجی هم که همه بازیگرایه فیلم بی مصرفهارو دوست دارم

بازیگر زن ایرانی :مهناز افشار(بازیش خوبه) الناز شاکردوست( ظاهرش و بازیش) شخصیتشونو زیاد نمیشناسم.نیوشا ضیغمی هم خوبه.

2- اگه یک جنازه رو دستت باشه بعد بخوای پنهانش کنی و یا سربنیستش کنی که گیر نیوفتی چیکارش میکنی ؟ ( جنازه آدمیزاد )

ایول سوال خوبیه.البته بستگی دارهااا اگه من عمدی کشته باشم .آتیشش میزنم. اما اگه نه عمدی در کار نباشه و نتونم بی گناهیمو ثابت کنم ز میزنم به پلیس ....

حالت اول رو هم الان اینطوری میگم اما تو شرایطش قرار بگیرم نمیدونم چیکار میکنم.

3- به نظرت باید با داعشی ها چیکار کرد ؟

تمام بدنشون رو زخمی کنن با شیشه یا تیغ فله ای بندازنشون تو ی جایی که از سقفش آب شور بیاد بریز رو تنشون....

4- خب از اونجای که سوال بعدی هم وقت گیره و سخت تر این سوال میگه خودت دو تا سوال که دوست داری از خودت بپرس جواب بده ؟
    1. دلت برای کی تنگ شده:؟

واسه دو تا داداشاممممم
    2.اگه میشد سفر به زمان کرد دوست داشتی بری تو چه سالی؟
    سال 86

5- یه نقاشی از افرادی که در لیست پاین هستن میکشی و برامون آپلود میکنی ، میتونی با برنامه نقاشی کامپیوتر بکشی یا با خودکار رو یک یا دو تا برگه آچار بکش یه عکس بگیر بزار ( لازم نیست زیاد بزرگ بکشی در حد همون شکلک های که برات گذاشتم خوبه کوچولو باشه همه جا بشن ، لازم هم نسیت دقیقاً شبیه باشه میتونه دیدگاه ذهنیت هم باشه، فقط بشه از رو هم تشخیص داد و با هم فرق کنن ، یادت نره که خودت هم باید تو نقاشی بکشی ، اسمشون هم زیرش بنویس

sr1494
    reza1
    naghme
    farimah
    zbahane
    پریماه
    ملکه شیشه ای
    رز مریم

همنورد
    رهگذر
    رنگو
    farokh
    fateme.68
    e.v
    naz gol
    Taghi Titan
    _amir_

satare
    لبخند تلخ

این ی تیکه رو بعد از ناهار جواب میدم الانه که دست و پام بلرزه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 10 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #92

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.87
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نه مریییم ناراحت نمیشممممم

سعید وظیفشه کادو به من بده

سعید اون دختذه که دیشب دیگه به غلط کردن افتاد

تازه رضا خپل. با تو گوریل شخصیت هاتون یه چیزیتون مس هم

arash.AP

4. 6 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #93

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13770
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.56
    تشکـر
    670
    تشکر شده 646 بار در 303 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    3

تا حالا از معلمت کتک خوردی؟؟؟؟؟

تا حالا جلو دخترا ضایه شدی؟؟؟؟
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

6. 7 کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #94

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6383
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.05
    تشکـر
    5,296
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    سلااااااااااام
    من دوباره اومدم
    متاسفم ... جوابات بد نبودن !

خب نوبت میرسه به سوالا ......
    نظر لطفته.از این که تونستم محیطی شاد و مفرح رو برای شما و دوستان به وجود بیارم خرسندم
    1. واسه خودت آواز میخونی؟ اگه آره ، کسی تا حالا بهت گفته چقدر صدات گوش خراشه؟!!!!!

بله زیاد میخونمممممممم.با آهنگ آواز میخونم.آهنگ پخش میکنم خودم لب میزنم هم زمان از خودم فیلم هم میگیرم ببینم لیپسینگم چطوره
    خخخخ.مامانم که میگیه الهی قربون صدات بشم عزیزم...بابام میگه خوشبحال اونا که صداتو نشنیدن(البته به زبان شیرین آذری :اشدمینین خیره اوسون) داداشه بیشعورمم میگه ببر اون صداتو(منم به اون میگما اون تو حموم میخونه البته)خخخ.

2. دست پختت چجوریاس؟ بهترین غذایی که میتونی بپزی چیه؟

دست پختم هر کی خورده گفته خوبه حالا نمیدونم واسه اینکه ناراحت نشم میگن یا واقعا خوبه که کیگن...من آش دوغ.زرشک پولو با مرغ.ماکارونی.کوکو سیب زمینی.کتلت.سوپ و استانبولی پختم.اما از همه بهتر زرشک پولو با مرغ بوده.روغن و رب زیاد میریزم حسابی چرب و خوش رنگ میشه.

3.تا حالا از مادرت کتک خوردی؟ از پدرت چطور؟ اگه آره ، با شرح جزئیات توضیح بده ....

اووووف تا دلت بخواد. بچه بودم سر اینکه پولامو میبردم تو بازی میباختم یا اینکه میرفتم تیله میخریدم مادر جان لطف میکردن منو از لپام میگرفتن بلند میکردن....ی بارم که اینجانب از حقوق بابام 200تا تک تومنی برداشتم رفتم خرج کردم کلی خوردنی خریدمو دوستامم مهمون کردم.همسایه ما دیده بود من دارم ولخرجی میکنم پولامو گرفت آورد داد تحویل مادرم ایشون هم ی قاشق داغ کرد آورد گذاشت رو دستم هنوز هم جاش هست
    بابام چند بار زده منو فقط یکیشو یادمه.کناره بخاری برقی خوابیده بودم کتریه آب جوش هم روش بود تو خواب خوردم بهش ریخت رو سمت راست رونم جیغ و داد میکردم میپریدم بالا پایین پدر جان هم بجای اینکه منو دلداری بده با چک ی نرو ماده گذاشت تو گوشم(هنوزم علتشو نفهمیدم)

4.شده وقتی از کنار چن تا دختر داری با غرور رد میشی ، پات بپیچه و با مغز بیای زمین ؟!!! اگه آره ، احساس اون لحظه اتو بگو ....

ممممم با اون فجاهت که با مغز بخورم نه نشده.اما دو سه بار نوک پام گیر کرده کم مونده بخورم زمین یا ی ت************ کوچول خوردمو سریع جمع کردم.

کسی هم نخندیده

5.یکی از بدترین کارایی که کردی و باعث شده حسابی خودتو بخاطرش سرزنش کنی بگو .....
    زیاده ولیی
    یکیش این بود که ی نفر رو که داشت با دامادمون بحث میکرد سر اینکه دامادمون با ماشین از کنارش بد رد شده بود منم یهو این صحنه رو دیدم

دویدم بدون سوال و جواب با مشت گذاشتم تو صورتش.دروغ نگم 2متر پرت شد عقب (مث تو فیلما) خورد زمین دستشو گذاشت رو صورتش تو چشمام نگاه کرد گفت "ببخشید" بعدش دادمادمون گفت بابا بدبخت حرفی نزد که!!!چرا زدیش!!! بعد انقد عذاب وجدان گرفتم که نگو

ااا تموم شد؟؟؟تازه گرم شده بودمااا

8. 7 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #95

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.20
    تشکـر
    5,937
    تشکر شده 6,069 بار در 2,869 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

شاید بابات منتظر بوده مامانت با اون آبجوش چایی درست کنه ک تو به بادش دادی خخخخخ

راستی داداش جواب داداش رضا را نصفه دادی
    میخوای از زیرش دربری
    مچت را گرفتم خخخخخخ

10. 5 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #96

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15108
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    919
    تشکر شده 351 بار در 140 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    نظر لطفته.از این که تونستم محیطی شاد و مفرح رو برای شما و دوستان به وجود بیارم خرسندم
    1. واسه خودت آواز میخونی؟ اگه آره ، کسی تا حالا بهت گفته چقدر صدات گوش خراشه؟!!!!!

بله زیاد میخونمممممممم.با آهنگ آواز میخونم.آهنگ پخش میکنم خودم لب میزنم هم زمان از خودم فیلم هم میگیرم ببینم لیپسینگم چطوره
    خخخخ.مامانم که میگیه الهی قربون صدات بشم عزیزم...بابام میگه خوشبحال اونا که صداتو نشنیدن(البته به زبان شیرین آذری :اشدمینین خیره اوسون) داداشه بیشعورمم میگه ببر اون صداتو(منم به اون میگما اون تو حموم میخونه البته)خخخ.

2. دست پختت چجوریاس؟ بهترین غذایی که میتونی بپزی چیه؟

دست پختم هر کی خورده گفته خوبه حالا نمیدونم واسه اینکه ناراحت نشم میگن یا واقعا خوبه که کیگن...من آش دوغ.زرشک پولو با مرغ.ماکارونی.کوکو سیب زمینی.کتلت.سوپ و استانبولی پختم.اما از همه بهتر زرشک پولو با مرغ بوده.روغن و رب زیاد میریزم حسابی چرب و خوش رنگ میشه.

3.تا حالا از مادرت کتک خوردی؟ از پدرت چطور؟ اگه آره ، با شرح جزئیات توضیح بده ....

اووووف تا دلت بخواد. بچه بودم سر اینکه پولامو میبردم تو بازی میباختم یا اینکه میرفتم تیله میخریدم مادر جان لطف میکردن منو از لپام میگرفتن بلند میکردن....ی بارم که اینجانب از حقوق بابام 200تا تک تومنی برداشتم رفتم خرج کردم کلی خوردنی خریدمو دوستامم مهمون کردم.همسایه ما دیده بود من دارم ولخرجی میکنم پولامو گرفت آورد داد تحویل مادرم ایشون هم ی قاشق داغ کرد آورد گذاشت رو دستم هنوز هم جاش هست
    بابام چند بار زده منو فقط یکیشو یادمه.کناره بخاری برقی خوابیده بودم کتریه آب جوش هم روش بود تو خواب خوردم بهش ریخت رو سمت راست رونم جیغ و داد میکردم میپریدم بالا پایین پدر جان هم بجای اینکه منو دلداری بده با چک ی نرو ماده گذاشت تو گوشم(هنوزم علتشو نفهمیدم)

4.شده وقتی از کنار چن تا دختر داری با غرور رد میشی ، پات بپیچه و با مغز بیای زمین ؟!!! اگه آره ، احساس اون لحظه اتو بگو ....

ممممم با اون فجاهت که با مغز بخورم نه نشده.اما دو سه بار نوک پام گیر کرده کم مونده بخورم زمین یا ی ت************ کوچول خوردمو سریع جمع کردم.

کسی هم نخندیده

5.یکی از بدترین کارایی که کردی و باعث شده حسابی خودتو بخاطرش سرزنش کنی بگو .....
    زیاده ولیی
    یکیش این بود که ی نفر رو که داشت با دامادمون بحث میکرد سر اینکه دامادمون با ماشین از کنارش بد رد شده بود منم یهو این صحنه رو دیدم

دویدم بدون سوال و جواب با مشت گذاشتم تو صورتش.دروغ نگم 2متر پرت شد عقب (مث تو فیلما) خورد زمین دستشو گذاشت رو صورتش تو چشمام نگاه کرد گفت "ببخشید" بعدش دادمادمون گفت بابا بدبخت حرفی نزد که!!!چرا زدیش!!! بعد انقد عذاب وجدان گرفتم که نگو

ااا تموم شد؟؟؟تازه گرم شده بودمااا

آفرین پسرم خیلی خوب جواب دادی !

اینایی که نوشتمو سعی کن با لهجه ی شیرازی بخونی ، بیشتر بهت میچسبه !

جونم برات بگه مادر ..... ظاهرا صدات که خوبه ، دست پختت هم خوبه ، جوون خوشتیپ و برازنده ای هستی ، از نظر اخلاق و اینا هم که ماشالله هزار الله اکبر نمونه هستی (برو دست مامانتو ببوس واسه اون قاشق داغه ... )

چی داشتم می گفتم؟ ها! من یه زن خوب برات سراغ دارم ! دختر همساده ی شمسی خانوم ایناس!!! از هر انگشتش هزار هنر میچکه .هم سنگین رنگینه هم خوش بر و رو ... کارشناسی آبیاری گیاهان دریایی هم میخونه !
    شمسی خانوم میگه خانواده ی بی آزاری ان . مردم دارن ... روم به دیفار اهل فساد و اینا نیستن ..... خلاصه اگه خواستی بگو زنگ بزنم شمسی خانوم شمارشونو بگیرم بهت بدم ...

(خخخخخخ ... همیشه دوست داشتم اینا رو به یکی بگم ولی تا الان موقعیتش پیش نیومده بود !!!!!! )

12. 5 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #97

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.82
    تشکـر
    7,443
    تشکر شده 7,481 بار در 3,290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

الهییییییییی مامانت چطور دلش اومد

با توجه به اینکه دوس ندارم بچها رو کتک بزنن اما عاااااااااااششششششققق اون حرکت بابات شدم

خداییش قشنگ ابراز احساسات کرد باباها کلا اعصاب مصاب ندارن..

ولی جیگرم آتیش گرفت که مامانت اونجوری تنبیهت کرد

میگم بچه چشه انقد زود جوش میاره نگو داغش کردن از قبل

14. 6 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #98

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6383
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.05
    تشکـر
    5,296
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط naz gol نمایش پست ها
    وای رضا عجب چیزی خواستی از الان دیگه فقط باید بره دنبال نقاشی خخخ
    حالا سوالا؟
    1.بدترین خاطره ای که از ضایع شدن جلو دخترا داری چیه؟
    مممم آهان نمیدونم این قبوله یا نه :قبلا ی جا دیگه تعریف کردم تو سایت.ی شب دامادمون سویچ پیکان لگنشو داد گفت خواهرمو با خواهر زادهامو ببر برسون خونشون(دختر بودن اونا)منم خیلی وقت بود رانندگی نکرده بودم جلو اونا هم موذب بودمو رودروایسی داشتم
    خلاصه خیلی هول شده بودم نشستیم تو ماشین چند بار سویئچ از دستم افتادو 3بارم خاموش کردم حالا اینا هم نشستن تو ماشین پچ پچ میکنن.منم تو دلم فقط به دامادمون فوش میدادم.کوچشونم طوری بود که باید دنده عقب میومدم بیرون دنده رو گذاشتم دنده عقب اومدم دستمو بزارم پست صندلی که عقب رو ببینم از هولم دستمو گذاشتم رو پایه دختره مردم از خجالت.اونام زدن زیره خنده دوست داشتم زمین باز بشه برم توش...خیلی بد ضایع شدم.

2.چقد به تیپ و ظاهرت اهمیت میدی؟

راستشو بخوای بیشتر به هیکلم اهمیت میدم.سعی میکنم هر چی که بهم بیاد رو بپوشم و ظاهرمم تمیزو آراسته باشه.نظر مردمم برام مهم نیست.مثلا الان کچل کردم.بخوام با زیر شلواری میرم نون میخرم.بخوام کاپشن گشاده بابامو میپوشم.حتی خونمونو که رنگ میکردم لباس کار
    خاکی و رنگی تنم بود با اون میرفتم ابزار آلاتی خرید...اینطور نیستم که موذب باشمو همیشه باید بهترین تیپو بزنمو برم بیرون...
    بیشترین هزینه من صرف لوازم بهداشتیم میشه.ادکلن.مام.اسپری.شامپو خرجی.خمیر دندون خارجی.ماسک صورت.افتر شیو....اینا

3.تا حالا شده چیزی برات خیلی مهم باشه اما نتونی بهش برسی؟
    مممم.خب پروانه وکالت.خیلی برام مهمه و هنوز نتونستم بهش برسم.ولی بلاخره بهش میرسم.چیزه دیگه ای نبوده.اگه هم بوده مهم نبوده.

4.اگه همسرت ازت بخواد تو یه پرونده که حق با اون نیس وکالتشو قبول میکنی؟

آره.صد در صد قبول میکنم.برای گرفتن تخفیف در مجازات.برای تقسیط تو جریمه یا دیه یا توافق به نحوه دیگه.... برای گرفتن فرصت برای جبران خسارت... .برای تبدیل مجازات...همیشه اینطور نیست که طرف حق باهاش نباشه و شما بخوای زور بزنی که حق رو به نفعش کنی.میتونی زور بزنی ب چیزایی که گفتم برسی...

ی پرونده ای بود که ی قاضی بازنشسته وکالت قاتل رو گرفته بود تا قاضی رو قانع کنه که قاتل 99.5% مقصره نه 100%

تا قاتل اعدام نشه.بابتش ام 1میلیارد حق الوکاله گرفته بود.اما پزشکی قانونی دفاعش رو قبول نکرد و قاتل رو 100%مقصر دونسته بود.

5.اگه بهت بگن واسه یه روز دنیا دست توعه و هرکاری بخوای میتونی بکنی چیکار میکنی؟

خخخخخ.ی روز که فایده نداره که.کمه.ممممم میرفتم هر چی آدمه بد جنسو زورگو هست رو میدادم میبستن به رگبار.همه اونایی که عامل نا امنی و جنگ تو دنیا هستن.بعد دستور میدادم کل ثروت موجود رو زمین رو بین مردم تقسیم کنن.
    خخخ فرداش دیگه نمیشه ملتو جمع کرد که.

آهان همه بمبایه اتم رو شلیک میکردم بیاد بخوره به زمین کل مردم دنیا نابود بشن همه راحت بشیم زود قیامت بشه.

6.وقتی میری مسافرت سوغاتی خریدن چقد برات مهمه و چقد خرجش میکنی؟
    بستگی به بودجه ام و طرفم داره.
    سفر آخری که رفتم مشهد واسه دو تا از دوستام یه جا سوئیچی دادم اسمشونو تراشیدن واسه یکیشونم فندک خریدم .واسه زن دوستمم یآینه خریدم.واسه زن داداش خارجی ام یه ظرف زعفران خریدم 200تومن(از همه گرونتر صد تومنم دادم پست کردن)

7.اگه یه دختر ازت خواستگاری کنه چیکار میکنی؟

تکراریه کههههههه.تا الانم 6 7 تا داشتم. به همشونم جواب رد دادم.البته چون اونی نبودن که من میخوام.وگرنه دخترای بدی نبودن.یکیش ام باباش ازم خواستگاری کرد.جلو مامان بابامو داداش خدابیامرزم.ولی من آمادگیشو نداشتم.الان ازدواج کرده ی بچه 4 5 ساله ام داره

8.اگه بهت بگن 3 روز دیگه میمیری(بلا نسبت) چه حسی بهت دس میده و چیکار میکنی؟

بلا نسبت!!!!!! نه بلا نسبت!!!!! نه بلا نسبت!!!!! (به سبک زهتاب تو سریال در حاشیه گفتم)

منظورت دور از جونه دیگه نه؟؟؟؟؟

خیلی حس بدیه.تا جایی که جا داره میرم دوستا و اقوامو آشناهارو میبینمو ازشون حلالیت میطلبم. ی 12 ساعت مونده به فوتم 2 3 تا قرص خواب آور میخورم میگیرم میخوابم.جوصله انتظار رو ندارم.قبلش هم ی وصیت میکنم.

(البته الان اینو میگما ولی نمیدونم تو شرایطش چه عکس العملی انجام میدم)

16. 8 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #99

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.20
    تشکـر
    5,937
    تشکر شده 6,069 بار در 2,869 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

سلام مجدد
    سوالای من
    1-اگه بخوای یکی را بکشی چجوری میکشی؟(خدا اون روز را نیاره)
    2-اگه یکی بخواد تورا بکشه دوست داری چجوری تورا بکشه ؟ ( خدایی نکرده)
    3-اگه کاندید ریاست جمهوری بشی چه وعده هایی میدی؟
    4-اگه بهت پیشنهاد بشه تو ی فیلم جنایی بازی کنی قبول میکنی؟اگه جوابت مثبته ، نقش منفی یا مثبت ، چرا؟!!!
    5-تو حیوان ها کدوم را ازهمه بیشتردوست داری؟ چرا؟

18. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #100

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    6383
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.05
    تشکـر
    5,296
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    فکر کنم من هنوز تو ذهن هیچ کدوم از بچه ها درست نقش نبستم
    به هر حال ترجیح میدم اینشکلی باشم

.
    .
    ضمنا
    سه تا سوال دیگه داشتم از آقا سعید
    حسین خدا بگم تور و چیکارت نکنه.پدرم در اومد.از مسئله های حقوقی هم سختره اینا

1.تا حالا شده با یکی از استاد های دانشگاه درگیر بشی؟

نه اصلا.همه اشون منو دوست داشتن.هر شوخی ام میخواستن کنن با من میکردن و میگفتن سعید خیلی باجنبست همه به من حسودیشون

میشد نمرات میان ترمم کامل بهم میدادن تازه بچه ها میومدن منو واسطه قرار میدادن که نمره بگیرن

2.یکی از باحال ترین خاطراتت از دانشگاه رو بگو ؟

سر کلاس پزشکی قانونی بودیم استاد داشت انواع خفه کردن هارو توضیح میداد به من گفت بیا که رو تو نشون بدم.اون بنده خدا از رو سکویه دمه
    وایت برد تازه هم قد من میشد که پایین وایساده بودم.گفت برگرد دستشو انداخت دور گردنم طوری که ساعدش رو گلوم بود گفت پلیسای آمریکا اینطوری متهمارو میگیرن و هیچ کاری از دست متهم برنمیاد.منم دفاع شخصی بلدم یهو با آرنج گذاشتم تو شکمش رفت عقب همه زدن زیره خنده.منم گفتم آخ استاد شرمنده دست خودم نیست نکه رزمی کارم رفلکس عکس العمل نشون میدم.ولی یواش زدما چون آمادگیشو نداشت بیشتر ترسید.تازه شانس آورد کار دیگه ای نکردم تو ذهنم بود با کله بزنم تو دماغش.

ولی راست میگفت اگه محکم میگرفت کاری نمیشد کرد.

3.شده واسه یه دختری که نسبتی باهات نداره غیرتی بشی و کسی که مزاحمش شده رو لت و پار کنی؟

سر تیکه انداختنو مزاحمت پسرا واسه دوست شدن نه نشده.دعوای بزن بزن نکردم اما

دو سه بار جلوم(جلوم که میگم فاصله زیاد داشتم) کیفه زن و دختر رو زدن تا اومدم موتوری رو بگیرم فرار کردن.فقط یکیشونو با ساکی توش ظرف غذام بود تونستم بزنم تو صورتش
    اونم نخورد زمین عملا کاری ازم بر نیومد.هر بارم تا چند روز حرص میخوردم. که چرا نتونستم کاری کنم.

باتشکر

20. 7 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

سوال های خاک برسری واسه صندلی داغ

smiley embrasser

صندلی داغ. 94

هزينه سيم کارت ۴ايرانسل

قد ۱۹۰وزن

قد ۱۹۰وزن ۶۵

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی,  صندلی داغ,  صندلی اداری,  صندلی نیلپر,  صندلی لهستانی,  صندلی کامپیوتر,  صندلی پلاستیکی,  صندلی راک,  صندلی اپن,  صندلی بادی,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ احمدی نژاد,  صندلی داغ قالیباف,  صندلی داغ باحال,  صندلی داغ,  صندلی داغ مبل,  صندلی داغ نمونه سوال,  قوانین حمورابی,  قوانین کره شمالی,  قوانین شطرنج,  قوانین آپارتمان نشینی,  قوانین فوتسال,  قوانین بسکتبال,  قوانین پوکر,  قوانین فوتبال,  قوانین طلاق,  قوانین تنیس روی میز,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)