مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 139

موضوع: صندلی داغ (خرداد 94)

1. Top | #71
    e.v
    e.v آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13337
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,446 بار در 412 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : صندلی داغ (خرداد 94)

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    خدا قوت آقا حسین!
    منکه به شخصه تا الان از جوابات خیلی فیض بردم، کارت درسته
    دم بچه ها گرم کم نذاشتن برات
    فقط راستشو بگو ببینم چه بلایی سر داش سعید ما آوردی خبری ازش نی؟؟؟ منکه میدونم زیر سر خودته، یه صندلی داغ ارزششو نداره هاا

سوالای جدید:
    1. برا خودت چیزی مینویسی؟ متن، خاطره ، شعر یا ... کلا نویسندگی ، اگه آره یکیشو برامون بذار
    2. کسی هست که باهاش قهر باشی؟ اگه آره چرا؟
    3. اگه بین عقل و وجدان گیر بیفتی کدوم رو انتخاب میکنی؟
    4. جنگل رو بیشتر دوست داری یا دریا؟ چرا؟
    5. آهان راستی شما قسمت جلگه ای هستین یا ساحلی یا کوهپایه؟ به گویش خودتون یه جمله قشنگ برامون بنویس

6. ببخشید میدونم این سوال یاداور روزای سخته... ولی باتوجه به پستای عاقلانه ای که ازت دیدم دوست دارم نظرت رو در این باره بدونم
    فکر میکنی کجای داستان شما و اون دختر اصلی ترین اشتباه بود که باعث شد درنهایت این رابطه به شکست عاطفی منجر بشه؟
    - کلا شروع این ارتباط اشتباه بود؟ یا نحوه ارتباطتون؟ یا اینکه اون دختر ابراز علاقه کرد و وارد فاز عاطفی شد؟ یا ادامه دادن رابطه بعد از ابراز علاقه اون؟یا کات کردن و ترک کردنت؟

7. بچه بودی دوست داشتی چیکاره بشی؟

مرسی
    خدا قوت آقا حسین!
    منکه به شخصه تا الان از جوابات خیلی فیض بردم، کارت درسته
    دم بچه ها گرم کم نذاشتن برات
    سلام
    مچکرم، دم شما بچه های تالار گرم
    فقط راستشو بگو ببینم چه بلایی سر داش سعید ما آوردی خبری ازش نی؟؟؟ منکه میدونم زیر سر خودته، یه صندلی داغ ارزششو نداره هاا
    تو از کجا فهمیدی؟
    یعنی اینقدر تابلو بود که کار منه؟؟

1. برا خودت چیزی مینویسی؟ متن، خاطره ، شعر یا ... کلا نویسندگی ، اگه آره یکیشو برامون بذار
    آره هرز گاهی که خیلی فکر میکنم یه چیزی از فکرام به صورت چند جمله ای میکشم بیرون یادداشت می کنم.
    "لیوان رو هر جور پر کنی بازم قسمتیش خالی می مونه، اگه اصرار داشته باشی کامل پر شه سر ریزش می کنی"

2. کسی هست که باهاش قهر باشی؟ اگه آره چرا؟
    خب متاسفانه تو خونواده پدری و خونواده مادری افرادی هستن که معاشرت خانوادگی نداریم (بخوانید قهر هستیم) و به طبع من هم باهاشون قهرم. اما من کلا زیاد قهرم پایدار نمی مونه. از بچگی وقتی دوستی رو از دست می دادم ناراحت می شدم و خودم به نحوی برای دوستی مجدد اقدام میکردم.
    نه با کسی قهر نیستم.

3-اگه بین عقل و وجدان گیر بیفتی کدوم رو انتخاب میکنی؟
    عجب سوالی..........
    خیلی سنگینه، اتفاق افتاده که میگم.... جفتشون دردناکه ولی بیشتر گرایش به وجدان دارم.

4-جنگل رو بیشتر دوست داری یا دریا؟ چرا؟
    می دونی واقعا جفتشون قشنگن خیلی هم قشنگن اما دریا رو بیشتر دوست دارم. دریای عظیم با اون افق بی کرانش یه جور خلسه ی خاصی داره که وقتی با صدای موج همراه بشه آدم رو به دنیای درون می بره... خیلی خوبه...
    پ.ن: دوست دارم کویر رو هم تجربه کنم، دوست دارم شب های کویر رو ببینم...

5- آهان راستی شما قسمت جلگه ای هستین یا ساحلی یا کوهپایه؟ به گویش خودتون یه جمله قشنگ برامون بنویس
    ما پای کوه هستیم
    می خوام بگم: بچه های سایت!هیچ وقت از آینده نا امید نشید
    سایت زاکان، هرگی آینده ره نا امید نبین! (قراره همین جمله با همین لحن بشه شعار سازمان ملل )

6-ببخشید میدونم این سوال یاداور روزای سخته... ولی باتوجه به پستای عاقلانه ای که ازت دیدم دوست دارم نظرت رو در این باره بدونم
    فکر میکنی کجای داستان شما و اون دختر اصلی ترین اشتباه بود که باعث شد درنهایت این رابطه به شکست عاطفی منجر بشه؟
    - کلا شروع این ارتباط اشتباه بود؟ یا نحوه ارتباطتون؟ یا اینکه اون دختر ابراز علاقه کرد و وارد فاز عاطفی شد؟ یا ادامه دادن رابطه بعد از ابراز علاقه اون؟یا کات کردن و ترک کردنت؟
    خواهش می کنم، گفتم که الان برام دیگه مسئله خاصی نیست.
    خب آدم وقتی پیشرفت نکنه وارد حاشیه میشه. علاقه ما روز به روز داشت زیاد تر میشد در حدی که اون عشقی که نصیبم شده بود ورای رویاهام بود... اما به اندازه ای که عشقمون در حال پیشرفت بود ما مشکلاتمون برای رسیدن به هم حل نمیشد. حالا فکر کن که عشقی وجود داره و بستری برای ابراز راحتش وجود نداره و این مسئله به صورت موازی از هم پیشرفت می کنن و بعد مدتی هم این علاقه لباس تکرار و عادت رو به خودش میگیره، مسلماً اگه صبور و پخته نباشی دلت زده میشه.
    کلاً که اون رابطه از شروع اشتباه بود. درسی که شد برام این بود که از این به بعد اگه وارد رابطه احساسی با شخصی بشم در اولین فرصت مقدمات خواستگاری رو بچینم تا احساس آنچنانی در بین نباشه و چه من و چه طرفر بتونیم اگه واقعا مناسب هم نبودیم دل بکنیم نه اینکه بخوایم به خاطر عشق جون بکنیم.

7-بچه بودی دوست داشتی چیکاره بشی؟
    باورت میشه نمی دونم!!؟یعنی چیز خاصی نبود...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 5 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #72

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.06
    تشکـر
    5,951
    تشکر شده 6,095 بار در 2,894 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

سلام
    صبح بخیر
    میدونم اول صبحی بادیدن سوالام ذوق میکنی و چایی میپره تو گلوت خخخخ
    خوب حالت که خوبه شروع کنم ک رو فرم بیای خخخخ

سوالات

1-اگه راننده کامیون بودی و شب تو جاده ی خانم جوان و زیبا(از اونا ک قیافشون معلومه بچه بدن خخخخ) تنها کنار جاده واست دست بلند کنه نگه میداری سوارش میکنی؟!اگه سوارش کنی بعدش ی کم جلوتر پلیس ایست بازرسی جلوت را بگیره چه میکنی؟!!!!
    2- وقتی ازدواج کردی خانمت به زندگی اهمیت نده و همش خونه مامانش باشه یا خانواده ات را اصلا تحویل نگیره و همش باخانواده خودش گرم و صمیمی باشه و دیگران را تو سرت بزنه حاضری تاکی باهاش زندگیت را ادامه بدی؟! (خدانکنه)
    3-اگه ی دختری ک خیلی خوب هست بیاد بهت بگه عاشقت شده و پدرش بهش خونه و ماشین هم میده اما تو هیچ حسی بهش نداری حاضری باهاش ازدواج کنی؟! (من بودم میکردم خخخخخخ)
    4-اگه باهمون کامیونی ک بالا بهت دادم ی روز دیگه داری تو جاده میری و به شب و تاریکی میخوری و مسیر هم مه گرفته و گم شدی بعد میزنی به ی جاده فرعی و میای پایین یهو ی چندتا گرگ دورت را میگیرن چه حسی داری و چه عکس العملی نشون میدی؟!
    5-اگه وقتی ک با نامزدت (هنوز عقد نکردین و تازه دارین آشنا میشین بیخود تو فاز عاشقی نرو خخخخ) رفتی بیرون و ی قول چماق بیاد کلی کتکت بزنه و کلی فحش ناموسی بهت بده و بهت بگه توباخواهرم بودی و .... خوب نامزدن (همون آشنا بشی) بزاره بره ، بعدش اون مرده برگرده بهت بگه وااای من اشتباه گرفتم و ی داستان عشقی غمگین از خواهرش بگه چیکار میکنی؟!! (زورت بهش نمیرسه ، تازشم عروسیت هم بهم خورده ایششششش دختره ظاهربین عجول و... خخخخخ)
    6-تو موارد زیر کدوم را بیشتر دوست داری:
    چه گلی ؟
    چه رنگی؟
    چه عطری؟
    چه غذایی؟
    چه ماشینی ؟
    چه خونه ای ؟
    چه شهری؟
    چه کشوری؟
    چه تیپی؟
    چه اخلاقی؟
    7-تو هر کدوم از موارد بالا بگو از کدوم بدت میاد؟ (حس دوباره نوشتن نیست خودت تو جواب خط فاصله بزار بگو خخخخخ)
    باورت میشه امروز روز پنجم چقد زود تموم شد یعنی میشه ی ماه تمدیدش کنن

4. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #73
    e.v
    e.v آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13337
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    1,752
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سوالات

1-اگه راننده کامیون بودی و شب تو جاده ی خانم جوان و زیبا(از اونا ک قیافشون معلومه بچه بدن خخخخ) تنها کنار جاده واست دست بلند کنه نگه میداری سوارش میکنی؟!اگه سوارش کنی بعدش ی کم جلوتر پلیس ایست بازرسی جلوت را بگیره چه میکنی؟!!!!
    2- وقتی ازدواج کردی خانمت به زندگی اهمیت نده و همش خونه مامانش باشه یا خانواده ات را اصلا تحویل نگیره و همش باخانواده خودش گرم و صمیمی باشه و دیگران را تو سرت بزنه حاضری تاکی باهاش زندگیت را ادامه بدی؟! (خدانکنه)
    3-اگه ی دختری ک خیلی خوب هست بیاد بهت بگه عاشقت شده و پدرش بهش خونه و ماشین هم میده اما تو هیچ حسی بهش نداری حاضری باهاش ازدواج کنی؟! (من بودم میکردم خخخخخخ)
    4-اگه باهمون کامیونی ک بالا بهت دادم ی روز دیگه داری تو جاده میری و به شب و تاریکی میخوری و مسیر هم مه گرفته و گم شدی بعد میزنی به ی جاده فرعی و میای پایین یهو ی چندتا گرگ دورت را میگیرن چه حسی داری و چه عکس العملی نشون میدی؟!
    5-اگه وقتی ک با نامزدت (هنوز عقد نکردین و تازه دارین آشنا میشین بیخود تو فاز عاشقی نرو خخخخ) رفتی بیرون و ی قول چماق بیاد کلی کتکت بزنه و کلی فحش ناموسی بهت بده و بهت بگه توباخواهرم بودی و .... خوب نامزدن (همون آشنا بشی) بزاره بره ، بعدش اون مرده برگرده بهت بگه وااای من اشتباه گرفتم و ی داستان عشقی غمگین از خواهرش بگه چیکار میکنی؟!! (زورت بهش نمیرسه ، تازشم عروسیت هم بهم خورده ایششششش دختره ظاهربین عجول و... خخخخخ)
    چه گلی ؟
    چه رنگی؟
    چه عطری؟
    چه غذایی؟
    چه ماشینی ؟
    چه خونه ای ؟
    چه شهری؟
    چه کشوری؟
    چه تیپی؟
    چه اخلاقی؟
    7-تو هر کدوم از موارد بالا بگو از کدوم بدت میاد؟ (حس دوباره نوشتن نیست خودت تو جواب خط فاصله بزار بگو خخخخخ)
    سلام
    صبح بخیر
    میدونم اول صبحی بادیدن سوالام ذوق میکنی و چایی میپره تو گلوت خخخخ
    خوب حالت که خوبه شروع کنم ک رو فرم بیای خخخخ

سلام
    مثل همیشه پر انرژی
    دیر از خواب بلند شدم بهم چای نرسید
    شروع کنیم:

خب نمی دونم، باید تو موقعیتش قرار بگیرم چون کم نیستن همینایی که با یه حرکت حساب شده راننده رو خالی می کنن. ولی اگه یه جای پرت باشه و احساس کنم که از اوناش نیست سوارش می کنم. در مورد پلیسم باید بگم که سعی می کنم خودم رو ریلکس نشون بدم (چون خودم سربازیم نیروی پلیس بودم به نحوی می دونم باید چطور بود) ولی احتمالش کمه که کامیون رو برای مورد منکراتی نگه دارن، اینقدر زیااااد شده که زیاد گیر نمی دن مگر این که در حال کار های جدی تری باشن.

2-وقتی ازدواج کردی خانمت به زندگی اهمیت نده و همش خونه مامانش باشه یا خانواده ات را اصلا تحویل نگیره و همش باخانواده خودش گرم و صمیمی باشه و دیگران را تو سرت بزنه حاضری تاکی باهاش زندگیت را ادامه بدی؟! (خدانکنه)
    خب خیلی سعی می کنم که اونو به زندگی برگردونم، سعی می کنم راه های مختلف رو امتحان کنم تا متوجهش کنم این کارها به زندگی زناشوی لطمه می زنه ولی اگه فایده ای نداشت و برام اثبات شد که فایده نداره جدا خواهم شد.

آدم تو این موارد یه خورده پس می زنه نکنه طرف موردی داره !!!؟ ولی اگه تحقیقات و معیار های حداقلیم بخوره بهم و به کس دیگه ای احساس نداشته باشم آره جدی روش فکر می کنم.

اول یه کمک از خدا و معصومین میگیرم بعد یه اشهد می خونم و بعد برای بقا می جنگم تا اگر بخوام بمیرم با سری بلند بمیرم
    (حال کردی نگرشو )

سرش داد میزنم میگم به جای استفاده از زورت کمی هم از مغز کوچیکت استفاده کن. خودت این بساطو درست کردی خودتم باید درستش کنی ، میای همه این داستان ها رو جلو نامزدم تعریف و از من عذر خواهی می کنی.

چه گلی ؟
    رز سفید
    چه رنگی؟
    نارنجی
    چه عطری؟
    خنک

چه غذایی؟
    باقالاقاتوق
    چه ماشینی ؟
    مکلارن f1
    چه خونه ای ؟
    دوبلکس و نقلی
    چه شهری؟
    یکی از شهر های اروپایی

چه کشوری؟
    سوئد
    چه تیپی؟
    نیمه رسمی- اسپرت
    چه اخلاقی؟
    خوش صحبت

از اون سوالاست هااااا، همه سر سوال آخر نامردیشون گل می کنه

چه گلی ؟ هر گلی که پژمرده باشه
    چه رنگی؟
    لجنی
    چه عطری؟
    گرم و تند

چه غذایی؟
    زهر مار
    چه ماشینی ؟
    ماشین مشتی ممدلی
    چه خونه ای ؟
    زیر زمینی
    چه شهری؟
    قزمیت آباد

چه کشوری؟
    قزمیتستان
    چه تیپی؟
    جلف
    چه اخلاقی؟
    خالی بند
    جدی؟؟؟ میبینی عمره داره می گذره هاااا

6. 5 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #74

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2920
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    1,589
    تشکر شده 2,208 بار در 443 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Asabani
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    کلاً با اسید دوش میگیره
    داداش من این چیزا حالیم، اسکارمو بدین حله

خوب گفتی

تا ببینیم نظر منتقدین و بیننده ها چیه

1.اختراعی که برای جبران اشتباهات بشر درست شده چيست؟
    توبه؟
    خب توبه هم میشه ولی صرفا جهت اطلاعت جواب درست اینه: طلاق
    داداش تو هفصدتا سوال تو هر پستت میزاری، تایپیست استخدام نکردماااااااااا

فقط همین یدونه هفصدتایی شد بالاخره یجوری باید تحریما(7تا سوال) رو دور بزنیم دیگه

خب برسیم به سوالا

1. تا الان چنتا سوال در مورد عشق و عاشقی و ازدواج و اینا ازت پرسیده شده؟(آمار دقیق بده)

2. چرا گاهي آدما ديگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون يا هر چيزي که حق شخصي هرکسيه و تو انتخابش مختاره مسخره ميکنن؟

3. اگه بهت بگن ميتوني ي کاري ازم بخواي منم بي برو برگرد بايد قبول کنم و انجام بدم چي ميگي؟

4. در برخورد با مردایی که تو رفتارشون خواص زنانه بروز میدن و یه جورایی " اوا " هستن چه حسی بهت دست میده ؟

5.دوست داری به در بگی دیوار بشنوه یا مستقیم به خود دیوار بگی ؟

6.آدم خوبی هستی؟

7.اینو یه جا خوندم جالب بود برام خواستم عکس العمل تو رم بدونم بعد این جریان.البته اگه به جن و روح اینا اعتقاد داشته باشی داستان جالب تر میشه

رفتی حموم ... تموم شدی میخوای بیای بیرون ... حولت یادت رفته!

داد میزنی : یکی حوله منو از رو تختم بده ...

در یه کم باز میشه و یه دستی حوله رو بت میده ...

میگیری، تشکر میکنی ... خشک میکنی خودتو ...

دستتو میذاری رو دستگیره میخوای بری بیرون یادت میفته که همه مسافرتن و تو تو خونه تنها بودی .... !!! چیکار میکنی تو همچین شرایطی ؟!

"Be the Change you wish to see in the World"

8. 4 کاربران زیر از ASSASSIN بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #75

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..خاطره ها در گلو شکست
    شماره عضويت
    16950
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    346
    تشکر شده 509 بار در 242 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    3

1-نمیدونم خب
    2-به این دلیل خودشون ضعف دارند و نمیتونن مثل بقیه انتخاب هایی بکنن که نیاز به شجاعت داره بنابراین تنها میتونن مسخره کنند.
    3-بستگی به توانایی تو داره دیگه
    4-خندهههههه
    5-مستقیم
    6-نهههههه
    7-بهش میگم حوله رو که داده دستش درد نکنه یه قهوه هم واسم بذاره بعد حموم میچسبه خخخخخخخخ

10. 2 کاربران زیر از aida68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #76

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.82
    تشکـر
    18,376
    تشکر شده 9,671 بار در 3,334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط aida68 نمایش پست ها
    1-نمیدونم خب
    2-به این دلیل خودشون ضعف دارند و نمیتونن مثل بقیه انتخاب هایی بکنن که نیاز به شجاعت داره بنابراین تنها میتونن مسخره کنند.
    3-بستگی به توانایی تو داره دیگه
    4-خندهههههه
    5-مستقیم
    6-نهههههه
    7-بهش میگم حوله رو که داده دستش درد نکنه یه قهوه هم واسم بذاره بعد حموم میچسبه خخخخخخخخ

سلام

ببخشید ، اما اینجا صندلی داغه و فقط جناب e.v باید جواب بدن و ما فقط سوال میپرسیم .

به اول پست مراجعه کنید و قواین رو بخونید .

12. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #77

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.06
    تشکـر
    5,951
    تشکر شده 6,095 بار در 2,894 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

آیدا تو این پست فقط حسین باید جواب بده بقیه فقط ازش سوال میپرسن.

14. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #78

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..خاطره ها در گلو شکست
    شماره عضويت
    16950
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    346
    تشکر شده 509 بار در 242 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    3

ای بابا من فقط پست های آخرو میخونممممممم خسته ام خستههههههه

16. 2 کاربران زیر از aida68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #79
    e.v
    e.v آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13337
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.50
    تشکـر
    1,752
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ASSASSIN نمایش پست ها
    خوب گفتی

تا ببینیم نظر منتقدین و بیننده ها چیه

خب توبه هم میشه ولی صرفا جهت اطلاعت جواب درست اینه: طلاق
    نقل قول نوشته اصلی توسط ASSASSIN نمایش پست ها
    فقط همین یدونه هفصدتایی شد بالاخره یجوری باید تحریما(7تا سوال) رو دور بزنیم دیگه

خب برسیم به سوالا

1. تا الان چنتا سوال در مورد عشق و عاشقی و ازدواج و اینا ازت پرسیده شده؟(آمار دقیق بده)
    2. چرا گاهي آدما ديگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون يا هر چيزي که حق شخصي هرکسيه و تو انتخابش مختاره مسخره ميکنن؟

3. اگه بهت بگن ميتوني ي کاري ازم بخواي منم بي برو برگرد بايد قبول کنم و انجام بدم چي ميگي؟
    4. در برخورد با مردایی که تو رفتارشون خواص زنانه بروز میدن و یه جورایی " اوا " هستن چه حسی بهت دست میده ؟
    5.دوست داری به در بگی دیوار بشنوه یا مستقیم به خود دیوار بگی ؟
    6.آدم خوبی هستی؟
    7.اینو یه جا خوندم جالب بود برام خواستم عکس العمل تو رم بدونم بعد این جریان.البته اگه به جن و روح اینا اعتقاد داشته باشی داستان جالب تر میشه

دستتو میذاری رو دستگیره میخوای بری بیرون یادت میفته که همه مسافرتن و تو تو خونه تنها بودی .... !!! چیکار میکنی تو همچین شرایطی ؟!
    سلام
    خوب شد اومدی، داشتم رو صندلیم از فرط بی کاری مگس می پروندم

1-تا الان چنتا سوال در مورد عشق و عاشقی و ازدواج و اینا ازت پرسیده شده؟(آمار دقیق بده)
    5 تا؟

2-چرا گاهي آدما ديگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون يا هر چيزي که حق شخصي هرکسيه و تو انتخابش مختاره مسخره ميکنن؟
    همیشه تفاوت باعث میشه که به دیگران برجسب بزنیم.
    تا چند سال پیش کشور های پیشرفته تر آنجلیناجولی رو بخاطر لبهای برجسته هاش تحسین می کردن ولی یه دختر با همون لب ها تو ایران بهش برچسب لب شتری میدادن! (البته بماند که الان جولی باید لنگ بندازه جلو بعضیا....)
    هممون اینطوری هستیم، مثلاً من اگه توی جمعی باشم که همه به نظافت اهمیت میدن من میشم آدم شلخته و یکی از همونا اگه تو جمع دوستان من باشن میشه آدم وسواسی! حالا حق با کیه؟ همه! تفاوت زخم میزنه.

3-اگه بهت بگن ميتوني ي کاري ازم بخواي منم بي برو برگرد بايد قبول کنم و انجام بدم چي ميگي؟
    ازش میپرسم که ترسش چیه و میگفتم که انجامش بده چون بهترین راه برای از بین بردن ترس انجام اون کاره (مثلاً یکی از ارتفاع می ترسه میگم بره بانجی چامپینگ، تازه می تونه از سعیدم کمک بگیره ) هم هیجان داره و هم به اون بنده خدا هم یه توفیق اجباری رسیده.

4-در برخورد با مردایی که تو رفتارشون خواص زنانه بروز میدن و یه جورایی " اوا " هستن چه حسی بهت دست میده ؟

هممون تو روانمون خواص جنس مقابل وجود داره ولی بعضیا بیشتر و بقول تو اوا هستن، اولین برخوردم حالتی مثل چندش و رقت هستش....

5-دوست داری به در بگی دیوار بشنوه یا مستقیم به خود دیوار بگی ؟
    یه چیزی بین این دو، چون به در بگم دیوار بشنوه اون قاطعیت وجود نداره از طرفی هم مستقیم به دیوار بگم ممکنه طرف گارد بگیره.
    اما یه جواب برای سوالت: مستقیم به دیوار میگم.

6-آدم خوبی هستی؟

خدارو شکر آره.

7-اینو یه جا خوندم جالب بود برام خواستم عکس العمل تو رم بدونم بعد این جریان.البته اگه به جن و روح اینا اعتقاد داشته باشی داستان جالب تر میشه
    کلاً هر بار یه نقشی میدی به ما تو سریالت

حاجی میرم همونجا تو حموم میمونم نمیام بیرون! جدی میگم!
    اینقدر صبر میکنم تا خونسردیمو بدست بیارم با صلواتو دعا میام بیرون... والا !

18. 5 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #80

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.82
    تشکـر
    18,376
    تشکر شده 9,671 بار در 3,334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

دوباره سلام

دیشب حال نداشتم شرمنده سوال هام خوب نبود .
    آهنگت هم که گذاشته بودی دانلود کردم ، آرامش بخش بود ، هم غم انگیز
    بجاش امروز جبران میکنم

خب سوال های امروز :

1- توی دوران کودکیت ............. ( 1 الی 10 سال )

اسباب بازی هات چی بود ؟ ( حدس میزنم ماشین )

همبیازی هات دختر بودن یا پسر ؟

پستونک هم میخوردی ؟

شیر خشک بهت میدادن ؟

با دختر ها لج بودی یا شیش ؟

شر بودی یا آروم ؟

از دیوار بالا میرفتی ؟

اسبابازی هاتو خراب میکردی ؟

وسایل خونه رو خراب میکردی ؟

گل بازی و خاک بازی میکردی ؟

با بچه ها عوا هم میکردین ؟

سرتو کچل میکردی ؟

2- همسر آیندت شخصی که قراره باهاش اازدواج کنی ................. ( نکته در تمامی مواد پایین پشیمون ، بعدش توبه بدون بازگذشت کرده و فقط یک بار بوده و دیگه تکرار نکرده )

اگه با پسری دوستی و عاشقی تا حد مجازی داشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟

اگه با پسری دوستی و عاشقی تا حد تلفنی داشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟

اگه با پسری دوستی و عاشقی تا حد حضوری و کافی شاپ داشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟

اگه با پسری دوستی تا حد حضوری و تماس دست و بوس داشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟

اگه با پسری دوستی و عاشقی تا حد رابطه جنسی داشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟

3- چند درصد باهاشون ازتباط داری .....

عمو ؟

دایی ؟

خاله ؟

عمه ؟

دختر عمه ؟

دختر عمو ؟

دختر دایی ؟

دختر خاله ؟

پسر خاله ؟

پسر عمه ؟

پسر دایی ؟

پسر عمو ؟

4- چرا میخوای از بقیه جلو تر باشی ؟ با توجه به جمله خودت :
    به نظرم کنترل ذهن چون با این قدرت تو همیشه یه قدم جلو تر خواهی بود.
    5- حس هات تو این آبو هوا چیه ؟

ابری ؟

بارانی ؟

آفتابی ؟

طلوع خورشید ؟

غروب خورشید ؟

تاریک و برفی ؟

تو روز ابری و برفی ؟

سپیده دم و هوا مه ؟

6- وقتی یه دختر بهت میگه ...... ( جواب تو چیه ؟)

دوست دارم ؟ ( سنش 16 )

دوست دارم ؟ ( سنش 20 )

دوست دارم ؟ ( سنش 25 )

با من ازدواج کن ، ( سنش هم بهت میاد و حاضره با نداریت فعلاً بسازه ! ) ؟

خیلی مضخرفی ؟ ( فکر کنم یک نفر که در همسادگیتونه )

برو مزاحم نشو ، نمیخوام ببینمت ( اما تو دوستش داری و ازش خوشت میاد ) ؟

7- به نظرت من چه طرز تفکری نصبت بهت دارم ؟ ( هر چی حس میکنی بگو ، راحت و رک )

20. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

صندلی داغ 94

سوالات صندلی داغ در انجمن نوعروس

سوالات یک صندلی داغ اساتید دانشگاه

سوالات صندلی داغ فیسبوکی

طنز صندلی داغ :دلنوشته

سوالات صندلی داغ#

سوالات صندلی داغ برای یک روحانی در مورد ازدواج

سئوالات جدید صندلی داغ 94

اندازه ادم ها

سوالات صندلی داغ 94

صندلی داغ

سوال های صندلی داغ برای روحانی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی,  صندلی داغ,  صندلی اداری,  صندلی نیلپر,  صندلی لهستانی,  صندلی کامپیوتر,  صندلی پلاستیکی,  صندلی راک,  صندلی اپن,  صندلی بادی,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ احمدی نژاد,  صندلی داغ قالیباف,  صندلی داغ باحال,  صندلی داغ,  صندلی داغ مبل,  صندلی داغ نمونه سوال,  پرسش و پاسخ اهل سنت,  پرسش و پاسخ زناشویی,  پرسش و پاسخ دینی,  پرسش و پاسخ صدا و سیما,  پرسش و پاسخ کامپیوتری,  پرسش و پاسخ روانشناسی,  پرسش و پاسخ پزشکی,  پرسش و پاسخ زناشويي,  پرسش و پاسخ پزشکی زنان,  پرسش و پاسخ مذهبی,  صندلی آتشین,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)