صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 93 از 93

موضوع: صندلی داغ ( مهمان : آراد )

7342
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان : آراد )

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلااااام مجدد

یا علی مدد
    من باز اومدم
    ممنون بابت نصیحت ارزشمندتون
    ببخشید بابت سوالهای سختم
    پ اسفندی هسین هم ماه هسیم و ده سال از من بزرگترین پ همون داداش بزرگم هسین هنوز همسن بابام نشدین خخخخ

خب خداروشکر

خوب و اما اصل مطلب و سوالهای امروز...خخخ چرا عرق کردی نترس داداش

بسم الله...

1-اگه ی روز خانمتون ازتون بخواد ک کار هنری را رها کنین و برین تو کار ساخت و ساز آیا قبول میکنین؟! (به هیچ وجه با حرفای شما قانع نمیشه)

اخه چرا اینو بخواد اون خودشم رشتش هنره
    حتما دلیلی داره که انقدر اسرار داره دیگه
    ولی اخه مگه میشه الکی ادم کارشو ول کنه ؟؟
    اگه انقدر براش مهم باشه و زندگیم تحت شعاع قرار بگیره حاضرم امتحانش کنم حتما بعدش میبینه چقدر روحیم ضعیف میشه و خودش میگه برو سر همون کار قبلیت
    فاطمه خانوم کاری میکنی که خانوممو دور از جونش یه غول خشمگین تصور کنم
    چرا با من اینکارو میکنی بانو چرا چرا چرا

2-اگه ی روز سفر دور دنیا طی 80روز به اسم خانمتون دربیاد و بخواد تنهایی بره ایا بهش اجازه میدین؟ چه حسی دارین نسبت به این قضیه؟

نه اجازه نمیدم،دووم نمیارم اخه چخبره 80 روز دختره زن و شوهر باید تحت هر شرایطی باهم باشن همسرمم قبول نمیکنه،اجازه نمیدم ولی قول میدم همه سعی ام بکنم که جور کنیم بعدا دونفری به اون سفر بریم
    بنظر من اگر چیزی وجود داره و حق همسرمونه در صورتی میتونیم مانعش بشیم که بتونیم خودمون براش محیاش کنیم
    البته یک سفری براش پیش اومده بودچند روزه به کویر من قرار بود همراهش بودم اما مشکل کاری پیش اومد نتونستم برم ولی بزور فرستادمش البته خواهرشم همراهش بود و شوهرخواهرش چون میدونستم چقدر علاقه داره
    اما وقتی برگشت اصلا خوشحال نبودو گفت دیگه هیچکدوممون نباید همو تنها بزاریم

3-از نظر غذایی و نوع خرید چند درصد با همسرتون هم عقیده هستی؟ (ینی دقیقا همون اباسی ک اون میگه قشنگه شما هم همون در نظرتون قشنگ اومده باشه یا غذای ک در یک لحظه دلتون میخواد یکی باشه.)

غذایی مشکلی نداریم جفتمون اهمیت میدیم به خوردو خوراک و مواد غذایی سالم فقط من خیلی شکمو هستم ایشون اصلا
    اوایل غذا درست میکرد خیلی کم اخه خانوادگی کم غذان من سیر نمیشدم کم کم هی اضافه کردخندش میگیره منو میبینه موقع غذا خوردن میگه خداروشکر
    استعداد چاقی نداری البته بیشتر خودم غذا میپزم چون دانشجوعه همسرم
    درمورد لباس خیلی تفاوت داشتیم جوری که نامزد که کردم با سلیقه خانومم خرید میکردم کلا تغییر کرده بودم
    خودم دوست داشتم این تغییرو خیلی خوشتیپ شده بودم
    و الان سلیقمون تقریبا مثل هم شده ولی من سلیقشو برای خدش دوست داشتم کلا من خیلی انعطاف پذیرم سختگیر نیستم

4-اگه برین پارک و خانمتون کودک درونش فعال بشه و بخواد بره مثه بچه ها تاب سوار بشه و یا ی پشمک دسته دار یا پفک گنده بخره و باشوخی بخوره حاضری باهاش همراهی کنی یا میگی زشته مردم میبینن؟!

ازین کارا زیاد میکنیم جهت اطلاعتون بگم من کودک درونم فعالتره ازینکارا زیاد میکنمو تا وقتی جلف نباشه رام مهم نیست مردم چی میگن
    همیشه بهم میگه مثل شوهرا نیستی انگار دوستمی انقدر میزنیم تو سروکله هم
    عاشق ادمایی ام که کودک درونشون فعاله این نشون میده قلبشونم به همون اندازه پاکه

5-اگه تولدت باشه و خانواده ات برات تو خونشون جشن گرفته باشن و دعوتون کرده باشن و همزمان خانمت هم تو خونه تدارک ی جشن دونفره دیده باشه و درست همون زمان باشه چیکار میکنی؟!

اول میرم جشنی که خانومم گرفته چون خانوممه و الویتمه بعدش که برنامه تموم شد میرم پیش خانوادم

6-اگه با سایت و بچه خوب سایت آشنا نمیشدی فک میکنی الان مسیر زندگیت فرق داشت؟!

خودم خیلی به این موضوع فکر کردم ، به جوابی نرسیدم دوست ندارم فکر کنم به اینکه مسیر زندگیم چیز دیگه ای باشه
    به این اعتقاد دارم که الکی با این سایت اشنا نشدم و قسمتم بوده

7-الان چقدر تونستم با سوالاتم حرصت بدم و صندلی ک روش نشستی را داغ کنم ؟ خخخخ چه عرقی کرده اخیییییی

سر اون قضیه مسافرتو ساختمام سازی خیلی دوباره شما بشین رو صندلی من تازه فهمیدم چه سوالایی باید بپرسم
    ولی خوب وارد چالشم کردی فکر کنم داغی صندلی به همینه مرسی بانو

ناراحت نشیاااااا میخوام برای اتفاقات غیرمنتظرانه زندگی ک تمیدوارم هیچچچچچ وقت تجربه نکنی آماده ات کنم.
    تا درودی دیگر بدروووووود
    فرااااااااار

دست شما درد نکنه خوب اماده شدم
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

2. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    سوالها باید مثل سوالای fateme68 ّباشه اینجوری داغ و باحال

خب سوالای من
    1.اگر شما عاشق رنگ ابی باشیدو همه عمر دلتون خواسته خونتون رنگ ابی باشه ولی همسرتون از رنگ ابی متنفر باشه و دلش نخواد چیکار میکنید ؟
    3.اگه همسرتون بگه بچه رو مهد کودک نباید گذاشت اما نظرشما این باشه که بهتره بره حرف اخرو کی میزنه؟
    4.گفتید همسرتون دانشجوئه اگر ایشون رسیدگی نکنه به بهداشت خونه و اشپزی شما چه عکس العملی نشون میدید؟
    5.گفتید شما بخاطر اختلافای مذهبی بین خانواده خودتون و همسرتون جشن عروسی نگرفتید و کلا هیچ مراسمی نگرفتید این خلا نگذاشته تو زندگیتون؟
    همسرتون چطوری قبول کردن با این قضیه که جشن عروسی نداشته باشن؟همه دخترا ارزوشونه عروس شدن ؟
    6.دوست دارید نفر بعد کی رو صندلی بشینه؟
    7.نوشتید خیلی دوست دارید بچه دار بشید اگر دختر باشه فرزندتون اسمشو چی میزاریداگه سر باشه چی؟؟؟
    ویرایش توسط فرشته مهربان : 11-14-2016 در ساعت 04:09 PM

4. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام
    سوالها باید مثل سوالای fateme68 ّباشه اینجوری داغ و باحال

سلام فرشته مهربان بله فاطمه خانوم حسابی داغ کرد صندلیرو

خب سوالای من
    1.اگر شما عاشق رنگ ابی باشیدو همه عمر دلتون خواسته خونتون رنگ ابی باشه ولی همسرتون از رنگ ابی متنفر باشه و دلش نخواد چیکار میکنید ؟

خب نیاز نیست حتما کل خونه اونجوری باشه که من می خوام اگر ببینم خوشش نمیاد و من خیلی دوست دارم این اتفاق بیوفته ترجیح میدم

توافق کنیم یکی از دیوارها ابی باشه و بقیه اون چیزی باشه که خانوم میگن خب خانوما ساعات بیشتری رو تو خونه هستن جو خونه باید جوری باشه
    که توش احساس ارامش براشون ایجاد کنه و اینکه گفتم خیلی انعطاف پذیرم هیچوقت نشده بگم فلان چیز بااااید اینجوری باشه

3.اگه همسرتون بگه بچه رو مهد کودک نباید گذاشت اما نظرشما این باشه که بهتره بره حرف اخرو کی میزنه؟

خب دلایلمون رو میگیم و توافق میکنیم باهم که کدوم یکی منطقی تره ، نمیتونم بگم حرف اخرو کی میزنه گاهی من کوتاه میام گاهی خانومم
    جفتمون اگر ببینیم مسئله برای طرف مقابل خیلی مهمتر از ماعه کوتاه میایم خداروشکر

4.گفتید همسرتون دانشجوئه اگر ایشون رسیدگی نکنه به بهداشت خونه و اشپزی شما چه عکس العملی نشون میدید؟

خب رسیدگی به تمام امور منزل سخت میشه وقتی خانوم خونه دانشجو باشه مخصوصا رشته ای که کارهای عملی هم داشته باشه
    ولی خب این موضوع رو من قبل ازدواج میدونستم و مشکلی باهاش نداشتم شاید چون وقتی مجرد هم بودم مادرم مریض بود و خیلی از کارها خونه رو من انجام میدادم
    برام عادی بود،و توقع زیادی ندارم خودم وقتی میرسم خونه دوست دارم اشپزی کنم ، کارها تقسیم شده اشپزی رو من انجام میدم و نظافت به عهده خانوممه
    البته جمعه ها کلا کارها به عهده منه برام خوشاینده میشه غرغر کردو به این فکر کرد که خانوم نمیرسه با کارهاش میشه لذت برد ازینکه همسر ادم رشته رو دنبال میکنه و عاشقشه
    و روحیه اش عالیه، من دومی انتخاب کردم

5.گفتید شما بخاطر اختلافای مذهبی بین خانواده خودتون و همسرتون جشن عروسی نگرفتید و کلا هیچ مراسمی نگرفتید این خلا نگذاشته تو زندگیتون؟
    همسرتون چطوری قبول کردن با این قضیه که جشن عروسی نداشته باشن؟همه دخترا ارزوشونه عروس شدن ؟

بله درسته
    خب ما بخاطر بحث درباره مراسم عروسی بین خانواده ها دوران نامزدی جدا شدیم از هم این جدایی هردومون رو ازار داد
    فقط در صورتی که همسرم قبول میکرد که جشن نگیریم میتونستیم باهم ازدواج کنیم چون در این صورت باز دعوا میشد بین خانواده ها
    خانواده همسرم خواهان جشن جدا بودن و خانواده من خواهان جشن مختلط هیچکدوم هم کوتاه نمیومدن برای من که نه سخت نبود برام اهمیت چندانی نداشت جشن،
    ولی برای همسرم چرا خیلی دوست داشت جشن داشته باشه ، خیلی فکر کردو در نتیجه بهم گفت حاضرم تو شوهرم بشی بدون اینکه جشن عروسی داشته باشم
    تا اینکه جشن داشته باشم اما شوهرم یه نفر دیگه باشه..
    خب بنطر جفتمون خلا نداشتن هم بزرگتر از نداشتن جشن بود،البته همسرم وقت عقد لباس عروس پوشید و جشن دونفره داشتیم تو باغ و همین کافی بود برای جفتمون
    البته برای گذشتش تا اخر عمر نوکرشم و میدونم چقدر از خودگذشتگی کرده برای داشتن من

6.دوست دارید نفر بعد کی رو صندلی بشینه؟

رزمریم دوست دارم بشینه

7.نوشتید خیلی دوست دارید بچه دار بشید اگر دختر باشه فرزندتون اسمشو چی میزاریداگه سر باشه چی؟؟؟

اگر دختر باشه دوست دارم بزارم گندم اگر پسر باشه دوست دارم بزارم عرفان
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

6. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19934
    تشکـر
    120
    تشکر شده 49 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی
    میدونم ازم متنفرین و حقم دارین...نیومدم معذرت خواهی چون بیش از حد گند اوردم بالا دیگه
    ولی حالا که فهمیدم متولد اسفندین...خیلی خوشم اومد..همیشه فک میکردم متولد اسفند باشین!!!مردا متولد اسفند خیلی عاشق پیشه و رمانتیک هستن!!!
    و البته بیش از حد هم راجع به زنشون میگن!!کلن خیلی هنرمند و رمانتیکن...
    شما متول سال بز هم هستین!!!!
    1-حالا زنتون متولد چه ماهی هس؟؟؟؟؟
    من خودم خرداد هستم و خیلی مردای اسفن رو دوس دارم...ولی مردا اسفند از خردادیا خوششون نمیاد....زن تیر یا مرداد یا آبان دوس دارن....
    حتلا زن شما متولد چه ماهیه؟؟؟؟
    کلا من یه وسواس نسبت به مردای متولد اسفند دارم و کل طالع مردا متولد اسفند رو خط به خط میخونم...نمیدونم چرا؟؟؟؟
    راستی یه سوال دیگه 2-متولد چه روزی از اسفند هستید؟؟اگه میشه ساعت تولد رو هم بگین....گفتم که الان وسواس شدید گرفتم وقتی مرد اسفند
    هسبرای سازمان جاسوسی نمیخوام میخوام..."علامت قمر"و "علامت برخاستن"و اگه تونستم "میان بهشت"شما رو درارم...
    3-مال زنتونم اگه میشه با روز و ساعت و ثانیه بگید...دارم تحقیق میکنم که مردا اسفن چه متولد ماه زنی رو دوس دارن؟؟؟؟
    راستی یه سوال دیگه،روم نمیشه بپرسم
    4-نظرتون راجع به من چیه؟؟؟؟
    میدونم خیلی بچه پرورو هستم که بعد اون همه حرف رکیک و زشت و به قول خودم گه خوری دارم سوالم میپرسم...البته اگه میدونستم متولد اسفندین اینجور نمیگفتم!!!!!!!
    ببینید من کاشکی نمیومدم تو سایت که ببینم متولد اسفندین...حالا که اومدم وسواس گرفتم باید همه اطلاعات رو بپرسم وگرنه شب حوابم نمیبره!!!
    اگه جواب ندین دیگه شب ها خوابم نمیبره!!!!البته شنیدم مردا اسفند از اینجور چیزا خوششون نمیاد!!!
    از طرف یه خرداوی خل و چل و دیونه!!!!البته من علامت قمرم اسفنده ها!!!!
    شما گفتین که آدمایی که کودک درونشون فعاله رو دوس دارین...ینی منم دوس دارین!!!!!خخخخخخخخخخخخ
    سلام بی زحمت صندوق پیامتون خالی کنید من یه ککار خصوصی دارم باهاتون

8. کاربران زیر از مازیاری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19934
    تشکـر
    120
    تشکر شده 49 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی...خالیش کردم....شما امر بفرما ما چاکریم...
    آقا ما نوکرتیم...گوشت شترم باشه از بیابون عربستان برات میارم..
    اسم بگو سر تحویل بگیر...نوکرتیم...
    سلام
    مرسی فرستادم برات عزیز
    سروری این حرفا چیه

10. کاربران زیر از مازیاری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سسسسسسسسلللللللاااااااممم ممم

وای وای من دیر رسیدم ببین کی رو صندلیه

خوبی داداش؟ اوضاع احوال؟

خب خب من چی بپرسم که بقیه نپرسیده باشن....آخه هفت صفحه رفته جلو حال ندارم بخونم

اااووومممم سوالات من اینان..

1. دوست دارید روز تفریحتون رو چطور بگذرونین؟ خواب؟ فیلم؟ طبیعت؟ خرید؟ تو خونه موندن و همنشینی با بقیه؟

2. اگه کسی رو خیلی دوست داشته باشید ولی خیلی اذیتتون کنه ( طوری که واقعا به ستوه بیاید) چیکار میکنید؟

3. یه کتاب رمان خیلی خوب؟

4. بهترین کار برای اینکه ایمانمون رو بالا ببریم چیه؟

5. چطوری میشه انقد خوب باشیم که محبوب همه باشیم؟

6. اگه یه روز بچه کوچولوتون بپرسه نی نی ها از کجا میان چی میگید؟

7. اگه بخواید یه هوای خوب رو انتخاب کنید چه هوایه؟ ابری؟ بارونی؟ باد؟ برفی؟

با تشکر فعلا همینا تا بازم بپرسم

12. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    تشکر شده 40 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

بازم سلام
    منم دوباره می خوام ازتون سوال بپرسم
    1-یکی از خنده دار ترین خاطره های زندگیتون چی بوده؟
    2-بهترین دوران زندگی الف)سربازی ب)دانشگاه
    3-بهترین اتفاق زندگیتون؟
    مرسی

14. کاربران زیر از مری موجی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سسسسسسسسلللللللاااااااممم ممم

وای وای من دیر رسیدم ببین کی رو صندلیه

خوبی داداش؟ اوضاع احوال؟

سلام به روی مهربون تو و اقاتونو اون پسر خوشگل

خب خب من چی بپرسم که بقیه نپرسیده باشن....آخه هفت صفحه رفته جلو حال ندارم بخونم

تنبل

اااووومممم سوالات من اینان..

1. دوست دارید روز تفریحتون رو چطور بگذرونین؟ خواب؟ فیلم؟ طبیعت؟ خرید؟ تو خونه موندن و همنشینی با بقیه؟

خب همشون خوبه اینایی که نام بردی بستگی داره حس ادم چی باشه ولی اگه از روز تفریح همین جمعه منظورته دوست دارم بریم طبیعت
    خیلی خسته ام از این دنیای ماشینی

2. اگه کسی رو خیلی دوست داشته باشید ولی خیلی اذیتتون کنه ( طوری که واقعا به ستوه بیاید) چیکار میکنید؟

باهاش صحبت میکنم میگم ببین منکه انقدر دوست دارم توام منو دوست داشته باش دست از سر کچلم بردار اذیتم نکن
    ولی اگه ادامه بده رابطم بااهاش کم میکنم اخه ارزش نداره من کسی رو دوست داشته باشم ولی اون منو به ستوه بیاره که اینجوری خودم به خودم اسیب رسوندم

3. یه کتاب رمان خیلی خوب؟

اخرین کتابی که خوندم کوری بود ابجی اثر ژوزه ساراماگو که خیلی دوست داشتم

4. بهترین کار برای اینکه ایمانمون رو بالا ببریم چیه؟

خلوت کردن با خدا و شمردن نعمتهایی که بهمون داده

5. چطوری میشه انقد خوب باشیم که محبوب همه باشیم؟

نیاز نیست کارای فوق العاده یا سخت انجام بدیم همینکه کسیرو اذیت نکنیم و قضاوت نکنیم کسی رو بنظرم کافیه

6. اگه یه روز بچه کوچولوتون بپرسه نی نی ها از کجا میان چی میگید؟

اوخیش قربونش برم
    بستگی داره سنش چقدر باشه اگه خیلی کوچولو باشه باید گفت از اسمون میان از پیش خدا
    ولی خب باتوجه به سنش میشه بیشترو بهتر توضیح داد من نظرم اینه که وقتی به سنی رسید که بتونه درک پیدا کنه این مسئله رو براش توضیح میدم
    البته با پرده و تو چارچوب ، دوست ندارم از دوستاش یا کس دیگه ای بشنوه دوست دارم منو مادرش خودمون بهش اطلاع رسانی کنیم

7. اگه بخواید یه هوای خوب رو انتخاب کنید چه هوایه؟ ابری؟ بارونی؟ باد؟ برفی؟

بارونی،البته نم نم

با تشکر فعلا همینا تا بازم بپرسم

باتشکر از شماا
    ویرایش توسط آراد : 11-14-2016 در ساعت 10:16 PM
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

16. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مری موجی نمایش پست ها
    بازم سلام
    سلام بانووو

منم دوباره می خوام ازتون سوال بپرسم

باعث افتخاره

1-یکی از خنده دار ترین خاطره های زندگیتون چی بوده؟

خنده دار زیاد دارم الان که سوال کردید راستش از یاداوریشون خندم گرفت
    یکبار یادمه پاسور بازی میکردیم تو شمال با دوستهام شرط بندی کرده بودیم که هرکی باخت با شلوار کردی زرد و تیشرت قرمز یکساعت بره تو پاساژ بزرگ شمال بگرده
    شلوار کردی زرد هم جریان داره مال یه بنده خدایی بود ، استرسی که هممون موقع بازی داشتیم به یاد موندنی بود خلاصه یکی از بچه ها باخت و فرار کرد یکساعت دنبالش دوییدیم لباسارو تنش کردیمو
    بردیمش پاساژ خدا میدونه چقدر بهش خندیدیم و چقدر ملتو خندوندیم

2-بهترین دوران زندگی الف)سربازی ب)دانشگاه
    دانشگاه
    3-بهترین اتفاق زندگیتون؟
    متاهل شدنم
    مرسی
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

18. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

آقا من الان رفتم سوالا رو دیدم یه سوالم تکراری بود

یه سوال دیگه بجاش میپرسم هیچکس دعوام نکنه

یه دختر باید چه ویژگی هایی داشته باشه تا قابل احترام باشه برای آقایون؟

20. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام آقا آراد

خدا قوت

بدون مقدمه سوال های بعدی من :

1- پیامبر اسلام ، حضرت محمد (ص ) تا سن چهل سالگی که هنوز اسلامی نبود ، احکامی نبود ، نه اهل فساد بودن نه شراب و... نه حتی گناه های که الان خدا منعشون کرده ، یعنی در زمانی که منعی از جانب خدا نبود هم پیامبر سمتشون نمیرفتن ، دین پیامبر هم قبل اسلام حنیف بود ( آیین حضرت ابراهیم ) تنها اعتقادتشون هم توحید و معاد بود .
    یعنی فقط خدا پرست بودن و به روز حساب و قیامت اعتقاد داشتن !

چرا ما به اندازه پیامبر قبل اسلام به توحید و معاد اعتقاد نداریم ، و با اینکه الان احکام و قرآن مستقیم به ما مسلمان ها دستور میده ، هنوز بعضی مسلمان ها در اجرای دستورات خدا شک دارن ؟ و یا بهانه و توجیه میارن ؟

2- برای مطالب دنیایی مجازی چه فیلتر های باید یک فرد داشته باشه ؟ آخه خیلی از مطالب ، دروغ ، شایعه ، زیاده گویی ، بزرگنمایی ، تحریف و ... هستن !

3- برای اینکه فرزندان با خدا و مسلمانی تربیت کنیم که بدون ما هم مسیر اسلام را ادامه بدهند باید چی بهشون یاد بدهیم ؟ چه هدفی بهشون بدیم ؟

با تشکر از پاسخ هاتون ، چون سوالام طولانی بود کم پرسیدم

21. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام آقا آراد

سلام به روی ماهت

خدا قوت

بدون مقدمه سوال های بعدی من :

1- پیامبر اسلام ، حضرت محمد (ص ) تا سن چهل سالگی که هنوز اسلامی نبود ، احکامی نبود ، نه اهل فساد بودن نه شراب و... نه حتی گناه های که الان خدا منعشون کرده ، یعنی در زمانی که منعی از جانب خدا نبود هم پیامبر سمتشون نمیرفتن ، دین پیامبر هم قبل اسلام حنیف بود ( آیین حضرت ابراهیم ) تنها اعتقادتشون هم توحید و معاد بود .
    یعنی فقط خدا پرست بودن و به روز حساب و قیامت اعتقاد داشتن !

چرا ما به اندازه پیامبر قبل اسلام به توحید و معاد اعتقاد نداریم ، و با اینکه الان احکام و قرآن مستقیم به ما مسلمان ها دستور میده ، هنوز بعضی مسلمان ها در اجرای دستورات خدا شک دارن ؟ و یا بهانه و توجیه میارن ؟

راستش خیلی حرف دارم در این رابطه و اگه بخوام خلاصه بگم بنظر من اجرای احکام دین الان دشوارتره نسبت به قدیم ، قدیم زندگی ها خیلی سخت بود و مسائل زیادی نبود ذهن مردم بخواد درگیر کنه و اغلب دنبال مذهب بودن حالا هر مذهبی یزید مذهب خودش امام حسین مذهب خودش اما الان زندگی ها خیلی پیچیده شده با پیشرفت علم و تکنولوژی مردم کنتر میرن دنبال تحقیق درباره دین
    و خب بنظر من خرافاتم ازون زمان بیشتر خیلی از مردم هستن که بجای پرستیدن خدا اعتقاد دارن به خرافه
    ما گناهانمون خیلی بیشتر از مثلا زمان پدربزرگ مادربزرگهامونه چون دستمون بازتره بطور مثال همین دنیای مجازی و انواع اقسام خیانتها انقدر
    راحت شده که خیلی اوقات کسایی که خیانت تو سرشون نیستم انجامش میدن.
    بنظر من اون زمان هم بودن ادمهای سست،اما زندگی انقدر پیچیدگی نداشت انقدر راه برای گناه باز نبود طبیعتا ادم هرچی گناه کنه دلش سیاه و سیاه تر میشه و به ادم بدتری تبدیل میشه همین پیشرفت علم و صنعت هم باعث شده بعضی ها فکر کنن علم جای دین رو میگیره دقت کردید که خیلی از ادمهای باسواد به دین اعتقاد ندارن و علم و جایزگین دین میدونن مثل ادمهای بی سواد خرافاتی که به خرافات ایمان دارن
    با استفاده از همین تکنولوژی تبلیغ واسه ادمهای ضد دین راحتتر شده قدیم اگر می خواستن تبلیغات ضد دین انجام بدن خب خیلی دشوار بود
    ممکن بود جونشونم از دست بدن اما الان مگه کم هستن تبلیغات مثلا شیطان پرستی تو دنیای مجازی؟خب همین باعث شده افراد بیشتری رو بی دین و مذهب کنن،بنظر من دیندار واقعی بودن تو این زمان با این تنوع انواع و اقسام گناه ، واقعا کار هرکسی نیست و من تبریک میگم به کسایی که نذاشتن تو این اشفته بازار خدشه ای به باورها و ایمان قلبیشون وارد بشه(البته در وجود خیلی افراد باعث شده به مرور زمان و تحقیق و بررسی راجب دین ایمانشون قوی تر بشه ) از جمله خود شما داداش گلم به خانوادتون تبریک میگم
    با داشتن همچین پسری گلی.

2- برای مطالب دنیایی مجازی چه فیلتر های باید یک فرد داشته باشه ؟ آخه خیلی از مطالب ، دروغ ، شایعه ، زیاده گویی ، بزرگنمایی ، تحریف و ... هستن !

بله حتی تو سایتهای مختلف هم شاهد همچین چیزایی هستیم ، نمیشه ما خودمونو مجهز به فیلتر کنیم ولی بهتره ساده نباشیم و هرچیزی رومون تاثیر نزاره و باورش نکنیم بهتره بیشتر دربارش تحقیق کنیم و این تحقیق میتونه فقط اینترنت نباشه

3- برای اینکه فرزندان با خدا و مسلمانی تربیت کنیم که بدون ما هم مسیر اسلام را ادامه بدهند باید چی بهشون یاد بدهیم ؟ چه هدفی بهشون بدیم ؟

خب بچه ها از همون سنین کودکی تو فطرتشونه خداجویی پس باید تو همون سنین کودکی بچه ها رو با خدا و دینمون اشنا کنیم
    و البته بچه ها تقلیدگرن پس باید اول تکلیفمون با خودمون مشخص کنیم باید باورها و عقایدمون رو مشخص کنیم و انجامشون بدیم
    تا بچه ها ببینن و تقلید کنن دیدید پدرو مادری که نماز میخونن فرزندشون کنارشون حرکات اونهارو تقلید میکنه خب همین حرکات میشه زمینه سازی کنه برای تشویق بچه ها به نماز خوندن اینکه از بچگی بچه ها رو با بزرگی خدا اشنا کنیم وقتی هرچیز قشنگی رو میبینه بگیم اینو خدا افریده خب خیلی مهمه و اینکه کودک و از دین و خدا زده نکنیم خیلی ها هستن هنوزم که هنوزه فرزندشون مجبور به حجاب مجبور به نماز خوندن میکنن و فکر میکنن کار خیلی درستیه ولی بنظر من تشویق ماثرتره اگه بچه نماز نخوند نشون دادن پیامدهای منفی تا اجبار موثرتره،خیلی ها هستن که مثلا پدر ضد دینه مادر دیندار خب این پدرو مادر با رفتارهای ضدو نقیصشون نمیتونن فرزندشون رو با ایمان بار بیارن و بچه زده میشه از دین پس اینم مسئله مهمیه،و خیلی مسائل دیگه هست که باید رعایت بشه ولی باید بدونیم اگر خودمون ادمهای خوبی باشیم ایمانمون قوی باشه و این مسئله تو زندگیمون وجود داشته باشه حتما میتونیم فرزندمون رو مثل خودمون بار بیاریم...پس تو درجه اول بنظر من رفتار کردار پدرو مادره که مهمه

با تشکر از پاسخ هاتون ، چون سوالام طولانی بود کم پرسیدم
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

23. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

آقا
    من الان رفتم سوالا رو دیدم یه سوالم تکراری بود

یه سوال دیگه بجاش میپرسم هیچکس دعوام نکنه

سلام ابجی کار خوبی کردی،نگاه چه حق خودشو میگیره
    حیف که قوانین اجازه نمیده وگرنه میگفتم شما 20 تا بپرس اصلا

یه دختر باید چه ویژگی هایی داشته باشه تا قابل احترام باشه برای آقایون؟

در کل یه دختر باید مورد احترام قرار بگیره با هر خصلتی حقشه احترام،
    ولی بنظر من احترام گذاشتن باعث محترم قرار گرفتن میشه
    آقایون عاشق اینن یکی بهشون احترام بزاره (مخصوصا همسرشون) تا حس مردونگیشون تقویت شه مطمعنا وقتی این رو ببینن مثل
    یه ملکه رفتار میکنن با اون خانوم.
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

25. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

1 -به نظره شما چرا در جامعه ی ما فقط حرفشه که به زنان احترام میذارند اما موقع عمل که میرسه فقط همه بلدن شخصیت یه زن رو سرکوب کنند و مدام مورد تمسخرش قرار بدند؟

2 - شما به عنوان یه مرد نظرتون درباره ی "دوست اجتماعی شدن" و یا اینکه مثلا به دختری بگید "تو مثه خواهرمی" چیه؟

3 - در زندگی مشترکتون همین قدر که به خودتون حق میدید به همسرتونم حق میدید مثلا " اگر خودتون در جمعی خانودگی و بدون هیچ غرضی با یه خانومی بگو بخند بکنید و در نظرتون مشکلی نباشه اگر همسرتونم این کار و انجام بده بازم بدون غرض براتون بدون مشکله؟" یا مثلا میگید نه من مردم فرق دارم ؟
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

27. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

و اما سوالات امروز...

1. بهشت و جهنم رو چطوری تصور میکنین؟ (منظورم اینکه چطوری قرار گرفتن.. مقابل هم؟ یا بالا و پایین هم؟)

2. اگه قیامتی در کار نباشه از این زندگی که داشتید راضی هستید؟ یا فک میکنید کارایی رو میکردید که تا بحال نکردید؟

3. شده تا حالا به کسی حرفی بزنید که بعد بفهمید اشتباه کردید در موردش؟

4. اگه جواب سوال 3 مثبت بوده بعدش چیکار کردین؟ از طرف عذرخواهی کردید یا به روی خودتون نیوردین؟

5. خونه ویلایی یا آپارتمانی؟ چرا؟

6. سفر به جنگل یا کوه؟ چرا؟

7. فک میکنین اگه یه مرد از رو علاقه به زنش بگه "زشتوی من چطوره" با چه واکنشی مواجهه میشه؟

با تشکر تا سوالات بعد خدانگهدار...داغ باشید

29. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    1
    سلام بانو

-به نظره شما چرا در جامعه ی ما فقط حرفشه که به زنان احترام میذارند اما موقع عمل که میرسه فقط همه بلدن شخصیت یه زن رو سرکوب کنند و مدام مورد تمسخرش قرار بدند؟

بنظرم تو خانوادشون اینطور بار اومدن تو خانواده ای بار اومدن که توش زن رو موجود قابل احترامی نمیشناختن

2 - شما به عنوان یه مرد نظرتون درباره ی "دوست اجتماعی شدن" و یا اینکه مثلا به دختری بگید "تو مثه خواهرمی" چیه؟

برای دوست اجتماعی تعریفی ندارم ، ولی خب من و همسرم دوستهای زیادی داریم که متاهل هستن و باهم رفت و امد میکنیم

و طبیعتا خانوم دوستهام رو به چشم خواهری میبینم و احترام قائل هستم براشون و فکر نمیکنم چیز غیر اخلاقی باشه

3 - در زندگی مشترکتون همین قدر که به خودتون حق میدید به همسرتونم حق میدید مثلا " اگر خودتون در جمعی خانودگی و بدون هیچ غرضی با یه خانومی بگو بخند بکنید و در نظرتون مشکلی نباشه اگر همسرتونم این کار و انجام بده بازم بدون غرض براتون بدون مشکله؟" یا مثلا میگید نه من مردم فرق دارم ؟

تابحال
    این مورد پیش نیومده برام ولی بنظرم در این مورد زن و مرد یکسانن اگر بگو بخند با نامحرم برای زن بده برای مرد هم بده
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

31. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

و اما سوالات امروز...

سلام اابجی گلم

1. بهشت و جهنم رو چطوری تصور میکنین؟ (منظورم اینکه چطوری قرار گرفتن.. مقابل هم؟ یا بالا و پایین هم؟)

از بچگی به ما میگفتن بهشت بالاست جهنم پایین الانم همین تو ذهنمه مثلا اگه بخوام یه تصویر از بهشت و جهنم بخوام تصور کنم اینجوری تو ذهنمه
    یادمه بچه که بودم نقااشیشم کرده بودم بهشت بالا بود سقفم نداشت همجاش آبی بود حتی اونجا جاذبه ام نداشت همه معلق بودن
    جهنمم نارنجی بود سقفش خیلی کوتاه بود همه خم شده بودن انقدر سقفش کوتاه بود

2. اگه قیامتی در کار نباشه از این زندگی که داشتید راضی هستید؟ یا فک میکنید کارایی رو میکردید که تا بحال نکردید؟

خب بله یکارایی میکردم استغفرالله، البته الان نهااا جوونیام
    ولی ولی بنظر من حتی اگه بهشت و جهنمم وجود نداشت باز عذاب وجدان وجود داشت باز کارای زشت دلو سیاه میکرد فکر میکنم نه بخاطر بهشت جهنم
    بخاطر ارامش دل خودمونم که شده دوری میکردیم از گناه چون دوری از گناه و انجام کارای خوب اول از همه حال خودمون رو خوش میکنه

3. شده تا حالا به کسی حرفی بزنید که بعد بفهمید اشتباه کردید در موردش؟

بله توهمین انجمن بود

4. اگه جواب سوال 3 مثبت بوده بعدش چیکار کردین؟ از طرف عذرخواهی کردید یا به روی خودتون نیوردین؟

یه خانومی بود داشت میگفت همسرمو دوست ندارم من کار اشتباهی کردمو کلی براش نوشتم که اون بنده خدا چه گناهی داشته ایشون حتما به شما علاقه داره
    و شما نباید زندگیش رو خراب میکردید با بی علاقگیتون که یهو خانوم گفتن شوهرشوهم علاقه ای به ایشون نداره و از کارای زشتش گفت خیلی شرمنده شدم
    عذرخواهی کردم از قضاوت زود هنگام مدارکم موجوده

5. خونه ویلایی یا آپارتمانی؟ چرا؟

ویلایی خب بدون حیاط اصلا دل ادم میگیره

6. سفر به جنگل یا کوه؟ چرا؟

جنگل بخاطر اب و هواش بخاطر موجوداتش بخاطر سرسبزیش بخاطر سایش بوش ، صدای باد که میپیچه توش عاشقشم اصلا

7. فک میکنین اگه یه مرد از رو علاقه به زنش بگه "زشتوی من چطوره" با چه واکنشی مواجهه میشه؟

اوه اوه این خیلی مخربه مثل اینه که بزنی تو گوش یه مرد در این حد خورد کنندس واسه یه خانوم
    اصولا خانوم وقتی سوال میکنه خوشگل شدم؟یه ثانیه ام نباید درنگ کرد یا فکر کرد باید بگی بله بله

با تشکر تا سوالات بعد خدانگهدار...داغ باشید

با تشکرات از شما بانو
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

33. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام

من امروز هم سوال دارم

1. اگه کسی در حقتون نامردی کنه چیکار میکنید؟

2. وقتی خیلی خوشحال باشید چطوری روزتون رو میگذرونید؟ خودتون رو به یه ناهار دعوت میکنید؟ یا با دوستانتون میرید بیرون؟

3. وقتی خیلی ناراحت باشید چطوری میگذرونید؟ تنهایی و خلوت؟ بیرون رفتن؟ یا حرف زدن با کسی؟

4. خوشمزه ترین غذایی که خوردین چی بوده ؟ کجا بوده؟ با کیا بوده؟

5. یه نفر باید چیکارا کنه تا بقیه روش حساب کنن و به قولی داخل آدم حسابش کنن؟

6. از چه کسی بیشترین آرامش رو میگیرید؟

7. این سوال رو معمولا میپرسیدن تو صندلی داغ ولی فک کنم از شما نپرسیدن پس من میپرسم

احساستون نسبت به کاربرای زیر چی هست؟

reza1

desboy

ستیلا

سمیراه

پریماه

رزمریم

fatemeh68

siavash-en

farokh

صابیر

فعلا همینا تا فردا

35. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سلام به آقا آراد ، خدا قوت

خیلی ممنون از اینکه با حوصله سوال ها رو جواب میدین

همچنین مرسی از نظرتون در رابطه با جواب سوال قبلی در مورد بنده ، نظر لطفتونه ، خوبی از خودتونه .

خب سوال های بعدی من :

1- دوست داشتین الان با همسرتون در سفر پیاده روی کربلا میبودین ؟ آیا برنامه ای برای آینده دارین که برین ؟

2- قبل اینکه ازدواج کنید و متاهل بشین ، چه تفکراتی داشتین که بعد ازدواج فهمیدین غلط بود ؟ میخوام بدونم جوان های مجرد معمولاً چه تفکرات اشتباهی در مورد ازدواج دارن ؟

3- نظرتون در مورد تصاویر بانوان ، حتی به صورت با حجاب در دنیایی مجازی چیه ؟ به نظرتون جایزه ؟

4- اگر امروز یک پسر داشتین ، میخواست بره سوریه جنگ ( یعنی جهاد به خاطر خدا و جلوی ظلم ایستادن ... ) ، مانعش میشدین یا نه ؟ اگر آره چرا ؟ اگر نه چرا؟

5- یک نصیحت به دختر و پسر های زمان حال ؟

6- یک نصیحت هم به خود من ؟

7- حالتون چطوره ؟ سوال های من چطور بودن ؟

با تشکر فراوان

37. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

سلام

من امروز هم سوال دارم

فعلا همینا تا فردا
    سلام دختر گل

1. اگه کسی در حقتون نامردی کنه چیکار میکنید؟

چطور نامردی ؟ خب ارتباطم رو قطع میکنم ولی خب کینه ای نیستم ترجیح میدم اگه پشیمونی دیدم ازش بیخیال بشم ببخشم

2. وقتی خیلی خوشحال باشید چطوری روزتون رو میگذرونید؟ خودتون رو به یه ناهار دعوت میکنید؟ یا با دوستانتون میرید بیرون؟

وقتی خیلی خوشحالم خیلی دوست دارم اشپزی کنم

3. وقتی خیلی ناراحت باشید چطوری میگذرونید؟ تنهایی و خلوت؟ بیرون رفتن؟ یا حرف زدن با کسی؟

قدم میزنم معمولا زیاد اهل دردل نیستم

4. خوشمزه ترین غذایی که خوردین چی بوده ؟ کجا بوده؟ با کیا بوده؟

نمیدونم کیک هم جزو غذا حساب میشه یا نه من همیشه بچه بودم ارزو داشتم واسه تولدم کیک چند طبقه داشته باشم
    یروز از کار اومدم خونه دیدم خانومم برام درست کرده اون کیک شیرین ترین و بهترین چیزی بود که من خوردم

5. یه نفر باید چیکارا کنه تا بقیه روش حساب کنن و به قولی داخل آدم حسابش کنن؟

بنظرم دل و زبون ادم اگه یکی باشه همه دوسش دارن

6. از چه کسی بیشترین آرامش رو میگیرید؟

همسرم

7. این سوال رو معمولا میپرسیدن تو صندلی داغ ولی فک کنم از شما نپرسیدن پس من میپرسم

احساستون نسبت به کاربرای زیر چی هست؟

reza1 یه پسر گل مودب مذهبی آروم

desboy زیاد اشنایی ندارم ولی یجا دیدم راجب بچه ها مینوشت خیلی خوشم اومد فکر کنم تو شناخت ادمها تبهر خاصی دارن

ستیلا یه خانوم محترم یه مادر مهربون و از خود گذشته که خیلی به من کمک کردن

سمیراه یه بانوی هنرمند آروم و بسیار بسیار پخته و شوهردوست

پریماه یه دختر پر انرژی ورزشکار که همیشه دنبال اینه که حق کسی ضایع نشه

رزمریم یه دختر فوق العاده احساساتی صبور و خاکی

fatemeh68 یه دختر شوخ و با ایمان و مهربون

siavash-en یه مرد واقعی

farokh مدیر با حوصله

صابیر یه پسر گل پر انرژی
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

39. 4 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام به آقا آراد ، خدا قوت

خیلی ممنون از اینکه با حوصله سوال ها رو جواب میدین

همچنین مرسی از نظرتون در رابطه با جواب سوال قبلی در مورد بنده ، نظر لطفتونه ، خوبی از خودتونه .

سلام رضاجان خواهش میکنم

خب سوال های بعدی من :

1- دوست داشتین الان با همسرتون در سفر پیاده روی کربلا میبودین ؟ آیا برنامه ای برای آینده دارین که برین ؟

راستش زمان تجرد ثبت نام کرده بودم مادرو ببرم بعد دیگه ازدواج کردیم و نرفتم بخاطر همسرم،نمیدونم تابحال راجبش صحبت نکردیم

2- قبل اینکه ازدواج کنید و متاهل بشین ، چه تفکراتی داشتین که بعد ازدواج فهمیدین غلط بود ؟ میخوام بدونم جوان های مجرد معمولاً چه تفکرات اشتباهی در مورد ازدواج دارن ؟

فکر میکردم تاهل بار سنگینی رو روی دوشم میاره و ممکنه از پسش بر نیام،اما بعدش فهمیدم اگر عشق باشه همچی راحت میشه فهمیدم چه مسئولیت شیرینیه اگه فرد مناسبی رو
    برای همسری انتخاب کرده باشیم،فهمیدم تاهل بار نیست بلکه تقسیمه همه چیزه تقسیم عشق تقسیم مشکل و اینجوری زندگی کردن خیلی راحتر و شیرینتر از تجرده

3- نظرتون در مورد تصاویر بانوان ، حتی به صورت با حجاب در دنیایی مجازی چیه ؟ به نظرتون جایزه ؟

من اصولا اصلا خوشم نمیاد از به اشتراک گذاشتن عکس تو محیط مجازی چه باحجاب چه بی حجاب ،چه مرد چه زن حریم شخصی خیلی برام مهمه و واقعا درک نمیکنم کسایی رو که تو هر شرایطی از خودشون عکس میندازن و به اشتراک میزارن احساس اینو دارم که این عکسها تو خیابون روی درو دیوار چسبونده شده...

4- اگر امروز یک پسر داشتین ، میخواست بره سوریه جنگ ( یعنی جهاد به خاطر خدا و جلوی ظلم ایستادن ... ) ، مانعش میشدین یا نه ؟ اگر آره چرا ؟ اگر نه چرا؟

خب خیلی سخته برای یه پدر...

اگر پسر بالغی شده باشه و اهداف مهمی داشته باشه و قانعم کنه اجازه میدم که بره

5- یک نصیحت به دختر و پسر های زمان حال ؟

اگر موقعیتش رو دارید زودتر ازدواج کنید تاهل یه دنیای جدیده هرچی سن ادم بالاتر میره وفق دادنش با شرایط جدید سختر میشه

6- یک نصیحت هم به خود من ؟

ازدواج کن برادر من سن کم ازدواج کردن خیلی بهتره تا سن بالا

7- حالتون چطوره ؟ سوال های من چطور بودن ؟

حالم عاااااالی سوالهای شمام سخت بود ولی خوب بود چلنجش همینه

با تشکر فراوان

با تشکرات فراوان از شما
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

41. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    ایول به جوابهات
    اینم روز اخر و اخرین حرص دادنتون خخخخخ

بسم الله...

1-اگه ازدواج سنتی میکردین و تو زندگیتون عشق بوجود نمی اومد فک میکنین رنگ زندگیتون چطور بود؟

2-اگه بعد از ازدواج سنتی با عشق الانتون آشنا میشدین و همینقدر عاشقش بودین چیکار میکردین؟ (تو زندگی سنتی تون بچه نداشتین هنوز.
    و اگه بچه داشتین چه میکردین؟! ینی دو بار باید جواب بدین با بچه و بی بچه)

3-اگه همسر بزرگوارتون خدایی نکرده تو مسیر چشم و هم چشمی قرار بگیره و براثر ی همنشین ناباب روتون فشار بیاره مدام برای خرید و مسافرت هایی ک در توان شما نیست چه تدبیری میکنین؟! (امیدوارم هیچوقت اینطور نشه چون بدترین و مخرب ترین اخلاقه)

4-ی نصیحت برای اونهایی ک عشق را باور ندارن ؟!

5-وقتایی ک دلتون میگیره یا بی حوصله هسین یا ذهنتون درگیره ک اکثر مردها پیادروی و تنهایی فک کردن را ترجیه میدن شما چی را ترجیح میدین؟ و اگه اون لحظه همسرتون خواهرش را دعوت کرده باشه خونتون چه حالی میشین؟!

6-نظرتون درمورد اربعین و اونایی ک رفتن پیادرویی اربعین چیه؟!

7-سالروز عاشق شدنتون دوست داری تو ی قایق وسط ی رودخونه باشی یا تو ی کلبه چوبی وسط ی باغ چراز گل و درخت یا دل کوه ک پراز برف هست با ی پتو هم اغوش با همسرت؟! چه حسی هرکدوم بهتون داد. (مطمینم تصور هرکدوم خنده برلب و شوق و انرژی مثبت به قلبتون داد)

خخخ اخری را برای جبران تمام سوالهای سختم بهتون هدیه دادم

از صمیم قلبم خدا را به امام حسین قسم میدم ک چراغ عشقتون را همیشه در قلبتون روشن نگه دارد و هرروز پرنورتر از دیروز باشه و جاودان بمانین.

خدانگهدار.

یا علی مدد

43. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    ایول به جوابهات
    اینم روز اخر و اخرین حرص دادنتون خخخخخ

یا علی مدد
    بسم الله...

سلام خواهر فاطمه

1-اگه ازدواج سنتی میکردین و تو زندگیتون عشق بوجود نمی اومد فک میکنین رنگ زندگیتون چطور بود؟

من هیچوقت قصد ازدواج نداشتم تا قبل اینکه همسرمو ببینم چون اصلا بهش فکر نمیکردم و فکر میکردم کاملم،مطمعنا کسی هم نمیتونست منو مجبور به ازدواج کنه
    و اگر میکردم مطمعنا همسرم رو بدبخت میکردم

2-اگه بعد از ازدواج سنتی با عشق الانتون آشنا میشدین و همینقدر عاشقش بودین چیکار میکردین؟ (تو زندگی سنتی تون بچه نداشتین هنوز.
    و اگه بچه داشتین چه میکردین؟! ینی دو بار باید جواب بدین با بچه و بی بچه)

وای خدای من
    آراد اروم باش این فقط یه سواله
    هیچی خانوم کاری نمیکردم به زندگی با همسر سنتیم ادامه میدادم

3-اگه همسر بزرگوارتون خدایی نکرده تو مسیر چشم و هم چشمی قرار بگیره و براثر ی همنشین ناباب روتون فشار بیاره مدام برای خرید و مسافرت هایی ک در توان شما نیست چه تدبیری میکنین؟! (امیدوارم هیچوقت اینطور نشه چون بدترین و مخرب ترین اخلاقه)

خب هرکسی ممکنه از روی اشتباه تو مسیرهای غلط بیوفته هم من میتونم راه اشتباه برم هم همسرم
    وظیفه هردومون اینه تو مشکلات کنار هم باشیمو راه درست رو بهم نشون بدیم من عاشقانه و خالصانه و منطقی ازش می خوام که مثل قبل بشه

4-ی نصیحت برای اونهایی ک عشق را باور ندارن ؟!

خب نصیحتی ندارم منم باور نداشتم امیدوارم یجور تجربش کنن که دیگه نگن باور نداریم

5-وقتایی ک دلتون میگیره یا بی حوصله هسین یا ذهنتون درگیره ک اکثر مردها پیادروی و تنهایی فک کردن را ترجیه میدن شما چی را ترجیح میدین؟ و اگه اون لحظه همسرتون خواهرش را دعوت کرده باشه خونتون چه حالی میشین؟!

اینو رزمریمم پرسید گفتم اهل دردل نیستم و وقتی ناراحتم یه پیاده روی کوتاه حالمو خوب میکنه
    هیچی گناه خواهر همسر من چیه اتفاقا با خانواده همسرم رابطه خوبی دارمو فکر کنم حالم خوب بشه وقتی بیان چون واقعا انسانهای خاکی و فوق العاده ای هستن و روحیه مثبتی دارن

6-نظرتون درمورد اربعین و اونایی ک رفتن پیادرویی اربعین چیه؟!

هرکس که باورو ایمان قوی داره و برای باورش حاضره کارهای سخت انجام بده واسم خیلی محترمه

7-سالروز عاشق شدنتون دوست داری تو ی قایق وسط ی رودخونه باشی یا تو ی کلبه چوبی وسط ی باغ چراز گل و درخت یا دل کوه ک پراز برف هست با ی پتو هم اغوش با همسرت؟! چه حسی هرکدوم بهتون داد. (مطمینم تصور هرکدوم خنده برلب و شوق و انرژی مثبت به قلبتون داد)

همشون خوبن میدونی فاطمه جان بنظرم اصل خودشه جاش هرجا که باشه ...

خخخ اخری را برای جبران تمام سوالهای سختم بهتون هدیه دادم

دست شما درد نکنه فقط برای سوال اخر موهامو نکندم

از صمیم قلبم خدا را به امام حسین قسم میدم ک چراغ عشقتون را همیشه در قلبتون روشن نگه دارد و هرروز پرنورتر از دیروز باشه و جاودان بمانین.

خدانگهدار.

مرسی خواهرگلم میگن دعایی که برای دیگرون میکنی قشنگتر و تاثیرش بیشتر ازینه که اون دعا رو برای خودت بکنی
    پس منم برای شما و همسرت دعا میکنم در کنار هم به تکامل برسید و معنی واقعی عشق رو هروز بیشتر از دیروز بچشید.
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

45. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام علیکم ، با تشکر از اینکه با حوصله پاسخ میدید

امشب سوالات من متفاوت هستن ، واسه تنوع بیشتر

1. فک میکنید ترامپ با هیلاری چقدر متفاوت هستن و حضور کدومشون برای ایران بهتر هست؟

2. گرفتن رایانه به نفع ایرانی ها بود یا به ضررشون؟

3. شما رئیس جمهور میشدید اولین کاری که میکردید چی بود؟

4. اگه کسی ماشین شما رو بدزده و بفهمید واقعا آدم نیازمندی بوده و با ماشین شما مسافر کشی میکنه تا خرج زن و بچش رو بده چیکار میکنید؟ پس میگیرید ازش؟

5. اگه میتونستید تو یه زمان دیگه زندگی کنید چه زمانی بود؟ گذشته یا آینده؟ چند سال قبل تر یا چند سال بعدتر؟

6. اگه یه دختر خانم به شما بگه که از پسری خوشش میاد میرید به اون پسر بگید؟ اگه اون پسر، پسر بدی باشه ولی خانمه باورش نشه چی؟ بازم میرید بهش بگید؟

7. من نقاشی های سیاه قلم رو خیلی دوست دارم ، شما چه سبکی کار میکنید؟ و بهترین نقاشی که کشیدید چی بوده؟

47. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

یوهاهاها

من امدم خوش امدم
    ترخدا بشینید. بلند نشید

اینایی که میگم بگو کدوم کاربر...

باحالترین

مهربونترین

دل نازک ترین

عاشق ترین

دورو ترین

با منطق ترین

احساسی ترین

با اطلاع ترین

شاد ترین

خوش مشرب ترین

رک ترین

مذهبی ترین

غیر مذهبی ترین

عصبانی ترین

2

4تا کاربرای اینجا رو که دوس داری و قبولشون داری نام ببر و دلیل بیار

3

قانون جذب و چقدر قبول داری ؟ و به نظرت باید چیکار کرد ؟

4

ما در اسلام دونوع حکم داریم حکم اولیه حکم ثانویه

حکم اولیه مثل خمس و زکات و این چیزاست که هیچ وقت تغییر. نمیکنه ولی حکم ثانویه حکمی که طبق زمان که هستیم باید برقرار بشه و امکان تغییر هست
    حتی
    حدیث داریم امام علی میفرماید فرزندانتون و طبق نسل خودشون تربیت کنید و طبق زمان خودتون حکم بذارید

فکر میکنی چقدر حکم ثانویه داره اجرا میشه تو جامعه ؟؟؟؟؟ واقعا تو جامعه الان ما قانون هایی طبق زمان خودش تاییید میشه یا همون 1400 سال پیش موندن ؟؟!!

5

در همه جوامع و دین و مذهب هست هرچیزی که در حد یه چیز معینی فراتر بره افراط هستش

ایا افراط تو دین. اسلام درسته ؟ مثلا خانم هایی که پوشیه و نقاب میزنن ؟؟!!!!

6
    ایا شیعه هایی که میرن زیارت امام ها کارشون درست که به ضریح میچسبن و اونو میبوسن ؟؟ و اصرار دارن که حتما باید دستشون برسه ؟؟ ؟؟ این خودش بنوعی بت پرستی نیست ؟؟

7
    چقدر به این جمله اعتقاد داری و فکر میکنی درست
    فاصله بین عشق و نفرت یک قدم ولی فاصله بین نفرت تا عشق کلی راه هست ؟؟؟؟

8

برا شروع رابطه از بین این سه تا کدومش مهم تره و پایه هست

عشق- اعتماد- وفاداری-

9

نظرت راجب من چیه ؟

10

یه جمله بگو که باعث بشه همیشه تو فکر من بمون

و درآخر برات ارزو سلامتی میکنم

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

سلام علیکم ، با تشکر از اینکه با حوصله پاسخ میدید
    علیک سلام خواهر از فاطمه خانوم که گذشت من منتظرم ت بشینی رو صندلی
    امشب سوالات من متفاوت هستن ، واسه تنوع بیشتر

خدا رحم کنه

1. فک میکنید ترامپ با هیلاری چقدر متفاوت هستن و حضور کدومشون برای ایران بهتر هست؟

علاقه ای به سیاست ندارم اصلا و نظری ندارم

2. گرفتن رایانه به نفع ایرانی ها بود یا به ضررشون؟

بنظر من از زمان بعد رایانه خیلی همچی بهم ریخته شد یسری ها به منفعت رسیدن و یسری خیلی براشون گرون تموم شد.

3. شما رئیس جمهور میشدید اولین کاری که میکردید چی بود؟

اولین کارم تحریم و ممنوع شدن فروش سیگار میبود

4. اگه کسی ماشین شما رو بدزده و بفهمید واقعا آدم نیازمندی بوده و با ماشین شما مسافر کشی میکنه تا خرج زن و بچش رو بده چیکار میکنید؟ پس میگیرید ازش؟

معلومه که پس میگیرم بدبختترین ادم روی زمین هم باشه حق نداره دزدی کنه ، حقمو میگیرم ولی بعدش از لحاظ مالی بهش کمک میکنم

5. اگه میتونستید تو یه زمان دیگه زندگی کنید چه زمانی بود؟ گذشته یا آینده؟ چند سال قبل تر یا چند سال بعدتر؟

گذشته ، میرفتم به سال 92

6. اگه یه دختر خانم به شما بگه که از پسری خوشش میاد میرید به اون پسر بگید؟ اگه اون پسر، پسر بدی باشه ولی خانمه باورش نشه چی؟ بازم میرید بهش بگید؟

تا بتونم مدرک جمع میکنم تا بهش ثابت کنم پسر خوب و موجهی نیست و اگر قبول نکرد با توجه به اینکه هر ادمی مسئول زندگی خودشه میرم میگم به اون اقا

7. من نقاشی های سیاه قلم رو خیلی دوست دارم ، شما چه سبکی کار میکنید؟ و بهترین نقاشی که کشیدید چی بوده؟

من سبک امپرسیونیسم خیلی علاقه دارم ولی فکر کنم منظورت تکنیک باشه که اکثرا رنگ روغن و اب رنگه سیاه قلم زیاد کار نکردم همون اوایل کارم سیاه قلم کار میکردم فقط،
    بهترین نقاشیم از نظر خودممم چهره رئالیسم از همسرم بوده که خیلی زیاد عشق گذاشتم روش
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

50. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یوهاهاها

من امدم خوش امدم

ترخدا بشینید. بلند نشید

سلام ابجی کوچیکه

اینایی که میگم بگو کدوم کاربر...

باحالترین پریماه

مهربونترین ستیلا

دل نازک ترین رز مریم

عاشق ترین آراد

دورو ترین دورو ندیدم

با منطق ترین remina

احساسی ترین رز مریم

با اطلاع ترین سمیراه

شاد ترین joy

خوش مشرب ترین سمیراه

رک ترین sam1

مذهبی ترین reza1

غیر مذهبی ترین tarah

عصبانی ترین دخترشاد

4تا کاربرای اینجا رو که دوس داری و قبولشون داری نام ببر و دلیل بیار

چهارتا از کاربرایی که همیشه حرفهاشون دنبال میکنم وبهشون نزدیک ترم

یکیش خودتی ، دختر خوب و شیطون و منطقی و پرمحبتی هستی
    یکیش خانوم ستیلا هستند خانوم محترمی هستند
    یکیش رزمریم ابجی با احساسمه
    یکیش اقاسیاوشه گل که یه مرد واقعیه دوست دارم در اینده همچون پدری بشم برای بچه هام
    یکیش خانوم سمیراه بسیااار هنرمندن و عاشق زندگیشون پر از انرژی مثبت
    و یکی هم reza1 خیلی پایبند اعتقاداتشه و لذتبخشه برام خوندن حرفهاش توجیهاش

(الان میاد تو خوش بش میگه چرا 6 تا گفتی اقا دوست داشتم 6 تا بگم)

قانون جذب و چقدر قبول داری ؟ و به نظرت باید چیکار کرد ؟

من واقعا اعتقاد دارم به قانون جذب نه اینکه عکسای چیزایی که ارزوشونو دارم بچسبونم به دیوارو مدام نگاشون کنم تا بدست بیارم این قسمتو قبول ندارم
    ولی اینو قبول دارم ما به کائنات انرژی میفرستیم قبول دارم از هرچیزی که بترسیم و تو ذهنمون مرورش کنیم بهش میرسیم واقعا با تمام قلبم اطمینان دارم

ما در اسلام دونوع حکم داریم حکم اولیه حکم ثانویه

حکم اولیه مثل خمس و زکات و این چیزاست که هیچ وقت تغییر. نمیکنه ولی حکم ثانویه حکمی که طبق زمان که هستیم باید برقرار بشه و امکان تغییر هست
    حتی
    حدیث داریم امام علی میفرماید فرزندانتون و طبق نسل خودشون تربیت کنید و طبق زمان خودتون حکم بذارید

فکر میکنی چقدر حکم ثانویه داره اجرا میشه تو جامعه ؟؟؟؟؟ واقعا تو جامعه الان ما قانون هایی طبق زمان خودش تاییید میشه یا همون 1400 سال پیش موندن ؟؟!!

بنظر من هنوزهم قانونها واسه 1400 سال پیش مونده،تغییری که مناسب حال امروز باشه انجام نشده

در همه جوامع و دین و مذهب هست هرچیزی که در حد یه چیز معینی فراتر بره افراط هستش

ایا افراط تو دین. اسلام درسته ؟ مثلا خانم هایی که پوشیه و نقاب میزنن ؟؟!!!!

اخه دین ما نگفته زن باید نقاب بزنه..نه من قبول نداارم این چیزارو این بیشتر جلب توجه میکنه

ایا شیعه هایی که میرن زیارت امام ها کارشون درست که به ضریح میچسبن و اونو میبوسن ؟؟ و اصرار دارن که حتما باید دستشون برسه ؟؟ ؟؟ این خودش بنوعی بت پرستی نیست ؟؟

نه وقتی تو اون مکان هستی دیگه چه اسراریه که دستت به ضریح بخوره ، ضریح اشیاء حساب میشه بقول تو بت پرستی

چقدر به این جمله اعتقاد داری و فکر میکنی درست

فاصله بین عشق و نفرت یک قدم ولی فاصله بین نفرت تا عشق کلی راه هست ؟؟؟؟

هیچکدومش قبول ندارم

برا شروع رابطه از بین این سه تا کدومش مهم تره و پایه هست

عشق- اعتماد- وفاداری-

برای شروع رابطه احساس مهمه نمیشه اسمشو عشق گذاشت چون به عشق با یک نگاه اعتقاد ندارم ولی برای شروع رابطه باید طرف مقابلت حس خوبی روت بزاره تا بتونی و راغب
    شی برای شناخت بقیه ابعاد وجودش

9

نظرت راجب من چیه ؟

میدونی که دختر
    دختر خوبی هستی رکی منطقی هستی ظاهرت شادو شنگوله و قوی ولی باطنت فوق العاده مهربون و دوست داشتنیه احساساتی هستی ولی نشون نمیدی
    شخصیت حمایتگر داری شخصیت رقابتی داری شخصیت حامی داری مطمنم فرزند بزرگ یا حداقل وسط خانواده ای
    بنظرم مادر فوق العاده ای میشی ازون مادرا که بهش میگن شیر زن
    و قبلنم گفتم الانم میگم مدیر و سرگروه خوبی میشی
    و اینکه اکثرا منطقی تصمیم میگیری تا احساسی

یه جمله بگو که باعث بشه همیشه تو فکر من بمون

اگه می خوای همیشه جوون بمونی هیچوقت وارد بحث با بقیه نشو و فقط لبخند بزن

و درآخر برات ارزو سلامتی میکنم

مرسی
    ابجی گلم
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

52. 4 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آراد جان
    خسته نباشید داداش
    تا مهلت تمام نشده من آخرین سئوالم رو بپرسم
    سبک رئال رو من علاقمندم و کارهای افشین پیرهاشمی رو می پسندم. انگار نقاشی هایش روح داره.
    نظر شما درباره کارهای ایشون چی هست؟ موافق یا مخالف علتش رو هم لطفا" بفرمایید.
    ممنون

54. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام آقا آراد.

خوب منم تو این لحظات آخر با اجازه چنتا سوال بپرسم!

دیگه ببخشید که تا دقیقه نود ٬چالش صندلی داغ تمومی نداره!

شجاعانه ترین تصمیم زندگیتون چی بوده؟

بزرگترین درسی که تا الان از زندگیتون گرفتین چی بوده؟

مهمترین نصیحتی که از پدر و مادرتون شنیدین چی بوده؟

قطعا ما (مسلمانها و شیعیان) نمیتونیم خط به خط دستورات دینی که توسط مراجع که در رساله هاشون صادر شده رو اجرا کنیم٬ به نظر شما این موضوع چقد میتونه در مورد قبول بودن اعمالمون از نظر خدا تاثیر داشته باشه؟

دوست دارید ان شاءالله وقتی به صد و بیست سالگی رسیدید چه چیزی از زندگیتون برداشت کرده باشید که احساس کنید زندگی پر ثمری داشتید؟

وقتی از پنجره هواپیما روی زمینو تماشا میکنید دیدن چه چیزی روی زمین براتون جالبه و شما رو به فکر میبره؟

شما قبلا گفتید در ابتدا جذب زیبایی بصری همسر گلتون شدید و بعد که به سیرت زیباشون پی بردید عاشقشون شدید٬
    قبل از ازدواجتون آیا این فرصتو به خودتون داده بودید با کسی که خصوصیات بسیار زیبایی دارن اما زیبایی بصریشون چشم گیر نیست
    در مورد ازدواج فکر کنید؟

و در آخر از وقتی که برای پاسخ به سوالاتم گذاشتید ممنونم؛
    و قلبا براتون دعا میکنم هر روز عاشقتر و خوشبخت تر از روز قبل باشید و خداوند فرزندان صالح و سالمی نصیبتون کنه.

56. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    -اگر تنها یک روز فرصت داشتید چه کار هایی انجام میدادید؟
    -تا حالا شده دلتون بخواد اما نتونسته باشید یکی رو توی زندگیتون ببخشید ؟
    -بدهکار یا طلبکار؟
    -اگر بچه دار بشید اسمشو چی میذارید؟
    -اگر خدایی نکرده دکتر بگه بچه دار نمیشید و مشکل از همسرتون باشه چه کار میکنید؟
    -اگر دور از جون همسرتون یه بیماری بگیرند که نتونند یکسری نیاز های شما رو برآورده کنند چه کار می کنید(مثلا اگر همسرتونم راضی باشه حاضر میشید روبه صیغه و .... بیارید؟)؟
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

58. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام

سوالات آخر

1. تو این دنیا چی خیلی خوشحالتون میکنه؟

2. تو این دنیا چی خیلی ناراحتتون میکنه؟

3. سفر به کدوم کشور رو دوس دارید؟

4. علم بدتر است یا ثروت؟

5. چقدر اعتقاد دارید که دنیا دار مکافاته؟

6. خدا رو به کی قسم میدید؟

7. تایم خاصی هست که حالتون رو بهتر کنه؟ یه فصل خاص؟ یه ماه خاص؟ یه روز خاص؟

چرا تموم شد چرااااا

60. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام آقای آراد
    من هم به عنوان یکی از کاربرای این انجمن ازتون سوال می پرسم
    خوشبختی رو در چی میبینین؟
    آیا شده تو زندگیتون تا به حال خیلی خسته و نا امید شده باشین؟
    مجردی از دید شما بهتره یا متاهلی!؟
    دیدگاهتون راجع به زندگی چیه؟

62. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام آراد جان
    خسته نباشید داداش
    تا مهلت تمام نشده من آخرین سئوالم رو بپرسم
    سبک رئال رو من علاقمندم و کارهای افشین پیرهاشمی رو می پسندم. انگار نقاشی هایش روح داره.
    نظر شما درباره کارهای ایشون چی هست؟ موافق یا مخالف علتش رو هم لطفا" بفرمایید.
    ممنون
    سلام سیاوش جان درمونده نباشی
    من سبک رئال نمی پسندم ، منکه خیلی کوچیکم پیش بقیه هنرمندا ولی اکثر هنرمندا سبک رئال رو نمیپسندن بعد از
    اومدن دوربین چون اعتقاد داشتن دوربین عکاسی در عرض یک ثانیه می تونه تمام جزئیات یه چهره به منظره و...
    رو ثبت کنه پس نیازی نیست یه نقاش بیاد رئال کار کنه البته نقاشی هزاران بار زیباتر از یک عکسه
    ولی خب بنظر من تخیل و ذهن نقاش و ایده و خلاقیتش مهمتره تو هنر
    ولی خب اقا پیرهاشمی از افتخارات ایران هستند که البته تمایل زیادی ندارن تو برگزاری نمایشگاه داخلی
    فکر میکنم از معدود نقاشهایی هستن که کارهای منحصر به فردی دارن و واقعا ادمو با کارهاشون به فکر فرو میبرن،
    ایشون انسان فوق العاده ای هستند و ذهن فوق العاده بازی دارن امیدوارم همیشه سلامت باشن

امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

64. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام آقا آراد.

.
    خوب منم تو این لحظات آخر با اجازه چنتا سوال بپرسم!

سلام بانو خواهش میکنم در خدمتم

دیگه ببخشید که تا دقیقه نود ٬چالش صندلی داغ تمومی نداره!

واقعا داغ بود این صندلی

شجاعانه ترین تصمیم زندگیتون چی بوده؟

شجاعانه ترین تصمیم زندگیم قانع کردن تمام فامیل و خانوادم و خانواده همسرم بود

بزرگترین درسی که تا الان از زندگیتون گرفتین چی بوده؟

اینکه نمیشه تمام ادمهای دنیارو از خودم راضی نگه دارم

مهمترین نصیحتی که از پدر و مادرتون شنیدین چی بوده؟

این بود که خدارو همیشه به یاد داشته باشم مخصوصا به وقته خوشبختی و شادی

قطعا ما (مسلمانها و شیعیان) نمیتونیم خط به خط دستورات دینی که توسط مراجع که در رساله هاشون صادر شده رو اجرا کنیم٬ به نظر شما این موضوع چقد میتونه در مورد قبول بودن اعمالمون از نظر خدا تاثیر داشته باشه؟

من خودم خیلی از دستورات دینی رو قبول ندارم و فکر نمیکنم این باعث بشه که بقیه دستوراتی رو که انجام میدم زیر سوال ببره

دوست دارید ان شاءالله وقتی به صد و بیست سالگی رسیدید چه چیزی از زندگیتون برداشت کرده باشید که احساس کنید زندگی پر ثمری داشتید؟

خداروشکر همین الان به هرچیزی که خواستم رسیدم فقط دوست دارم بتونم فرزندهای سالمی پرورش بدم و تربیت کنم که حتی بعد از مرگم
    باعث شادی روحم بشن

وقتی از پنجره هواپیما روی زمینو تماشا میکنید دیدن چه چیزی روی زمین براتون جالبه و شما رو به فکر میبره؟

چه سوال جالبی من همیشه ارزوی پرواز داشتم و همیشه وقت پرواز تصور میکردم که خودم دارم به تنهایی پرواز میکنم

شما قبلا گفتید در ابتدا جذب زیبایی بصری همسر گلتون شدید و بعد که به سیرت زیباشون پی بردید عاشقشون شدید٬
    قبل از ازدواجتون آیا این فرصتو به خودتون داده بودید با کسی که خصوصیات بسیار زیبایی دارن اما زیبایی بصریشون چشم گیر نیست
    در مورد ازدواج فکر کنید؟

قبلا هم گفتم من قبل از دیدن همسرم اصلا قصد ازدواج کردن نداشتم و به اعتقادم هنر منو بطور کامل اغنا میکرد
    شده بود خانوادم موردهایی بهم معرفی میکردن و بنظرم زیبا هم میومدن اما هیچ کششی نسبت بهشون احساس نمیکردم
    نمیگم زیباییشون خدانکرده در حدی نبود که من بپسندم نه ولی خب راغب نمیشدم برای ازدواج و همچنان نظرم همون بود
    ولی خب وقتی همسرمو دیدم تمام دید و عقایدم تغییر کرد دوست داشتم ازدواج کنم فکر میکردم تنها کسیه که من میتونم در کنارش زندگی کنم

و در آخر از وقتی که برای پاسخ به سوالاتم گذاشتید ممنونم؛
    و قلبا براتون دعا میکنم هر روز عاشقتر و خوشبخت تر از روز قبل باشید و خداوند فرزندان صالح و سالمی نصیبتون کنه

خیلی ممنون بانو
    من هم برای شما ارزوی خوشبختی و سلامتی رو دارم
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

66. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    سلام
    سلام بانو

-اگر تنها یک روز فرصت داشتید چه کار هایی انجام میدادید؟

کنار عزیزانم میبودم و از لحظه به لحظش لذت میبردم

-تا حالا شده دلتون بخواد اما نتونسته باشید یکی رو توی زندگیتون ببخشید ؟

خیر ادم کینه ای نیستم

-بدهکار یا طلبکار؟

؟ هیچکدومش خوب نیست ولی ترجیها طلبکار

-اگر بچه دار بشید اسمشو چی میذارید؟

اسمهای زیادی هست که دوست دارم قبلا هم بچه ها سوال کردن ، گندم ساحل دریا باران کاوه عرفان حنا و...

-اگر خدایی نکرده دکتر بگه بچه دار نمیشید و مشکل از همسرتون باشه چه کار میکنید؟

کاری نمیکنم

-اگر دور از جون همسرتون یه بیماری بگیرند که نتونند یکسری نیاز های شما رو برآورده کنند چه کار می کنید(مثلا اگر همسرتونم راضی باشه حاضر میشید روبه صیغه و .... بیارید؟)؟
    خیر، خدانکنه
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

68. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

سلام

چرا تموم شد چرااااا

سوالات آخر

سلام ابجی نگا چه ناراحته

1. تو این دنیا چی خیلی خوشحالتون میکنه؟

خوشحالیه عزیزانم

2. تو این دنیا چی خیلی ناراحتتون میکنه؟

ناراحتی و غصه عزیزانم

3. سفر به کدوم کشور رو دوس دارید؟

یونان رو دوست دارم

4. علم بدتر است یا ثروت؟

بدتر؟هردوش خوبه که اخه ثروت الکی مثلا من خیلی به پول اهمیت نمیدم

5. چقدر اعتقاد دارید که دنیا دار مکافاته؟
    واقعا اعتقاد دارم

6. خدا رو به کی قسم میدید؟

از قسم داد واقعا خوشم نمیاد

7. تایم خاصی هست که حالتون رو بهتر کنه؟ یه فصل خاص؟ یه ماه خاص؟ یه روز خاص؟

همیشه چهارشنبه ها حالم بهتر از بقیه روزاست و البته ساعت 3 هروز
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

70. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام آقای آراد

سلام بانو در خدمتم

خوشبختی رو به دل خوش میبینم
    خیلی ها تو وفور نعمتن ولی باز دل خوشی ندارن

بله شده از تموم عالم و ادم بریده بودم ولی به لطف خدا وایمانی که بهش داشتم بلند شدم

نمیشه گفت کدوم بهتره از یه سنی به بعد تجرد خوب نیست و ادم نیاز داره که به تکامل برسه و متاهل بشه

همیشه مثبت بوده و هست
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

72. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط آراد نمایش پست ها

سلام بانو در خدمتم

خوشبختی رو به دل خوش میبینم
    خیلی ها تو وفور نعمتن ولی باز دل خوشی ندارن

بله شده از تموم عالم و ادم بریده بودم ولی به لطف خدا وایمانی که بهش داشتم بلند شدم

نمیشه گفت کدوم بهتره از یه سنی به بعد تجرد خوب نیست و ادم نیاز داره که به تکامل برسه و متاهل بشه

همیشه مثبت بوده و هست

متشکرم
    همیشه شاد و موفق باشین
    ااگه امکانش هست میشه نمونه ای از اثرات هنری شما رو ببینیم؟

74. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام سیاوش جان درمونده نباشی
    من سبک رئال نمی پسندم ، منکه خیلی کوچیکم پیش بقیه هنرمندا ولی اکثر هنرمندا سبک رئال رو نمیپسندن بعد از
    اومدن دوربین چون اعتقاد داشتن دوربین عکاسی در عرض یک ثانیه می تونه تمام جزئیات یه چهره به منظره و...
    رو ثبت کنه پس نیازی نیست یه نقاش بیاد رئال کار کنه البته نقاشی هزاران بار زیباتر از یک عکسه
    ولی خب بنظر من تخیل و ذهن نقاش و ایده و خلاقیتش مهمتره تو هنر
    ولی خب اقا پیرهاشمی از افتخارات ایران هستند که البته تمایل زیادی ندارن تو برگزاری نمایشگاه داخلی
    فکر میکنم از معدود نقاشهایی هستن که کارهای منحصر به فردی دارن و واقعا ادمو با کارهاشون به فکر فرو میبرن،
    ایشون انسان فوق العاده ای هستند و ذهن فوق العاده بازی دارن امیدوارم همیشه سلامت باشن

ممنونم آراد جان. امیدوارم همیشه زندگیت پربار و با شادی همراه باشه

76. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

چقدر طولانی شد صندلی داغ شما
    اقای رضا هنوز نبستن تایپیکو

78. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    چقدر طولانی شد صندلی داغ شما
    اقای رضا هنوز نبستن تایپیکو
    سلام

اره باید ببندیم، بازم میخواستم سوال کنم اما فرصت نداشتم، همین الانم تو جاده ام...

از همه دوستانی که شرکت کردن تشکر و سپاس فزاوان میکنم

همچنین از آقا آراد تشکر میکنم بابت جواب های با حوصله شون

80. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

این صندلی داغ هم بسته شد

82. 6 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

83. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام اوقات شمام بخیر باشه خیلی ممنون ارزو دارم زندگی شمام دلچسب بشه هروز دلچسبتر از دیروز ان شالله

1.اولین سوالم اینه که اگر خدانکرده خدانکرده بعد ازینکه همسرتون دیدید میفهمیدید دچار نقص عضو هستند مثلا یه انگشت ندارن نظرتون راجبشون تغییر میکرد ؟

صادقانه بگم اگر این روحیه که الان دارن رو داشت نه نظرم تغییری نمیکرد درسته ظاهر مهم بوده و باعث شده راغب بشم برای شناخت بیشتر
    اما معیارهای دیگه ای هم داشتم برای علاقمند شدن

2.تحصیلات براتون چقدر مهم بود موقع ازدواج ؟

ا
    ز نظر من تحصیلات درک و شعور نمیاره و برای من مهمتر سطح درک و شعور خانواده طرف مقابلم بوده نه تحصیلات،
    وقتی من خاستگاری همسرم رفتم ایشون دیپلم داشت و تازه می خواست وارد دانشگاه بشه
    3.اگر برگردید به گذشته بازم در همین سن ازدواج میکنید یا مایلید زودتر ازدواج کنید ؟
    مطمعنا زودتر ازدواج میکنم دوست دارم بگم 20 سالگی(البته در صورت داشتن درامد ثابت و خونه شخصی) ولی نمیشه چون اونموقع خانومم 8 سالش بیشتر نبوده

موفق و موید باشید

شما هم همینطور
    ممنون از شما همیشه خوشبخت باشید

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد