مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 93

موضوع: صندلی داغ ( مهمان : آراد )

1. Top | #61

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    17,837
    تشکر شده 9,149 بار در 3,049 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان : آراد )

سلام آقا آراد

خدا قوت

بدون مقدمه سوال های بعدی من :

1- پیامبر اسلام ، حضرت محمد (ص ) تا سن چهل سالگی که هنوز اسلامی نبود ، احکامی نبود ، نه اهل فساد بودن نه شراب و... نه حتی گناه های که الان خدا منعشون کرده ، یعنی در زمانی که منعی از جانب خدا نبود هم پیامبر سمتشون نمیرفتن ، دین پیامبر هم قبل اسلام حنیف بود ( آیین حضرت ابراهیم ) تنها اعتقادتشون هم توحید و معاد بود .
    یعنی فقط خدا پرست بودن و به روز حساب و قیامت اعتقاد داشتن !

چرا ما به اندازه پیامبر قبل اسلام به توحید و معاد اعتقاد نداریم ، و با اینکه الان احکام و قرآن مستقیم به ما مسلمان ها دستور میده ، هنوز بعضی مسلمان ها در اجرای دستورات خدا شک دارن ؟ و یا بهانه و توجیه میارن ؟

2- برای مطالب دنیایی مجازی چه فیلتر های باید یک فرد داشته باشه ؟ آخه خیلی از مطالب ، دروغ ، شایعه ، زیاده گویی ، بزرگنمایی ، تحریف و ... هستن !

3- برای اینکه فرزندان با خدا و مسلمانی تربیت کنیم که بدون ما هم مسیر اسلام را ادامه بدهند باید چی بهشون یاد بدهیم ؟ چه هدفی بهشون بدیم ؟

با تشکر از پاسخ هاتون ، چون سوالام طولانی بود کم پرسیدم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #62

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19270
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    761
    تشکر شده 1,070 بار در 514 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام آقا آراد

سلام به روی ماهت

خدا قوت

بدون مقدمه سوال های بعدی من :

1- پیامبر اسلام ، حضرت محمد (ص ) تا سن چهل سالگی که هنوز اسلامی نبود ، احکامی نبود ، نه اهل فساد بودن نه شراب و... نه حتی گناه های که الان خدا منعشون کرده ، یعنی در زمانی که منعی از جانب خدا نبود هم پیامبر سمتشون نمیرفتن ، دین پیامبر هم قبل اسلام حنیف بود ( آیین حضرت ابراهیم ) تنها اعتقادتشون هم توحید و معاد بود .
    یعنی فقط خدا پرست بودن و به روز حساب و قیامت اعتقاد داشتن !

چرا ما به اندازه پیامبر قبل اسلام به توحید و معاد اعتقاد نداریم ، و با اینکه الان احکام و قرآن مستقیم به ما مسلمان ها دستور میده ، هنوز بعضی مسلمان ها در اجرای دستورات خدا شک دارن ؟ و یا بهانه و توجیه میارن ؟

راستش خیلی حرف دارم در این رابطه و اگه بخوام خلاصه بگم بنظر من اجرای احکام دین الان دشوارتره نسبت به قدیم ، قدیم زندگی ها خیلی سخت بود و مسائل زیادی نبود ذهن مردم بخواد درگیر کنه و اغلب دنبال مذهب بودن حالا هر مذهبی یزید مذهب خودش امام حسین مذهب خودش اما الان زندگی ها خیلی پیچیده شده با پیشرفت علم و تکنولوژی مردم کنتر میرن دنبال تحقیق درباره دین
    و خب بنظر من خرافاتم ازون زمان بیشتر خیلی از مردم هستن که بجای پرستیدن خدا اعتقاد دارن به خرافه
    ما گناهانمون خیلی بیشتر از مثلا زمان پدربزرگ مادربزرگهامونه چون دستمون بازتره بطور مثال همین دنیای مجازی و انواع اقسام خیانتها انقدر
    راحت شده که خیلی اوقات کسایی که خیانت تو سرشون نیستم انجامش میدن.
    بنظر من اون زمان هم بودن ادمهای سست،اما زندگی انقدر پیچیدگی نداشت انقدر راه برای گناه باز نبود طبیعتا ادم هرچی گناه کنه دلش سیاه و سیاه تر میشه و به ادم بدتری تبدیل میشه همین پیشرفت علم و صنعت هم باعث شده بعضی ها فکر کنن علم جای دین رو میگیره دقت کردید که خیلی از ادمهای باسواد به دین اعتقاد ندارن و علم و جایزگین دین میدونن مثل ادمهای بی سواد خرافاتی که به خرافات ایمان دارن
    با استفاده از همین تکنولوژی تبلیغ واسه ادمهای ضد دین راحتتر شده قدیم اگر می خواستن تبلیغات ضد دین انجام بدن خب خیلی دشوار بود
    ممکن بود جونشونم از دست بدن اما الان مگه کم هستن تبلیغات مثلا شیطان پرستی تو دنیای مجازی؟خب همین باعث شده افراد بیشتری رو بی دین و مذهب کنن،بنظر من دیندار واقعی بودن تو این زمان با این تنوع انواع و اقسام گناه ، واقعا کار هرکسی نیست و من تبریک میگم به کسایی که نذاشتن تو این اشفته بازار خدشه ای به باورها و ایمان قلبیشون وارد بشه(البته در وجود خیلی افراد باعث شده به مرور زمان و تحقیق و بررسی راجب دین ایمانشون قوی تر بشه ) از جمله خود شما داداش گلم به خانوادتون تبریک میگم
    با داشتن همچین پسری گلی.

2- برای مطالب دنیایی مجازی چه فیلتر های باید یک فرد داشته باشه ؟ آخه خیلی از مطالب ، دروغ ، شایعه ، زیاده گویی ، بزرگنمایی ، تحریف و ... هستن !

بله حتی تو سایتهای مختلف هم شاهد همچین چیزایی هستیم ، نمیشه ما خودمونو مجهز به فیلتر کنیم ولی بهتره ساده نباشیم و هرچیزی رومون تاثیر نزاره و باورش نکنیم بهتره بیشتر دربارش تحقیق کنیم و این تحقیق میتونه فقط اینترنت نباشه

3- برای اینکه فرزندان با خدا و مسلمانی تربیت کنیم که بدون ما هم مسیر اسلام را ادامه بدهند باید چی بهشون یاد بدهیم ؟ چه هدفی بهشون بدیم ؟

خب بچه ها از همون سنین کودکی تو فطرتشونه خداجویی پس باید تو همون سنین کودکی بچه ها رو با خدا و دینمون اشنا کنیم
    و البته بچه ها تقلیدگرن پس باید اول تکلیفمون با خودمون مشخص کنیم باید باورها و عقایدمون رو مشخص کنیم و انجامشون بدیم
    تا بچه ها ببینن و تقلید کنن دیدید پدرو مادری که نماز میخونن فرزندشون کنارشون حرکات اونهارو تقلید میکنه خب همین حرکات میشه زمینه سازی کنه برای تشویق بچه ها به نماز خوندن اینکه از بچگی بچه ها رو با بزرگی خدا اشنا کنیم وقتی هرچیز قشنگی رو میبینه بگیم اینو خدا افریده خب خیلی مهمه و اینکه کودک و از دین و خدا زده نکنیم خیلی ها هستن هنوزم که هنوزه فرزندشون مجبور به حجاب مجبور به نماز خوندن میکنن و فکر میکنن کار خیلی درستیه ولی بنظر من تشویق ماثرتره اگه بچه نماز نخوند نشون دادن پیامدهای منفی تا اجبار موثرتره،خیلی ها هستن که مثلا پدر ضد دینه مادر دیندار خب این پدرو مادر با رفتارهای ضدو نقیصشون نمیتونن فرزندشون رو با ایمان بار بیارن و بچه زده میشه از دین پس اینم مسئله مهمیه،و خیلی مسائل دیگه هست که باید رعایت بشه ولی باید بدونیم اگر خودمون ادمهای خوبی باشیم ایمانمون قوی باشه و این مسئله تو زندگیمون وجود داشته باشه حتما میتونیم فرزندمون رو مثل خودمون بار بیاریم...پس تو درجه اول بنظر من رفتار کردار پدرو مادره که مهمه

با تشکر از پاسخ هاتون ، چون سوالام طولانی بود کم پرسیدم
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

4. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #63

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19270
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    761
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    آقا
    من الان رفتم سوالا رو دیدم یه سوالم تکراری بود

یه سوال دیگه بجاش میپرسم هیچکس دعوام نکنه

سلام ابجی کار خوبی کردی،نگاه چه حق خودشو میگیره
    حیف که قوانین اجازه نمیده وگرنه میگفتم شما 20 تا بپرس اصلا

یه دختر باید چه ویژگی هایی داشته باشه تا قابل احترام باشه برای آقایون؟

در کل یه دختر باید مورد احترام قرار بگیره با هر خصلتی حقشه احترام،
    ولی بنظر من احترام گذاشتن باعث محترم قرار گرفتن میشه
    آقایون عاشق اینن یکی بهشون احترام بزاره (مخصوصا همسرشون) تا حس مردونگیشون تقویت شه مطمعنا وقتی این رو ببینن مثل
    یه ملکه رفتار میکنن با اون خانوم.
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

6. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #64

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    2,155
    تشکر شده 2,196 بار در 1,052 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

1 -به نظره شما چرا در جامعه ی ما فقط حرفشه که به زنان احترام میذارند اما موقع عمل که میرسه فقط همه بلدن شخصیت یه زن رو سرکوب کنند و مدام مورد تمسخرش قرار بدند؟

2 - شما به عنوان یه مرد نظرتون درباره ی "دوست اجتماعی شدن" و یا اینکه مثلا به دختری بگید "تو مثه خواهرمی" چیه؟

3 - در زندگی مشترکتون همین قدر که به خودتون حق میدید به همسرتونم حق میدید مثلا " اگر خودتون در جمعی خانودگی و بدون هیچ غرضی با یه خانومی بگو بخند بکنید و در نظرتون مشکلی نباشه اگر همسرتونم این کار و انجام بده بازم بدون غرض براتون بدون مشکله؟" یا مثلا میگید نه من مردم فرق دارم ؟

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

8. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #65

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,621
    تشکر شده 6,780 بار در 2,842 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

و اما سوالات امروز...

1. بهشت و جهنم رو چطوری تصور میکنین؟ (منظورم اینکه چطوری قرار گرفتن.. مقابل هم؟ یا بالا و پایین هم؟)

2. اگه قیامتی در کار نباشه از این زندگی که داشتید راضی هستید؟ یا فک میکنید کارایی رو میکردید که تا بحال نکردید؟

3. شده تا حالا به کسی حرفی بزنید که بعد بفهمید اشتباه کردید در موردش؟

4. اگه جواب سوال 3 مثبت بوده بعدش چیکار کردین؟ از طرف عذرخواهی کردید یا به روی خودتون نیوردین؟

5. خونه ویلایی یا آپارتمانی؟ چرا؟

6. سفر به جنگل یا کوه؟ چرا؟

7. فک میکنین اگه یه مرد از رو علاقه به زنش بگه "زشتوی من چطوره" با چه واکنشی مواجهه میشه؟

با تشکر تا سوالات بعد خدانگهدار...داغ باشید
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #66

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19270
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    761
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    1
    سلام بانو

-به نظره شما چرا در جامعه ی ما فقط حرفشه که به زنان احترام میذارند اما موقع عمل که میرسه فقط همه بلدن شخصیت یه زن رو سرکوب کنند و مدام مورد تمسخرش قرار بدند؟

بنظرم تو خانوادشون اینطور بار اومدن تو خانواده ای بار اومدن که توش زن رو موجود قابل احترامی نمیشناختن

2 - شما به عنوان یه مرد نظرتون درباره ی "دوست اجتماعی شدن" و یا اینکه مثلا به دختری بگید "تو مثه خواهرمی" چیه؟

برای دوست اجتماعی تعریفی ندارم ، ولی خب من و همسرم دوستهای زیادی داریم که متاهل هستن و باهم رفت و امد میکنیم

و طبیعتا خانوم دوستهام رو به چشم خواهری میبینم و احترام قائل هستم براشون و فکر نمیکنم چیز غیر اخلاقی باشه

3 - در زندگی مشترکتون همین قدر که به خودتون حق میدید به همسرتونم حق میدید مثلا " اگر خودتون در جمعی خانودگی و بدون هیچ غرضی با یه خانومی بگو بخند بکنید و در نظرتون مشکلی نباشه اگر همسرتونم این کار و انجام بده بازم بدون غرض براتون بدون مشکله؟" یا مثلا میگید نه من مردم فرق دارم ؟

تابحال
    این مورد پیش نیومده برام ولی بنظرم در این مورد زن و مرد یکسانن اگر بگو بخند با نامحرم برای زن بده برای مرد هم بده
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

12. 3 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #67

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19270
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    761
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

و اما سوالات امروز...

سلام اابجی گلم

1. بهشت و جهنم رو چطوری تصور میکنین؟ (منظورم اینکه چطوری قرار گرفتن.. مقابل هم؟ یا بالا و پایین هم؟)

از بچگی به ما میگفتن بهشت بالاست جهنم پایین الانم همین تو ذهنمه مثلا اگه بخوام یه تصویر از بهشت و جهنم بخوام تصور کنم اینجوری تو ذهنمه
    یادمه بچه که بودم نقااشیشم کرده بودم بهشت بالا بود سقفم نداشت همجاش آبی بود حتی اونجا جاذبه ام نداشت همه معلق بودن
    جهنمم نارنجی بود سقفش خیلی کوتاه بود همه خم شده بودن انقدر سقفش کوتاه بود

2. اگه قیامتی در کار نباشه از این زندگی که داشتید راضی هستید؟ یا فک میکنید کارایی رو میکردید که تا بحال نکردید؟

خب بله یکارایی میکردم استغفرالله، البته الان نهااا جوونیام
    ولی ولی بنظر من حتی اگه بهشت و جهنمم وجود نداشت باز عذاب وجدان وجود داشت باز کارای زشت دلو سیاه میکرد فکر میکنم نه بخاطر بهشت جهنم
    بخاطر ارامش دل خودمونم که شده دوری میکردیم از گناه چون دوری از گناه و انجام کارای خوب اول از همه حال خودمون رو خوش میکنه

3. شده تا حالا به کسی حرفی بزنید که بعد بفهمید اشتباه کردید در موردش؟

بله توهمین انجمن بود

4. اگه جواب سوال 3 مثبت بوده بعدش چیکار کردین؟ از طرف عذرخواهی کردید یا به روی خودتون نیوردین؟

یه خانومی بود داشت میگفت همسرمو دوست ندارم من کار اشتباهی کردمو کلی براش نوشتم که اون بنده خدا چه گناهی داشته ایشون حتما به شما علاقه داره
    و شما نباید زندگیش رو خراب میکردید با بی علاقگیتون که یهو خانوم گفتن شوهرشوهم علاقه ای به ایشون نداره و از کارای زشتش گفت خیلی شرمنده شدم
    عذرخواهی کردم از قضاوت زود هنگام مدارکم موجوده

5. خونه ویلایی یا آپارتمانی؟ چرا؟

ویلایی خب بدون حیاط اصلا دل ادم میگیره

6. سفر به جنگل یا کوه؟ چرا؟

جنگل بخاطر اب و هواش بخاطر موجوداتش بخاطر سرسبزیش بخاطر سایش بوش ، صدای باد که میپیچه توش عاشقشم اصلا

7. فک میکنین اگه یه مرد از رو علاقه به زنش بگه "زشتوی من چطوره" با چه واکنشی مواجهه میشه؟

اوه اوه این خیلی مخربه مثل اینه که بزنی تو گوش یه مرد در این حد خورد کنندس واسه یه خانوم
    اصولا خانوم وقتی سوال میکنه خوشگل شدم؟یه ثانیه ام نباید درنگ کرد یا فکر کرد باید بگی بله بله

با تشکر تا سوالات بعد خدانگهدار...داغ باشید

با تشکرات از شما بانو
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

14. 2 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #68

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,621
    تشکر شده 6,780 بار در 2,842 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

سلام

من امروز هم سوال دارم

1. اگه کسی در حقتون نامردی کنه چیکار میکنید؟

2. وقتی خیلی خوشحال باشید چطوری روزتون رو میگذرونید؟ خودتون رو به یه ناهار دعوت میکنید؟ یا با دوستانتون میرید بیرون؟

3. وقتی خیلی ناراحت باشید چطوری میگذرونید؟ تنهایی و خلوت؟ بیرون رفتن؟ یا حرف زدن با کسی؟

4. خوشمزه ترین غذایی که خوردین چی بوده ؟ کجا بوده؟ با کیا بوده؟

5. یه نفر باید چیکارا کنه تا بقیه روش حساب کنن و به قولی داخل آدم حسابش کنن؟

6. از چه کسی بیشترین آرامش رو میگیرید؟

7. این سوال رو معمولا میپرسیدن تو صندلی داغ ولی فک کنم از شما نپرسیدن پس من میپرسم

احساستون نسبت به کاربرای زیر چی هست؟

reza1

desboy

ستیلا

سمیراه

پریماه

رزمریم

fatemeh68

siavash-en

farokh

صابیر

فعلا همینا تا فردا
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

16. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #69

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    17,837
    تشکر شده 9,149 بار در 3,049 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سلام به آقا آراد ، خدا قوت

خیلی ممنون از اینکه با حوصله سوال ها رو جواب میدین

همچنین مرسی از نظرتون در رابطه با جواب سوال قبلی در مورد بنده ، نظر لطفتونه ، خوبی از خودتونه .

خب سوال های بعدی من :

1- دوست داشتین الان با همسرتون در سفر پیاده روی کربلا میبودین ؟ آیا برنامه ای برای آینده دارین که برین ؟

2- قبل اینکه ازدواج کنید و متاهل بشین ، چه تفکراتی داشتین که بعد ازدواج فهمیدین غلط بود ؟ میخوام بدونم جوان های مجرد معمولاً چه تفکرات اشتباهی در مورد ازدواج دارن ؟

3- نظرتون در مورد تصاویر بانوان ، حتی به صورت با حجاب در دنیایی مجازی چیه ؟ به نظرتون جایزه ؟

4- اگر امروز یک پسر داشتین ، میخواست بره سوریه جنگ ( یعنی جهاد به خاطر خدا و جلوی ظلم ایستادن ... ) ، مانعش میشدین یا نه ؟ اگر آره چرا ؟ اگر نه چرا؟

5- یک نصیحت به دختر و پسر های زمان حال ؟

6- یک نصیحت هم به خود من ؟

7- حالتون چطوره ؟ سوال های من چطور بودن ؟

با تشکر فراوان

18. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #70

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19270
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    761
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

سلام

من امروز هم سوال دارم

فعلا همینا تا فردا
    سلام دختر گل

1. اگه کسی در حقتون نامردی کنه چیکار میکنید؟

چطور نامردی ؟ خب ارتباطم رو قطع میکنم ولی خب کینه ای نیستم ترجیح میدم اگه پشیمونی دیدم ازش بیخیال بشم ببخشم

2. وقتی خیلی خوشحال باشید چطوری روزتون رو میگذرونید؟ خودتون رو به یه ناهار دعوت میکنید؟ یا با دوستانتون میرید بیرون؟

وقتی خیلی خوشحالم خیلی دوست دارم اشپزی کنم

3. وقتی خیلی ناراحت باشید چطوری میگذرونید؟ تنهایی و خلوت؟ بیرون رفتن؟ یا حرف زدن با کسی؟

قدم میزنم معمولا زیاد اهل دردل نیستم

4. خوشمزه ترین غذایی که خوردین چی بوده ؟ کجا بوده؟ با کیا بوده؟

نمیدونم کیک هم جزو غذا حساب میشه یا نه من همیشه بچه بودم ارزو داشتم واسه تولدم کیک چند طبقه داشته باشم
    یروز از کار اومدم خونه دیدم خانومم برام درست کرده اون کیک شیرین ترین و بهترین چیزی بود که من خوردم

5. یه نفر باید چیکارا کنه تا بقیه روش حساب کنن و به قولی داخل آدم حسابش کنن؟

بنظرم دل و زبون ادم اگه یکی باشه همه دوسش دارن

6. از چه کسی بیشترین آرامش رو میگیرید؟

همسرم

7. این سوال رو معمولا میپرسیدن تو صندلی داغ ولی فک کنم از شما نپرسیدن پس من میپرسم

احساستون نسبت به کاربرای زیر چی هست؟

reza1 یه پسر گل مودب مذهبی آروم

desboy زیاد اشنایی ندارم ولی یجا دیدم راجب بچه ها مینوشت خیلی خوشم اومد فکر کنم تو شناخت ادمها تبهر خاصی دارن

ستیلا یه خانوم محترم یه مادر مهربون و از خود گذشته که خیلی به من کمک کردن

سمیراه یه بانوی هنرمند آروم و بسیار بسیار پخته و شوهردوست

پریماه یه دختر پر انرژی ورزشکار که همیشه دنبال اینه که حق کسی ضایع نشه

رزمریم یه دختر فوق العاده احساساتی صبور و خاکی

fatemeh68 یه دختر شوخ و با ایمان و مهربون

siavash-en یه مرد واقعی

farokh مدیر با حوصله

صابیر یه پسر گل پر انرژی
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

20. 4 کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی داغ,  صندلی اداری,  صندلی داغ سوالات,  صندلی نیلپر,  صندلی ماساژور,  صندلی لهستانی,  صندلی اپن,  صندلی ماشین کودک,  صندلی غذای کودک,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ,  صندلی داغ سوالات,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ طنز,  صندلی داغ مبلمان,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ فیس بوک,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaverin,  moshaver,  moshavere ezdevaj,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver amlak,  moshaver41,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)