مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 80

موضوع: صندلی داغ ( مهمان : رزمریم )

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4579
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    7
    تشکر شده 86 بار در 50 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان : رزمریم )

سلام مریم جونم چقد خوبه که یکی مثل شما عضو این سایته

مریم من سوال از کسی ندارم چون کسی مجاب نیست به سوال های من جواب بده

ولی تاجایی که از تجربه ی برخورد با ادمهای مختلف داشتم عالی هستی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از سوریاش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    تشکر شده 6,773 بار در 2,839 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مری موجی نمایش پست ها
    سلام رز مریم گل خوبی؟

سلام عزیزم خوبم شکر شما خوبی؟

منم می خوام سوال هام و شورع کنم

خواهش میکنم بفرمایید

1 - مریم جون می شه بپرسم چند سالتونه؟

25 سال عزیزم

2- تو چه رشته ای درس خوندی؟(آخه مشاورت خیلی خوبه)

ممنون نظر لطف شماست، اگه خدا بخواد قراره ارشد روانشناسی بالینی رو بگیرم و بعدشم دکتری تو همین رشته

3 - وقتی عصبانی می شی چیکار می کنی؟

اگه کسی عصبانیم کرده باشه سر طرفم داد میزنم بعدشم میرم تو اتاقم هیچکس باهام حرف نزنه ( ببخشید بدآموزی داشت )

اگه هم از دست خودم عصبانی باشم بازم میرم تو اتاقم کسی باهام حرف نزنه

4 - بزرگ ترین آرزوت چیه؟

بزرگترینش اینکه وقتی مردم شرمنده خدا نباشم !

5 - شغلت چیه؟

راستش از کار کردن خیلی خوشم نمیاد و دنبالش نبودم! ولی خواهرم آموزشگاه داره که گاهی کلاساشو من برمیدارم !

6 - کل روز هات و چه جوری و با چی می گذرونی؟

همیشه درگیر درس و کنکور، الانم که درگیر خوندن برای ارشد هستم، همیشه با درس میگذرونم

ولی تو روزهای عادی میرم آموزشگاه خواهرم و بهش کمک میکنم،

فیلم دیدن و کتاب خوندن، با دوستام میریم بیرون برای تفریح!

و سعی میکنم آشپزی و هنرهای لازم رو یادبگیرم ...

مرسی از بابت جواب هات

خواهش میکنم عزیزم، ممنون از حضورت
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

4. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط e.m نمایش پست ها
    سلام رز مریم عزیز خوبی خوشی؟
    سلام آقا یا خانم e.m...،فک کنم آقا البته!

1-اهل کجایی؟

من خوزستانی ام و البته بختیاری.

2-آدم کینه ای هستی یانه اگه نیستی چطور میتونی بدی کسی رو فراموش بکنی؟

کینه ای نیستم ولی اگه ضربه ی سختی از کسی خورده باشم هیچوقت فراموش نمیکنم و خیلی راحت از زندگیم حذفش میکنم

اگه هم بدیش کم باشه و بدونم اشتباه کرده حتما میبخشمش و دیگه به روش نمیارم

( البته نگرش من همیشه این هست که هیچکس کامل نیست و هرکس خوبی داره بدی هم داره و نمیشه صرف بد بودن آدما اونا رو کنار گذاشت چون اینجوری همیشه تنها میمونیم چون بهرحال هرکسی یه درصدی ممکنه رفتارهای بد داشته باشه و تا جایی که بشه چشم پوشی میکنم )

و بستگی داره طرفم کی باشه، اگه از نزدیکانم باشه سعی میکنم دیگه تو موقعیت های مشابه رفتاری داشته باشم که فیدبک اون بازهم باعث ناراحتی نشه ولی اگه از دوستان دورم باشه حتما ارتباطم رو تا جایی که میشه باهاش کم میکنم

3-مهمترین فرد زندگیت؟

مهم ترین فرد زندگیم خودم هستم در خدمتتونم ،

(البته پدر و مادر و خواهر و برادر که حتما هستند، ولی من فکر میکنم تا حال خودم خوب نباشه هیچوقت نمیتونم به بقیه خوبی کنم...یا حتی بنده ی خوبی برای خدا باشم...پس همیشه سعی میکنم حال خودم خوب باشه تا بتونم به بقیه هم خوبی کنم)

4-نظرت در مورد من؟

والا خیلی آشنایی ندارم، ولی از پست هایی که گذاشتید فک میکنم خیلی آدم فعال و کنجکاوی باشید

ممنون ازوقتی که برای جواب دادن میذاری

خواهش میکنم، ممنون از سوالات شما
    ویرایش توسط رزمریم : 11-25-2016 در ساعت 04:36 PM
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

6. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سوریاش نمایش پست ها
    سلام مریم جونم چقد خوبه که یکی مثل شما عضو این سایته

مریم من سوال از کسی ندارم چون کسی مجاب نیست به سوال های من جواب بده

ولی تاجایی که از تجربه ی برخورد با ادمهای مختلف داشتم عالی هستی
    سلام سوریاش عزیزم ممنونم ازت شما به من لطف داری!

بهرحال اگه فکر کردی میتونم به سوالی جواب بدم و کمکی کنم برای حل مسئله خوشحال میشم بپرسی
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

8. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.10
    تشکـر
    17,822
    تشکر شده 9,125 بار در 3,037 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سلام

خدا قوت

سری دوم سوال های من ، خب بزار من سوال های مذهبی برسم عادی هاش را بچه ها میپرسن

سوال های منو بدون تعارف هر کودوم دوست نداشتین جواب ندین

بسم الله

1- میدونم که قبلاً چادری نبودین ، الان که چادری شدین چه ارزش و تفاوتی را در خودتون احساس میکنین که قبلاً نمیکردین ؟

2- اگر بخوای پوشش چادر خودت رو به بقیه پیشنهاد کنین ، یا یکی علاقه مند شده باشه و دلیل میخواد تا بپوشه ، بهش چی میگین ؟

3- اگر این تغیر حجاب را یک رشد بدونیم ، آیا فقط در زمینه حجاب بوده ؟ در زمینه های معنوی دیگه هم تغییر کردین ؟

4- آیا هنوزم به نظرتون به تغییرات و رشد نیاز دارین ؟ آیا برنامه های برای آینده دارین ؟

5- به نظرتون ظاهر یک پسر مسلمان باید چطور باشه ؟ از دیدگاه یک دختر خانم مذهبی بگین .

6- در مورد دینتون چقدر مطالعه میکنید ؟ برای شناخت ائمه ، پیامبر و ...

7- فرق یک مسلمان با یک کافر از نظر شما چیه ؟ بعضی کافرا هم خوش اخلاق هستن ، هم میبخشن و اکثر کار های خوبی که یک مسلمان انجام میده را انجام میدن ...

تا سوال های بعدی سلامت باشین .

10. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

خدا قوت

.

سلام ممنون سلامت باشید

سری دوم سوال های من ، خب بزار من سوال های مذهبی برسم عادی هاش را بچه ها میپرسن

خواهش میکنم بفرمایید امیدوارم بتونم خوب جواب بدم

سوال های منو بدون تعارف هر کودوم دوست نداشتین جواب ندین

خیالت راحت من اصلا تعارفی نیستم

بسم الله

خدایا خودت کمک کن

1- میدونم که قبلاً چادری نبودین ، الان که چادری شدین چه ارزش و تفاوتی را در خودتون احساس میکنین که قبلاً نمیکردین ؟

اون موقع که چادری نبودم اصلا فکر نمیکردم که این طرز پوشش و این مدل مو باعث گناه کسی بشه، چه حالا دختری بخواد از من الگو بگیره یا اینکه پسری بخواد با نگاه به من دچار گناه بشه ، یعنی یه چیز خیلی عادی بود برام و با یه قصد خاصی این پوشش رو نداشتم

اما یه روز تو دانشگاه یکی از دخترای کلاسمون گفت که من از مدل موهات و طرز لباس پوشیدنت خیلی خوشم میاد دیگه منم میخوام مثه تو بشم!!!

اون لحظه مثه یه شک بود به من، که چرا من باید باعث بشم کسی موهاش رو بیرون بیاره بخاطر اینکه مثه من شه! و یه حس بدی نسبت به خودم پیدا کردم چون من در حدی نبودم کسی بخواد منو الگو قرار بده

تصمیم گرفتم حجاب کنم و حتی چادر بپوشم بخاطر اینکه این حس در من ایجاد شد که بله من مسئولم! در برابر دیگران!

یعنی تا قبل از اینکه حجاب کنم این احساس مسئولیت رو نداشتم و فکر نمیکردم که کارها و رفتار من اثری در دیگری داشته باشه!

ولی حالا خیلی بیشتر حواسم هست که چه حرفی میزنم، چی میپوشم، به چی نگاه میکنم...که مبادا کسی با تقلید یا با نگاه کردن به من دچار گناه بشه...

و بیشتر خودمو مسئول میدونم در قبال دیگران...حداقل در حد توان خودم !

2- اگر بخوای پوشش چادر خودت رو به بقیه پیشنهاد کنین ، یا یکی علاقه مند شده باشه و دلیل میخواد تا بپوشه ، بهش چی میگین ؟

راستش من فکر میکنم که نباید این پیشنهاد رو به کسی بگم، چون هیچوقت هیچکس نه منو مجبور کرد و نه بهم پیشنهاد داد که چادری بشم

یه جور درک هست از پوشش که هر فردی خودش باید بهش برسه و بخواد اینو که چادر سر کنه و من فهمیدم که هرکسی دلیل خودش رو داره برای انتخاب این نوع حجاب

ولی در مورد بخش دوم سوالت اگه کسی خودش علاقه مند شده باشه و نظر من رو بپرسه، میگم که چادر مثه صدف میمونه و تو مثه مروارید...مروارید وقتی ارزش داره که در پوشش سختی باشه و به دست آوردنش سخت باشه

اگه این مروارید بیرون باشه و هرکسی بتونه ببینه و لمسش کنه دیگه اون گیرایی و جذبه اولیش رو نداره و کم کم برا همه عادی میشه و حتی ممکنه چرک گیر دست های مختلف بشه چون هرکسی میتونه بهش دست بزنه

ولی تا وقتی در پوشش سختش هست همه برای داشتنش تلاش میکنن و هرکسی میخواد بدونه این مروارید چی هست که انقد به دست آوردنش سخته و مطمئنن چون براش سختی میکشن به آسونی هم از دستش نمیدن

پس اگر میخوای همیشه با ارزش باشی و به آسونی هم از دستت ندن حجابت رو با پوششی محکم تر نگه دار !

3- اگر این تغیر حجاب را یک رشد بدونیم ، آیا فقط در زمینه حجاب بوده ؟ در زمینه های معنوی دیگه هم تغییر کردین ؟

نه مسلما فقط این نبوده! من تا قبل از این رفتارهای دیگه ای هم داشتم که فک نمیکردم اشتباه باشن ( وای خدا آبروم داره میره
    ) که سعی کردم اصلاح کنم رفتارامو...

وقتی تصمیم میگیری حجاب کنی باید این حجاب رو اول در طرز فکرت ایجاد کنی!

اگه باورت به این حجاب نباشه کم کم تاثیرش رو از دست میده

در زمینه ی معنوی هم مثال بخوام بزنم در مورد نماز خوندن هست که قبلا یه خط در میون بود یا حتی متاسفانه گاهی میشد که نماز نمیخوندم ولی الان تمام تلاشم رو میکنم که حتما اول وقت بخونم و با حوصله و تامل

4- آیا هنوزم به نظرتون به تغییرات و رشد نیاز دارین ؟ آیا برنامه های برای آینده دارین ؟

حتما و حتما نیاز به رشد دارم...بخوام تصویر سازی کنم این رشد خودم رو مثه کسی میمونه که گم شده باشه و حالا فقط دروازه های شهر رو دیده و امیدوار شده به اینکه راه نجاتی هست

من هنوز کلی راه دارم تا فقط به همون دروازه ی شهر برسم و با ورود به شهر و کسب معرفت تازه میفهمم که الان هیچی نیستم و کلی باید برم تا برسم به اون چیزی که در تصور خودم هست و نه حتی در تعبیر خداوند...وبعد اگر به خودم رسیدم میتونم شروع کنم تا به خدا برسم...

مطمئنن برنامه هایی برای رسیدن به این بینش در نظرم هست که اولین مطالعه و کسب علم از محضر کسانی هست که خودشون به مقامات عالی رسیدن و بعد هم عمل کردن به این علوم...با توکل به خدا

5- به نظرتون ظاهر یک پسر مسلمان باید چطور باشه ؟ از دیدگاه یک دختر خانم مذهبی بگین

به نظرم یه فرد متدین (چه مرد چه زن ) همیشه حواسش هست که ظاهرش به گونه ای نباشه که باعث آزار دیگران بشه، نه خیلی لوکس باشه و گرون بپوشه که باعث حسرت دیگران بشه و نه مندرس و بد بپوشه و به خودش نرسه که کسی رو از دین زده کنه

ولی اختصاصا در مورد آقایون پرسیدی به نظرم بهتر هست که قدرت بدنیشون رو خیلی به نمایش نذارن

مثلا خیلی ها رو دیدم تو هیئت ها با تیشرت های تنگ و جذب میومدن زنجیر و سینه میزدن که اصلا وجهه قشنگی نداشت

یا اینکه خیلی دست بند و زنجیر و ... به خودشون آویزون میکنن اینم قشنگ نیست ( من خودم دست بند مردونه رو دوس دارم ولی نه اینا که هفت رنگن و مثه النگو میمونن)

یه لباس تمیز و مرتب و مردونه که هم خوش رنگ و خوشپوش باشه، هم متناسب شخصیت یه مرد باشه!

6- در مورد دینتون چقدر مطالعه میکنید ؟ برای شناخت ائمه ، پیامبر و ...

در حد زندگی ائمه و در مورد اصول و فروع دین، در مورد آخرت و امام زمان و تفسیر سوره های کوتاه کتاب های متنوعی رو خوندم ، هرچی بخونم کم هست اما هیچوقت فاصله نگرفتم از مطالعه در این زمینه....

7- فرق یک مسلمان با یک کافر از نظر شما چیه ؟ بعضی کافرا هم خوش اخلاق هستن ، هم میبخشن و اکثر کار های خوبی که یک مسلمان انجام میده را انجام میدن ...

به نظرم فرقشون در اصل هست که اون هم توحید و معاد هست که کفار قبولش ندارن،

از برنامه هایی که در مورد مسلمان شدن افراد دیدم خیلی هاشون بر این عقیده بودن که بعد از یه مدت زندگیشون عادی میشده، و با خودشون فکر میکردن خب که چی؟؟؟ من این همه کار کنم به دیگران خدمت کنم آخرش که چی؟؟

وقتی نابود میشم و هیچ اثری نمیمونه و حتی باعث میشد که افسرده میشدن و هیچ کس نمیتونه انکار کنه که آدم ها دلشون نمیخواد نابود بشن و همه دنبال جاودانه بودن هستن

وقتی به یه همچین اصلی اعتقاد داشته باشی همه چیز برات یه رنگ دیگه داره! و بفهمی که خوب بودن تو جاودانه هست دیگه هیچ چیز برات تکراری و کسل کننده نیست و همیشه یه شور خاصی برای بودن و زندگی کردن خواهی داشت

تا سوال های بعدی سلامت باشین

ممنون شما هم همینطور
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

12. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.09
    تشکـر
    405
    تشکر شده 284 بار در 168 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

یه جا از رنگ آبی گفتی دمت گرم...

یه جا سرکار یلدا از گذشتت پرسید... کنجکاو شدم رفتم اولین پستتو خوندم

یجا رضا از طرز پوششت پرسید.

بابا تو واسه خودت یه پا کلید اسراری...

من طرز فکری که از تو داشتم یه چیز دیگه بود... ولی الآن اصلا نمی تونم درک کنم (خب میدونی تو فضای مجازی وقتی جز متن و نوشته از کسی چیزی ندونی یه تصوراتی تو ذهنت از وضع ظاهری و پوشش و رفتار و تربیت و محیط خانوادش و ... داری که مثلا رزمریم چه جور آدمی باید باشه و تصوری که می کنه آدم نزدیک به افرادیه که در گذشته دیده... مثلا من تصورم یه چیزی شبیه یه دختره تو یکی از فیلما بود و نزدیک به یکی از آشنایانمون... اما سرتاپا فرق داری...)

الآن اصلا نمی تونم تصور کنم تو کی هستی چی هستی... تا الآن همچین آدمی ندیده بودم که بخوام پردازش کنم و یه حدسی بزنم که چطوره... همونطور که ما خدا رو نمی تونیم تو ذهنمون پردازش کنیم چون ندیدیمش... منم آدمی مثل تو اطراف و فامیل و آشنا و فیلم و ... ندیدم با این خصوصیات و گذشته ای کمی متفاوت با حال.

میگم شاید مثل خودم باشی... یه مدت تیریپ و رفتارت مثل اکثر جوونا بود و طرز فکرت اما یهو متحول شدی... (خودم دوم دبیرستان فقط برای یک سال اینطور بودم (نه اینکه دوست و عجق داشته باشمااا نه هیچوقت سمت کسی نرفتم) اما وقتی شروع به درس خوندن کردم عوض شدم و درس روی طرز فکرم تاثیر گذاشت)

البته چون سابقم خوب بود... تو بچگی و ... فقط یه سال تیریپ و رفتارم عوض شد و متفاوت با چیزی که بودم و هستم. و هم حتما سابق تربیتت تو بچگی و اینکه با چی بزرگ شده باشی خوبه.

خیلی هنگ کردم... نمی تونم یه تصویر ازت بسازم.. ذهنیتم عوض شده... شاید شبیه خودم یه مدت دگرگون بودی اما همچین دختری تا الآن ندیدم... پسر دیدم اما دختر نه... پسر یکیش خودم و یکی دیگه یکی از رفقام که جدیدا داره تغییر می کنه اما خیلی کم.

ولی همینی که هستی دوست داشتنی تره تا گذشتت. الآن بنظر خیلی مهربون تر باشی نسبت به گذشتت. آخه تاپیک اولتو خوندم یه جور ناپخته بود. مثل خیلی از افرادی که میان اینجا تاپیک میذارن. از جهاتی خیلی خیلی خیلی فرق کردی. خیلی بهتره الآنت. خیلی حس بهتریه... خدا رو شکر کن.

من سوال نپرسیدم و هنگم... نمی دونم چطور تصورت کنم... قاطی کردم... تمام افکارم بهم ریخت.

ولی به قول خودم دمت جیز... آخر حرکت بود... خیلی حرکتت شاخ بود. اصلا فک نمی کردم.

نحوه صخحبتت تو تاپیک اولت خیلی با الآنت فرق می کنه... خیلی... اصلا یه چیز دیگه بودی و یه چیز دیگه شدی... نمی تونم باور کنم... خیلی سخته... ولی انگار یه چیزی تو رو از ته عوض کرده... چرا تاپیک اولت اینجوری صحبت می کردی... الآن خیلی باعاطفه تر و در عین حال عاقل تر بنظر میای و این خیلی خیلی خیلی حس بهتری القا می کنه.

البته تو این متون گفتم تصور و تصویر ذهنی و ... نه اینکه واست قیافه بکشماااا... نه... ینی اینکه تو رو شبیه یکی تصور کنم از همه نظر غیر از قیافه... منظورم رفتاری و ... است...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 11-25-2016 در ساعت 07:26 PM
    دلم یه جوریه

ولی پر از صبوریه

14. 2 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.73
    تشکـر
    622
    تشکر شده 877 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام خسته نباشید
    لطفا درباره نوع کار یک روانشناس بالینی جز اینکه میتونه دارو تجویزکنه توضیح میدید؟
    روانشناس بالینی جز در کلینیک های مشاوره آیا امکان حضور در بیمارستان ها رو داره؟
    کلا طیف کاری این رشته به چه صورت هست؟
    ممنون

16. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدايا شكرت
    شماره عضويت
    24128
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    831
    تشکر شده 324 بار در 198 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها

سلام عزیزم خوبم شکر شما خوبی؟

منم می خوام سوال هام و شورع کنم

خواهش میکنم بفرمایید

1 - مریم جون می شه بپرسم چند سالتونه؟

25 سال عزیزم

2- تو چه رشته ای درس خوندی؟(آخه مشاورت خیلی خوبه)

ممنون نظر لطف شماست، اگه خدا بخواد قراره ارشد روانشناسی بالینی رو بگیرم و بعدشم دکتری تو همین رشته

3 - وقتی عصبانی می شی چیکار می کنی؟

اگه کسی عصبانیم کرده باشه سر طرفم داد میزنم بعدشم میرم تو اتاقم هیچکس باهام حرف نزنه ( ببخشید بدآموزی داشت )

اگه هم از دست خودم عصبانی باشم بازم میرم تو اتاقم کسی باهام حرف نزنه

4 - بزرگ ترین آرزوت چیه؟

بزرگترینش اینکه وقتی مردم شرمنده خدا نباشم !

5 - شغلت چیه؟

راستش از کار کردن خیلی خوشم نمیاد و دنبالش نبودم! ولی خواهرم آموزشگاه داره که گاهی کلاساشو من برمیدارم !

6 - کل روز هات و چه جوری و با چی می گذرونی؟

همیشه درگیر درس و کنکور، الانم که درگیر خوندن برای ارشد هستم، همیشه با درس میگذرونم

ولی تو روزهای عادی میرم آموزشگاه خواهرم و بهش کمک میکنم،

فیلم دیدن و کتاب خوندن، با دوستام میریم بیرون برای تفریح!

و سعی میکنم آشپزی و هنرهای لازم رو یادبگیرم ...

مرسی از بابت جواب هات

خواهش میکنم عزیزم، ممنون از حضورت
    مرسي عزيزم بابت وقتي كه گذاشتي و به سوال هام جواب دادي گلم
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

18. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.77
    تشکـر
    1,592
    تشکر شده 5,357 بار در 1,709 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    5

سلام رز مریم پاییزی حالت خوبه ؟

صبح زیبات بخیر امیدوارم از داغی این صندلی روز به روز بسوزی و بسوزی

خب بریم سر اصل مطلب

1. اگه همین الان از بانکی که توش حساب داری باهات تماس بگیرن و بگن برنده یک میلیارد تومان شدی و این پول رو فقط امروز
    مهلت داری که خرج کنی باهاش چیکار میکنی؟

2.اگر سوار تاکسی بشی و تنها مسافر داخل تاکسی تو باشی و متوجه بشی کم کم راننده داره از مسیر منحرف میشه و به صحبتهای توام
    که میگی اقا من مسیرم این نبود گوش نمیده و داره راه خودش رو میره چیکار میکنی؟

3.اگر کسی که با تمام قلبت دوستش داری از خواهرت خاستگاری کنه و خواهرت هم علاقه مند باشه بهشون جواب مثبت بده ولی اول بیاد از تو نظر بخواد (و اون شخص هم ادم موجهیی هستش) چه جوابی بهش میدی؟

4.اگه خاستگاری داشته باشی که تمام معیارهات رو داشته باشه و بهش علاقمند هم باشی اما بهت بگه دوست داره 5تا فرزند داشته باشه قبول میکنی چرا ؟

5.اگر هوا تاریک باشه و توام داخل یه خیابان تنها باشی و یه مرد مزاحمت بشه و قصد دزدیدن کیفت رو داشته باشه چیکار میکنی؟واکنش چیه؟تصویر سازی کن لطفا ؟

6.من همیشه رشته روانشناسی رو دوست داشتم بین انتخاب رشته نقاشی و روانشناسی هم دودل بودم تا اینکه نقاشی انتخاب کردم به نظرت
    من میتونم الان روانشناسی بخونم ؟ اگر اره باید چه امادگی هایی داشته باشم هم امادگی روحی هم هوشی می خوام زحمت بکشی یه راهنمایی جامع و کامل بکنی به کسایی که علاقمند به رشتت هستن ، و اینکه این رشته تو زندگیت چه تاثیراتی داشته ؟

7.نظرت و احساست و واکنشت نسبت به این تصوریر چیه ؟

با عشق
    سمیراه
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

20. 4 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی داغ,  صندلی اداری,  صندلی داغ سوالات,  صندلی ماساژور,  صندلی لهستانی,  صندلی اپن,  صندلی ماشین کودک,  صندلی غذای کودک,  صندلی نیلپر,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ,  صندلی داغ سوالات,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ طنز,  صندلی داغ مبلمان,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ فیس بوک,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver amlak,  moshaver41,  فضای مجازی,  فضای مجازی چیست,  فضای مجازی به انگلیسی,  فضای مجازی در ایران,  فضای مجازی یعنی چه,  فضای مجازی پاک,  فضای مجازی در کلام رهبری,  فضای مجازی و خانواده,  فضای مجازی رایگان,  فضای مجازی فرصت یا تهدید,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)