مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 80

موضوع: صندلی داغ ( مهمان : رزمریم )

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.42
    تشکـر
    31
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان : رزمریم )

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    یه جا از رنگ آبی گفتی دمت گرم...

یه جا سرکار یلدا از گذشتت پرسید... کنجکاو شدم رفتم اولین پستتو خوندم

یجا رضا از طرز پوششت پرسید.

بابا تو واسه خودت یه پا کلید اسراری...

من طرز فکری که از تو داشتم یه چیز دیگه بود... ولی الآن اصلا نمی تونم درک کنم (خب میدونی تو فضای مجازی وقتی جز متن و نوشته از کسی چیزی ندونی یه تصوراتی تو ذهنت از وضع ظاهری و پوشش و رفتار و تربیت و محیط خانوادش و ... داری که مثلا رزمریم چه جور آدمی باید باشه و تصوری که می کنه آدم نزدیک به افرادیه که در گذشته دیده... مثلا من تصورم یه چیزی شبیه یه دختره تو یکی از فیلما بود و نزدیک به یکی از آشنایانمون... اما سرتاپا فرق داری...)

الآن اصلا نمی تونم تصور کنم تو کی هستی چی هستی... تا الآن همچین آدمی ندیده بودم که بخوام پردازش کنم و یه حدسی بزنم که چطوره... همونطور که ما خدا رو نمی تونیم تو ذهنمون پردازش کنیم چون ندیدیمش... منم آدمی مثل تو اطراف و فامیل و آشنا و فیلم و ... ندیدم با این خصوصیات و گذشته ای کمی متفاوت با حال.

میگم شاید مثل خودم باشی... یه مدت تیریپ و رفتارت مثل اکثر جوونا بود و طرز فکرت اما یهو متحول شدی... (خودم دوم دبیرستان فقط برای یک سال اینطور بودم (نه اینکه دوست و عجق داشته باشمااا نه هیچوقت سمت کسی نرفتم) اما وقتی شروع به درس خوندن کردم عوض شدم و درس روی طرز فکرم تاثیر گذاشت)

البته چون سابقم خوب بود... تو بچگی و ... فقط یه سال تیریپ و رفتارم عوض شد و متفاوت با چیزی که بودم و هستم. و هم حتما سابق تربیتت تو بچگی و اینکه با چی بزرگ شده باشی خوبه.

خیلی هنگ کردم... نمی تونم یه تصویر ازت بسازم.. ذهنیتم عوض شده... شاید شبیه خودم یه مدت دگرگون بودی اما همچین دختری تا الآن ندیدم... پسر دیدم اما دختر نه... پسر یکیش خودم و یکی دیگه یکی از رفقام که جدیدا داره تغییر می کنه اما خیلی کم.

ولی همینی که هستی دوست داشتنی تره تا گذشتت. الآن بنظر خیلی مهربون تر باشی نسبت به گذشتت. آخه تاپیک اولتو خوندم یه جور ناپخته بود. مثل خیلی از افرادی که میان اینجا تاپیک میذارن. از جهاتی خیلی خیلی خیلی فرق کردی. خیلی بهتره الآنت. خیلی حس بهتریه... خدا رو شکر کن.

من سوال نپرسیدم و هنگم... نمی دونم چطور تصورت کنم... قاطی کردم... تمام افکارم بهم ریخت.

ولی به قول خودم دمت جیز... آخر حرکت بود... خیلی حرکتت شاخ بود. اصلا فک نمی کردم.

نحوه صخحبتت تو تاپیک اولت خیلی با الآنت فرق می کنه... خیلی... اصلا یه چیز دیگه بودی و یه چیز دیگه شدی... نمی تونم باور کنم... خیلی سخته... ولی انگار یه چیزی تو رو از ته عوض کرده... چرا تاپیک اولت اینجوری صحبت می کردی... الآن خیلی باعاطفه تر و در عین حال عاقل تر بنظر میای و این خیلی خیلی خیلی حس بهتری القا می کنه.

البته تو این متون گفتم تصور و تصویر ذهنی و ... نه اینکه واست قیافه بکشماااا... نه... ینی اینکه تو رو شبیه یکی تصور کنم از همه نظر غیر از قیافه... منظورم رفتاری و ... است...
    هگی خوب بخابید داستان فصل اول تموم شد آخرم نتونست چیزیکه میخواست رو بپرسه ایشاا... تو فصل بعدیه داستان
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تلفیق دوعطر...زندگی یعنی این،لبخند دوچتر... زندگی یعنی این،،پاییز برای عشق فصل خوبیست،نقطه سرخط.زندگی یعنی این.
    شماره عضويت
    31146
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.37
    تشکـر
    584
    تشکر شده 538 بار در 340 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    1

سلام رزمریم عزیزم.خوبی گلم؟
    شروع میکنم سوالامو
    ۱.الف)نظرت راجع به شیرازیا
    ب)نظرت راجع به من
    ۲.نظرت راجع به این عکس%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C5.jpg
    ۳.آیا تابه حال کسی رو دوست داشتی؟میشه توضیح بدی؟(یعنی چطور بود؟به هم رسیدین یا نه؟چقد همو دوست داشتین؟اگرم جواب سوال نه هست که هیچ.چون این سوال مورددارهست اگه دوست نداشتی میتونی جواب ندی عزیزم)
    ۴.جمله هامو ادامه بده
    الف)رزمریم......
    ب)انجمن مشاوره.....
    ج)من دوست دارم که رزمریم....... بخاطر اینکه.........اینجور ترانه نوشتن خیلی راحت تره پس..........
    د).........جوراب قُلی........
    ۵.دختر یا پسری هستی؟کدومو بیشتر دوست داری؟
    ۶.چرا هم دست و هم پا هرکدوم ۵تاانگشت دارن ؟چراکمتر یابیشتر نیست؟
    ۷.چرا رنگ درخت قهوه ایه؟
    خسته نباشی عزیزم
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

4. 3 کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدايا شكرت
    شماره عضويت
    24128
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    831
    تشکر شده 324 بار در 198 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    2

سلام مريم گلي خوبي؟
    منم سري دوم سوال هام و مي پرسم البته اگه بازم تكراري نباشه
    1 - بچه كه بودي وقتي ازت مي پرسيدن مي خواي چيكاره شي دوست داشتي چيكاره بشي؟
    2 - چقدر فكر مي كني تو شذته اي كه درس مي خوني موفق بودي؟
    3 - اگه زمان به عقب برگرده دوس داري هميني كه الان هستي باشي يا نه؟
    4 - اگه اسمت مريم نبود اسم و چي مي ذاشتي؟
    5 - اگه ازت بخوان شخصيتت رو تعريف كني در يك جمله چي مي گي؟
    6 - چقدر مي توني تو لحظه عصبانيت يا ناراحتيت از كسي كه خيلي ازش ناراحتي ببخشيش؟
    پيشاپيش ممنون از بابت حضور گرمت گلم
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

6. 3 کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خود خدا میدونه تو دلم چی هست:)
    شماره عضويت
    31863
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.10
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

سلام مریم خانوم
    من سوالام یکم چیزن......به بزرگی خودت ببخش
    1)اگه همین الان بهت یه بچه بدن حاضری بزرگش کنی؟
    2)رتبه کنکورت چند بود؟(راستش رو بگی هااااا)
    3)معدل اول دبستانت؟؟؟؟؟؟
    4)ترجیح میدی با دوستات بری بستنی با روکش شکلاتی و پاستیل و لواشک بخوری یا کهنه های بچت رو بشوری؟
    5)بهترین راه واسه ادم کردن کسی که درس نمیخونه و پشت کنکوره؟(خودمو میگممممممم)
    6)اون رز که پشت اسم کاربریته چیه یا کیه؟
    7)دوست داری اسم بچه یا بچه هات رو چی بزاری؟
    اولش گفتم چیزن سوالام......فوش نده
    درضمن اگه کسی سوالا ناجور پرسید بگو گوششو بزارم کف دستش(اولی خودم)
    هوای هم استانیمو دارم دیگههههههه

8. 3 کاربران زیر از mamadiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    تشکر شده 6,773 بار در 2,839 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    سلام ممنون سلامت باشید

لطفا درباره نوع کار یک روانشناس بالینی جز اینکه میتونه دارو تجویزکنه توضیح میدید؟

روانشناس بالینی در حال حاضر در تلاش هست که بتونه مجوز تجویز دارو رو هم بگیره،
    مخالفت ها و موافقت های زیادی در این زمینه هست که خب تا حالا توافقی در این زمینه صورت نگرفته،

با یه نگاه کلی به روانشناسی بالینی میشه گفت که این رشته درصدد بهبود شرایط زندگی افراد هست، و به دنبال این هست که طرز صحیح تفکر درباره مسائل زندگی و مشکلات، و شناخت صحیح فرد از خودش رو ایجاد کنه! و حتی میتونیم بگیم که این رشته ، بهزیستی گفته میشه!

سر و کار یه روانشناس بالینی با افرادی هست که از لحاظ روانی( اختلالاتی مثل پانیک، وسواس، اضطراب، اختلالات شخصیت، افسردگی، اختلالات حاد مثل اسکیزوفرنی و...) به کمک احتیاج دارن که اگر تشخیص بدن این نقص روانی به علت فیزیولوژیک هست فرد رو برای دارو درمانی به روانپزشک ارجاع میدن و درکنارش خودشون هم فرد رو روان درمانی میکنن.

و اگر مشکل فرد سایکوتیک یا روانی باشه از طریق درمان های مشخص شده مثل روانکاوی، شناخت درمانی، رفتار درمانی و ... به درمان فرد میپردازن.

روانشناس بالینی جز در کلینیک های مشاوره آیا امکان حضور در بیمارستان ها رو داره؟

بله این امکان هست و روانشناس بالینی میتونه برای مصاحبه کلینکی و درمان اعتیاد و یا همکاری با روانپزشک در بیمارستان حضور داشته باشه،

کلا طیف کاری این رشته به چه صورت هست؟

روانشناس بالینی میتونه خودش مجوز درمان بگیره ( البته با داشتن حداقل دو مدرک تحصیلی در این رشته ) و به درمان بپردازه! یا در مراکز مشاوره، مدارس، زندان ها، بیمارستان ها، مراکز ترک اعتیاد، به فعالیت بپردازه.. و یا به تدریس دانشگاه مشغول بشه

انجام تست هوش و شخصیت ( مثل MMPI ) که بعضا در مراکز گرفته میشه رو هم میشه از وظایف روانشناس بالینی دونست

ممنون

ممنون از حضور شما

اگر جواب های من کامل نبود میتونید به پستی که در همین زمینه گذاشتم هم سری بزنید ( تفاوت روانشناس بالینی و روانپزشک )
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

10. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام رز مریم پاییزی حالت خوبه ؟

سلام به سمیراه عزیزمممم ممنون خوبم تو خوبی خواهر؟

صبح زیبات بخیر امیدوارم از داغی این صندلی روز به روز بسوزی و بسوزی

ظهر زیبات بخیر ، فعلا که هنو داغ هم نشده

خب بریم سر اصل مطلب

بزن بریم

1. اگه همین الان از بانکی که توش حساب داری باهات تماس بگیرن و بگن برنده یک میلیارد تومان شدی و این پول رو فقط امروز
    مهلت داری که خرج کنی باهاش چیکار میکنی؟

بین خودمون بمونه ولی من خیلی بهش فکر میکنم
    من همیشه دوست داشتم خیلی زیاد پول داشتم و واسه بچه های بی سرپرست لوازم تحریر مدرسه میخریدم.. بخدا نه اینکه فک کنی دارم اینجا میگمااا همیشه اینو دلم میخواست

یه میلیارد هم خوب پول زیادیه...همون واسه بچها کتابخونه رایگان میزدم، وسایل مدرسه میخریدم و میدادم به خانوادهاشون که بتونن پس انداز کنن و به زندگیشون حتی شده یه کمی کمک کنن...

اگه اضافه هم اومد میدم به مامان و بابام...

2.اگر سوار تاکسی بشی و تنها مسافر داخل تاکسی تو باشی و متوجه بشی کم کم راننده داره از مسیر منحرف میشه و به صحبتهای توام
    که میگی اقا من مسیرم این نبود گوش نمیده و داره راه خودش رو میره چیکار میکنی؟

خب من همیشه یه چاقو همراهم دارم ( خخخخ نگیرنم به جرم حمل سلاح سرد )، میزدم تو شکمش فرار میکردم
    شایدم خودمو از ماشین پرت میکردم پایینبهرحال یا خودمو میکشتم یا خودشو خدا رو چه دیدی شایدم با هم حرف میزدیم و بخت هردومون وا میشد

ولی جدای از شوخی موقعیت خطرناکی هس، سعی میکردم خونسردیمو حفظ کنم و نشون ندم که ترسیدم، و یه فکر درستی میکردم که خودمو نجات بدم ..

3.اگر کسی که با تمام قلبت دوستش داری از خواهرت خاستگاری کنه و خواهرت هم علاقه مند باشه بهشون جواب مثبت بده ولی اول بیاد از تو نظر بخواد (و اون شخص هم ادم موجهیی هستش) چه جوابی بهش میدی؟

هیچوقت به روی خودم نمیارم که دوستش دارم و اجازه میدم که با خواهرم ازدواج کنه...برای یه مدتی هم ازشون دور میشم که اذیت نشم! همه چیز با گذشت زمان عادی میشه...

مهم اینکه تو خانوادمون هست و خوشبختی خواهرم رو هم خوشبختی خودم میدونم..

4.اگه خاستگاری داشته باشی که تمام معیارهات رو داشته باشه و بهش علاقمند هم باشی اما بهت بگه دوست داره 5تا فرزند داشته باشه قبول میکنی چرا ؟

آره قبول میکنم، چون خودمم بچه خیلی دوست دارم، ولی بعد توجیهش میکنم که با توجه به وضعیت مالیمون و اینکه چقدر مدیریت داشته باشیم بچه دار بشیم که هم بچه هامون اذیت نشن هم خودمون بتونیم به معنای واقعی پدر و مادر خوبی باشیم...مطمئنم میتونم راضیش کنم

5.اگر هوا تاریک باشه و توام داخل یه خیابان تنها باشی و یه مرد مزاحمت بشه و قصد دزدیدن کیفت رو داشته باشه چیکار میکنی؟واکنش چیه؟تصویر سازی کن لطفا ؟

خب همچین شخصی وقتی دزدی میکنه ممکنه کارهای خطرناک دیگه هم بکنه، اگه تنها باشم کیفم رو رها میکنم ببره، جونم مهمتره! چون معمولا چیز خاصی تو کیفم نمیذارم، کارت بانکی که نمیتونه استفاده کنه
    گوشیمم خیلی چیز گرونی نیست... فک کنم خودش پشیمون بشه یه چیزی هم بذاره تو کیفم بیاره پس بده

6.من همیشه رشته روانشناسی رو دوست داشتم بین انتخاب رشته نقاشی و روانشناسی هم دودل بودم تا اینکه نقاشی انتخاب کردم به نظرت
    من میتونم الان روانشناسی بخونم ؟ اگر اره باید چه امادگی هایی داشته باشم هم امادگی روحی هم هوشی می خوام زحمت بکشی یه راهنمایی جامع و کامل بکنی به کسایی که علاقمند به رشتت هستن ، و اینکه این رشته تو زندگیت چه تاثیراتی داشته ؟

از لحاظ تونستن که میتونی چون با پست هایی که من ازت خوندم بنظرم پایه قوی داری و استعدادشو داری! و دختر باهوشی هستی!

راستش رو بخوای منم نقاشی دوست دارم و به نظرم این دوتا هردوشون کار روح هستن! ولی من نقاشیم هیچوقت خوب نبود و فقط از کار دیگران لذت میبرم و شاید بشه دقایقی طولانی غرق یه نقاشی زیبا بشم...واسه همین هست که به شما و آقا آراد ارادت خاصی دارم...

روانشناسی علاقه میخواد، هم علاقه به رشته هم علاقه به مردم...خیلی مهمه کسی که وارد این رشته میشه دغدغه افراد رو داشته باشه و واقعا دلسوز باشه و با همه وجودش بخواد که به دیگری کمک کنه

خیلی شده که دوستام یا فامیل بهم میگفتن وای تو چطور حوصله میکنی این کتابا رو بخونی، یا چطور میتونی با افراد سروکله بزنی، ولی حقیقت اینه که من عاشق این رشته هستم ، و خیلی لذت میبرم از اینکه به کسی کمک کنم

و درکنار این روحیه قوی و درک بالا میخواد چون گاهی با مواردی مواجه میشی که شاید نتونی احساساتت رو کنترل کنی، ( من خودم اوایل حتی با خوندن مطلب بخصوص در مورد کودکان و مشکلاتی که داشتن گریه ام میگرفت یا برای کار با افراد سندرم دان و امثلهم اصلا دلشو نداشتم ولی تمام تلاشم رو کردم که قوی بشم )

و مورد دیگه ای که به نظرم مهم هست اینکه خستگی ناپذیر باشی در کار با افراد و فوق العاده حوصله به خرج بدی...چون ممکنه با کیس ها رو برو بشی که به شدت مقاومت میکنن در مقابل درمان...

و در مورد اینکه چه تاثیری در زندگیم داشته اینکه درکم رو از معایب دیگران بالا برده، و حتی بیشتر خودمو درک میکنم و به خدا نزدیک ترم کرده، وقتی بتونی خودت رو درک کنی و نگرانی مردم نگرانی تو هم باشه حس میکنی به خدا هم نزدیک شدی!

قبلا سخت تر خودمو میبخشیدم و همش میخواستم فوق العاده باشم اما با این رشته فهمیدم که هیچکس کامل نیست و اگر اشتباهی هم میکنیم میشه بخشید و دوباره شروع کرد...

7.نظرت و احساست و واکنشت نسبت به این تصوریر چیه ؟

یه سرباز عاشق که دلش برا خانوادش و همسرش تنگ شده و اصلا دلش نمیخواد جنگ کنه ولی مجبور شده، و بیقرار این هست که بره خونه و روزهای آرومی داشته باشه

با عشق
    سمیراه

چقدر جنایی بودن سوالاتت
    کاملا عشقت رو حس کردم ممنون از حضورت
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

12. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    سلام رزمریم عزیزم.خوبی گلم؟
    سلام ترسای عزیزم، ممنون خوبم ، شما خوبی؟

شروع میکنم سوالامو

خواهش میکنم بفرمایید

۱.الف)نظرت راجع به شیرازیا

من عاشق شیراز و مردمشم...یه حس خاصی دارم...بخاطر حافظ و سعدی و تخت جمشید...حس اصالت ایرانی!

ب)نظرت راجع به من

دختر خوب و پر شور و شاد

۲.نظرت راجع به این عکس

قشنگه، حس خوب باهم بودن و شریک شدن تو سختی ها

۳.آیا تابه حال کسی رو دوست داشتی؟میشه توضیح بدی؟(یعنی چطور بود؟به هم رسیدین یا نه؟چقد همو دوست داشتین؟اگرم جواب سوال نه هست که هیچ.چون این سوال مورددارهست اگه دوست نداشتی میتونی جواب ندی عزیزم)

آره دوس داشتم، یه مدت با هم بودیم، ولی من فهمیدم که خیلی تفاوت داریم و دو تا دنیای جدا هستیم، با اینکه خیلی دوستش داشتم و در مقابل اصرار اون برای تغییر...جدا شدیم!

۴.جمله هامو ادامه بده

الف)رزمریم......با تمام سختی هایی که کشیده هنوز خیلی راه داره تا بفهمه که زندگی چقد سخت هست!

ب)انجمن مشاوره.....باعث میشه که افراد در کنار هم لحظات خوبی داشته باشن و کمتر اشتباه کنند

ج)من دوست دارم که رزمریم....... بخاطر اینکه.........اینجور ترانه نوشتن خیلی راحت تره پس..........

من دوست دارم که رزمریم بیشتر به فکر خودش باشه بخاطر اینکه تنها خودش هست که میتونه خوشبختش کنه و آرومش کنه ، اینجور ترانه نوشتن خیلی راحت تره پس دیگه همیشه همینجوری مینویسم

د).........جوراب قُلی........ مادر قلی جوراب قلی رو پیدا کرد

۵.دختر یا پسری هستی؟کدومو بیشتر دوست داری؟ قبلا پسربچه ها رو خیلی دوس داشتم، ولی یه مدت که پیش دبستانی کار کردم دیگه هردوتاشون رو یه اندازه دوست دارم...ولی هنوزم یه کم پسری

۶.چرا هم دست و هم پا هرکدوم ۵تاانگشت دارن ؟چراکمتر یابیشتر نیست؟

چون اینجوری بهتر میشه وسایل رو نگه داشت وراه رفت...بیشتر و کمتر قشنگ نبود!

۷.چرا رنگ درخت قهوه ایه؟

اولش سبز بوده بعد چون بزرگ و بزرگتر شده و همشم تو آفتاب بوده سوخته قهوه ای شده

خسته نباشی عزیزم

سلامت باشی گلم
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

14. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    سلام مريم گلي خوبي؟
    سلام عزیزم، شکر خوبم، شما خوبی؟
    منم سري دوم سوال هام و مي پرسم البته اگه بازم تكراري نباشه

خخخ اشکال نداره تکراری باشه من زودتر جواب میدم

1 - بچه كه بودي وقتي ازت مي پرسيدن مي خواي چيكاره شي دوست داشتي چيكاره بشي؟
    میگفتم بازیگر

بعدشم میگفتم دکتر قلب ، ولی از یه جایی به بعد دیگه دوست داشتم معلم بشم که الانم خیلی دوست دارم معلمی رو

2 - چقدر فكر مي كني تو شذته اي كه درس مي خوني موفق بودي؟

تا موفقیت و اون ایده آلی که تو ذهنم هست خیلی فاصله دارم، ولی تا اینجا راضی ام از خودم. خدا رو شکر.

3 - اگه زمان به عقب برگرده دوس داري هميني كه الان هستي باشي يا نه؟

الان خودم رو راضی ام ولی اگه به عقب برگردم خیلی کارها رو نمیکنم، میتونستم بهتر باشم.

4 - اگه اسمت مريم نبود اسم و چي مي ذاشتي؟

من اسم اصلیم مریم نیست و اسم کاربریم هست و اسم اصلی خودم رو دوس دارم

5 - اگه ازت بخوان شخصيتت رو تعريف كني در يك جمله چي مي گي؟

دلم هیجان های خاصی میخواد در عین اینکه به دنبال آرامشم و با هر بی نظمی آشفته میشم!

6 - چقدر مي توني تو لحظه عصبانيت يا ناراحتيت از كسي كه خيلي ازش ناراحتي ببخشيش؟

خیلی شده که بخشیدم طرفم رو، تو خود لحظه عصبانیت که سخت هست ولی اگه کسی باشه که خیلی دوسش دارم میبخشمش اما ناراحتیمو ابراز میکنم

پيشاپيش ممنون از بابت حضور گرمت گلم

خواهش میکنم عزیزم، از گرمای حضور شماست
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

16. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.76
    تشکـر
    6,620
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    سلام مریم خانوم

سلام آقا محمد

من سوالام یکم چیزن......به بزرگی خودت ببخش

یه کم چین؟؟ باشه میبخشمت.

1)اگه همین الان بهت یه بچه بدن حاضری بزرگش کنی؟

خب بستگی داره چرا بهم داده باشن...ولی در کل آره بزرگش میکنم و حتما بهش میگم که بچه ی من نیست اما چیزی رو هم ازش دریغ نمیکنم.

2)رتبه کنکورت چند بود؟(راستش رو بگی هااااا)

بذار اینو جواب ندم.

3)معدل اول دبستانت؟؟؟؟؟؟

20 دیگه...

4)ترجیح میدی با دوستات بری بستنی با روکش شکلاتی و پاستیل و لواشک بخوری یا کهنه های بچت رو بشوری؟

نه دیگه با دوستام به اندازه کافی گشتم...دیگه همیشه بچم اولویته

5)بهترین راه واسه ادم کردن کسی که درس نمیخونه و پشت کنکوره؟(خودمو میگممممممم)

اینکه یه تصویر از آیندش نشونش بدی و بگی این جایگاه توئه اگه درست رو نخونی، ( براش مصور کنی و مثال براش بزنی نه اینکه غیب گویی کنی
    ) و اینکه به زور هم مجبورش نکنن...فقط بدونه اگه درسی میخونه برای خودشه نه سودی به کسی میرسونه نه ضرری...و آخر کار خودش هست که سود میبره... و اگه نخونه حسرتش برای خودشه بعدها...

6)اون رز که پشت اسم کاربریته چیه یا کیه؟

همینه که تو سایت هست خیلی دور نیست ازش.

7)دوست داری اسم بچه یا بچه هات رو چی بزاری؟

اسم دخترم رو دلینا، اسم پسرم رو ابراهیم

اولش گفتم چیزن سوالام......فوش نده

نه خوب بودن سوالات

درضمن اگه کسی سوالا ناجور پرسید بگو گوششو بزارم کف دستش(اولی خودم)

بااااشه حتما بهت میگم

هوای هم استانیمو دارم دیگههههههه

به به خیلی هم عالی هم استانی...مرسی از حضورت
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

18. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.51
    تشکـر
    763
    تشکر شده 1,193 بار در 747 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی....
    منفورترین فرد سایتم اومد....
    1)حاضری برای 1میلیارد یک جعبه جیرجیرک بخوری؟
    2)دوست داری زشت باشی و برا همیشه زنده بمونی یا جذاب باشی و فقط یک سال عمر کنی؟
    3)اگر یه بچه یک ساله داشته باشی و بفهمی که بچتو تو بیمارستان با یه بچه دیگه عوض شده بچه رو پس میدی و بچه خودتو بگیری؟
    4)اگر فردا صبح میتونستی تو هیکل یه نفر دیگه بیدار شی کی رو انتخاب میکردی که تو هیکل اون باشی؟
    5)اگه میتونستی برا یک هفته تو یه سنی زندگی کنی چه سنی رو انتخاب میکردی؟
    6)اگر میتونستی یکی رو برا یک روز زجر بدی کی رو انتخاب میکردی و چرا؟

به این میگن سوالات داغ ...جالب بودن

20. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی داغ,  صندلی اداری,  صندلی داغ سوالات,  صندلی ماساژور,  صندلی لهستانی,  صندلی اپن,  صندلی ماشین کودک,  صندلی غذای کودک,  صندلی نیلپر,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ,  صندلی داغ سوالات,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ طنز,  صندلی داغ مبلمان,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ فیس بوک,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver amlak,  moshaver41,  فضای مجازی,  فضای مجازی چیست,  فضای مجازی به انگلیسی,  فضای مجازی یعنی چه,  فضای مجازی در ایران,  فضای مجازی و خانواده,  فضای مجازی در کلام رهبری,  فضای مجازی پاک,  فضای مجازی رایگان,  فضای مجازی به زبان انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)