مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 80

موضوع: صندلی داغ ( مهمان : رزمریم )

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.66
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,691 بار در 1,078 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان : رزمریم )

سلام

خداحافظ
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.84
    تشکـر
    465
    تشکر شده 398 بار در 226 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    هگی خوب بخابید داستان فصل اول تموم شد آخرم نتونست چیزیکه میخواست رو بپرسه ایشاا... تو فصل بعدیه داستان
    هی. چقدر بده هر وقت یه نامردی در حق خودم و خدا می کنم دیگه روم نمیشه بگم خدایا چون ادعاست

خدایا همیشه بهم حال بده

خودت میدونی ما آدما تحمل نداریم... عاشقت میشیم وقتی شادمون می کنی... و وقتی شادیم از یادمون میری.

ما رو هم شاد نگه دار و هم عاشق. ما رو نجات بده و سختی های پیش رومون رو از بین ببر

ما رو پاک کن از بدی. ما رو از خودت دور نکن

ولله علی کل شی قدیر

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    تشکر شده 7,264 بار در 3,149 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی....
    سلام رفیق باهوشم

منفورترین فرد سایتم اومد....

اینجوری نگو تو مطلع ترین فرد سایتی

1)حاضری برای 1میلیارد یک جعبه جیرجیرک بخوری؟

نه خب هیچوقت

2)دوست داری زشت باشی و برا همیشه زنده بمونی یا جذاب باشی و فقط یک سال عمر کنی؟

خب اینایی که گفتی صفر و صد بود ولی من همیشه اعتدال و راه وسط رو انتخاب میکنم، معمولی باشم و متناسب عمر کنم

3)اگر یه بچه یک ساله داشته باشی و بفهمی که بچتو تو بیمارستان با یه بچه دیگه عوض شده بچه رو پس میدی و بچه خودتو بگیری؟

چه غمگین آره بچه خودمو میگیرم ولی تا همیشه اون بچه رو هم هواشو دارم البته اگه خانوادش اجازه بدن.

4)اگر فردا صبح میتونستی تو هیکل یه نفر دیگه بیدار شی کی رو انتخاب میکردی که تو هیکل اون باشی؟

یه خواننده زن دیدم که از اندامش خیلی خوشم اومد، اسمشم بلد نیستم
    شاید بخوام هیکلش رو داشته باشم...فقط هیکلش نه شخصیتش!

5)اگه میتونستی برا یک هفته تو یه سنی زندگی کنی چه سنی رو انتخاب میکردی؟

سن 19 سالگیم...

6)اگر میتونستی یکی رو برا یک روز زجر بدی کی رو انتخاب میکردی و چرا؟

هیچکس رو...نه کسی اونقدر ارزش داره که بخوام حرصش رو بخورم و نه من در مقامی هستم که بخوام کسی رو زجر بدم

مرسی از حضورت گلم سوالاتت متنوع بود
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

5. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.60
    تشکـر
    1,559
    تشکر شده 1,263 بار در 607 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام مریم عزیزم
    1-در رابطه با شکست عشقی که تجربه کردی میشه لطفا اون تجربیاتی که بدست اوردی و میخای در روابط اینده در انتخاب همسر داشته باشی و بکار ببندی رو بهمون بگید ؟و اینکه چه ملاکایی رو در انتخاب همسر مدنظر قرار دادی؟
    2-چه روشی رو برای فراموش کردن عشق قبلیت بکار بردی یا میخای بکار ببری؟
    3-بین این گزینه ها یکی رو انتخاب کن:
    دریا- جنگل
    فیلم ترسناک- فیلم اکشن
    تابستون- زمستان
    هواپیما- قطار- کشتی- ماشین شخصی (در رابطه با رفتن به مسافرت کدومو ترجیح میدی)
    تنهایی- مهمونی رفتن
    قدم زدن کنار دریا- قدم زدن زیر بارون
    آهنگ شاد – آهنگ غمگین
    درس – ازدواج
    کسی که دوست داره ولی دوسش نداری – کسی که دوسش داری ولی دوست نداره (در رابطه با این مجبوری یکی رو برای ازدواج انتخاب کنی)
    سوسک- عنکبوت
    همسر- مادر
    نظر خودت – نظر خانوادت – نظر همسرت (باید یکیشو انتخاب کنیا مثلا در رابطه با یه موضوعی سه نظر متنفاوت هست در اخر کدومشو انتخاب میکنی
    4-معمولا چه رنگایی در هنگام خرید مانتو انتخاب میکنی؟و دوست داری رنگ اتاقای منزلت چه رنگی باشه ؟ ( به هم ربط داشتا
    5-موسیقی مورد علاقت و نام خواننده مورد علاقت
    6-چقدر در زندگی اهل ایثار هسی ؟ ایا حاظری به خاطر همسرت از شهرت از خانوادت از کارت از هدفات بگذری تا به عشقت برسی و وارد محیطی بشی که فرهنگای متنفاوتی وجود داره؟ یا اینکه این رفتارو احساسی میدونی و سعی میکنی عاقلانه انتخاب کنی و ملاکای مشترک داشته باشی که مجبور به اینهمه سختی و ایثار نشی؟

و سوال اخر چقدر اهل گردش و تفریح هسی ؟ اگر همسرت مثلا اخر شب تا هر موقعی بهت بگه دلم کشیده الان بریم بیرون بگردیم میتونی بری باهاش بگردی یا اینکه ترجیح میدی روز قبلش و.. بهت گفته باشه و با برنامه برین بیرون؟ چقدر خودتو در این زمینه انعطاف پذیر میبینی
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

7. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام مریم عزیزم
    سلام الی جانم

1-در رابطه با شکست عشقی که تجربه کردی میشه لطفا اون تجربیاتی که بدست اوردی و میخای در روابط اینده در انتخاب همسر داشته باشی و بکار ببندی رو بهمون بگید ؟و اینکه چه ملاکایی رو در انتخاب همسر مدنظر قرار دادی؟

من به زعم خودم به این اتفاق نمیگم شکست، بهش میگم تلاش، امتحان کردن شانس...من یکی رو دوست داشتم و تلاشمو کردم که باهاش باشم ولی اونی نبود که من فکر میکردم و خب دیگه لزومی نداشت که باهم باشیم. حداقل الان بدهکار دلم نیستم.

اما در رابطه با تجاربی که به دست آوردم اینکه حتی اگر کسی رو هم دوست داشتم اول بشناسمش خوب و مطمئن بشم که اون هم قاطع هست در دوست داشتنش بعد ابراز علاقه کنم و رابطم عاطفی بشه حتی اگر خیلی هم عاشق باشم دیگه جلو خودمو میگیرم اول شناخت بعد عاطفهو همین اینکه دیگه اون خامی گذشته رو ندارم و میدونم که راز پایداری یه رابطه صرفا این نیست که همیشه با طرفت موافقت کنی، باید نظرت رو بگی و حتی گاهی مخالفت کنی اما نه با جدل...اینکه همیشه مطیع باشی رابطه رو یکنواخت میکنه و کم کم دیگه نمیتونی اظهار نظر کنی و یه جوری طرفت رو متوقع میکنی.

در انتخاب همسر هم اولویتم اول از همه اخلاق و ایمان هست، بعد خانواده خوب داشتن، از لحاظ مالی هم بتونه تامین کنه مخارجمون رو و کار ثابت داشته باشه، و از نظر ظاهر هم مثه خودم باشه، خوب و دوست داشتنی ( خخخ چه تعریفی کردم از خودم
    )

2-چه روشی رو برای فراموش کردن عشق قبلیت بکار بردی یا میخای بکار ببری؟

هنوز نتونستم فراموشش کنم، ولی هروقت خیلی به یادش میوفتم با خودم مرور میکنم اون دلایلی رو که باعث شد از هم جدا بشیم و پر رنگشون میکنم کمی ذهنم آروم میشه...فکر هم نمیکنم فراموشش کنم ، اونم یه بخشی از زندگیم بود مثه بچگی و نوجوونی، مدرسه و دانشگاه و...کمرنگ میشه اما کاملا یادم نمیره.

3-بین این گزینه ها یکی رو انتخاب کن:

دریا- جنگل ( جنگل )

فیلم ترسناک- فیلم اکشن ( ترسناک )

تابستون- زمستان ( میشه بگم هیچکدوم ؟ من همیشه هوای معتدل رو دوست دارم ولی بخاطر تو دیگه زمستون )

هواپیما- قطار- کشتی- ماشین شخصی (در رابطه با رفتن به مسافرت کدومو ترجیح میدی) ( ماشین شخصی حتما )

تنهایی- مهمونی رفتن ( تنهایی )

قدم زدن کنار دریا- قدم زدن زیر بارونی ( آخه چرا منو تو دوراهی میذاری....زیر بارون... ولی کنار دریا )

آهنگ شاد – آهنگ غمگین ( نمیدونم چرا ولی آهنگ غمگین حالمو بهتر میکنه )

درس – ازدواج ( دیگه درس بسه ازدواج لطفا )

کسی که دوست داره ولی دوسش نداری – کسی که دوسش داری ولی دوست نداره (در رابطه با این مجبوری یکی رو برای ازدواج انتخاب کنی)

کسی که دوسم داره ولی دوسش ندارم.( کم کم دوسش میدارم
    )

سوسک- عنکبوت ( عنکبوت )

همسر- مادر ( مادر )

نظر خودت – نظر خانوادت – نظر همسرت (باید یکیشو انتخاب کنیا مثلا در رابطه با یه موضوعی سه نظر متنفاوت هست در اخر کدومشو انتخاب میکنی (نظر خودم )

4-معمولا چه رنگایی در هنگام خرید مانتو انتخاب میکنی؟و دوست داری رنگ اتاقای منزلت چه رنگی باشه ؟ ( به هم ربط داشتا

مانتو همه رنگی میپوشم...

رنگ اتاقای خونم بنفش سیر خیلی دوست دارم، ولی سالن هاش رو آبی مهتابی میزنم..آشپزخونه رو هم سبز... خخخ رنگین کمان شد خونم.

5-موسیقی مورد علاقت و نام خواننده مورد علاقت

موسیقی هم که تو پست رضا گفتم بیشتر متنش برام مهمه که چی بگه! و محتوا داشته باشه...

خواننده مورد علاقه زیاد دارم...فرزاد فرزین، سالار عقیلی، میلاد بابایی، مهدی جهانی، شادمهر ، احسان خواجه امیری..همینا رو داشته باش

6-چقدر در زندگی اهل ایثار هسی ؟ ایا حاظری به خاطر همسرت از شهرت از خانوادت از کارت از هدفات بگذری تا به عشقت برسی و وارد محیطی بشی که فرهنگای متنفاوتی وجود داره؟ یا اینکه این رفتارو احساسی میدونی و سعی میکنی عاقلانه انتخاب کنی و ملاکای مشترک داشته باشی که مجبور به اینهمه سختی و ایثار نشی؟

برای اینکه به سوالت جواب بدم باید خیلی از جوانب رو در نظر بگیرم، اینکه طرفم کی باشه، چقدر دوسش داشته باشم،چقدر دوسم داشته باشه، چجور محیطی باشه، و چقدر منو به کمال نزدیک ترم کنه...

همه اینا رو واسه خودم جواب میدم و سبک و سنگین میکنم اگه دیدم ارزششو داره آره بخاطر همسرم میگذرم ولی اگه دیدم نه خیلی هم لزومی نداره و تاثیری در پیشرفت زندگیم نداره نه این کارو نمیکنم.

( ولی اگر صرفا بحث عاشقی باشه و بخوام بخاطر عشقم این سختی ها رو بکشم، آره تحمل میکنم فقط به یه شرط که بدونم اونم عاشق منه )

و سوال اخر چقدر اهل گردش و تفریح هسی ؟ اگر همسرت مثلا اخر شب تا هر موقعی بهت بگه دلم کشیده الان بریم بیرون بگردیم میتونی بری باهاش بگردی یا اینکه ترجیح میدی روز قبلش و.. بهت گفته باشه و با برنامه برین بیرون؟ چقدر خودتو در این زمینه انعطاف پذیر میبینی

من خیلی اهل تفریح و بیرون رفتن نیستم، ولی وقتی ازدواج کنم باید تقسیم کنم همه چیز رو دیگه!

آره اگه بگه بریم بیرون باهاش میرم! هرموقع که باشه. چی بهتر از این

مرسی از حضورت و سوالات متفاوتت
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

9. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,231
    تشکر شده 9,578 بار در 3,267 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

سلام

دوستان ایجا چت ممنوعه ، حرفی دارین برین خوش و بش .

خدا قوت .

خب برم سراغ سوال های بعدی

بسم الله

1- حاضرین بعد ازدواج اسم آیدی رزمریم در انجمن مشاور را به همسرتون نشون بدین ؟ بگین اینا نوشته های من هست ؟

2- حاضری با کسی ازدواج کنی که اگه یک روز بتونه میره مدافع حرم ؟ حالا اگر ازدواج کرده باشین و همسرتون بخواد بره رضایت میدین همسرتون در راه خدا بره جهاد ؟

3- سه تا خصوصیت منفی که دوست دارین همسر آینده تون حتماً نداشته باشه ؟ و سه تا خصوصیت مثبت که دوست دارین داشته باشن ؟

4- اعتقادات همسر آینده چقدر براتون مهمه ؟ مثلاً نماز و زوزه و ... براش مهم نباشه ، اما اهل حرام ها هم نباشه .

5- میدونین که امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز از واجباته ، چقدر تو این زمینه فعال بودین ؟

6- اگر یک دختر مذهبی بدون اینکه ارتباطی با نامحرم داشته باشه مهر پسری به دلش بشینه و ازش خوشش بیاد ، به نظرتون باید چکار کنه ؟ قید دوست داشتن رو بزنه ؟ یا نه قید حیا رو بزنه ؟ یا ...

7- چرا بچه ها به قوانین صندلی داغ اهمیت نمیدن ؟ یا اصلاً پست اول رو نمی خونن ؟ به نظرتون اونای که قوانین را زیر پا میزارن به اونای که قوانین را رعایت میکنن با این کارشون بی احترامی نمیکنن ؟ مثل رد کردن چراغ قرمز .

تا سوال های بعدی سلامت باشین .

11. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

سلام داش رضا...

دوستان ایجا چت ممنوعه ، حرفی دارین برین خوش و بش .

امیدوارم تذکرت رو جدی بگیرن دیگه !

خدا قوت . ممنون سلامت باشی

خب برم سراغ سوال های بعدی

بسم الله

بسم الله

1- حاضرین بعد ازدواج اسم آیدی رزمریم در انجمن مشاور را به همسرتون نشون بدین ؟ بگین اینا نوشته های من هست ؟

نمیدونم فک نمیکنم، دلم میخواد تا همیشه اینجا حریم شخصیم باشه و هر وقت مشکلی داشتم بتونم با فراغ بال در موردش حرف بزنم، یه مسائلی که حتی ممکنه در مورد زندگی جدیدم باشه و خوندنش همسرم رو ناراحت کنه!

2- حاضری با کسی ازدواج کنی که اگه یک روز بتونه میره مدافع حرم ؟ حالا اگر ازدواج کرده باشین و همسرتون بخواد بره رضایت میدین همسرتون در راه خدا بره جهاد ؟

بله خب مدافع حرم شدن آرزوی خودمم هست و در مورد همسر هم بهش رضایت میدم که بره...اگه واقعا به این درک رسیده باشه هیچوقت به خودم اجازه نمیدم جلوشو بگیرم.

3- سه تا خصوصیت منفی که دوست دارین همسر آینده تون حتماً نداشته باشه ؟ و سه تا خصوصیت مثبت که دوست دارین داشته باشن ؟

این سه تا رو حتما نداشته باشه 1. کاهل الصلاه بودن 2. مشروب و قلیون و این چیزا 3. رشوه بگیر و رشوه دادن.

این سه تا رو حتما داشته باشه 1. خوش اخلاق بودن 2. شعور اجتماعی و درک متقابل از اطرافیان 3. دست و دلباز بودن به اندازه.

4- اعتقادات همسر آینده چقدر براتون مهمه ؟ مثلاً نماز و زوزه و ... براش مهم نباشه ، اما اهل حرام ها هم نباشه .

خیلی خیلی برام مهمه که اهل عبادت باشه، و اصلا نمیتونم چشم پوشی کنم. به حدی که خلقم تنگ میشه وقتی یکی از عزیزانم رو میبینم که به راحتی از کنار این مسائل رد میشه...چه برسه به همسرم و کسی که میخواد پدر فرزندم باشه.

5- میدونین که امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز از واجباته ، چقدر تو این زمینه فعال بودین ؟

راستش هنوز خودم رو در این حد نمیدونم که آمر باشم یا ناهی...فعلا به نفس خودم باید رسیدگی کنم

ولی وقتی اهانتی به دین و مسئولان دینی میشه تا جایی که بتونم دفاع میکنم چون شنیدم که کسی که سکوت کنه در برابر گناه مثه کسی میمونه که خودش گناه کرده باشه.

6- اگر یک دختر مذهبی بدون اینکه ارتباطی با نامحرم داشته باشه مهر پسری به دلش بشینه و ازش خوشش بیاد ، به نظرتون باید چکار کنه ؟ قید دوست داشتن رو بزنه ؟ یا نه قید حیا رو بزنه ؟ یا ...

به نظرم باید کسی رو که محرم میدونه واسطه کنه، تا از اون آقا بپرسن که اصلا قصد ازدواج داره یا نه و اگه داره نظرش در مورد این خانم چی هست البته باید طوری پرسیده بشه که آبروی دختر حتما حفظ بشه و اصلا پسر متوجه نشه که خود این خانم پیشنهاد رو مطرح کرده..اگه نظرش مثبت بود به پیشنهاد همون واسطه با خانواده اون دختر مطرح کنن...ولی حتما و حتما وحتما باید واسطه انقدر رازدار و امین باشه که بعدها سواستفاده نکنه از این قضیه.

7- چرا بچه ها به قوانین صندلی داغ اهمیت نمیدن ؟ یا اصلاً پست اول رو نمی خونن ؟ به نظرتون اونای که قوانین را زیر پا میزارن به اونای که قوانین را رعایت میکنن با این کارشون بی احترامی نمیکنن ؟ مثل رد کردن چراغ قرمز .

تا این حد ناراحتت کرده

فک میکنم هم پست اول رو نمیخونن، هم اینکه بر حسب عادت که هرپست رو تو همین تاپیک جواب میدن دیگه اینجا هم همین کارو میکنن و فراموش میکنن.

نه اینکه بی احترامی باشه چون من حدس میزنم از عمد نیس ولی یه جوری حق دیگران ضایع میشه...ان شاءالله درست میشه شما نگران نباش

تا سوال های بعدی سلامت باشین .

ممنون شما هم سلامت باشید تا پاسخ های بعدی
    ویرایش توسط رزمریم : 11-26-2016 در ساعت 10:59 PM

12. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18129
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    529
    تشکر شده 193 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

سلام.
    ١.چند سالته!؟
    ٢.اسم اصليت چيه،كامل و با نام خانوادگي.
    ٣.خودتو با بقيه دخترا مقايسه ميكني؟!
    ٤.دوست داري چجوري عاشق بشي؟!
    ٥.وقتي بيكار ميشي چيكار ميكني با گوشيت!؟
    ٦.چه شغلي رو دوست داري؟!
    ٧.ميتونم وقتي اينارو جواب دادي دوباره ازت سوال بپرسم؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. کاربران زیر از amlas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط amlas نمایش پست ها
    سلام.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام

١.چند سالته!؟

25

٢.اسم اصليت چيه،كامل و با نام خانوادگي.

٣.خودتو با بقيه دخترا مقايسه ميكني؟!

از مقایسه کردن خوشم نمیاد.

٤.دوست داري چجوري عاشق بشي؟!

دوست ندارم عاشق بشم، دوس دارم یکی عاشقم شه

٥.وقتي بيكار ميشي چيكار ميكني با گوشيت!؟

عکسامو نگاه میکنم، آهنگ گوش میدم...برنامه ی خاصی ندارم رو گوشیم...معمولا آخر شبا آهنگ گوش میدم فقط.

٦.چه شغلي رو دوست داري؟!

تدریس

٧.ميتونم وقتي اينارو جواب دادي دوباره ازت سوال بپرسم؟!

بله حتما، فقط قوانین صندلی داغ رو تو پست اول بخونید قبلش.

اونجا نوشته که در روز چقدر میشه سوال پرسید

ممنون از حضورتون

16. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.41
    تشکـر
    417
    تشکر شده 2,533 بار در 1,383 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

خب فک کنم منم اومدم

1 : ترسناک ترین فیلمی که دیدی

2 : ترسناک ترین صحنه ای که دیدی

3 : شهربازی دوست داری اگه آره چه وسیله ای

4 : نظرت راجع به تک فرزندا چیه (دختر و پسر)

5 : مشخصات مثبت و منفی تک فرزندایی که باهاشون در ارتباطی

6 : نظرت راجع به من ؟

7 : سال و ماه و روز تولدتو کامل بگو؟

18. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

گوششو بزارم کف دستش

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی,  صندلی داغ,  صندلی ماساژور,  صندلی اداری,  صندلی لهستانی,  صندلی اپن,  صندلی ماشین کودک,  صندلی غذای کودک,  صندلی نیلپر,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ طنز,  صندلی داغ مبلمان,  صندلی داغ سوال,  صندلی داغ فیس بوک,  صندلی داغ رضازاده,  moshaverfa,  moshaver,  moshaverinia,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavereh,  moshaverin,  فضای مجازی,  فضای مجازی چیست,  فضای مجازی به انگلیسی,  فضای مجازی در ایران,  فضای مجازی و انتخابات,  فضای مجازی در کلام رهبری,  فضای مجازی و خانواده,  فضای مجازی انتخابات,  فضای مجازی پاک,  فضای مجازی رایگان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)