مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 99

موضوع: صندلی داغ ( مهمان: پریماه )

1. Top | #61

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31730
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان: پریماه )

سلام دوستان من میخوام یک تاپیک جدید باز کنم برای مشاوره کسی میتونه کمکم کنه باید چکار کنم چجوری باید باز کنم ایتمش کجاس؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #62

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.16
    تشکـر
    9,982
    تشکر شده 12,802 بار در 6,494 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    تو دنیا فقط پراید هاچ بک نیستاااا....

خوب جتما خواهر یا برادرت خیلی کوچیکه یا راهنماییه یا ابتدایی.... اینجور افراد هم به نوعی مثل تک فرزندها هستند

خوب سری سوالات بعدی

1-علیرضا حقیقی اگه زنشو طلاق بده و برگرده و عاشقت بشه که الا بلا من پریماه رو میخوام حتی حاضر باشه فوتبال رو بذاره کنار فقط به خاطر تو چی کار می کنی درخواستشو قبول می کنی؟ توضیح دهید

2-گفتی که غیر از علیرضا حقیقی لایی خور عاشق یکی دیگه هم شده بودی... اون کی بود؟ هنوز عاشقشی یا نه و اگه نه چرا؟ (کلا توضیح بده)

3-به نظرت تو زودتر ازدواج می کنی یا خواهر یا برادر کوچیکترت؟

در مورد اون چادر هم باید بگم که پسرایی هستن که میان خواستگاری یه دختر غیر چادری به هوای اینکه بعد ازدواج واسش توضیح بده تا مثلا بخاطر غیرتی که داره یا اینکه ناراحت نشه و هزار دلیل دیگه دختره چادر سر کنه... تو همین انجمن هم بودن...

4- اما سوال اینگه گفتی ناراحت میشم و قبول نمی کنم خب به همین سادگی ماجرا تموم نمیشه که تو قبول نکنی و اون هم دیگه ازت همچین درخواستی نداشته باشه یا میلشو سرکوب کنه و ازت همچین تقاضایی نکنه...

اگه همین شوهره خیلی خوب باشه همه چیزش خوب باشه اخلاق رفتار و ... شغل و خونه و ... و کلا واسه خودش یه مردی باشه آقا و ... بعد ازدواج و بعد یه مدت همچین درخواستی داشته باشه که دوس داره زنش چادر بزنه تو مردم و غریبه و ... و تو رد کنی درخواستشو و ناراحت بشی (همون چیزی که گفتی) و اون هم کمی ناراحت بشه ازین که کاری رو که دوس داره انجام ندادی و غیرتش رو له کردی و همچنین سرافکنده باشه وقتی بره پیش فامیل و ...

چی کار می کنی که تنش بینتون ایجاد نشه و سمت جدایی نرید و کم کم از هم دور نشید...؟؟؟

6- اگه خواستگارت یه روحانی یا نظامی خوب و دل صاف باشه چی کار می کنی؟ اگه عاشقت باشه و ولت نکنه و سیریش باشه هی بیاد خواستگاری هی زنگ و هی ... اما روحانیت رو هم دوس داشته باشه... خلاصه درسته روحانیه اما هنوز ناپخته و جوونه ... (دقت کن این سوال طرف خواستگاره و هنوز ازدواج نکردین اما سوال قبل طرف همسرته... در سوال قبل طرف متعادل بوده و دانشجوی رشته های مذهبی نبوده یا همچین شغلی نداشته اما اینجا طرف بچه مثبته)؟

6- تو عمرت چند تا خواستگار (نه دوست پسر یا ... منظورم اینه که خانواده ها در اطلاع باشن و قضیه جدی باشه) داشتی؟
    (این سوال شاید شخصی باشه و میتونی بهش جواب ندی و من هم جدی پرسیدم برای اطلاع خودم از وضعیت دختران جوان و ... کشور برخلاف سوالای قبلی و بعدیم که شوخی هم باهاش امیخته بود... ولی چه کم داشتی چه زیاد در انتخابت دقت کن همیشه... شاید یه دختر هیچ خواستگاری نداشته باشه اما یهو یکی بیاد که خیلی خوب باشه اما یکی صدتا خواستگار داشته باشه اما هیچ کدومشون خوب نباشه...)

7-به نظرت joy چه جور دختریه؟

تا تو باشی دیگه صندلی داغ شرکت نکنی

حالا تو خودت و ناراحت نکن

خوب جتما خواهر یا برادرت خیلی کوچیکه یا راهنماییه یا ابتدایی.... اینجور افراد هم به نوعی مثل تک فرزندها هستند

خوب سری سوالات بعدی

1-علیرضا حقیقی اگه زنشو طلاق بده و برگرده و عاشقت بشه که الا بلا من پریماه رو میخوام حتی حاضر باشه فوتبال رو بذاره کنار فقط به خاطر تو چی کار می کنی درخواستشو قبول می کنی؟ توضیح دهید

نه مگه ازدواج مسخره بازی. معیارام نداشته باشه میخواد پسر پادشاه باشه قبول نمیکنم

2-گفتی که غیر از علیرضا حقیقی لایی خور عاشق یکی دیگه هم شده بودی... اون کی بود؟ هنوز عاشقشی یا نه و اگه نه چرا؟ (کلا توضیح بده)

به هرحال دخترا تو سنی میرسن که هی از. یکی خوششون میاد یکی دیگه بیاد باز. جذب اون میشه مثل علیرضا حقیقی زیاد بوده

فکر کنم خودم

در مورد اون چادر هم باید بگم که پسرایی هستن که میان خواستگاری یه دختر غیر چادری به هوای اینکه بعد ازدواج واسش توضیح بده تا مثلا بخاطر غیرتی که داره یا اینکه ناراحت نشه و هزار دلیل دیگه دختره چادر سر کنه... تو همین انجمن هم بودن...

به نظر من پسری که یه دختر غیر چادری انتخاب کنه بعد ازدواج بخواد. عوضش کنه اصلا پسر عاقل و پخته ای نیست چون هنوز به این درک نرسیده که باید هرکی همونطوز که هست قبول کنه و به نظرم مردی که بعد ازدواجش. به زنش گیر بده حتما باید چادر بپوشی هیزه نه غیرتی انقدر توبر زن های دیگه میره که فکرمیکنه همه مرد ها مثل خودشن پس مجبور میکنه زنشو که چادری باشه

4- اما سوال اینگه گفتی ناراحت میشم و قبول نمی کنم خب به همین سادگی ماجرا تموم نمیشه که تو قبول نکنی و اون هم دیگه ازت همچین درخواستی نداشته باشه یا میلشو سرکوب کنه و ازت همچین تقاضایی نکنه...

ببخشید ولی من قبلش طرفمو میشناسم ادم نابالغ قبول نمیکنم واسه ازدواج واسه همین هم فکر نمیکنم یک درصد همچین شوهری کنم

اگه همین شوهره خیلی خوب باشه همه چیزش خوب باشه اخلاق رفتار و ... شغل و خونه و ... و کلا واسه خودش یه مردی باشه آقا و ... بعد ازدواج و بعد یه مدت همچین درخواستی داشته باشه که دوس داره زنش چادر بزنه تو مردم و غریبه و ... و تو رد کنی درخواستشو و ناراحت بشی (همون چیزی که گفتی) و اون هم کمی ناراحت بشه ازین که کاری رو که دوس داره انجام ندادی و غیرتش رو له کردی و همچنین سرافکنده باشه وقتی بره پیش فامیل و ...

نظرمو بالا گفتم

چی کار می کنی که تنش بینتون ایجاد نشه و سمت جدایی نرید و کم کم از هم دور نشید...؟؟؟
    اگر یه وقت باشه نظرشو مطمعن باش عوض میکنم و دیدشو بد میکنم بد نه اینکه چهرشو خراب کنم یعنی هر ادمی میتونه تو هرپوششی پیدا شه و طبق عرف درست گشتن درست که مانتو معقوله
    و اصلا گوش نمیدم به حرفش چون وقتی یکی اعتقاد به یکی چیزی داره جونشم باید بخاطرش بده

6- اگه خواستگارت یه روحانی یا نظامی خوب و دل صاف باشه چی کار می کنی؟ اگه عاشقت باشه و ولت نکنه و سیریش باشه هی بیاد خواستگاری هی زنگ و هی ... اما روحانیت رو هم دوس داشته باشه... خلاصه درسته روحانیه اما هنوز ناپخته و جوونه ... (دقت کن این سوال طرف خواستگاره و هنوز ازدواج نکردین اما سوال قبل طرف همسرته... در سوال قبل طرف متعادل بوده و دانشجوی رشته های مذهبی نبوده یا همچین شغلی نداشته اما اینجا طرف بچه مثبته)؟

روحانی نمیتونم قبول کنم ولی نظامی بهش فکر میکنم

بچه باشه اصلا فکر نمیکنم

6- تو عمرت چند تا خواستگار (نه دوست پسر یا ... منظورم اینه که خانواده ها در اطلاع باشن و قضیه جدی باشه) داشتی؟

خیلی داشتم ولی هیچ کدومشون جدی نبود از طرف ما. یعنی همون اول کار رد کردیم
    (این سوال شاید شخصی باشه و میتونی بهش جواب ندی و من هم جدی پرسیدم برای اطلاع خودم از وضعیت دختران جوان و ... کشور برخلاف سوالای قبلی و بعدیم که شوخی هم باهاش امیخته بود... ولی چه کم داشتی چه زیاد در انتخابت دقت کن همیشه... شاید یه دختر هیچ خواستگاری نداشته باشه اما یهو یکی بیاد که خیلی خوب باشه اما یکی صدتا خواستگار داشته باشه اما هیچ کدومشون خوب نباشه...)

بعله ممنون

سوال تکراری اینو خودش ازم پرسید جواب دادم

من راحتم

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #63

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.16
    تشکـر
    9,982
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط M00hamad20 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام یک تاپیک جدید باز کنم برای مشاوره کسی میتونه کمکم کنه باید چکار کنم چجوری باید باز کنم ایتمش کجاس؟
    سلام اقا محمد این لینک زیر که بزنید مشکلتون بنویسید تایپکتون ایجاد کنید

http://forum.moshaver.co/newthread.p...newthread&f=77

5. Top | #64

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.16
    تشکـر
    9,982
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

از بس تایپک زدن تایپکم رفت پاین
    خاک خورد فوت فوت فوت

6. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #65

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.12
    تشکـر
    17,921
    تشکر شده 9,253 بار در 3,113 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سلام

خدا قوت

سری بعدی سوال های من :

1- به عنوان یک مسلمان وجود خدا رو اثبات کن ؟

2-چرا باید دین اسلام را انتخاب کرد ؟

3- چون میدونم شیعه هستی ، چرا شیعه را باید انتخاب کرد ؟

4- اگر زمان عاشورا بودی کودوم طرفی بودی ؟ با ذکر یک دلیل منطقی که الان روی مذهبت محکم هستی ؟

5- اگر ببینی یکی داره کار اشتباهی میکنه و اگه بهش آگاهی بدی ناراحت میشه ، و اگه ندی جونش در خطره می افته ، چیکار میکنی ؟ ناراحتش نمیکنی و میگذری ؟ یا اینکه ناراحتیش رو نادیده میگیری و به آینده اش اهمیت میدی ؟

6- اگه بفهمی یکسری از کارهای که تا الان انجام میدادی دینت باهاش مخالف بوده ، و خودت هم به یقین رسیده باشی که بله اشتباه بوده و خدا راضی نبوده ، حاضری ترکشون کنی ؟ حتی اگه اسمش عشق باشه ؟

7- اگه زمان پیامبر بودی چقدر احتمال اینکه به اسلام روی بیاری بود ؟ یعنی الان قدرت تغییر و تحمل داری اون موقع هم بتونی ؟

تا بعد سلامت باشی

8. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #66

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    443
    تشکر شده 330 بار در 198 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

حالا تو خودت و ناراحت نکن

خوب سری سوالات بعدی

نه مگه ازدواج مسخره بازی. معیارام نداشته باشه میخواد پسر پادشاه باشه قبول نمیکنم

به هرحال دخترا تو سنی میرسن که هی از. یکی خوششون میاد یکی دیگه بیاد باز. جذب اون میشه مثل علیرضا حقیقی زیاد بوده

فکر کنم خودم

به نظر من پسری که یه دختر غیر چادری انتخاب کنه بعد ازدواج بخواد. عوضش کنه اصلا پسر عاقل و پخته ای نیست چون هنوز به این درک نرسیده که باید هرکی همونطوز که هست قبول کنه و به نظرم مردی که بعد ازدواجش. به زنش گیر بده حتما باید چادر بپوشی هیزه نه غیرتی انقدر توبر زن های دیگه میره که فکرمیکنه همه مرد ها مثل خودشن پس مجبور میکنه زنشو که چادری باشه

ببخشید ولی من قبلش طرفمو میشناسم ادم نابالغ قبول نمیکنم واسه ازدواج واسه همین هم فکر نمیکنم یک درصد همچین شوهری کنم

نظرمو بالا گفتم

اگر یه وقت باشه نظرشو مطمعن باش عوض میکنم و دیدشو بد میکنم بد نه اینکه چهرشو خراب کنم یعنی هر ادمی میتونه تو هرپوششی پیدا شه و طبق عرف درست گشتن درست که مانتو معقوله
    و اصلا گوش نمیدم به حرفش چون وقتی یکی اعتقاد به یکی چیزی داره جونشم باید بخاطرش بده

روحانی نمیتونم قبول کنم ولی نظامی بهش فکر میکنم

بچه باشه اصلا فکر نمیکنم

خیلی داشتم ولی هیچ کدومشون جدی نبود از طرف ما. یعنی همون اول کار رد کردیم

بعله ممنون

سوال تکراری اینو خودش ازم پرسید جواب دادم

من راحتم
    تو پر دخترای دیگه میزنه چیه... . خخخخخ این تصورت اشتباهه

اون چند خطی که نوشتم همش یه سوال بود که با شماره 4 مشخص کردم... میگی نظرمو بالا نوشتم... همش یه سوال بود

اینجا صندلی داغه... بحث احتمال نیست باید فقط به سوال حجواب بدی

اون جور که در مورد سوال چهارم توضیح دادی ینی اگه همچین فردی شوهرت بشه بعد اون درخواستش ازش طلاق می گیری؟ حتی اگه سایر معیارهاش خیلی خوب باشه و به خاطر همین درخواستش طلاق میگیری؟

ویرایش توسط Mohsen123 : 10-23-2016 در ساعت 07:26 PM
    دوست دارم که مجرد باشم. چرا که من از روحم و روح مجرد چقدر حال می کنه بدون جسم. بدون تعلق. عاشق خدا. عاشق خودم. راه پیشرفت ینی همین

هی. چقدر بده هر وقت یه نامردی در حق خودم و خدا می کنم دیگه روم نمیشه بگم خدایا چون ادعاست
    خدایا همیشه بهم حال بده

خودت میدونی ما آدما تحمل نداریم... عاشقت میشیم وقتی شادمون می کنی... و وقتی شادیم از یادمون میری.

ما رو هم شاد نگه دار و هم عاشق. ما رو نجات بده و سختی های پیش رومون رو از بین ببر

ما رو پاک کن از بدی. ما رو از خودت دور نکن

ولله علی کل شی قدیر

10. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #67

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.16
    تشکـر
    9,982
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

خدا قوت

سری بعدی سوال های من :

4- اگر زمان عاشورا بودی کودوم طرفی بودی ؟ با ذکر یک دلیل منطقی که الان روی مذهبت محکم هستی ؟

5- اگر ببینی یکی داره کار اشتباهی میکنه و اگه بهش آگاهی بدی ناراحت میشه ، و اگه ندی جونش در خطره می افته ، چیکار میکنی ؟ ناراحتش نمیکنی و میگذری ؟ یا اینکه ناراحتیش رو نادیده میگیری و به آینده اش اهمیت میدی ؟

6- اگه بفهمی یکسری از کارهای که تا الان انجام میدادی دینت باهاش مخالف بوده ، و خودت هم به یقین رسیده باشی که بله اشتباه بوده و خدا راضی نبوده ، حاضری ترکشون کنی ؟ حتی اگه اسمش عشق باشه ؟

7- اگه زمان پیامبر بودی چقدر احتمال اینکه به اسلام روی بیاری بود ؟ یعنی الان قدرت تغییر و تحمل داری اون موقع هم بتونی ؟

تا بعد سلامت باشی
    سلام

سلام
    خدا قوت

ممنون همچنین
    سری بعدی سوال های من :

همه انسان ها فطرت پرستش در وجودشون هست
    و هرکی از طریقی پرسش میکنه. یکی بت. پرستی یکی خورشید پرستی یکی خدا پرستی و و و

وقتی امام و پیامبر ها امدن که به ما بشناسونن که خدا کیه
    وقتی به تمام قانون های طبیعت اطرافت نگاه میکنی. یه کسی اینو افرید دیگه

خدا سر چشمه زیبایی و خوبی هاست

ساده‌ترین راه اثبات وجود خداوند، استفاده از راه دلیل (برهان) نظم است

چون اخرین دین و هردینی اخرین دین باشه از طرف پیامبر میشه کامل ترینش

من پیامبر و قبول دارم و میدونم دلایل و اثبات زیادی هست که پیامبر امام علی رو برای پیروی. و امامت انتخاب کردند

من تو اون لحظه و زمان نبودم که با اطمینان نظر بدم ولی درحال. حاظر خب میگم امام. حسین

روی مذهبم اره هستم محکم تر از این که بالا نوشتم ؟!!

خب بستگی داره من تلاشم و به نحو درست میکنم نه اینکه بدتر جوری رفتار کنم طرفم بدتر کمک منو پس بزنه البته اگر دلیل منطقی داشته باشم که با خودش نگه داره حرف مسخره میزنه و بی اعتنا باشه به حرفم

خب اگر پای جونش وسط باشه به کارم ادامه میدم اگر پای جونش دروسط نباشه دیگه باهاش صحبت نمیکنم

قطعا اگر به یقین برسم اره حاضرم ترک کنم

مطمعن بودم که به اسلام رو میاوردم چون پیامبر خیلی خوب میتونست منو دعوت به اسلام کنه. همونطور که این هممه رو تونست دعوت کنه. چون هرچی باشه از طرف خدا هست و خدا بهترین و انتخاب میکرد ولی اگر پیامبر یکی مثل ادم های این دوره از خدا مومن تر بود. رفتار میکرد فکر میکنم زده میشدم و خدارشکر میکنم که این از خدا مومن تر ها پیامبر نشدن چون قطعا اسلام به این شدت بزرگ نبود شاید یه گروه اندکی

تا بعد سلامت باشی

مرسی

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #68

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.16
    تشکـر
    9,982
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    تو پر دخترای دیگه میزنه چیه... . خخخخخ این تصورت اشتباهه

اون چند خطی که نوشتم همش یه سوال بود که با شماره 4 مشخص کردم... میگی نظرمو بالا نوشتم... همش یه سوال بود

اون جور که در مورد سوال چهارم توضیح دادی ینی اگه همچین فردی شوهرت بشه بعد اون درخواستش ازش طلاق می گیری؟ حتی اگه سایر معیارهاش خیلی خوب باشه و به خاطر همین درخواستش طلاق میگیری؟

تو پر دخترای دیگه میزنه چیه...

کجا گفتم تو پر دخترای دیگه میزنه ؟؟

. خخخخخ این تصورت اشتباهه

این اشتباه تو که فکر میکنی تصور من اشتباه چون هرکسی نظر خودشو داره و کسی حق نداره بگه درست یا غلط
    من به نظرم یقین کامل دارم

خب سوالاتت و درست بنویس تا بفهمم چی به چی

وقتی ازدواج نکردم چطور با اطمینان جواب بدم:/ پس احتمال و درنظر میگیرم

اصلا من همچین فردی رو انتخاب نمیکنم که بخوام طلاق بگیرم این فرد از نظر من اصلا عاقل و پخته نیست

ولی اگر یک درصد احتمال بدم این اتفاق بیافته. مطمعن باش تو خیلی چیزایی دیگه اختلاف نظر داریم که باعث طلاق میشه

و اینکه ازدواج بچه بازی نیست

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #69

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.36
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,193 بار در 747 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

خدا قوت

سری بعدی سوال های من :

تا بعد سلامت باشی
    سلام
    چرا پرسیدید :چرا " باید "دین اسلام را انتخاب کرد ؟ !!!!!!!!!!
    لا اکراه فی الدین !!!

16. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #70

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.11
    تشکـر
    443
    تشکر شده 330 بار در 198 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    تو پر دخترای دیگه میزنه چیه...

کجا گفتم تو پر دخترای دیگه میزنه ؟؟

. خخخخخ این تصورت اشتباهه

این اشتباه تو که فکر میکنی تصور من اشتباه چون هرکسی نظر خودشو داره و کسی حق نداره بگه درست یا غلط
    من به نظرم یقین کامل دارم

خب سوالاتت و درست بنویس تا بفهمم چی به چی

اصلا من همچین فردی رو انتخاب نمیکنم که بخوام طلاق بگیرم این فرد از نظر من اصلا عاقل و پخته نیست

ولی اگر یک درصد احتمال بدم این اتفاق بیافته. مطمعن باش تو خیلی چیزایی دیگه اختلاف نظر داریم که باعث طلاق میشه

و اینکه ازدواج بچه بازی نیست
    در متن پایین گفتی تو پر دخترا میزنن که تصورت اشتباهه و در مورد همه درست نیست از من که پسرم یقین حاصل کن تو همین انجمن هم بود چنین فردی

راستی تو یکی از سوالاتم گفتم طرف بچه مثبته تو گفتی بچه باشه اصلا فک نمی کنم ینی کسی نامرد کلی خندیدم.... بچه مثبت بودن منظورم بچه بودن نیست منظور همون مثبت بودنه...

------------

منظورم از احتمال این بود که گفتی یه درصد هم احتمال نمی دی با چنین فردی ازدواج کنی اما سوالم این بود که فرض کن ازدواج کردی...آقا خانوم صندلی داغه ... سوالمو تغییر نده ... ولی گفتم که امکانش هست... یارو قبل ازدواج چیزی نمیگه تا ناراحت نشی یا یوقت جواب رد بهش ندی... به قول معروف پسره تو فکر اینه که من یکاری می کنم که حرفمو رد نکنه یا به خاطر من حرفمو گوش می کنه و ... بعد ... بعد ازدواج همچین چیزی رو میگه... تو همین انجمن هم داشتیم... من یادمه دقیقا

سوال اینه که اون پسره ... بیسته... یکه... همه مردم قبولش دارن... عالی ... مرد... عاقل ... پخته... و ... اما عجقه دیگه عاشق تو شد و یکم خریت کرد و زد به ذهنش و عقلشو یکم در این مورد پوشوند بعد ازدواج هم درخواستشو در اون مورد رد می کنی و ناراحت میشی و ... ادامه زندگی رو میخوای چی کار کنی؟ فرض بر اینه که دیدش رو هم نمی تونی عوض کنی همونطور که اون نتونست دیدت رو عوض کنه... البته ممکنه اون سکوت کنه اما میل قلبی و دیدش عوض نشه....

از یه طرف دیگه مگه طلاق گرفتن الکیه... مگه میذارن به همین راحتی ازش طلاق بگیری... باید تو دادگاه دلیل قانع کننده داشته باشی

خلاصه همه چیزش خوبه فقط تو این مورد با هم اختلاف دارین... حالا خودت می دونی و زندگیت... چی کار می کنی؟ طلاق یا ادامه؟ چطور ادامه میدی یا چطور طلاق می گیری؟

البته اینا همه صندلی داغه و شوخیه یوقت جدی نگیری و ناراحت نشی ولی به سوال جواب بده...

من احتمال میدم که تو نظرتو تغییر میدی و اون شوهرت (همون شوهر فرضی که همه چیزش بیسته و یکه... اگه نوزده باشه اصلا احتمال ازدواج هم وجود نداره) هم کشته مردت میشه با این حرکتت و کم و بیش حرف شوهرت رو گوش میکنی چون وقتی می بینی زندگیتون از هر لحاظ خوبه به خاطر سلیقه شوهرت همه چی رو خراب نمی کنی و یه جور رفتار می کنی که برد-برد باشه و فداکاری می کنی که البته وظیفته... حرف شوهرتو گوش کن

ایشالا همیشه زندگی خوبی داشته باشی با همسرت دعا از ته دلم بوداااااا تو هم واسه من دعا کن

(البته خدا بهش صبر بده )
    ویرایش توسط Mohsen123 : 10-23-2016 در ساعت 11:42 PM
    دوست دارم که مجرد باشم. چرا که من از روحم و روح مجرد چقدر حال می کنه بدون جسم. بدون تعلق. عاشق خدا. عاشق خودم. راه پیشرفت ینی همین

هی. چقدر بده هر وقت یه نامردی در حق خودم و خدا می کنم دیگه روم نمیشه بگم خدایا چون ادعاست
    خدایا همیشه بهم حال بده

خودت میدونی ما آدما تحمل نداریم... عاشقت میشیم وقتی شادمون می کنی... و وقتی شادیم از یادمون میری.

ما رو هم شاد نگه دار و هم عاشق. ما رو نجات بده و سختی های پیش رومون رو از بین ببر

ما رو پاک کن از بدی. ما رو از خودت دور نکن

ولله علی کل شی قدیر

18. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی,  صندلی داغ,  صندلی نیلپر,  صندلی اداری,  صندلی لهستانی,  صندلی کامپیوتر,  صندلی پلاستیکی,  صندلی راک,  صندلی اپن,  صندلی بادی,  صندلی داغ,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ احمدی نژاد,  صندلی داغ قالیباف,  صندلی داغ باحال,  صندلی داغ مبل,  صندلی داغ نمونه سوال,  moshaverinia,  moshaverfa,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavere ezdevaj,  فضای مجازی,  فضای مجازی چیست,  فضای مجازی به انگلیسی,  فضای مجازی در ایران,  فضای مجازی یعنی چه,  فضای مجازی پاک,  فضای مجازی در کلام رهبری,  فضای مجازی و خانواده,  فضای مجازی رایگان,  فضای مجازی به زبان انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)