مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77

موضوع: صندلی داغ ( مهمان : Joy )

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.87
    تشکـر
    497
    تشکر شده 460 بار در 265 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : صندلی داغ ( مهمان : Joy )

بدترین کتکی که خوردی از کی بود؟

مفیدترین کتکی که خوردی از کی بود؟

متنفرترین انسان در نظرت کیه؟

از کسی خاطره بدی داری یا کینه ای به دل داری؟

هدفت از دوبله و رشته تجربی چیه؟ و چرا؟

به نظرت فرخ چه جور آدمیه؟ (نگو خوبه یا بده... توضیح بده قشنگ شخصیتش رو از نظرت چطوریه...)

شخصیت من رو هم توصیف کن که به نظرت چه جور آدمی هستم و شخصیتم در دنیای واقعی چطوره؟

دو سوال اخرم مرتبط با فیلم و کارتون و بازیگری و دوبله بود
    ویرایش توسط Mohsen123 : 09-17-2016 در ساعت 09:13 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 3 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    202
    تشکر شده 440 بار در 250 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام دخترم

سلام سمیرا خانم

خوشحالم ک انتخاب شدی با اجازت سوالام ازت میپرسم عزیزم

ممنونم منم خوشحالم که شما ازم سوال میپرسید

۱.جو وقتی ناراحته چی ارومو شادش میکنه؟

گریه و خواب

۲.اجراهای زنده گلوری رو تو چارسو دنبال میکنی؟اخه من همیشه دنبال میکنم

عزیزم بنا به کارم مسلما کاملا دقیق تمامی اخبار دوبله رو دنبال میکنم ، اما متاستفانه در حال حاضر اجرا هاشون متوقف شده ، اما بله همه اخبارشان را دنبال میکردم و میکنم ومیدیدم و میبینم فیلم اجرا هاشون رو ، بالاخره باید از گلوری و تهران دابشو در دوبله همزمان عقب نمانیم.

۳.اگرموقع تولدت میتونستی جنسیتت انتخاب کنی ، دوست داشتی پسرباشی یا دختر؟

همین دختر ، رفتار های زیبای دخترانه و نازهایشان واقعا زیباست.عشق ورزیدن و علاقه داشتن به چیزی مانند دختر ها بی مثل است.

و بالاخره حتما خدا به حکمت و صلاحی مرا آفریده است و باید کاری را در این دنیا انجام بدم ، نه تنها من ، بلکه تمامی انسان ها.

۴.اگه سوسک صورتی بود دوسش داشتی؟

نه من حتی کفشدوزکم دوست ندارم فقط زیباتر از بقیه حشراته ، ولی کلا از حشرات خیلی خوشم نمیاد هیچ کدومشون.

۵.چرا موهات آبیه؟

موهای من که آبی نیست موهای شخصیت شادی(JOY)‌ در انیمیشن درون بیرون یا inside out آبیه ، چون برگرفته از یک ستارست.

۶.اگر مخترع بودی چه چیزی اختراع میکردی؟

دستگاه بینش و کنترل و ضبط خواب

۷.خوشمزه ترین خواراکی دنیا؟

لازانیا و شیرینی خشک
    ممنونم وقت گذاشتی سوال پرسیدی
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

4. 2 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام عزیزم

سلام گلم

بدترین خاطرت زندگیت چی بوده؟

ترکیدن آپاندیسم و خاطره عشق مجازی

بهترین خاطره زندگیت چی بوده؟

به دنیا اومدن دختر عموم

چی شد که جوی اینقد شاده؟ چه دیدگاهی به زندگی داری که باعث شد در زندگیت شاد باشی؟

خب من خیلی شخصیت شادی (جوی) رو دوست دارم و از وقتی این اکانت رو زدم رفتارام رو شبیه شادی کردم و در عین حال چون در حال دوبله نقش شادی ام احساسات شادابش به منم منتقل میشه ، ولی چند ماهه که به این نتیجه رسیدم که هیچ چیز و هیچ کس ارزش حرص خوردن رو ندارند و فقط خودت در درجه اول مهمی بعد دیگران(البته غرور نه) ، و اینکه رسیدن به حتی یک آرزو کوچیک باعث میشه احساس امید و طراوت پیدا کنیو اعتماد کنی که همیشه خودت باید شادی ات رو فراهم کنی حتی تو سخترین شرایطم میشه شاد بود مهم انرژی و تلاشته.

دوست داری به کدوم از شهرای ایران سفر کنی؟

جزیره کیش ، ولی بیشتر دوست دارم به خارج از کشور سفر کنم.

از چه اسمه دختر و پسری خوشت میاد ؟

دختر◀آرزو و آرالیا و ملیکا. پسر◀آرمیا،ارشیا،سپهر

الگوت در زندگی کی هست که دوس داری خیلی شبیه اون باشی؟

اصلا و ابدا دوست ندارم مثل کسی باشم ، دوست دارم مثل خودم باشم با خصوصیات و اخلاقیات خودم ، الگو هم از تمام چیز های خوب هرکس میگیرم ولی تغییر درش ایجاد میکنم ، یعنی کلا از خودم و شخصیتم راضیم و علاقه ندارم که مثل کسی باشم
    .

از اینکه تک دختر هسی چه حسی داری؟ دلت نمیخواست یه خواهر یا برادر داشته باشی؟

بچه که بودم چرا اما الان نه به نظرم تنهایی بهتره به قول بعضیا همه توجه ها و همه چیز مال خودته الباه برادر بزرگتر هم به حامی دوست دارم و​خواهرم مانند یک کس که درد و دل کنی براش ، اما خب چون سنم داره میره بالا و خداروشکر غم اونطوری ندارم ، تنهایی رو ترجیح میدم آخه من شخصیتم جوریه که وقتی ناراحتم دوست دارم تنها باشم.
    ممنونم که وقت گذاشتی وسوال پرسیدی

6. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    تو جمله سازی یکی از کلمات رو (خنده) بکار نبردی
    ​اضافه کردم

8. 2 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    18,377
    تشکر شده 9,669 بار در 3,334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

سلام

ممنون از جواب ها .

( اگه زحمتی نیست سوال ها را خارج نقل قول کپی پیست کنید بعد دو رنگ کنید جواب بدین ، تا نوشته ها راحت خونده بشه ، مطالب داخل نقل قول ریز میشن )

سری دوم سوال های من :

1- چقدر به ازدواج فکر میکنید ؟ آیا احساس میکنید آماده ازدواج هستین ؟

2- معیار های یک همسر خوب و ایده آل از نظر شما چیه ؟

3- انشالله که آینده ای نزدیک ازدواج میکنید ، دوست دارین چنتا فرزند داشته باشین ؟

4- از نظر شما یک مادر خوب و یک پدر خوب باید چه ویژگی های را داشته باشن ؟

5- یک خاطره از آخرین سفری که خیلی بهتون خوش گذشت و یادتون میاد بگین ؟ و چه چیز های در این سفر باعث خوشحالی و آرامش شما بود ؟

6- چقدر به طبیعت علاقه دارین ؟ آیا در طبیعت بودن در برنامه ریزی های آینده زندگی شما هست ؟

7- اکثر ماها دینمون رو به صورت ارثی و تقلید از عرف در این جامعه یاد گرفتیم ، آیا برنامه های برای شناخت دین در حال یا آینده زندگی شما هست ؟ چقدر علاقه مند به جستجوی حقیقت هستین ؟

تا بعد سلامت باشین

10. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

JOY

11. Top | #26
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    سلام

بدترین کتکی که خوردی از کی بود؟

همکلاسی کلاس دومم که با کتاب زد تو صورتم

مفیدترین کتکی که خوردی از کی بود؟

چه سوالی ، کتک نخوردم به جز بالایی آخه که بگم ، ولی کلا کتک کجاش مفیده؟

متنفرترین انسان در نظرت کیه؟

مادربزرگم(مادر پدرم)

از کسی خاطره بدی داری یا کینه ای به دل داری؟

بله دختر عمم هم شب عروسیش و هم شب عقدش به من یک سلام خشک و خالی ام نکرد ولی ،دختر همسایشون که همسن من بود رو بغل کردو بوسید انگار نه انگار من فامیلشم

هدفت از دوبله و رشته تجربی چیه؟ و چرا؟چرا؟

دوبله بخاطر علاقم و رسیدن به بالاترین سطح اون ، تجربی چون بیشتر از بقیه رشته ها دوسش داشتم وبعد زبان انگلیسی و دوبله به پزشکی علاقه دارم و اونطور که مدرس هام و اطرافیانم میگن ظاهرا استعداد و توانایی قبول شدن در این پزشکی رو هم دارم.

به نظرت فرخ چه جور آدمیه؟ (نگو خوبه یا بده... توضیح بده قشنگ شخصیتش رو از نظرت چطوریه...)

با دقت بالا و دقیق هستند ، و محافظه کار،مسئولیت پذیر ، علاقه مند به روانشناسی،از نظر انیمیشنی شخصیتی شبیه دلبرت (دکترای نجومی) در انیمیشن سیاره گنج دارند.

شخصیت من رو هم توصیف کن که به نظرت چه جور آدمی هستم و شخصیتم در دنیای واقعی چطوره؟

درس خوان ، هدفمند ، کاری را نیمه تمام نمیگذارید ، گذر زمان برایتان مهم است ، تنبل نیستید ، دوست دارید مفید باشید ، از بیکاری. و بی برنامه ای متنفرید چون در زندگی تان هدف دارید، برنامه ریزی دارید برای کارهایتان ، آیندتان برایتان مهم است ، بازیگوشی هایی هم به طبع سنتون دارید ، در زندگی تان درس همه جنبه ها را در بر نمیگیرد و این یعنی مسئولیت پذیر هستید اگر هم اشتباه نکنم درون گرا و تمام تلاشتان را میکنید که کاری را که بهتان محول شده را درست و کامل انجام بدید و از نظر انیمیشنی شخصیتی شبیه دیه گو در انیمیشن عصر یخبندان دارید ولی میتوان به شخصیت باز در عصر یخبندان ۳ نیز اشاره کرد.

دو سوال اخرم مرتبط با فیلم و کارتون و بازیگری و دوبله بود
    ممنونم که وقت گذاشتید و در اینجا حضور پیداکردید
    ویرایش توسط JOY : 09-17-2016 در ساعت 11:38 PM

12. 4 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #27
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

سلام و عرض خسته نباشید

ممنون از جواب ها .

( اگه زحمتی نیست سوال ها را خارج نقل قول کپی پیست کنید بعد دو رنگ کنید جواب بدین ، تا نوشته ها راحت خونده بشه ، مطالب داخل نقل قول ریز میشن )

حتما

سری دوم سوال های من :

1- چقدر به ازدواج فکر میکنید ؟ آیا احساس میکنید آماده ازدواج هستین ؟

اگر حقیقت رو بگم تمام دقایق و ثانیه ها حتی در زمان خواب هم فکرم مشغول ازدواج است ، دقیقا و کاملا احساس میکنم که آماده ام نه تنها احساس میکنم بلکه از نظر تمامی روانشناسان و اعضای خانوادم ، آمادگی کنترل و زیبا کردن هر چه بیشتر زندگی مشترک را دارم.

2- معیار های یک همسر خوب و ایده آل از نظر شما چیه ؟

معمولا معیار ها نباید ثابت باشند البته از نظر من ، مثلا ممکن است ما کسی را به عنوان همسر انتخاب کنیم که با همه معیار های ما متناسب نباشند اما ، ما در کنار ایشون حس آرامش کنیم و واقعا حس کنیم که احساس خوشبختی خواهیم کرد اگر با ایشون ازدواج کنیم ، گاهی بعضی تفاهم ها در صحبت کردن معلوم میشود ولی خب یکسری معیار کلی است که همه دارند مثل اخلاق و ایمان ولی به نظر من اگر عشق باشد حتی اگر بعضی چیز ها هم مشترک نباشند میشود کنار آمد بااون اخلاق ها و با دید عشق نگاه کرد به آنها.ولی یک معیار خیلی مهم دارم اینکه شخص مقابلم درابراز علاقه مغرور نباشد.

3- انشالله که آینده ای نزدیک ازدواج میکنید ، دوست دارین چنتا فرزند داشته باشین ؟

حداقل یک فرزند و حداکثر سه فرزند ، دوست دارم به تنهایی تصمیم نگیرم و نظر همسرآیندم هم در این مورد همراه باشد.

4- از نظر شما یک مادر خوب و یک پدر خوب باید چه ویژگی های را داشته باشن ؟

درک و تجربه کافی برای هردو میتواند باعث بشود که به همه اخلاق های مثبت برسند و خودشان آنها را درک کنند وبه آن عمل کنند البته که وقتی درک کافی داشته باشند میدانند که در هر زمان باید چگونه برخورد کنند.

5- یک خاطره از آخرین سفری که خیلی بهتون خوش گذشت و یادتون میاد بگین ؟ و چه چیز های در این سفر باعث خوشحالی و آرامش شما بود ؟

وقتی ده سالم بود با تمام خانواده پدری ام به شمال رفته بودیم که اون زمان دختر ، پسر عمم خیلی کوچک بود منم که خیلی رابطه خوبی با بچه ها داشتم و دارم از مادرش خواستم که چند لحظه اونو به من بسپاره تا در محیط بازی هتل بازی کنیم ، منم با اون بچه تو بغلم یک سمت الاکلنگ و دختر،دخترعمم آن سمت الاکلنگ نشست ، اما داشتیم بازی میکردیم که یکدفعه دختر ، دختر عمم با من قهر کرد ( ۷ سالش بود) و از روی الاکلنگ بلند شد و رفت منم سقوط کردم با بچه پایین و از اونجا که الاکلنگش خیلی فضاش بسته بود من گیر کردم اونجا ، تازه کفشامم از پام در اومده بود ، هیچی دیگه هرچی از دختر ،دختر عمم خواهش کردم بیاد کمک نیومد ، منم دیدم یک بچه ۱۲ ساله پشتم بازی میکنه صداش کردم ، کفشامو آورد تو اون وضعیت بچه هم گریه کرد مامانش اومد ازم گرفتش گفت بچمو چرا اینجوری گرفتی نگفتی خودت بیفتی اونم میفته ، منم فقط گفتم کار دختر ،دختر عمم بود ولی از رو ادبم دیگه ادامه ندادم که چی شد ، اون لحظه هم از وضعم خندم گرفته بود هم پام گیر کرده بود بین الاکلنگ درد داشتم از یک طرفم نگران بودم مامان بچه نبینه وضع منو ، خوبی این مسافرت این بود که با خانواده سرم گرم بود ، با دختر ، دختر عمم بازی میکردم وسه روز آخرم رفتی یک هتلی که خودش رو به روش دریا بود و راحت از آب خارج میشدی و میومدی تو هتل ، خیلی خوش گذشت دیگه. واسه در کنار خانواده بودن و همچنین جای خواب راحت داشتن«چون خانواده زیادی بودیم دو تا اتاق گرفتیم» آخه من معمولا تو مسافرت ها خوب خوابم نمیبره ولی تو اون مسافرت راحت خوابیدم.

6- چقدر به طبیعت علاقه دارین ؟ آیا در طبیعت بودن در برنامه ریزی های آینده زندگی شما هست ؟

طبیعت رو بخاطر رنگ سبز آرام اش و آرامشش دوست دارم ، واقعا خارق العاده و زیباست و رویایی است.بله همیشه آرزوم بوده وهست که درمیان طبیعتی زیبا وتمیز برای چند روز زندگی کنم.

7- اکثر ماها دینمون رو به صورت ارثی و تقلید از عرف در این جامعه یاد گرفتیم ، آیا برنامه های برای شناخت دین در حال یا آینده زندگی شما هست ؟ چقدر علاقه مند به جستجوی حقیقت هستین ؟

من معمولا همه چیز را خودم نتیجه گیری و انتخاب میکنم ، و دینم رو هم از وقتی فهمشرو پیدا کردم و عاقل شدم ، شروع به درک و تفحس کردم و مدام پاسخ های قانع کننده ای برای انتخابش و وجودش در جامعه یافتم.
    حقیقت هر چیز همیشه برای من مهم بوده و هست ، و خداروشکر به هر چیز که در زندگی میرسم شروع به تحقیق و تفکردر مورد اون میکنم تا به دلیل وحقیقت و عمق وجودش پی ببرم. و بدانم که به چه دلیل و با چه مدرکی وجود دارد.

تا بعد سلامت باشین ،

همچنین شما

ممنونم که وقت گذاشتید و سوال پرسیدید و حضور پیدا کردید
    ویرایش توسط JOY : 09-18-2016 در ساعت 07:44 PM

14. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    1,585
    تشکر شده 1,282 بار در 621 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام عزیزم فقط اگر سوالام تکراری بود ببخشید
    خواننده محبوبت کی هست و خودت از چه ساز موسیقی خوشت میاد؟
    علم بهتراست یا ثروت ؟ چرا؟
    آیا تاحالا باشگاه ورزشی رفتی؟ به چه ورزشی علاقه داری؟
    تا حالا آشپزی کردی؟ چی بلدی درست کنی؟آیا از خونه داری خوشت میاد؟ (دیگه همش با هم ربط داشتا)
    آیا از تنهایی و تاریکی میترسی؟ تا حالا شده یه شب تو خونه تنها بخوابی؟و چقدر خودتو شجاع میدونی
    از چه نوع سبک فیلمی خوشت میاد و قشنگترین فیلمی که تا حالا دیدی چی بوده؟ و همچنین ترسناک ترین فیلمی که تا حالا دیدی چی بوده؟
    وقتی میخوای با کسی دوست بشی چه معیارهایی تو ذهنته برای اینکه باهاش دوست بشی؟ درسخونی یا شادترین یا شیطون ترین یا آروم ترین ؟ خصوصیات اخلاقی دوستات چی هست؟
    ویرایش توسط eli2 : 09-18-2016 در ساعت 11:13 PM
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

16. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

JOY

17. Top | #29
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام عزیزم فقط اگر سوالام تکراری بود ببخشید

سلام عزیزم ، این حرفا چیه خوشحال میشم بپرسی

خواننده محبوبت کی هست و خودت از چه ساز موسیقی خوشت میاد؟

من آهنگ همه خواننده ها رو اگر شاد و مجاز باشه گوش میدم ولی اگر بخوام کسی رو بگم میگم «سیروان خسروی» چون معمولا اکثر آهنگ هاشون شاد است. مدل موسیقی هایی رو دوست دارم که اولش ریتمش آرومه و ملایم است وبعد تند و بکوب بکوب می شود .
    از ویولن خوشم میاد آرام بخشه.

علم بهتراست یا ثروت ؟ چرا؟

علم میتواند باعث سرگرمی ما شود وحتی گاهی میتواند باعث شود کهما سلامتی خود را بدست آوریم و حتی خودش باعث آمدن ثروت می شودولی ثروت اگر سلامتی و علم و دانایی نباشد نه اهمیتی دارد و نه در راه درست خرج میشود و زود هم تمام خواهد شد.

آیا تاحالا باشگاه ورزشی رفتی؟ به چه ورزشی علاقه داری؟

آره والیبال و ایروبیک رفتم البته زمان ایروبیک بچه بودم ، شنا هم رفتم ، به ورزش علاقه چندانی ندارم ولی شنا رو بیشتر از همه دوست دارم ، آموزشش رو هم دیدم.

تا حالا آشپزی کردی؟ چی بلدی درست کنی؟آیا از خونه داری خوشت میاد؟ (دیگه همش با هم ربط داشتا)

البته ، کلا بلدم همه چیز درست کنم، همه چیز ، البته با سلیقه خودم نه اینکه چیزیش رو کم یا زیاد کنم منظورم اینه که از حدس و هوشم برای درست کردن غذاها وخوردنی ها استفاده میکنم همچنین از تجربه ام ، گاهی هم غذاهایی به ذهنم میرسه بر اساس تجربم که مثلا چه چیزی با چه چیزی خیلی خوشمزه میشود که وقتی درست میکنم خیلی خوشمزه میشه ، آره ( با خجالت) دلم میخواد ازدواج کنم و حسابی تو خونه خودمون خونه داری کنم ، الان گاهی میکنم به عنوان کمک به مادرم ، یااز روی سرگرمی گاهی وقت ها.

آیا از تنهایی و تاریکی میترسی؟ تا حالا شده یه شب تو خونه تنها بخوابی؟و چقدر خودتو شجاع میدونی

از تنهایی مادی نه ولی از اینکه هیچ کس نباشه که دوستم داشته باشه میترسم نه از تاریکی خیلی کم میترسم معمولا شبخواب روشنه تو اتاقم ، بعد از ظهر ها یا غروب ها شده مثلا ساعت هشت ( خیلی خسته بودم) ولی شب نه ، هیچوقت نشده بیشتر از ده و نیم تنها باشم ، به نظرم در حد متوسط شجاعم نه خیلیی شجاع که حماقت کنم نه کم که ترسو باشم ، میشه گفت در حد تعادل و نرمال.

از چه نوع سبک فیلمی خوشت میاد و قشنگترین فیلمی که تا حالا دیدی چی بوده؟ و همچنین ترسناک ترین فیلمی که تا حالا دیدی چی بوده؟

پلیسی ، ماجراجویی _ هیجانی ، فیلم سوز شمالی و آتشفشان ، فیلم ترسناک نمیبینم آخه که بگم ، اگه بگم مثلا او یک فرشته بود میدونم مسخرست ولی خب از حرکات شیطانی اش میترسیدم. البته الان کمتر ، آنابل رو هم فقط تبلیغاتش رو دیدم که خیلی ترسیدم از بعضی سکانس هاش ، ولی اعتقادی به عروسک آنابل ندارم.

وقتی میخوای با کسی دوست بشی چه معیارهایی تو ذهنته برای اینکه باهاش دوست بشی؟ درسخونی یا شادترین یا شیطون ترین یا آروم ترین ؟ خصوصیات اخلاقی دوستات چی هست؟

دروغگو نباشه، بی ادب نباشه ، جنبه داشته باشه در حد تعادل ، خیلی جدی نباشه ، بد اخلاق و تند خو نباشه.
    از زبون اطرافیان و مدرسانم( میگن پزشکی قبول میشی ) درسخوان البته از نظر خودم من جای پیشرفت بازم دارم.
    شیطنت اونطوری ندارم معمولا آرومم ، خیلی شوخم ، میشه گفت شیطنتم تو شوخی هام هست ، شاد ترینم هستم.
    راز دار ، مهربان ، خوش اخلاق راستش یک دوستی دارم کپی خودمه انگارکه همزادیم، البته به همزاد اعتقاد آنچنانی ندارم ولی ما خیلی شبیه همیم ، حتی باورتون نمیشه ، اگه خواستی واسه فردا ازم بپرس چرا میگم انقدر شبیهیم ، خلاصه اون که بهترین و صمیمی ترین دوستمه ، تمام خصوصیاتمون یکیه به جز دو مورد ((شادی و درس و انرژی))

[/QUOTE]

ممنونم که وقت گذاشتی الی جان ، منتظرتم
    ویرایش توسط JOY : 09-19-2016 در ساعت 12:05 AM

18. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.87
    تشکـر
    497
    تشکر شده 460 بار در 265 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    ممنونم که وقت گذاشتید و در اینجا حضور پیداکردید
    آره بعضی کتکا آدم رو به راه راست هدایت می کنه مخصوصا تو بچگی

چرا از مادربزرگت خوشت نمیاد؟

دختر عمتو نمی بخشی؟

بدترین کاری که تو زندگیت کردی چی بود؟ شیطونی یا ...

بازی ای که در بچگی می کردی چی بوده؟

بازی ای که الآن انجامش میدی و از همه بیشتر دوسش داری چیه؟

همراه اول داری یا ایرانسل؟

اسم موبایلت چیه؟

20. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

JOY

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

صندلى داغ مهامن Joy

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

صندلی,  صندلی داغ,  صندلی اداری,  صندلی نیلپر,  صندلی لهستانی,  صندلی کامپیوتر,  صندلی پلاستیکی,  صندلی راک,  صندلی اپن,  صندلی بادی,  صندلی داغ چیست,  صندلی داغ دانشجویی,  صندلی داغ خنده دار,  صندلی داغ نوعروس,  صندلی داغ احمدی نژاد,  صندلی داغ قالیباف,  صندلی داغ باحال,  صندلی داغ,  صندلی داغ مبل,  صندلی داغ نمونه سوال,  moshaverfa,  moshaverinia alireza,  moshaver,  moshaverinia,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshavereh,  moshaverin,  moshaver41,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)