نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: قیامت صغرا

1804
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    تشکر شده 193 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    10

قیامت صغرا

بحث ما روی علامات صُغراء قیامت است که رهبر بشریت سردار انبیاء حضرت محمد«ص» درمورد آن به ما مسلمانان چندقرن پیش اخطار داده است وآن علامات را ما مسلمانان امروز بعد از چند قرن بطور آشکار وبا چشم سر میبنیم بدون شک که واقیعاً هر حرف و سخن و هر پیش گویی شاه رسولان حضرت محمد مجتبی «ص» یک مجعزه بود. حضرت پیامبراسلام«ص» در چند حدیـث بطور خلاصه در مورد نشانه های صُغراء قیامت چنین میفرمایند……..

«زمانیکه نمازها قصداً ترک شود،زمانیکه امانت ها خیانت شود، زمانیکه سود خواری وسود دهی رایج گردد،زمانیکه دروغ روا شمرده شود، وقتی خون ریختن انسانها سبک شمرده شود، وقتی بناء ها و تعمیرات به چندین منزل بالا گردد، وقتی دین در مقابل دنیا فروخته شود ، وقتـی صله رحم بین اقوام وخویشاوندان بریده شود، اگر لباس های ابریشمی برتن انسانها شود، اگر ستم برمسلمانان روا گردد، اگرطلاق زنان زیاد شود، اگرمرگ های ناگهانی زیاد گردد، اگر امین به نظر مردم خاین وخاین به نظرمردم امین شمرده شود درحالیکه خیانت او معلوم است، اگر اولادها نسبت به والدین خود بی احترامی نمودند،اگرفاسقان اختیارداروصالحان بی اختیار شوند،اگر امراء وپادشـاهان ظالم شوند،اگر وزیران دروغگو شوند وبه مردم وعده های دروغین دهند،اگر وکیلان و اربابان ستمگرشوند،اگرفسق وفساد زیاد گردد،اگردولت اسلامی دربیت المال خیانت کند،اگردرمساجد تصاویرجانداران گذاشته شود،اگردلهای مردم نسبت به یکدیگرخراب شوند، اگرمسلمانان شراب نوش شوند،اگر حُدود شرعی مانند بریدن دست دزد …عملی نشود،اگر تعلیم علم دین برای کسب رضای الله«ج» نباشد بلکه بخاطرکسب مال ومنصب باشد، اگر زن رئیس وشوهر خدمتگاراو شود، اگر زنها آواز خوان و درمیان مردم ظاهر شوند، اگر آلات موسقی زیاد گردد، اگرمردمان پست و صحرانشین و چوپان صفتان« پای لچ » درشهرها به تعمیرات بلند منزل برمردم شهرسیالی وهم چشمی کنند، اگر زنان سرهای شانرا با موها مانند کوهان شتروآنرا لخت نمودند،اگرزنان لباسهای نازک وچسپ پوشیدندکه اعضایی بدن شان برجسته شوند،اگرمردها به زنها مشابهت ویا زنان به مردها درلباس و…مشابهت کردند،اگرمردان بیگانه بازنان بیگانه تماس گرفتندوبدون رعایت حجاب اسلامی مجلس کردند،اگرشراب برسر راه و یا در مجلس آشکارا خورده شود،اگرمردم به ناحق قسم بخورند،اگرمردم با همدیگردرمعاملات چال وفریب نمایند بخاطرکسب مادیات اگر علماء وروحانیون فقط چشم اُمید شان بسوی سلاطین وامراء باشند،اگرکشت وکشتارانسانها زیادشودطوری شودکه قاتل نداندکه چرامن کشـتم و مقتول نداند چرا کشته شدم،اگرشرم و حیاء ازمیان برداشته شود،اگربرخوردان شفقت نشدوبر بزرگان احترام نشد،هرگاه ازمیان امت اسـلام وجیبه امربه معروف ونهی ازمنکرترک شود،هرگاه مردم تابع هوی وهوس خویش گردند…» پس شما امت اسلام بدانیدکه قیام قیامت نزدیک است

2. 5 کاربران زیر از erfaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : قیامت صغرا

تا 2 یا 4 ساله دیگه این اتفاق می افته شک ندارم الان تو مقدمه هاشیم تا برسیم به خود جهنم
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

4. کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

تمام اینایی که گفتی در طول تاریخ بوده الانم هست و خواهد بود

حالا از طریق اینترنت و ماهواره خیلی سریع باخبر میشیم دلیل بر این نیست که قبلا نبوده

(البته نمیشه منکر این شد که در این یک دهه گذشته تو ایران چندین برابر شده اما تو کل دنیا همیشه همین بوده و هست ...........

6. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

اصلا ربطی نداره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

والا من خودم ترسیدم اینو خوندم
    نظرم همه محترم
    پریماه که عالیه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

والا اصلا قیامت ربطی به لباس نازک شدن و زنا موهاشون بیرون میذارنو اینا اصلا نیس
    نخبه زیاد جای خدا نشسته که تصمیم بگیره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

اره ممکنه در اصل به این کارا ربطی نداشته باشه ولی فکر کنم عواقب این مسال خیلی بیربط نباشه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

والا میگن وقتی همه چیز رو به خوبه امام زمان ظهور میکنه

ولی اینجور که شماها میگید عمرا بشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط erfaneh نمایش پست ها

«زمانیکه اگر زنها آواز خوان و درمیان مردم ظاهر شوند، اگر آلات موسقی زیاد گردد، اگرمردمان پست و صحرانشین و چوپان صفتان« پای لچ » درشهرها به تعمیرات بلند منزل برمردم شهرسیالی وهم چشمی کنند، اگر زنان سرهای شانرا با موها مانند کوهان شتروآنرا لخت نمودند،اگرزنان لباسهای نازک وچسپ پوشیدندکه اعضایی بدن شان برجسته شوند،اگرمردها به زنها مشابهت ویا زنان به مردها درلباس و…مشابهت کردند،اگرمردان بیگانه بازنان بیگانه تماس گرفتندوبدون رعایت حجاب اسلامی مجلس کردند،پس شما امت اسلام بدانیدکه قیام قیامت نزدیک است
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    والا اصلا قیامت ربطی به لباس نازک شدن و زنا موهاشون بیرون میذارنو اینا اصلا نیس
    نخبه زیاد جای خدا نشسته که تصمیم بگیره
    درود به اون قسمت روايت توجه كنيد سوا ي موارد فوق تاكيد و اشاره شده به اعمال خانمها ديگه چطو ربط نداره كسي جا ي خدا ننشست وت صمي نگرفته طبق روايت ذكر شده دوستان عنوان كردن حالا هر شخص اعتقادات و نظريات خودشو بيان و محترمه منظور اينه خدا چ درقران و چ وحي به پيامبران تاكيد داشته به زن و يقين كنيد اعمال فوق الان درجامعه كنوني ما صدق ميكنه و نقش داره پس بنوعي ربط داره قبول نداريد اين قسمتو؟

13. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

یه عده از ترسوندن مردم منفعت میبرن .... یه عده پشت پرده دوس دارن خرافات بسازن و خدارو خونآشام جلوه بدن و خدای مهربان رو از نظر همه پنهان کنن..یه عده مردم رو گوش دراز فرض کردن.
    بشر امروز به مراتب نسبت به بشر دیروز خیلی فهمیده تر متمدن تر عاقل تر /اخلاق گرا تر/ شده و سیر تکاملی بشر امروز خیلی بیشتر از دیروزه... شما سرگذشت گذشتگان رو بخونید که یارو با دختر 3ساله ازدواج میکرده یکی دیگه با خواهرش رابطه داشته .یکی دیگه ( مثل قوم لوت) یه قوم بزرگ همه باهم لواط داشتند. کشتارها و جنایت ها گسترده بوده اطلاع رسانی هم نبوده و.....
    من هرچی درمورد تاریخ بیشتر تحقیق میکنم به وحشی بودن بشر در تاریخ بیشتر پی میبرم به نظر من انسان امروز حیا و تمدن بیشتری داره...اصلا قابل مقایسه با گذشته نیست به قول دوستمون این مسائل تابشر بوده اینا هم بوده.
    رابطه بوده /دزد بوده/قاتل بوده/و ... و....همه چی بوده تازه 1500سال با ورود اسلام حجاب کشف شده و دخترها و خانمها کامل حجاب میزنن تا قبل اون تاریخ پیدایش بشر اصلا مشخص نیست ولی فرض بزاریم حتی اگه 20 هزار سال بوده ...همه سر و بدن لخت گشتن ....
    ولی الان 1500ساله حجاب توسط اسلام ابدا شده آیا میشه گفت میلیون ها انسانی که الان زیر خاکن و گذشته زندگی کردن همه میرن جهنم ؟؟ آیا اون موقع آزادی کامل بوده یا قیامت فقط برای نسل ماست؟ و فقط ما باخواست مییشیم

این خرافاتو بندازید دور.
    تا زمانی که نیروی مغناطیسی کهکشان باعث نشه که جهان ما به جهان موازی برخورد بکنه و اختلال میدان پیش بیاد و کره زمین به کره خورشید برخورد بکنه و کلا جهان نابود بشه تا اون موقع نسل بشرادامه داره... البته امکان داره بشر خودش با گازهای گلخانه ای و سوخت های بنزینی خودشو خفه کنه ولی نشانه های نابودی دنیا توی پدیده های نجومی قابل رصد هست نه با سنجیدن موی دخترها...و خوندن روزنامه !

والا میگن وقتی همه چیز رو به خوبه امام زمان ظهور میکنه

ولی اینجور که شماها میگید عمرا بشه

منظور از قیامت صغری لابد اومدن منجیه و قیامت کبری نابودی جهان ؟!!.... منتظر چنین کسی نباشید.هیچکس از آسمون ظهور نمیکنه هیچ انسانی عمر چند هزار ساله نداره جهل بشرییت این چیزهارو ساخته و به اسم دین به خورد بقیه داده...

خدا هرکاری که لازم باشه خودش انجام میده نیازی به سوپرمن نداره
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    یه عده از ترسوندن مردم منفعت میبرن .... یه عده پشت پرده دوس دارن خرافات بسازن و خدارو خونآشام جلوه بدن و خدای مهربان رو از نظر همه پنهان کنن..یه عده مردم رو گوش دراز فرض کردن.
    بشر امروز به مراتب نسبت به بشر دیروز خیلی فهمیده تر متمدن تر عاقل تر /اخلاق گرا تر/ شده و سیر تکاملی بشر امروز خیلی بیشتر از دیروزه... شما سرگذشت گذشتگان رو بخونید که یارو با دختر 3ساله ازدواج میکرده یکی دیگه با خواهرش رابطه داشته .یکی دیگه ( مثل قوم لوت) یه قوم بزرگ همه باهم لواط داشتند. کشتارها و جنایت ها گسترده بوده اطلاع رسانی هم نبوده و.....
    من هرچی درمورد تاریخ بیشتر تحقیق میکنم به وحشی بودن بشر در تاریخ بیشتر پی میبرم به نظر من انسان امروز حیا و تمدن بیشتری داره...اصلا قابل مقایسه با گذشته نیست به قول دوستمون این مسائل تابشر بوده اینا هم بوده.
    رابطه بوده /دزد بوده/قاتل بوده/و ... و....همه چی بوده تازه 1500سال با ورود اسلام حجاب کشف شده و دخترها و خانمها کامل حجاب میزنن تا قبل اون تاریخ پیدایش بشر اصلا مشخص نیست ولی فرض بزاریم حتی اگه 20 هزار سال بوده ...همه سر و بدن لخت گشتن ....
    ولی الان 1500ساله حجاب توسط اسلام ابدا شده آیا میشه گفت میلیون ها انسانی که الان زیر خاکن و گذشته زندگی کردن همه میرن جهنم ؟؟ آیا اون موقع آزادی کامل بوده یا قیامت فقط برای نسل ماست؟ و فقط ما باخواست مییشیم

این خرافاتو بندازید دور.
    تا زمانی که نیروی مغناطیسی کهکشان باعث نشه که جهان ما به جهان موازی برخورد بکنه و اختلال میدان پیش بیاد و کره زمین به کره خورشید برخورد بکنه و کلا جهان نابود بشه تا اون موقع نسل بشرادامه داره... البته امکان داره بشر خودش با گازهای گلخانه ای و سوخت های بنزینی خودشو خفه کنه ولی نشانه های نابودی دنیا توی پدیده های نجومی قابل رصد هست نه با سنجیدن موی دخترها...و خوندن روزنامه !

منظور از قیامت صغری لابد اومدن منجیه و قیامت کبری نابودی جهان ؟!!.... منتظر چنین کسی نباشید.هیچکس از آسمون ظهور نمیکنه هیچ انسانی عمر چند هزار ساله نداره جهل بشرییت این چیزهارو ساخته و به اسم دین به خورد بقیه داده...

خدا هرکاری که لازم باشه خودش انجام میده نیازی به سوپرمن نداره

امام زمان وجود داره

ولی این عصر شک و دودلی هاست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    میزان امتیاز
    10

لطفا بحثو به اختلافات اعتقادی نکشونید
    من خودم نگفتم نظرم چیه
    این سخن پیامبر ماست کمی بهش احترام بگذارید لطفا

18. کاربران زیر از erfaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

امام زمان وجود داره

ولی این عصر شک و دودلی هاست
    پریماه صدبار بهت گفتم وقتی میخوای ادعایی بکنی باید ثابت بکنی استدلال بیاری منطق بیاری...همینجوری نمیشه رو احساسات نظر شخصیتو بگی.اگه قرار باشه همینجوری ادعا کنیم منم میگم اژدهای پرنده وجود داره کی به کیه
    امضای ایشان

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    پریماه صدبار بهت گفتم وقتی میخوای ادعایی بکنی باید ثابت بکنی استدلال بیاری منطق بیاری...همینجوری نمیشه رو احساسات نظر شخصیتو بگی.اگه قرار باشه همینجوری ادعا کنیم منم میگم اژدهای پرنده وجود داره کی به کیه
    ببخشیدا. شرمنده هه من ادعا نمیکنم من چیزی میگم که خدا و پیامبرش گفته
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

ببخشیدا. شرمنده هه من ادعا نمیکنم من چیزی میگم که خدا و پیامبرش گفته
    خدارو دیدی یا پیامبرو؟؟؟ باهاشون حرف زدی؟

منم توی یک کتاب چینی خوندن که اژدها وجود داره... کتاب دینی تو برای تو حجته کتابی هم که من خوندم برام حجته ..اژدها هست من اینو نمیگم.نویسنده میگه.از خودم که نمیگم کائن های چینی میگن....
    امضای ایشان

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هوگر تو حتی نمیخوای واقعیت و قبول کنی

وهابی ها هم. مثل تو فک میکنن

پس بذار مس خودت باهات حرف بزنم مگه تو ازده هارو دیدی؟؟؟

ندیدی ولی از تاریخچه یه کتاب پی بردی که هست

خدا وجود داره. چون تو بدترین شرایط کمکم کرده
    چون بهش ایمان دارم
    ولی یکی مس شما تا هزار سال نمیخواید باور کنید که خدا وجود داره ازش توقع نکن

و یه خواهش. دیگه این بحث و ادامه ندی. و لطفا تواین. تایپک ها. که اکثرن باهات. مخالفن. نظر نده. و ذهن بقیه رو درگیر. نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چون بهش ایمان دارم

و یه خواهش. دیگه این بحث و ادامه ندی. و لطفا تواین. تایپک ها. که اکثرن باهات. مخالفن. نظر نده. و ذهن بقیه رو درگیر. نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

الان مشکل چیه ؟

پریماه با خودت چرا حرف میزنی؟

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چون بهش ایمان دارم

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چون بهش ایمان دارم

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

1- من به خدا اعتقاد دارم تفاوت دید من به خدا و تفاوت دید شما به خدا مثل اینه تو بگی ابولا وجود داره چون شنیدی چنین چیزی هست و باید مواظب بود. ولی فرضا من توی آزمایشگاه ویروس ابولا رو دیده باشم زیر میکروسکوپ.مطمئنا تصور و اطلاعات و دیدگاهمون نسبت به این بیماری متفاوته... وعمق باور هم متفاوته !

میشه بگی این اکثر کین ؟ والا من هرجا صحبت میکنم اتفاقا اکثریت از دید من خوششون میاد فقط یه عده خاصی انگشت شمار با دید من مخالفن اونا هم کسانی هستند که ااعتقاداتشون بر اساسه احساسه نه اثبات !

من در عرض نیم ساعت میتونم یک مطلب بنویسم و پیوست با اسناد کافی بزارم که دیندارها که سهله اونهایی که پیرو عقیده ی ماتریالیزم(شی انگاری) هم هستند خدا براشون ثابت بشه چون من لازم ندارم برای اثباتش احساس خودمو بگم و به دیگران تحمیلش کنم یا پاشم چهار تا نقل قول از کتاب یا دین بیارم ...بدون نقل قول و بدون دخالت دادن احساس خودم حتی از راه ماده میتونم خدارو ثابت کنم.......
    دلیل اینکه تاالان بحثی در این خصوص نذاشتم فقط بخاطر خز نشدن ارزش مطلب بوده و اطلاعاتم بوده.چون نمیشه یه یک کیلو اورانیوم غنی شده بدی به یک خیاط و توقع داشته باشی خوشحال بشه.من تاحالا رد پایی از کسی ندیدم در این انجمن که اطلاعات کافی داشته باشه و یا دست کم منطقی برخورد بکنه...البته تعدادی هستند ولی محدودن و به اکثریت نمیرسن بنا براین فک زدن من در این خصوص بی فایده است وارزشش پائین میاد چون شاید اکثریت درکش نکنن

ولی متقابلا اگه بدونم کسی اشتیاق و منطق کافی رو داره اینکارو در حقش انجام میدم.

.بحث کردن ظرفیت و جنبه میخواد + اطلاعات** اگه شرایط کافی و ظرفیت کافی رو ندارید اصلا وارد بحث نشید .شما هم به جای سم پاشی و تهمت و توهین ( که خلاف قوانین انجمنه و حتی قرارداد های انسانیه) بهتره اگه چیزی بارتونه به دور از حرف بی اساس عنوان کنید.اگر هم چیزی بار نیست مجبور نیستید مدعی بشید و نقش کلانتر رو بازی کنید.
    هرکسی میتونه نظر شخصیش رو ابراز کنه و حق بیان نظر در صورتی که در چهار چوب احترام و منطق باشه وجود داره.من هرجا صحبتی پیش آوردم و یا انتقادی کردم در کنارش منطقی آوردم و استدلالی مطرح کردم که اونو توجیه پذیر کرده و نظرشخصیمو بهش اضافه کردم اگه کسی استدلالی برای ردش داشته باشه میگه و تاالان کسی نتونسته منطقی رد بکنه ...

برخورد و واکنش شما و دوستان شبیه شما شبیه یک اظهار نظر شخصی نیست شبیه یه انتقاد علمی هم نیست شبیه یه اظهار نظر و انتقاد منطقی هم نیست...بیشتر شبیه جدال و حرف بی اساس و خیلی جاها متمایل به توهین و اهانته !!!

ادبیات توهین آمیز و اهانت کردن مخصوص کسانیه که هیچی بارشون نیست برای همین واکنش احساسی و تند نشون میدن و تحمل نقطه نظر و انتقاد ندارن و یا باید همه مثل اونها فکر بکنند یا در مخیله اونها نمیگنجه کسی طور دیگه ای فکر بکنه
    امضای ایشان

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    میزان امتیاز
    10

اعرابی را پیش خلیفه بردند. او را دید بر تخت نشسته، دیگران در زیرایستاده، گفت: السلام‌علیک یا الله.
    گفت: من الله نیستم.
    گفت‌: یا جبرئیل.
    گفت: من جبرئیل نیستم.
    گفت: الله نیستی، جبرئیل نیستی، پس چرا بر آن بالا رفته تنها نشسته‌ای؟ تو نیز به زیرآی و در میان مردمان بنشین.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد