نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: نظرتون راجع به عکس چیه؟

9950
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نظرتون راجع به عکس چیه؟

19624749_238124326699700_4492517288896888832_n__1500164906_64026.jpg
    نظرتون درمورد این عکس چیه؟

2. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نظرتون راجع به عکس چیه؟

1. استفاده از هر ابزار و روشی برای رسیدن به خواسته شخصی در مقابل افراد ضعیف و بدون دفاع. اجبار. تجاوز.
    2. استفاده از هر ابزارو روشی برای تابع کردن افراد بالغ و صاحب اختیار.. انتخاب و اختیار.

4. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها

این عکس به تجاوز ها و روابط جنسی غرب که پنهانه و در سکوته ایراد میگره، یعنی هیچ کس در امان نیست ، داره از محیط ، فرهنگ ، مذهب و... که ناسالمه عیب میگیره.

1- زنی که با یک گل خام شده ، یعنی سوءاستفاده از عاطفه و احساسات زنها و تبدیل کردن به معشوغه و... آخرش هم دورشون میندازن و هیچ حق و حقوقی بهشون تعلق نمیگره .
    2- مردی که با پول برده جنسی شده ، خیلی از مرد ها به خاطر مال به سمت خانم های پولدار میرن و به هر کاری تن میدن در حد یک برده جنسی .
    3- بچه های که مورد تجاوز کشیش قرار گرفته ، مسحیت قوانینش نقص داره وقتی کشیش ها حتی ازدواج نمیکنن ( به خاطر اینکه مسیح ازدواج نکرد) فشار جنسی اونها رو به سمت همجنسبازی ، کودک آزاری و.... هم میکشونه ( در نت سرچ کنید "عذرخواهی پاپ" اون وقت میفهمید که چقدر قضیه وخیمه ، پول ها برای سکوت کردن داده شده )
    4- دختر بچه های که مورد تجاوز قرار گرفتن یا خام هوس جنسی شدن ، به خاطر فرهنگ و محیط ناسالم اونجا ، آمریکا بالاترین آمار سقط جنین دختر بچه های زیر 18 سال را داره .

این پست 5 صبح ایجاد شده ، یعنی تا صبح بیدار بودی ؟! شب بیداری برای سلامتیت خطرناکه ، بیشتر مراقب سلامتیت باش ، جوانی برنمیگرده .
    http://forum.moshaver.co/f102/%D9%87...11/#post222170
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

6. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    عکس بسیار جالبیست به گمانم این عکس عقده های کودکی (و فعلی)هر شخص را بیان میکند
    از نظر بنده چهار عکس گویایه این هستند که در تمام جوامع زورمندان حاکم به وسیله (خروس قندی,مذهب,پول,محبت) سعی دارند دهان نسل جوان را بسته نگه دارند.
    البته باز فکر میکنم هرکس به فراخور عقل خویش پاسخ به عکس میدهد مثلا کسی که تمام تمام تفکراتش پیرامون رابطه جنسیست است از رابطه جنسی میگوید کسی که (مثل من) عقده زندگی در جامعه آزاد در دلش مانده آنطوری میگوید.
    البته باز به گمانم چون دهان افراد گرفته شده به قول بانو آرامش "
    استفاده از هر ابزارو روشی برای تابع کردن افراد بالغ و صاحب اختیار.. انتخاب و اختیار." این هم میتواند باشد.

8. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظرم و از اون عکسها نیست که ایهام داشته باشه و چند برداشتی باشه و همه چیز خیلی واضح و دقیق و هدفدار طراحی شده
    این مربوط به تجاوز جنسی هست
    نه به این خاطر که فکر من در این امور می چرخه بلکه به این دلیل که

دهن اون مردو یه خانم گرفته و بهش پول هم داده = مردانی که به خاطر پول برده جنسی می شوند

دهن اون زن رو یه مرد گرفته و با گل خامش کرده

اون بچه ها رو هم با قاقا لی لی و مذهب ساکت کردن یعنی این رفتار هم از آدمای مذهبی برمیاد (البته چون عکس مربوط به جامعه اروپاست از صلیب استفاده کرده وگرنه در میان مذهبی های مسلمان هم با تجربه وجود داره ) و عده ای هم با زور و تهدید جالبه چون سیاهپوستها در آمریکا معروفن به حاشیه نشینی اون بچه سیاهوست با تهدید مرد تجاوز قرار گرفته و بچه سفید پوست هم که به خیال خام جامعه در محیط امنی قرار داره مورد تجاوز کشیش قرار گرفته
    نوشته خالکوبی شده روی دست اون فرد رو نتونستم کامل بخونم ولی به گمانم نوعی تهدید هست

افراد بزرگ به شکلی و افراد کوچیک به شکل دیگر مورد آزار قرار می گیرند
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

10. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    این عکس به تجاوز ها و روابط جنسی غرب که پنهانه و در سکوته ایراد میگره، یعنی هیچ کس در امان نیست ، داره از محیط ، فرهنگ ، مذهب و... که ناسالمه عیب میگیره.

1- زنی که با یک گل خام شده ، یعنی سوءاستفاده از عاطفه و احساسات زنها و تبدیل کردن به معشوغه و... آخرش هم دورشون میندازن و هیچ حق و حقوقی بهشون تعلق نمیگره .
    2- مردی که با پول برده جنسی شده ، خیلی از مرد ها به خاطر مال به سمت خانم های پولدار میرن و به هر کاری تن میدن در حد یک برده جنسی .
    3- بچه های که مورد تجاوز کشیش قرار گرفته ، مسحیت قوانینش نقص داره وقتی کشیش ها حتی ازدواج نمیکنن ( به خاطر اینکه مسیح ازدواج نکرد) فشار جنسی اونها رو به سمت همجنسبازی ، کودک آزاری و.... هم میکشونه ( در نت سرچ کنید "عذرخواهی پاپ" اون وقت میفهمید که چقدر قضیه وخیمه ، پول ها برای سکوت کردن داده شده )
    4- دختر بچه های که مورد تجاوز قرار گرفتن یا خام هوس جنسی شدن ، به خاطر فرهنگ و محیط ناسالم اونجا ، آمریکا بالاترین آمار سقط جنین دختر بچه های زیر 18 سال را داره .

این پست 5 صبح ایجاد شده ، یعنی تا صبح بیدار بودی ؟! شب بیداری برای سلامتیت خطرناکه ، بیشتر مراقب سلامتیت باش ، جوانی برنمیگرده .
    جالبه. ازین بعد بهش نگاه نکرده بودم. دید من خیلی کلی تر بود. قبلا عکسو دیده بودی؟
    خابم نبرد گفتم کار فرهنگی کنم
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 07-17-2017 در ساعت 11:20 PM

12. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    عکس بسیار جالبیست به گمانم این عکس عقده های کودکی (و فعلی)هر شخص را بیان میکند
    از نظر بنده چهار عکس گویایه این هستند که در تمام جوامع زورمندان حاکم به وسیله (خروس قندی,مذهب,پول,محبت) سعی دارند دهان نسل جوان را بسته نگه دارند.
    البته باز فکر میکنم هرکس به فراخور عقل خویش پاسخ به عکس میدهد مثلا کسی که تمام تمام تفکراتش پیرامون رابطه جنسیست است از رابطه جنسی میگوید کسی که (مثل من) عقده زندگی در جامعه آزاد در دلش مانده آنطوری میگوید.
    البته باز به گمانم چون دهان افراد گرفته شده به قول بانو آرامش "
    استفاده از هر ابزارو روشی برای تابع کردن افراد بالغ و صاحب اختیار.. انتخاب و اختیار." این هم میتواند باشد.

چیزی ک من دیدمم همین بود.
    گریه و ناراحتی این ادما به نظرم از اجبار شرایط بود نه یه شخص خاص.
    مثلا یه مرد که مسئول تامین مخارج خانوادست به خاطر پول اسیر میشه. ن اینکه کسی مجبورش کرده باشه اما به خاطر تامین مخارج خانوادش شاید خیلی وقتا خلاف میلش مجبور باشه کاری بکنه. زنی که طبعا احساساتیه به خاطر یه عشق اشتباه شکنجه میشه اما بازم ادامه میده. عشق و احساس چیزیه که یه زنو به میل خودش تا دم مرگم میبره. یه بچه که از روی بچگیش با چیزای جزئی قانع میشه بعضی وقتا اسیر خودخاهی بزرگترا میشه زجر میکشه اما نه اگاهیشو داره نه توانشو ک بتونه خودشو نجات بده. دین و مذهبم تو هر کشوری وقتا رنگ تعصب بگیره قدرت اینو داره که ادمارو برخلاف میل باطنیشون برده خودش بکنه. البته شایدم این عکس مخصوصا برای همون مواردی ک اقا رضا گفت درست شده باشه. من خود عکس برام جالب بود توضیحم نداشت.

14. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    به نظرم و از اون عکسها نیست که ایهام داشته باشه و چند برداشتی باشه و همه چیز خیلی واضح و دقیق و هدفدار طراحی شده
    این مربوط به تجاوز جنسی هست
    نه به این خاطر که فکر من در این امور می چرخه بلکه به این دلیل که

دهن اون مردو یه خانم گرفته و بهش پول هم داده = مردانی که به خاطر پول برده جنسی می شوند

دهن اون زن رو یه مرد گرفته و با گل خامش کرده

اون بچه ها رو هم با قاقا لی لی و مذهب ساکت کردن یعنی این رفتار هم از آدمای مذهبی برمیاد (البته چون عکس مربوط به جامعه اروپاست از صلیب استفاده کرده وگرنه در میان مذهبی های مسلمان هم با تجربه وجود داره ) و عده ای هم با زور و تهدید جالبه چون سیاهپوستها در آمریکا معروفن به حاشیه نشینی اون بچه سیاهوست با تهدید مرد تجاوز قرار گرفته و بچه سفید پوست هم که به خیال خام جامعه در محیط امنی قرار داره مورد تجاوز کشیش قرار گرفته
    نوشته خالکوبی شده روی دست اون فرد رو نتونستم کامل بخونم ولی به گمانم نوعی تهدید هست

افراد بزرگ به شکلی و افراد کوچیک به شکل دیگر مورد آزار قرار می گیرند
    ممنون از نظرت.
    درسته شایدم درمورد تجاوز جنسی باشه. ولی بازم برداشتا شاید با هم فرق داشته باشند.

نوشته خالکوبی if you tell anyone بود

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

فک کنم میگه هرکسی یه رگ خوابی داره

بعد وقتی میدونی راضی نیست و شرایط خوبی نداره میتونی از رگ خوابش سوءاستفاده کنی به نفع خودت

خب اونم نمیتونه حرفی بزنه بخاطر شرایط خودش...مجبوره سکوت کنه

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

در مورد بیگاریه...

و جالبه سه تا سیاه پوستن...

چهارمیه چرا سفیده؟

خودت چراشو بگو...

اگه همینطوری عکسو گذاشتی و جواب نداره خب فایده ای نداره و تو فضاهای مجازی دست به دست میشه تا هر فکری رو تحریک و برانگیخته کنه که این واسه جوامع مضره...

منظورم اینه که عکسی که هدفی نداره بی مفهومه... اگه هدف داره نویسنده باید هدفش رو بگه... وگرنه میشه بی مفهوم...

یا همونطور که گفتم طوری به تصویر کشیده شده که افکار مختلف رو ازار بده و هدفش این باشه...
    امضای ایشان

18. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

مثلا یه مرد که مسئول تامین مخارج خانوادست به خاطر پول اسیر میشه. ن اینکه کسی مجبورش کرده باشه اما به خاطر تامین مخارج خانوادش شاید خیلی وقتا خلاف میلش مجبور باشه کاری بکنه. زنی که طبعا احساساتیه به خاطر یه عشق اشتباه شکنجه میشه اما بازم ادامه میده. عشق و احساس چیزیه که یه زنو به میل خودش تا دم مرگم میبره. یه بچه که از روی بچگیش با چیزای جزئی قانع میشه بعضی وقتا اسیر خودخاهی بزرگترا میشه زجر میکشه اما نه اگاهیشو داره نه توانشو ک بتونه خودشو نجات بده. دین و مذهبم تو هر کشوری وقتا رنگ تعصب بگیره قدرت اینو داره که ادمارو برخلاف میل باطنیشون برده خودش بکنه. البته شایدم این عکس مخصوصا برای همون مواردی ک اقا رضا گفت درست شده باشه. من خود عکس برام جالب بود توضیحم نداشت.

نظر همه محترم هست

من همچنان دلیلی نمیبینم که چیزی به جز تجاوز جنسی باشه
    چون عکس برام جالب بوده یه دوباره سری مطالب رو می نویسم

به فشار های دیگر اجتماعی اشاره ای نمی کنه با توجه به اینکه کسانی که دهن افراد رو گرفتند دقیقا همون تجاوز کننده های جنسی هستند که هوشمندانه انتخاب شده اند

تعصبات مذهبی همه افراد رو می تونه برده خودش بکنه نه فقط کودکان رو ( در اروپا و امریکا تجاوز کشیش ها به کودکان معروف شده است ) و یا مرد به خاطر پول می تونه از جاب هر قشری زیر هر تحقیری بره ولی اینجا به دقت و ظرافت دست یک زن دهان مرد رو گرفته که نشون دهنده بردگی جنسی مردان هست و همین طور موارد دیگه
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

20. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

این عکس میگه از هر طریقی میشه افراد رو فریب داد تا سکوت کنند علی رغم میل باطنی که دارند
    یکی رو با رویای عشق فریفته
    یکی رو با پول خریده
    یکی دیگه رو با مذهب و اعتقاداتش فریب داده
    اون یکی رو با رویای کودکانه اش

22. 5 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

موافقم ok

24. 2 کاربران زیر از دنیای نامردی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    این عکس میگه از هر طریقی میشه افراد رو فریب داد تا سکوت کنند علی رغم میل باطنی که دارند
    یکی رو با پول خریده

کاربرای عزیز ببخشید رو یه موضوع کلید کردم

اگه این طوره که میگید باید دهن همه افراد رو یک نفر می گرفت ولی اینجا هر شخص با ویژگی خاص رو یک نفر با ویژگی خاص دیگری گرفته که رابطه متجاوز و شخص آسیب خورده هست
    امضای ایشان

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

کاربرای عزیز ببخشید رو یه موضوع کلید کردم

اگه این طوره که میگید باید دهن همه افراد رو یک نفر می گرفت ولی اینجا هر شخص با ویژگی خاص رو یک نفر با ویژگی خاص دیگری گرفته که رابطه متجاوز و شخص آسیب خورده هست
    در این عکس باهمه به یک صورت و به یک منظور مشخص برخورد نشده
    اون آقا رو باآن همه ریش و پشم مسلما بحث تجاوز مطرح نیستش
    موضوع این هست با هرکس ازطریق نقطه ضعف اون یا چیزی که برایش حیاتی تر هست از آن در وارد شدند

27. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

درود
    بله بانو از هر طیفی میشود به این عکس نگریست, دقیقا به همان دلیل است که گفتم "هرکس با توجه به عقل و شرایط ذهنیش" به تفسیر عکس میپردازد.
    برای نمونه از نظر من,بانو آرامش,جناب سیاوش یک معنی داشت.
    از نظر شما یک معنی
    از نظر جناب محسن یک معنی و از نظر هرکس یک معنی.
    دقیقا چون یک عکس هزاران معنی میدهد از نظر من این عکس بیشتر ضمیر و درون اشخاص را مینگرد.
    باز خودم را مثال زدم یا مثلا شخصی که تمام تفکرش پیرامون تجاوز و رابطه جنسیست...
    جناب سیاوش حرف قشنگی زدند اگر بحث تجاوز مطرح بود خب یک مرد سیاهپوست ریشو را آخر که دلش میخواهد تجاوز به او بکند
    اما از نظر دونفر دیگر (جناب آرش مثلا) این صحنه نمایشگر تجاوز است.
    یادمان میاید یک تست روانشناسی ازمان گرفتند "رورشاخ" چند عکس نشان میدادند و مثلا من یک حیوان مرده میدیدم یکی دیگر پروانه میدید یکی دیگر گیتار! به گمانم این هم همان است.
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-18-2017 در ساعت 11:40 AM

29. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

یکی رو با پول خریده
    درود
    بله.
    من با نظر شما 100% موافقم.

31. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

در این عکس باهمه به یک صورت و به یک منظور مشخص برخورد نشده
    اون آقا رو باآن همه ریش و پشم مسلما بحث تجاوز مطرح نیستش
    موضوع این هست با هرکس ازطریق نقطه ضعف اون یا چیزی که برایش حیاتی تر هست از آن در وارد شدند

اون مرد برده جنسی شده و مفعول با برده جنسی متفاوته و عکس مردی انتخاب شده که از نظر ظاهری کاملا دارای هیبت مردانه است

یک زن اون رو برده جنسی خودش کرده با پول

اگه فاعل یا زورگو در همه عکسها یکی بود حرف شما می تونست صحیح باشه
    امضای ایشان

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

اون مرد برده جنسی شده و مفعول با برده جنسی متفاوته و عکس مردی انتخاب شده که از نظر ظاهری کاملا دارای هیبت مردانه است

یک زن اون رو برده جنسی خودش کرده با پول

اگه فاعل یا زورگو در همه عکسها یکی بود حرف شما می تونست صحیح باشه
    بله درسته در تصویر دوم من به دستهای فاعل دقت نکردم لاک ناخن داره تحلیلم کلی بود
    این هم میتونه باشه ...اما برده های جنسی رو اصولا با این سر وشکل انتخاب نمیکنند
    بیشتر شکل محافظ یا جان نثار رو داره.مگر اینکه مرد بعنوان فاعل برده جنسی شده باشه نه مفعول.اگر برده جنسی باشه باز هم برای پول سکوت کرده و خریداری شده
    ویرایش توسط siavash_en : 07-18-2017 در ساعت 04:23 PM

34. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

جالبه. ازین بعد بهش نگاه نکرده بودم. دید من خیلی کلی تر بود. قبلا عکسو دیده بودی؟
    خابم نبرد گفتم کار فرهنگی کنم
    سلام

نه این عکس رو ندیده بودم ، اما عکس های مشابه اش که معترضین سوءاستفاده گران جنسی کشور های خارجی میسازن رو زیاد دیدم ...

خوبه ، ولی شب بیداری اینجوری نکن زود بخواب ، خیلی ضرره ، روی روح و جسم آدم تاثیر منفی میزاره ، افسردگی و... میاره.
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

36. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

سلام

نه این عکس رو ندیده بودم ، اما عکس های مشابه اش که معترضین سوءاستفاده گران جنسی کشور های خارجی میسازن رو زیاد دیدم ...

خوبه ، ولی شب بیداری اینجوری نکن زود بخواب ، خیلی ضرره ، روی روح و جسم آدم تاثیر منفی میزاره ، افسردگی و... میاره.
    اها.
    باشه میخوابم

38. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

نگاه دقیق داری.

40. کاربران زیر از آقای فرهمند بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)