مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گپ خودمانی: ایده برای سالگرد

1. Top | #1

دلنوشته کاربر
    چرا واقعا” ؟؟ هر چي صادق تر باشي ، بيشتر بهت شك مي كنند !!!!!!! هر چه دلسوز تر باشي ، بيشتر دلتو مي شكنن !!!!!! هر چه قلبت رو آسون تر در اختيار بذاري ، راحت تر لهش مي كنن !!!!! هر چه آروم تر باشي ، فكر مي كنن آدم ضعيفي هستي !!!! هر چه بيشتر به فكر ديگران باشي ، بيشتر حقت رو مي خورن !!! و هر چي خود
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    8
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Delvapas

گپ خودمانی: ایده برای سالگرد

سلام من فردا سالگرد دو ساله شدن عشقمونه و دنبال یه ایده ناب هستم شرایطم اینه که من ازش دورم و پیشش نیستم و فقط میتونم با ارسال پیام یا......از طریق موبایل سورپرایزش کنم اگه کسی ایده یا متن یا فایل معرکه ای واسه سالگرد داره ممنون میشم بهم بده یا راهنماییم کنه لطفا سریع چون وقتم محدوده مرسی🌸🌸🌸
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    27
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ایده برای سالگرد

سلام. میتونی یه آهنگ بی کلام زیبا پیدا کنی و در پس زمینه بذاری که بخونه و خودت شروع کنی یکی از شعرهای حافظ رو بخونی بعنوان فالی که برای عشقتون گرفتی. و اینو براش ارسال کنی. و اخرش هم با صدای خودت جملات عاشقانه بگی همراه با اسم ایشون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
گپ,  گپ تلگرام,  گپ و گرام,  گپ تایم,  گپ ناشناس رایگان,  گپگرام,  گپ اتحاد بلاک,  گپ ناشناس تلگرام,  گپ دخترونه تلگرام,  گپ دختر پسر تلگرام,  گپ خودمونی,  گپ خودمانی با خدا,  گپ خودمانی به انگلیسی,  گپ خودمونی رادیو,  گپ های خودمانی,  گپ و گفت خودمانی,  عکس گپ خودمونی,  عکس گروه گپ خودمونی,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من انت,  من فضلك,  من سيربح المليون,  مناسك الحج,  من الوزارات,  منتخب مصر,  منتدى الجلفة,  مناسك العمرة,  موبایل,  موبایل آباد,  موبایل سامسونگ,  موبایل هواوی,  موبایلی,  موبایل بانک تجارت,  موبایل هواوی y7,  موبایل بانک صادرات,  موبایل بانک اقتصاد نوین,  موبایل انفنکس,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)