مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: گپ خودمانی : من یه فرشتم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    365
    تشکر شده 395 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

گپ خودمانی : من یه فرشتم

مخاطبم دخترانه جوانه 14 سال تا 20 ساله و گاها کمی بالاتر!!!
    فکر کنید من یه فرشته ام که از آینده اومدم....و دارم بتون از آینده خبر می دم....مطمئن باشید...مطمئن باشید....مطمئن باشید...با هر پسری به غیر از ازدواج رابطه ای برقرار کنید، قطعا در آینده پشیمااااااان خواهید شد...حاضرم سرمو بزارم وسط که شما باور کنید....حالا خودتون انتخاب کنید که می خواید پشیمون بشید یا نه!!!!
    دلیلمم آماریه که دارم ....از صد درصده دخترایی که در این سنین وارده رابطه شدند....عینه صد درصد پشیمون شدند.....یعنی پشیمونیشون قطعی بوده ولی میزانش فرق داره...
    یکی خیلی...یکی کمتر....دلیله این کمترو بیشترشم به پسره مقابلشون بستگی داره...اگه پسره بهتررررررررررررررین پسره دنیا بوده باشه....از لحاظه خوب بودن و پاک بودن و انسان بودن...میزانه ی پشیمونیشون کمتر بوده ولی بازم پشیمون شدند.....ولی اگه پسره مقابلشون بدترین پسره دنیا بوده باشه ....اینقد پشیمون شدند که گاها خودکشی کردند....
    خلاصه تصمیم با شماست......
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 7 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    "خداوندا شبم را روز گردان/ چو روزم بر جهان پیروز گردان"
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,428 بار در 770 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : من یه فرشتم(دختران کم سن و سال بخوانند)

بابت تاپيكتون ممنون
    ولبجي خودتون هم در جريانيد الان فقط ىختراي چهارده تا بيست ساله نيستند كه دارند قرباني ميشن...نگاه كنيد به جامعه دختر بيست و پنج ساله هم ممكنه اين مشكل رو داشته باشه و همينطور دختربچه هاي هفت هشت ساله
    كاش اون قسمتش رو اصلاح ميكرديد چون جماعت دختر تو هر سني داره نابود ميشه ربطي به سال نداره...يه عدشون خودشون قضيه رو درك كردند و يه عده نميخوان بفهمند
    يه دختره بيست و پنج ساله ممكنه از رو احساس تصميم بگيره و يه دختربچه ممكنه از رو منطق تصميم بگيره
    ميخوام بگم ارنباطي به سن نداره فقط بايد روشن بشن همين
    من دیگه سایت نمیام...
    ببخشید که خصوصی ها رو نمیتونم جواب بدم
    آجی هایی که اذیتتون کنم حلال کنید
    خدانگهدار

4. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    تشکر شده 2,899 بار در 1,439 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

به نظر من به جای اینکه بچه رو بترسونیم از نزدیک شدن به پسرا یه چیزو فقط بهش باید بگیم.
    اونم اینه که ایمان زیادی به یه ادم حتما یه روزی کفر میاره. همیشه باید یه جایی واسه احتمال خراب شدن اون رابطه یا عوض شدن اون ادم بذارن.
    بعدشم اگه یه دختر شعور رابطه داشته باشه و بدونه هر چقدرم که به پسره عشق داره بازم اگه قدم به قدم باهاش پیش نره هم زندگی خودشو خراب میکنه هم رابطشو و هم حتی زندگی طرف مقابلشو، دیگه زیاده روی نمیکنه. وقتی کسیو دوست داری باید هر قدمی که خواستی براش برداری پیش خودت بگی من عشقشم، مادرش نیستم که همش غصشو بخورم. اونوقت طرفتو به جای اینکه پر توقع کنی یه جوری بار میاری که یادش باشه مرده این رابطه اونه و باید بار خیلی چیزارو به دوش بکشه. باید مسئولیتشو قبول کنه. اگه هر بار با خودت بگی اون گناه نکرده که دوستم داره، با توقعای بیش از حدت حسشو خراب نمیکنی. اگه یادمون باشه دوست داشتن مراقبت میخواد با هر کاری تیشه به ریشش نمیزنیم.
    اگه بهش یاد بدیم هر عملی عکس العمل داره خودش یه کاری نمیکنه که بعدش بازخوردش از طرف پسره اینده و رابطشونو تباه کنه. ما مشکلمون این نیست که عاشق میشیم یا کسیو دوست داریم. اینا همه طبیعیه. مشکلمون اینه بلد نیستیم جای درستمونو تو رابطه پیدا کنیم. همین
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    به نظر من به جای اینکه بچه رو بترسونیم از نزدیک شدن به پسرا یه چیزو فقط بهش باید بگیم.
    اونم اینه که ایمان زیادی به یه ادم حتما یه روزی کفر میاره. همیشه باید یه جایی واسه احتمال خراب شدن اون رابطه یا عوض شدن اون ادم بذارن.
    بعدشم اگه یه دختر شعور رابطه داشته باشه و بدونه هر چقدرم که به پسره عشق داره بازم اگه قدم به قدم باهاش پیش نره هم زندگی خودشو خراب میکنه هم رابطشو و هم حتی زندگی طرف مقابلشو، دیگه زیاده روی نمیکنه. وقتی کسیو دوست داری باید هر قدمی که خواستی براش برداری پیش خودت بگی من عشقشم، مادرش نیستم که همش غصشو بخورم. اونوقت طرفتو به جای اینکه پر توقع کنی یه جوری بار میاری که یادش باشه مرده این رابطه اونه و باید بار خیلی چیزارو به دوش بکشه. باید مسئولیتشو قبول کنه. اگه هر بار با خودت بگی اون گناه نکرده که دوستم داره، با توقعای بیش از حدت حسشو خراب نمیکنی. اگه یادمون باشه دوست داشتن مراقبت میخواد با هر کاری تیشه به ریشش نمیزنیم.
    اگه بهش یاد بدیم هر عملی عکس العمل داره خودش یه کاری نمیکنه که بعدش بازخوردش از طرف پسره اینده و رابطشونو تباه کنه. ما مشکلمون این نیست که عاشق میشیم یا کسیو دوست داریم. اینا همه طبیعیه. مشکلمون اینه بلد نیستیم جای درستمونو تو رابطه پیدا کنیم. همین
    اما مطمئن باش آگاه ترین دختره رویه زمینم که بلد بوده باشه چجوری با پسرها برخورد کنه و چطور باشه باز هم پشیمان خواهد شد....اینقدر مطمئنم که حاضرم سر هر چیز شرط بزارم ...
    در ضمن من نگفت که عاشق نشیم....عشق قشنگترین چیزههههههههههههههه دنیاست....اما نباید با معضوق دوست شد.به هیچ عنوان....حتی اگه اون دخترو پسر بهترین پسر و دختر دنیا باشند....
    هر رابطه ای تحت عنوانه دوست دختر دوست پسر/ خانوممه قراره با هم ازدواج کنیم.../ ما دیوونه ی همیم بدونه هم نمی تونیم و......صد درصد پشیمونی خواهد آورد....(حتی یک استثنا هم نداره!!!) همونطور که گفتم فقط میزانه پشیمونی ها متفاوت خواهد بود!!!

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,184
    تشکر شده 2,899 بار در 1,439 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

وقتی انقدر با اطمینان حرف میزنی دیگه حرفی نمیمونه
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    "خداوندا شبم را روز گردان/ چو روزم بر جهان پیروز گردان"
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,428 بار در 770 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    اما مطمئن باش آگاه ترین دختره رویه زمینم که بلد بوده باشه چجوری با پسرها برخورد کنه و چطور باشه باز هم پشیمان خواهد شد....اینقدر مطمئنم که حاضرم سر هر چیز شرط بزارم ...
    در ضمن من نگفت که عاشق نشیم....عشق قشنگترین چیزههههههههههههههه دنیاست....اما نباید با معضوق دوست شد.به هیچ عنوان....حتی اگه اون دخترو پسر بهترین پسر و دختر دنیا باشند....
    هر رابطه ای تحت عنوانه دوست دختر دوست پسر/ خانوممه قراره با هم ازدواج کنیم.../ ما دیوونه ی همیم بدونه هم نمی تونیم و......صد درصد پشیمونی خواهد آورد....(حتی یک استثنا هم نداره!!!) همونطور که گفتم فقط میزانه پشیمونی ها متفاوت خواهد بود!!!
    میدونید چیه دوست دختر و دوست پسر داشتن رو قبول ندارم و خودم هم سر همین مساله باخانوادم بحثم شده بود...چون من میگفتم جلسات آشنایی خواستگاری بیشتر بشه اما مادرم میگفتند نه...درخانواده ی ما هضم نمیشه این قضیه که یکی اومد خواستگاری جلسات بیشتر باشه...باید جواب مثبت رو الزاما بدید مگه اینکه...
    به هرحال برای شناخت مجبور شدم طبق رسم خانواده ی خودم زیر نظر خانوادم ارتباط برقرار کنم ولی در حد شناخت فقط...و وارد بحث های عشقولانه و پیام های عاشقانه نشیم...فقط یه جورایی هم دیگه رو بسنجیم و بعدش بگیم برای هم مناسبیم یانه......نمیدونم اعتقاد من درست تر بود یا خانوادم
    من دیگه سایت نمیام...
    ببخشید که خصوصی ها رو نمیتونم جواب بدم
    آجی هایی که اذیتتون کنم حلال کنید
    خدانگهدار

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    میدونید چیه دوست دختر و دوست پسر داشتن رو قبول ندارم و خودم هم سر همین مساله باخانوادم بحثم شده بود...چون من میگفتم جلسات آشنایی خواستگاری بیشتر بشه اما مادرم میگفتند نه...درخانواده ی ما هضم نمیشه این قضیه که یکی اومد خواستگاری جلسات بیشتر باشه...باید جواب مثبت رو الزاما بدید مگه اینکه...
    به هرحال برای شناخت مجبور شدم طبق رسم خانواده ی خودم زیر نظر خانوادم ارتباط برقرار کنم ولی در حد شناخت فقط...و وارد بحث های عشقولانه و پیام های عاشقانه نشیم...فقط یه جورایی هم دیگه رو بسنجیم و بعدش بگیم برای هم مناسبیم یانه......نمیدونم اعتقاد من درست تر بود یا خانوادم
    عزیزم من ارتباطه خارج از فضایه ازدواج منظورم بود ...این که آدم بعد از جلسه ی خواستگاریه رسمی که مورده تاییده خانوادست ارتباطش چجوری باشه کاملا مبحثش جداست....

11. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.05
    تشکـر
    476
    تشکر شده 2,707 بار در 1,492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : گپ خودمانی : من یه فرشتم

ببین این جماعت
    اگه 124 هزار پیغمبر دونه به دونه بیان پیششون و بگن خانمممممم مواظب باش جامعه خرابه فلانه

عمرا گوش بدن چون به لجبازی عادت کردن

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : گپ خودمانی : من یه فرشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ببین این جماعت
    اگه 124 هزار پیغمبر دونه به دونه بیان پیششون و بگن خانمممممم مواظب باش جامعه خرابه فلانه

عمرا گوش بدن چون به لجبازی عادت کردن
    مشکل اینه که همه فک می کنن خودشون و شرایطشون و پسره طرفه مقابلشون با بقیه فرق دارههههههههه!!!!

14. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    وقتی انقدر با اطمینان حرف میزنی دیگه حرفی نمیمونه
    مطمئنم شما هم مطمئن باش....به قوله مهناز افشار تو فیلمه دختر حوا ...بلا نسبت نددددداره...استثنا نددددددددددداره......حتی یک نفر!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

گپ,  گپ شپ,  گپ تلگرام,  گپ 98,  گپ باران,  گپ تو گپ,  گپ فارسی,  گپ سرا,  گپ باران چت,  گپ و چت,  گپ خودمونی,  گپ خودمانی,  گپ خودمانی با خدا,  گپ خودمانی هاشمی در روستا,  گپ های خودمانی,  گپ و گفت خودمانی,  عکس گپ خودمانی,  تصاویر گپ خودمانی,  سایت گپ خودمانی,  یک گپ خودمونی,  انتخابات,  انتخاب,  انتخابات مصر,  انتخابات الزمالك,  انتخابات الرئاسة 2018,  انتخابات الاهلى,  انتخابات زوايا,  انتخابات العراق,  انتخابات 2017,  انتخابات المانيا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)