نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: ابرازعشق درحضورفرزندان،آری یانه؟

3103
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

ابرازعشق درحضورفرزندان،آری یانه؟

دوستان نظرتون در مورد ميزان ابراز عشق زوجين جلوي فرزندان با توجه به جامعه فعلي چيه؟
    كاري با روابط داخلي خانواده ندارم كه بعضيا حتي ايرادي براين بار نميكنن كه بچه دست دوست دخترشو بگيره بيار خونه و حتي رابطه جنسي داشته باشن.
    با ديدگاه اجتماعي مطرح بفرماييد.ممنون

2. 4 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ابرازعشق درحضورفرزندان،آری یانه؟

به نظر من درحدابرازعشق کلامی وبوسیدن خوبه اونم نه بوسه های ازروی شهوت چون چه بچه چه بزرگ شهوتوتوی رفتاراتشخیص میده و تاثیربد روی روحیش میزاره ولی بوسه ازروی دوست داشتن یااحترام مثل همه ی ابرازعلاقه ها حس خوبی داره وجوخانواده روگرم ترمیکنه

4. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

فكر نميكنيد اين بوسه بين زن و شوهر ميتونه براي يه 17 ساله كه در اوج بلوغ هست و يا در يك دختر 13تا 16 ساله كه در اوج بلوغه مشكل ساز بشه.اين موضوع بشه زمينه ساز اينكهدختر براي رفع اين نيازش با توجه به خجالتش ميره به غريبه ها پناه ميبره.شما نميتونيد قدرت غريزه اونم از نوع جنسي رو نديده بگيريد.من موافق ابراز عشق هستم ولي راهش خيلي مهمه.من ميگم يه بچه همه چي رو نميدونه.الان بچه هايي كه ميرن حوزه رو نميشه جمع كرد چ برسه بقيه رو

6. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

من کاملا مخالفم
    چون خودم اسیب دیده همین قضیه هستم
    واقعا نمیدونم چه جوری زمان قدیم پدر و مادر و یه دوجین بچه باهم تو یه اتاق زندگی میکردن و ....
    خونه ما دوبلکس هست طبقه بالا سه تا اتاق برای خواهر و برادر و والدین گرامی ولی من ترجیح میدم پایین تو هال باشم و نه اتاقی و نه هیچی دیگه ولی شبا برای خواب بالا نرم
    چون واقعا زندگی من تحت تاثیر این بی احتیاطی ها داغون شده
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

8. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظرمن اشکالی نداره و از رو احترام و دوست داشتن باشه و خیلی تجاوزنکنه اینکه گفتی تو سن 17 یا وقتی تو بلوغه این بگم اگه از کودکی جلو بچه همچین رفتارایی بوده اشکالی نداره چون یه مسئله جا افتادست برا بچه چیز غیرعادی نیست که بخاد از لحاظ غریزی تحریکش کنه و تازه اینکار باعث میشه فرزند الگو برداری کنه و خودشم همین راه پیش بگیره و این میتونه تاثیر گذار باشه اینم میگم رفتاری که از رو عشق و علاقه باشه و دوطرف حدی داشته باشن ....

10. کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر منم از روی احترام و عشق اشکال نداره. والدین هم میتونن بیشتر کلامی و با صحبت کردن محبتشون رو نشون بدن
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

12. 2 کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط زری62 نمایش پست ها
    به نظر منم از روی احترام و عشق اشکال نداره. والدین هم میتونن بیشتر کلامی و با صحبت کردن محبتشون رو نشون بدن
    اين احترامي كه ميگينو بيشتر تشريح ميكنيد؟
    دوستان ديگه هم گفتند ولي مرز اين احترام جلوي ي بچه يا جوون چقدره؟
    بلاخره رابطه زناشويي هم يه نوعي احترام و ابراز عشقه بين زوجين.دوستان ميگن اگه از بچگي بوده كه اشكال نداره آيا فكر نميكنيد كه غريزه واقعا سركشه؟

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    بنظرمن اشکالی نداره و از رو احترام و دوست داشتن باشه و خیلی تجاوزنکنه اینکه گفتی تو سن 17 یا وقتی تو بلوغه این بگم اگه از کودکی جلو بچه همچین رفتارایی بوده اشکالی نداره چون یه مسئله جا افتادست برا بچه چیز غیرعادی نیست که بخاد از لحاظ غریزی تحریکش کنه و تازه اینکار باعث میشه فرزند الگو برداری کنه و خودشم همین راه پیش بگیره و این میتونه تاثیر گذار باشه اینم میگم رفتاری که از رو عشق و علاقه باشه و دوطرف حدی داشته باشن ....
    بلاخره رابطه زناشويي هم يه نوعي احترام و ابراز عشقه بين زوجين.دوستان ميگن اگه از بچگي بوده كه اشكال نداره آيا فكر نميكنيد كه غريزه واقعا سركشه؟
    كودكي در آشنايان ماهست كه فقط ي شبكه ماهواره باعث اين شده الان در فكر خودش با سن 4 سالگي دوست پسر داره.سعي ميكنه براش آرايش كنه.من ازين موضوعات دارم حرف ميزنم.

15. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

قديميا ميگن عشق زن و شوهر بايد تو لحافشون باشه...
    منظورشون رعايت حدو حدود بين بقيه هست...

17. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10876
    تشکـر
    45
    تشکر شده 76 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من در حد عادی اشکالی نداره اگه جاوی فرزندان هم از همون بچگی این رفتار در حد باشه بچه عادت میکنه میفهمه که زندگی با ارزشه با عشقه اونم هیمنجوری بزرگ میشه و یاد میگیره

19. 2 کاربران زیر از fariba.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11753
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ببینیداین بستگی به این داره که بچه ازبچگیش این چیزارودیده باشه یانه
    که مثلاتشکرپدرازمادرهمیشه بوسه بوده
    نه اینکه بعدازگذشت17سال اززندگی فرزندبخای جلوش همسرتونوبوس کنید
    روابط پدرومادرواقعاتوزندگی فرزندان تاثیرداره

21. کاربران زیر از فاطمه جهرمی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظر منم بهتره با رعایت یک سری قوانین و خط مشی زنو شوهر به همدیگه ابراز محبت کنن در عموم خوبه

میتونه هم برای فرزندان جنبه آموزشی داشته باشه هم براشون این نوع رفتار ها طبیعی میشه

بهترین شخص برای آموزش مسائل جنسی به فرزندان پدر مادر هستن که متاسفانه به این مسئله توجهی نمیکنن

ابراز محبت زوجه در عموم یعنی پیش فامیل و خانواده نشون دهنده عشق طرفین به همدیگه اس و به بهتر شدن رابطه زنو شوهری کمک هم میکنه

23. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    به نظر منم بهتره با رعایت یک سری قوانین و خط مشی زنو شوهر به همدیگه ابراز محبت کنن در عموم خوبه

میتونه هم برای فرزندان جنبه آموزشی داشته باشه هم براشون این نوع رفتار ها طبیعی میشه

بهترین شخص برای آموزش مسائل جنسی به فرزندان پدر مادر هستن که متاسفانه به این مسئله توجهی نمیکنن

ابراز محبت زوجه در عموم یعنی پیش فامیل و خانواده نشون دهنده عشق طرفین به همدیگه اس و به بهتر شدن رابطه زنو شوهری کمک هم میکنه
    عزيز جان فرمايش شما بالاي سره ما...
    همه موافق عشقو محبت هستند.موضوع سره حدود حدوده...
    ميشه بگي اين حدود از نظر شما يعني چي؟
    حدود از نظر من يعني زنو شوهر پيش پدر بزرگ و مادر بزرگ تا جايي با توجه به فرهنگ اين بزرگان حتي لازم ميشه دست همو نگيرن راه ميرن...
    حالا اينو خيليا قبول ندارن خيليا قبول دارن.صحبت از حدود كه ميشه ميخوام اين حدودو بدونم چيه؟صحبت معمولي ؟ خنديدن؟ دست دادن؟ بوس كردن ؟ يا حتي تلذذ جنسي(معاشقه)؟ رابطه جنسي؟حدود شما تا كدومشه جلوي بچتون و بنظرتون تاثيرش چيه؟منفي/مثبت

25. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

حتما که نباید لب همو بوسید جلو بچه ها صورت و همو ببوسن به نظر من تا یه حدیش خوبه بتونن بفهمن رابطه اینطوری فقط میشه با همسر خود داشت ..البته باید ببینن ذهن فرزند چقد بازه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    عزيز جان فرمايش شما بالاي سره ما...
    همه موافق عشقو محبت هستند.موضوع سره حدود حدوده...
    ميشه بگي اين حدود از نظر شما يعني چي؟
    حدود از نظر من يعني زنو شوهر پيش پدر بزرگ و مادر بزرگ تا جايي با توجه به فرهنگ اين بزرگان حتي لازم ميشه دست همو نگيرن راه ميرن...
    حالا اينو خيليا قبول ندارن خيليا قبول دارن.صحبت از حدود كه ميشه ميخوام اين حدودو بدونم چيه؟صحبت معمولي ؟ خنديدن؟ دست دادن؟ بوس كردن ؟ يا حتي تلذذ جنسي(معاشقه)؟ رابطه جنسي؟حدود شما تا كدومشه جلوي بچتون و بنظرتون تاثيرش چيه؟منفي/مثبت

خب افکار قدیمی که بدرد دنیای الان نمیخوره کاربردش مال همون گذشته اس

درسته که پدر مادر های ما و قدیمی تر خیلی سخت میگرفتن و میگفتن که باید حتی محبت زنو شوهر باید پنهانی باشه ، اما فکر نکنم تفکر درستی باشه

به نظر من باید درحد : بوسه های محبت آمیز نه بوسه جنسی ، نوازش بر سر نه نوازش نقاط جنسی . . .

استفاده کلماتی نظیر دوست دارم ، عشق من ، عزیز من . . .

بغل کردن در شادی و غم ، گرفتن دست همسر . . .

29. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

خب همونطور که دوستان گفتن ابراز محبت زوج جلوی فرزندشون (اگه حدود لازم رعایت بشه) موردی نداره و میتونه مفیدم باشه

خوبه که فرزند از رفتار والدینش یه سری اصول کلی درمورد روابط زن و مرد رو متوجه بشه مثلا:

- زن و شوهر برای هم ارزشمند هستن و محبت ویژه و خاصی نسبت به هم دارن

- اینکه زن برای شوهرش خودنمایی میکنه (نه بقیه مردا) و مرد زیبایی های همسرش رو مورد تحسین قرار میده (نه بقیه زن ها)

- این علاقه در همه ابعاد وجود داره: حتی طرز نگاه کردن به هم، صحبت کردن، تلاش برای شاد کردن همسر و ...

-...

ولی مواردی که درست نیست جلوی فرزند بروز داده بشه "ابراز علاقه جنسی" هست که تعریفش فکر میکنم مشخصه (هر نوع ابراز علاقه که طی اون طرفین از لحاظ جنسی تحریک میشن)

پس به طور کلی برای حفظ حریم در خانواده، بهتره پدر و مادر جلوی فرزندان تاکید بر بعد "عاطفی" عشقشون داشته باشن نه "جنسی"

چون این مورد میتونه اثر مخرب بر شخصیت فرزند در هر سنی داشته باشه...

درمورد روابط جنسی از طریق "معرفی منابع علمی معتبر" و همچنین اطلاعات صحیح که مادر به دختر و پدر به پسر منتقل میکنه ، آموزش و آگاهی لازم داده میشه

البته این نظر شخصی منه
    امضای ایشان

31. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

والا بابا بزرگ من جلو همه مامان بزرگمو میبوسه. به این میگن عشق ماهم لذت میبریم از عشق بینشون
    خیلی ها رفتارشون هنوز قدیمی ...بچه این دوره زمونه همه چیز حالیشه اگه هم قایم کنیم ازشون بدتر کنجکاو میشن بهتره یه چیزایی رو بهشون بفهمونیم ولی درس
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

كودكي در آشنايان ماهست كه فقط ي شبكه ماهواره باعث اين شده الان در فكر خودش با سن 4 سالگي دوست پسر داره.سعي ميكنه براش آرايش كنه.من ازين موضوعات دارم حرف ميزنم.
    بسته به تربیت خانوادست همه اینا منم کودکی رو میشناسم که 4 سالشه میخای بوسش کنی میگه لبام بوس نکن مامانم گفته شخصیه اتفاقا ماهواره ام دارند، همه اینا برمیگرده به تربیت بچه و محیطی که بزرگ شدی به خانوداه من منظورم این نیست که بیا جلو بچه لاو بتر************ یا هر حرکتی رو انجام بده من میگم خوبه پدر مادر جلو بچه به هم احترام بذارند ابراز علاقه کنن و من خدم شدیدا مخالف اینم که زن و شوهر هرکاری جلو بچه میکنن چون بچه ها فوق العاده تیز و باهوشن و فورا تقلید میکنن و به نوعی اون کارو یاد میگیرند و تو ذهنشون میمونه....

35. 2 کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

ابراز عشق و علاقه در حضور بچه تا حدی خوبه که بچه احساس کنه که مادر و پدرش به هم علاقه دارند و به هم احترام میذارن، اما نه در حدی که حس حسادت بچه جریان پیدا کنه،

ابراز علاقه زیاد موجب میشه که حس حسادت، مخصوصا تو بچه های تک فرزند تحریک بشه و معمولا بچه به والد همجنس خودش حسادت می کنه.

ابراز علاقه از نظر من بایستی در حد کلامی و غیر کلامی طوری باشه که حس کنجکاوی بچه تحریک نشه،

والدین با ابراز عشق زیاد به صورت کلامی و غیر کلامی باعث میشن توجه کودکشون از سنین پایین به مسائل جنسی جلب بشه و خیلی از مسائل رو که کودک هنوز براشون آمادگی نداره متوجه بشه.

37. 3 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10731
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام. سوال خیلی مهمی پرسید خیلی تشکر می کنم از سوالتون.باید خدمتون عرض کنم به لحاظ روانشناسی ابراز عشق و علاقه در حضور فرزندان ضروری یعنی باعث می شه که کودکان احساس امنیت بکنند کودکانی که در چنین خانواده های بزرگ میشون دارای اعتماد به نفس کافی خواهند بو همچنین هوش هیجانی آن ها قوی خواهد بود و با دیدن اتحاد پدر و مادر طبیعتا انسجام خوبی با خانواده خواهند داشت البته ابراز علاقه تنها با بوسه نیست می تواند کلامی نیز باشد یا حتی با رفتارتون می تونید اظهار علاقه کنید.

39. 2 کاربران زیر از vshaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. به نظر من هرچیزی جا و مکانی داره اگر قرار باش عشق بهم بدن در حد کلام گرفتن دست هم دیگه باش کافی چون رو روحیه بچه بسیار تاثیر داره اگر خشک هم باشن بازم تاثیر بدی داره فقط در حد اینکه بچه متوجه این بشه که پدر و مادرش عاشق هم هستن همین کافی

41. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

prv

42. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    ابراز عشق و علاقه در حضور بچه تا حدی خوبه که بچه احساس کنه که مادر و پدرش به هم علاقه دارند و به هم احترام میذارن، اما نه در حدی که حس حسادت بچه جریان پیدا کنه،

ابراز علاقه زیاد موجب میشه که حس حسادت، مخصوصا تو بچه های تک فرزند تحریک بشه و معمولا بچه به والد همجنس خودش حسادت می کنه.

ابراز علاقه از نظر من بایستی در حد کلامی و غیر کلامی طوری باشه که حس کنجکاوی بچه تحریک نشه،

والدین با ابراز عشق زیاد به صورت کلامی و غیر کلامی باعث میشن توجه کودکشون از سنین پایین به مسائل جنسی جلب بشه و خیلی از مسائل رو که کودک هنوز براشون آمادگی نداره متوجه بشه.
    عميقاً موافق نظر شماهستم

43. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

فكر نميكنيد اين بوسه بين زن و شوهر ميتونه براي يه 17 ساله كه در اوج بلوغ هست و يا در يك دختر 13تا 16 ساله كه در اوج بلوغه مشكل ساز بشه.اين موضوع بشه زمينه ساز اينكهدختر براي رفع اين نيازش با توجه به خجالتش ميره به غريبه ها پناه ميبره.شما نميتونيد قدرت غريزه اونم از نوع جنسي رو نديده بگيريد.من موافق ابراز عشق هستم ولي راهش خيلي مهمه.من ميگم يه بچه همه چي رو نميدونه.الان بچه هايي كه ميرن حوزه رو نميشه جمع كرد چ برسه بقيه رو
    یعنی شمامیگیدبه خاطراینکه شایدبچه هابا دیدن بوسه_ که اونم گفتم ازسردوست داشتنه _برداشت غلط میکنندپدرمادرا لذت ابرازعلاقه روازخودشون دریغ کنن؟(لذت روحی منظورمه)خب زن وشوهربعدازبه دنیااومدن بچه ام هنوززن وشوهرن دیگه برای چی بایداجازه بدن رابطشون ودوست داشتنشون کم رنگ بشه
    به نظرمن که اگه ادم انقدرخودشومحدودکنه که ابرازعلاقش فقط کلامی باشه وحتی بوسه ام قرنطینه بشه توی خلوت خودشون رابطش بیشترازبقیه توی خطره وبیشتربایدنگران سردشدن رابطش باشه
    بوسه خیلی وقتامیتونه تقدس داشته باشه مثل بوسیدن پیشونی ولی بااین رفتار فقط معنای جنسی پیدامیکنه مگه ماادمابرای نشون دادن احساسمون چقدرراه داریم که یکیشم اینطوری قربانی کنیم؟؟؟
    بچه هام بالاخره بایدبااین چیزاروبه رو بشن وبه جای فراروترس ازجنبه ی جنسی وجودخودشون راه روبه روشدن باهاشویادبگیرن کانون خانواده ام امن ترین جابرای این کاره
    حالااگه پدرمادرازشون قایم کنن یادگرفتن بچه هاشونوعقب انداختند وازوظیفه ی خودشون شونه خالی کردن....
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 02-03-2015 در ساعت 03:10 AM

45. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    یعنی شمامیگیدبه خاطراینکه شایدبچه هابا دیدن بوسه_ که اونم گفتم ازسردوست داشتنه _برداشت غلط میکنندپدرمادرا لذت ابرازعلاقه روازخودشون دریغ کنن؟(لذت روحی منظورمه)خب زن وشوهربعدازبه دنیااومدن بچه ام هنوززن وشوهرن دیگه برای چی بایداجازه بدن رابطشون ودوست داشتنشون کم رنگ بشه
    به نظرمن که اگه ادم انقدرخودشومحدودکنه که ابرازعلاقش فقط کلامی باشه وحتی بوسه ام قرنطینه بشه توی خلوت خودشون رابطش بیشترازبقیه توی خطره وبیشتربایدنگران سردشدن رابطش باشه
    بوسه خیلی وقتامیتونه تقدس داشته باشه مثل بوسیدن پیشونی ولی بااین رفتار فقط معنای جنسی پیدامیکنه مگه ماادمابرای نشون دادن احساسمون چقدرراه داریم که یکیشم اینطوری قربانی کنیم؟؟؟
    بچه هام بالاخره بایدبااین چیزاروبه رو بشن وبه جای فراروترس ازجنبه ی جنسی وجودخودشون راه روبه روشدن باهاشویادبگیرن کانون خانواده ام امن ترین جابرای این کاره
    حالااگه پدرمادرازشون قایم کنن یادگرفتن بچه هاشونوعقب انداختند وازوظیفه ی خودشون شونه خالی کردن....

اگه بوسه داشته باشن چرا نبايد رابطه جنسيشونو هم جلوي بچه ها داشته باشن.بلاخره بايد بااين رابطه هم روبرو بشن ديگه.چي بهتر ازينكه در كانون گرم خانواده اشنا بشن تا غريبه ها گولشون نزنه.بيخيال ادب و حريم زن و شوهري و نوع تربيت بچه هاااا
    راستي اگه اول سوالمو بخوني صحبت از ميزان رابطه جلوي بچه هاست نه اينكه چيكار كنيم عشقمون با همسرمون كم نشه.
    بماند كه خودم كاملا مخالف بوسه زوجين جلوي بچه ها هستم.

46. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اگه بوسه داشته باشن چرا نبايد رابطه جنسيشونو هم جلوي بچه ها داشته باشن.بلاخره بايد بااين رابطه هم روبرو بشن ديگه.چي بهتر ازينكه در كانون گرم خانواده اشنا بشن تا غريبه ها گولشون نزنه.بيخيال ادب و حريم زن و شوهري و نوع تربيت بچه هاااا
    راستي اگه اول سوالمو بخوني صحبت از ميزان رابطه جلوي بچه هاست نه اينكه چيكار كنيم عشقمون با همسرمون كم نشه.
    بماند كه خودم كاملا مخالف بوسه زوجين جلوي بچه ها هستم.
    سوالتونوباهمه ی جواباش خوندم سوالتون ابرازعشق زوجین به همه یعنی تیترش که همینه بعدم خودتون میگین میزان رابطه، رابطه ام که یه موضوع چندوجهیه که فقط یه وجهش جنبه ی جنسیه خب اونم معلومه نبایدجلوی بچه هاباشه شمام اگه جواب اول منوخونده باشین گفتم که هرچیزی که حس شهوت پدرمادروبه بچه بده روی روحیش تاثیربدمیزاره
    درموردبوسیدنم بوسه یه راه ابرازعلاقست نه یه راه برای شهوتی شدن هرچقدرم که غریزه وشهوت سرکش باشه نبایدبایه بوسیدن ساده ادم شهوتی بشه مگرتو دو حالت اول اینکه قصداون ادم ازبوسیدن لذت جنسی باشه نه ابرازعلاقه دوم اینکه انقدری میل وحس جنسیشوسرکوب کرده باشه که بایه بوسه ام تحریک بشه اونم باشریک جنسی خودش که همیشه خیلی بیشترازایناروباهاش تجربه کرده
    بوسه ورابطه ی جنسی 2تاموضوع جداازهمن هربوسه ای معنای شهوت نداره مگه دوستاوقتی همومیبوسن شهوتی میشن....
    اینم که ازترس بچه ادم حتی همسرشونبوسه برای همون قدیم خوب بودکه بچه هاتاموقع ازدواج ازاین چیزابی خبربودن ولی الان که به هرحال ازهر راهی دیریازودمتوجه میشن بعداتفاقی که میفته میدونین چیه؟؟؟یه موضوع جالبوکشف میکنن که خودشونم بهش کشش دارن ولی سرشون ازهراطلاع واگاهی ای خالیه به هیچ عنوان نمیدونن درست یاغلط دراین موردچیه وبایدچیکارکنن حتی سیستم بدن خودشونونمیشناسن نمیدونن وقتی فیلم ...ببینن شهوتی میشن ووقتی به خودشون میان که درگیرش شدن...
    پدرمادرمنم هیچ وقت چیزیوجلوی مابروزنمیدن ولی الان خواهرم تو16سالگی هرشب داستانای ....سرچ میکنه و مدام دنبال اینه بیشتربدونه چون این موضوع روتازه کشف کرده طبیعیه بخوادکنجکاویشوارضاکنه
    من مجبورشدم براش کتاب بخرم اونم کلی ازم خجالت کشید خودمم دوست نداشتم هیچ وقت تواین موقعیت گیرکنم
    به نظرتون این اگاهی دادن به بچه هاوظیفه ی پدرمادرنیست؟اگه تااین حدی که شمامیگین پرواداشته باشن حتماازاگاهی دادنم شونه خالی میکنن بچه هااگه توی به قول شماکانون گرم خونواده اروم اروم یه چیزاییوبدونن بهترازاینه که تنهاتوی اتاقشون همه چیزوچندروزه کشف کنن

48. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سوالتونوباهمه ی جواباش خوندم سوالتون ابرازعشق زوجین به همه یعنی تیترش که همینه بعدم خودتون میگین میزان رابطه، رابطه ام که یه موضوع چندوجهیه که فقط یه وجهش جنبه ی جنسیه خب اونم معلومه نبایدجلوی بچه هاباشه شمام اگه جواب اول منوخونده باشین گفتم که هرچیزی که حس شهوت پدرمادروبه بچه بده روی روحیش تاثیربدمیزاره
    درموردبوسیدنم بوسه یه راه ابرازعلاقست نه یه راه برای شهوتی شدن هرچقدرم که غریزه وشهوت سرکش باشه نبایدبایه بوسیدن ساده ادم شهوتی بشه مگرتو دو حالت اول اینکه قصداون ادم ازبوسیدن لذت جنسی باشه نه ابرازعلاقه دوم اینکه انقدری میل وحس جنسیشوسرکوب کرده باشه که بایه بوسه ام تحریک بشه اونم باشریک جنسی خودش که همیشه خیلی بیشترازایناروباهاش تجربه کرده
    بوسه ورابطه ی جنسی 2تاموضوع جداازهمن هربوسه ای معنای شهوت نداره مگه دوستاوقتی همومیبوسن شهوتی میشن....
    اینم که ازترس بچه ادم حتی همسرشونبوسه برای همون قدیم خوب بودکه بچه هاتاموقع ازدواج ازاین چیزابی خبربودن ولی الان که به هرحال ازهر راهی دیریازودمتوجه میشن بعداتفاقی که میفته میدونین چیه؟؟؟یه موضوع جالبوکشف میکنن که خودشونم بهش کشش دارن ولی سرشون ازهراطلاع واگاهی ای خالیه به هیچ عنوان نمیدونن درست یاغلط دراین موردچیه وبایدچیکارکنن حتی سیستم بدن خودشونونمیشناسن نمیدونن وقتی فیلم ...ببینن شهوتی میشن ووقتی به خودشون میان که درگیرش شدن...
    پدرمادرمنم هیچ وقت چیزیوجلوی مابروزنمیدن ولی الان خواهرم تو16سالگی هرشب داستانای ....سرچ میکنه و مدام دنبال اینه بیشتربدونه چون این موضوع روتازه کشف کرده طبیعیه بخوادکنجکاویشوارضاکنه
    من مجبورشدم براش کتاب بخرم اونم کلی ازم خجالت کشید خودمم دوست نداشتم هیچ وقت تواین موقعیت گیرکنم
    به نظرتون این اگاهی دادن به بچه هاوظیفه ی پدرمادرنیست؟اگه تااین حدی که شمامیگین پرواداشته باشن حتماازاگاهی دادنم شونه خالی میکنن بچه هااگه توی به قول شماکانون گرم خونواده اروم اروم یه چیزاییوبدونن بهترازاینه که تنهاتوی اتاقشون همه چیزوچندروزه کشف کنن
    چي بگم راستي....
    عنوان تيتر سوال من اينه: ابرازعشق درحضورفرزندان،آری یانه؟

ك واقعا از مفهوم اين نميشه برداشت شمارو داشت.بابا منظورم اينه ميشه جلوي بچت با همسرت هركاري بكني يا نه؟
    كجاش به رابطه همسرها ربط داره آخه...كجاش به سردي رابطه اونا مربوط ميشه...
    بعدشم ميشه بفرماييدوقتي از همسرتون لب ميگيريد تاثيري در شما ايجاد ميكنه يا نه؟آيا اين كار به شما حس لذت بخشي ميده يا نه؟
    اگه حس لذت داره كه ميتونه مقدمه حس شهوت باشه اگرم هيچگاه از بوسيدن و لب گرفتن اين حس بهتون دست نداده كه...
    به نظر من شما بايد سوالو از اول بخونيد...زحمت بكشيد در پاسخ همون سوال اول منو بياريد و بگيد كجاش منظور سردي روابط زوجينه...اصلا كجاش در مورد زوجينه...
    سوال من تاثير رابطه زوجين بررررر فرزنده...

49. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

چي بگم راستي....
    عنوان تيتر سوال من اينه: ابرازعشق درحضورفرزندان،آری یانه؟

ك واقعا از مفهوم اين نميشه برداشت شمارو داشت.بابا منظورم اينه ميشه جلوي بچت با همسرت هركاري بكني يا نه؟
    كجاش به رابطه همسرها ربط داره آخه...كجاش به سردي رابطه اونا مربوط ميشه...
    بعدشم ميشه بفرماييدوقتي از همسرتون لب ميگيريد تاثيري در شما ايجاد ميكنه يا نه؟آيا اين كار به شما حس لذت بخشي ميده يا نه؟
    اگه حس لذت داره كه ميتونه مقدمه حس شهوت باشه اگرم هيچگاه از بوسيدن و لب گرفتن اين حس بهتون دست نداده كه...
    به نظر من شما بايد سوالو از اول بخونيد...زحمت بكشيد در پاسخ همون سوال اول منو بياريد و بگيد كجاش منظور سردي روابط زوجينه...اصلا كجاش در مورد زوجينه...
    سوال من تاثير رابطه زوجين بررررر فرزنده...
    ابرازعشق درحضورفرزندان،آری یانه؟این به رابطه ی زوجین ربط نداره ؟پس به چی ربط داره!

بابا منظورم اينه ميشه جلوي بچت با همسرت هركاري بكني يا نه؟من 2دفعه ی دیگم گفتم اینم برای بارسوم هرکاری که حس شهوت به بچه القاکنه خوب نیست چون تاثیرمنفی میزاره
    بعدشم بوسه بالب گرفتن 2تاچیزجداستا....
    سوالتونوخوندم جوابامم مطابق همونه اگه غیرازاین حس میکنید دیگه کاری نمیشه کرد
    روزخوش

50. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما بینندگان عزیز

به نظر من اوضاع جوریه که بچه از سن 10 سالگی تو مدرسه دنیال عکس و فیلمه .... هست
    حالا من کف سن و حساب کردم
    ولی واقعیته نوجون های ما از سن 17 تا 23 تو حالت جنگن ( نباید مهمات بهشون برسونید)

حالا برمیگردیم سر بحث اصلی

رابطه مادر و پدر به نظر من یه چیز شخصیه
    یعنی نمیشه گفت که آقا یا خانم شما رابطه اتو با همسرت درست کن و جلو بچه ات حد و حدود و رعایت کن

و قضیه آشنا شدن بچه ها با این مسائل فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه روابط زن و شوهر
    چون آلان دیگه همه خونه ها 3 اتاقه است و بچه اتاقش جداست

و فکر نکنم زن و شوهری بخوان جلو بچه کارهایی .... بکنن
    یعنی شرم و حیا خودشون نمیزاره

دیگه وضعیت بچه که جای خود داره

روابط زن و شوهر در حد معمولیه مثل بووس یا دست دادن یا بغل کردن

باز اگر به غرایز جنسی نوجون های اون خونه توجه بشه ناخود آگاه از شدت روابط کم میشه
    ولی خوب خیلی از خونه ها روابطت بازه و پدر و مادر از غریزه بچه اش نمیترسه
    ک این
    یکمی اوضاع رو میپیچونه

اما نظر شخصی من اینکه بجای اینکه عشق و حال جنسی رو بچه ها نشون بدیم بیایم عشق و حال معرفتیه و همچین مرام و مهربونی رو نشون بدیم
    یعنی جوری نباشه که 2 روز از هفته بخاطر پر شدن کمر باهم مهربون باشیم دوباره آخر هفته توخونه دعوا و کتک کاری باشه

خیلی خوب میشه اگه موقع دعوا ها دست همو بگیرن یا همدیگه رو ببوسن یا همدیگه رو بغل کنن

یعنی صرفا برای مسائل جنسی نباشه

(برگفته از داستان علمی تخیلی آدما ها در فضا نفس می کشند )

تا برنامه بعد شما رو به خداوند منان می سپاریم
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

52. 5 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

منم موافقم که اگه از کودکی این موضوع باشه خیلی عادی و طبیعی میشه . منم خودم از بچگی بوسیدن ساده پدر و مادرم رو دیدم و دلیلی بر عشق بازی نبود فقط حس دوست داشتن و احترام بود .همین. این موضوع کوچک و ساده ای است.

54. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد