نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تصمیم فرزندم راجدی بگیرم؟؟

1153
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم فرزندم راجدی بگیرم؟؟

سلام.پسری نزدیک 13 سالگی دارم سه سال عضوتیم شناست.باچه زحمت ومشقت اورابردیم وآوردیم.الان مدتیست خیلی جدی میگه خسته شدم دیگه نمیرم.قبلا هم گفته بودولی کوچکتربودو نه نمیگفت.ولی حالا خیلی مصمم میگه دیگه نمیرم.شنای خوبی هم داره شایدمقام کشوری ویا...نیاورده ولی خوب بوده درجایگاه چهارم پنجم...ولی بی انگیزه است.هررورمیگه من پسرفت میکنم وفلان و....چون گاهی دربین کلاسها مریض میشدوچندهفته عقب می افتاد.شکرخدامربی های خوبی هم که تشویق کنن واعتمادبنفس بدن ندارن.الان چکارکنم؟چون ازحالا به بعد این ورزش براش بهتره آینده داره وزحمات ماروهدرنده.میخوام بدونم آیا به تصمیمش احترام بذاریم.چون اگه مدتی نره دیگه اونجاپذیرفته نیست...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تصمیم فرزندم راجدی بگیرم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ام سی آی نمایش پست ها
    سلام.پسری نزدیک 13 سالگی دارم سه سال عضوتیم شناست.باچه زحمت ومشقت اورابردیم وآوردیم.الان مدتیست خیلی جدی میگه خسته شدم دیگه نمیرم.قبلا هم گفته بودولی کوچکتربودو نه نمیگفت.ولی حالا خیلی مصمم میگه دیگه نمیرم.شنای خوبی هم داره شایدمقام کشوری ویا...نیاورده ولی خوب بوده درجایگاه چهارم پنجم...ولی بی انگیزه است.هررورمیگه من پسرفت میکنم وفلان و....چون گاهی دربین کلاسها مریض میشدوچندهفته عقب می افتاد.شکرخدامربی های خوبی هم که تشویق کنن واعتمادبنفس بدن ندارن.الان چکارکنم؟چون ازحالا به بعد این ورزش براش بهتره آینده داره وزحمات ماروهدرنده.میخوام بدونم آیا به تصمیمش احترام بذاریم.چون اگه مدتی نره دیگه اونجاپذیرفته نیست...
    به هر حال بسیاری از پدران دوست دارند آینده‌ای را که برای خود متصور بوده‌اند و به آن نرسیده‌اند برای پسرانشان ترسیم کنند،

اما خیلی از افسارگسیختگی‌ها و فاصله‌های بین والد و فرزند از همین جا شروع می‌شود.

شما به عنوان یک پدر خوب، فقط وظیفه شناساندن راه‌های صحیح و غلط به فرزندتان و مشورت کردن با او در مورد علاقه‌مندی‌هایش را دارید و بهتر استانتخاب نهایی را به عهده فرزندتان بگذارید.

از تحقیر، توهین یا مقایسه‌کردن پسرتان با دیگران به شدت پرهیز کنید؛

چون انجام این اعمال موجب پرخاشگر و زورگو شدن آن‌ها در آینده می‌شود و این گونه فرزندان تحقیر شده بعد از رسیدن به استقلال سعی می‌کنند

با توسل به زور وجود و قدرتشان را به دیگران اثبات کنند.

جوری رفتار نکنید که فرزندتان احساس کند برای هر کاری باید نظر شما را رعایت کند و حق انتخاب در هیچ زمینه‌ای را ندارد،

این رفتار او را سرخورده می‌کند. انتخاب رنگ اتاق، لباس یا نوع تغذیه و .... را به عهده خودش بگذارید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به نظر من اگر براتون ممکن هست بهش انگیزه بدید ...مثلا بگید اگر تلاش کنه مدال بیاره برای درس و کنکورش خیلی بهتره یا مثلا می تونه از اینجا به عنوان یک بستر استفاده کنه و در آینده برای خارج از کشور رفتنش از این مهارتش استفاده کنه . اگر هم نمی تونید با هاش صحبت کنید یا گوش نمیده یا مثلا بی انگیزه تر از این صحبت ها احساس می کنید هست می تونید برید پیش یک مشاور تا از نظر روحی و انگیزه و امید کمکش کنه یا با آموزش یکسری نکات ظریف رابطه نوجوونتون رو با شما نزدیک تر کنه ...موفق باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

خب شما فقط خودتون در نظر میگیرید؟؟؟

شاید اول مشتاق نشون بده ولی بعدش علاقه هاش شکل نمیگیرن و خودش دوس داره ورزش مورد علاقشو پیدا کنه

بگذارید خودش برا ایندش تصمیمیم بگیره

ببنیید چه ورزشی علاقه داره اونو بفرستید همون رشته ای که میخواد

چون علاقه خیلی مهم وقتی علاقه ای نباشه پیشرفتی هم نمیکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)