مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 68

موضوع: دلایل ازدواج نکردن

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    "خداوندا شبم را روز گردان/ چو روزم بر جهان پیروز گردان"
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,428 بار در 770 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : دلایل ازدواج نکردن

حالا اگه میشه هرکی یه مورد از موانع رو به عهده بگیره و درموردش توضیح بده مثلا من سخت گیری خانواده هارو به عهده میگیرم
    باقیش رو لطفا بقیه...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    من دیگه سایت نمیام...
    ببخشید که خصوصی ها رو نمیتونم جواب بدم
    آجی هایی که اذیتتون کنم حلال کنید
    خدانگهدار

2. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18720
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    116
    تشکر شده 140 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام به همگی
    ازدواج هیچ مانعی نداره جز آنچه که ما ایجاد کردیم . میگیم جامعه فلان و بهمانه . جامعه را افراد تشکیل میدند . هر پسری و هر دختری خودشو تو گیر و بندای الکی نیندازه و زندگی را ساده بگیره واقعا زندگی خوش میگذره.ولی اگه موارد بالا را که استارتر مطرح کردند خودمون گیر بدیم توش میمونیم کما اینکه الان موندیم . خیلی از دخترا دیگه ترشیده شدند . قبلا ناز می کردند حالا خاطرخواه ندارند.خیلی از پسرای مسن مجردند . چون انتظارات بالاست.
    ببینیم در همین گذشته نزدیک ادمای مسن مجرد نداریم . چون انتظارات عاقلانه بوده.

4. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.12
    تشکـر
    2,293
    تشکر شده 1,705 بار در 1,085 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    این جمله رو خیلی تو جمع مجردها میشه شنید
    وقتی یه میوه توسط کرم خورده میشه تمومش رو نباید دور ریخت...باید اون قسمت کرم خورده رو جدا کرد ولی بقیش رو نگداشت
    جامعه همون میوه است
    قسمت سالمش انسان های خوبن(که ممکنه کمتر به چشم بیان)
    قسمت کرم خوردش انسان های فاسدی هستند که نمای زیادی تو جامعه دارند
    حالا نمی دونم چرا این مثال زدی!!

ولی ازدواج قسمت هستش و هر کی قسمتی داره که زود و دیر بهش می رسه!!!

ولی این طور نیست که چشم به همه موارد بست!! مطمینا ریسک کنم ولی ببینم انتخابم اشتباه بوده از زندگیم می اندازمش بیرون!!!

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    متخصص حوزه مثبت انديشي، ياد گرفتم و لمس كردم كه براي امروز زندگي كنم.نه براي فردا يا ديروز...
    شماره عضويت
    20970
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,754 بار در 624 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    حالا اگه میشه هرکی یه مورد از موانع رو به عهده بگیره و درموردش توضیح بده مثلا من سخت گیری خانواده هارو به عهده میگیرم
    باقیش رو لطفا بقیه...

بايد قبول كنيم امروزه مسايل مهمتري هست.فرض كه سختگيري خانواده ها رو تونستيم حل كنيم.بايد به اين موضوع خيلي مهم توجه كنيم كه آيا طرفين به اندازه دوران پدر و مادر ما متعهد و پاي بند هستند؟
    چرا قديما شوهره معتاد بود و دزدي هم ميكرد ولي زنش محكم بهش چسبيده بود و با افتخار ميگفت شوهرمه ولي امروزه تا شوهره براي زنش ي لباس فلان قيمتي نميخره يا زنه دو روز غذاش بخاط هر علتي شور و شيرين ميشه ميرن سمت طلاق؟اونم طلاق توافق...

چرا امروزه پديده ازدواج سفيد به وجود اومده؟آيا ايران از نظر جغرافيايي جاش عوض شده.آيا تمدن كهن ما جاشو به تمدن هاي نوظهور دادن؟يا تمدن هاي نوظهور تونستن مارو مسخ خودشون كنن؟
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

7. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    بايد قبول كنيم امروزه مسايل مهمتري هست.فرض كه سختگيري خانواده ها رو تونستيم حل كنيم.بايد به اين موضوع خيلي مهم توجه كنيم كه آيا طرفين به اندازه دوران پدر و مادر ما متعهد و پاي بند هستند؟
    چرا قديما شوهره معتاد بود و دزدي هم ميكرد ولي زنش محكم بهش چسبيده بود و با افتخار ميگفت شوهرمه ولي امروزه تا شوهره براي زنش ي لباس فلان قيمتي نميخره يا زنه دو روز غذاش بخاط هر علتي شور و شيرين ميشه ميرن سمت طلاق؟اونم طلاق توافق...

چرا امروزه پديده ازدواج سفيد به وجود اومده؟آيا ايران از نظر جغرافيايي جاش عوض شده.آيا تمدن كهن ما جاشو به تمدن هاي نوظهور دادن؟يا تمدن هاي نوظهور تونستن مارو مسخ خودشون كنن؟

من نمیگم روی یه مساله تمرکز کنیم میگم اینجا هرکی یه مساله رو که مانع ازدواجه ذکر کنه و توضیح بده
    درسته بله...ارزش ها دارن میشن ضد ارزش
    ولی گویا اینجا هیچکی حاضر نیست همکاری کنه...پس خودم یه نفری همه ی موانع رو برسی میکنم
    شرایط اجتماعی....توصیف...و...و...و
    کارم بیشتر سخت شد
    ولی مشکلی نیست...از کتابخونه کتاب میگیرم و اگه لازم بشه میرم مرکز مشاوره و...
    ممنون بابت نظرتون
    من دیگه سایت نمیام...
    خدانگهدار

9. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    حالا نمی دونم چرا این مثال زدی!!

ولی ازدواج قسمت هستش و هر کی قسمتی داره که زود و دیر بهش می رسه!!!

ولی این طور نیست که چشم به همه موارد بست!! مطمینا ریسک کنم ولی ببینم انتخابم اشتباه بوده از زندگیم می اندازمش بیرون!!!
    این مثال رو زدم تا گفته باشم وقتی یه جامعه بده نباید همه رو بد دونست و باید حساب آدم های خوب و بد رو جدا کرد
    ممنون بابت نظرتون
    ویرایش توسط مرسانا 19 : 06-28-2016 در ساعت 03:14 PM
    من دیگه سایت نمیام...
    خدانگهدار

11. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    1,707
    تشکر شده 5,620 بار در 1,826 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

سلام
    من تحقیقات و امار زیادی رو در دانشگاه انجام دادم و بالاترین درصد کم شدن میل جوونها مخصوصا پسرها به ازدواج مسائل مالی و نبود شغل مناسب بوده
    من مطمن نیستم این اماری که بیان کردیدو
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

13. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام
    من تحقیقات و امار زیادی رو در دانشگاه انجام دادم و بالاترین درصد کم شدن میل جوونها مخصوصا پسرها به ازدواج مسائل مالی و نبود شغل مناسب بوده
    من مطمن نیستم این اماری که بیان کردیدو
    سلام این آمار کلی بوده یعنی توی سطح کشور بوده
    ولی من خودم میخوام مرکز مشاوره برم اگه بشه و آمار استاندارد رو به دست بیارم
    یا از طریق کسی آمارکلی رو بدست بیارم
    ممنون از نظرتون
    من دیگه سایت نمیام...
    خدانگهدار

15. 2 کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    480
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

لطفا هرکسی رمان تاثیرگذار و قوی و غنی رو میشناسه معرفی کنه....ممنون
    من دیگه سایت نمیام...
    خدانگهدار

17. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.58
    تشکـر
    2,311
    تشکر شده 1,052 بار در 660 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

بسیاری ازآن‌چه امروزه در خانواده‌ها به‌عنوان سبک زندگی مطرح می شود، ریشه در اسلام حقیقی ندارد. بسیاری از چیزهایی که زوجین از هم طلب می‌کنند، اسلامی نیست؛ بلکه سبک‌زندگی غربی است. آیا صحیح است که با غربی‌ها در غربی‌شدن مسابقه بگذاریم؟! این موضوع، موجب به وجود آمدن دو موج افراطی و تفریطی شده است. موج افراطی کسانی هستند که نمی‌گذارند حتی فرزندانشان درس بخوانند و دخترانشان به مدرسه بروند! آنان با این توجیه که سیستم آلوده است خود را از بسیاری از امور روزمره زندگی منع کرده‌اند. این نتیجه‌گیری نادرست است.

موج دیگری که در این فضا وجود دارد افرادی‌اند که می‌گویند زن و مرد باید هردو، کار کنند و خود را با فضای زندگی مدرن کاملاً یکی کنند. این نیز درست نیست؛ چراکه در این صورت زن و مرد در هنگام شب در حالی به منزل برمی‌گردند که هیچ‌کدام حوصله دیگری را ندارد. زن باید تکیه‌گاه عاطفی مرد باشد و مرد نیز تکیه‌گاه اجتماعی زن به شمار می‌رود. اما با این سبک‌زندگی، این تعادل کاملاً به‌هم می‌خورد.

«الرّجال قوّامون علی النساء» این آیه تفسیر گسترده‌ای دارد. اما به‌طور خلاصه می‌توان گفت که این آیه بدان معنا نیست که مرد، برتری ارزشی نسبت به زن دارد. قوام به معنای تکیه‌گاه است. دراین‌باره، تکیه‌گاه در عرصه اقتصادی مطرح است؛ چراکه بعدازآن بلافاصله موضوع نفقه مطرح می‌شود. لذا معنای آن، نیرو در کار اقتصادی است.

زن به کمک مرد ازلحاظ اقتصادی اتکا دارد و در مقابل مرد، ازنظر روحی به او وابسته است. لذا تکلیف اصلی زن همین آرامش بخشیدن به مرد است. قرآن نیز دراین‌باره تعبیر «لتسکنوا الیها» را به کار می‌برد. این امر موجب می‌شود که مردان برای کار کردن هم حتی انگیزه را از زنانشان دریافت کنند. در غیر این صورت ممکن است دچار یأس شده و ارتباط خود را بازندگی قطع کند. از سوی دیگر فشار جنسی، موجب به وجود آمدن انحرافات جنسی و فساد اجتماعی می‌شود.

راه‌حل، سبک‌زندگی دینی و اسلامی است. وی گفت: زندگی در دنیای امروز بایستی در حد میانه و معتدل باشد. تعبیر قرآن کریم نیز دراین‌باره، امت وسط یا میانه‌رو است. دراین‌باره بایستی برای جلوگیری از بدفهمی، کلیه آیات و روایات را باهم دید و معنا کرد؛ نه این‌که هر جزء را به‌تنهایی برداشت کرد. موضوعات دینی در قرآن کریم و روایات بایستی باعقل، معنا شده و پیرامون آن تفکر شود. با فقه بایستی در فضای اجتماعی به حل‌وفصل معضلات پرداخت. لذا دو راه اصلی برای نجات از وضع موجود این است که اولاً "تعادل در نظر" داشت و روش استنباط درست دین را دریافت و ثانیاً "تعادل در عمل" داشت و در زندگی حقیقی بتوان با مشکلات به‌طور معقولی روبه‌رو شد.

اگر در زندگی بتوان اولویت‌ها را تشخیص داد و هرلحظه دید که چه اولویتی درخطر است، می‌توان امیدوار بود که در این راه قدم برمی‌داریم. برای مثال، در اسلام، اشتغال زن در بیرون از منزل هیچ مانعی ندارد. زن حقوق اقتصادی دارد اما تکلیف اقتصادی ندارد. این بدان معناست که در محیط سالم و به‌دوراز اختلاط زن و مرد می‌تواند کار کند؛ اما اگر به زندگی زناشویی وی لطمه می‌خورد و خانواد‌ه‌اش دچار مشکل می‌شوند، می‌تواند کار نکند. لذا اگر در یک مورد دو راه حق باهم مزاحم پیدا کرد، باید دید که عقل چه می‌گوید. باید تمام آثار عمل را در نظر گرفت و نیز منافع خود را نیز در نظر داشت. لذا اگر با محاسبه، خطرهای احتمالی را دریافتی، می‌توانی درست تصمیم بگیری.

آن دسته از روایات که خطاب به مردان است باید توسط خود آنان عمل شود و اسباب سوءاستفاده قرا نگیرد. از طرف دیگر اگر روایتی خطاب به زن است، فقط زن باید بدان عمل کند و مردان نباید آن را ابزار منافع خود سازند.

سبک‌زندگی دینی، حقوقی را برای طرفین دارد که در ادامه عمل به آن ایجاد می‌شود، اظهار داشتند: باید پس از عمل در راه تعادل، وظایفی که بر انسان محول می‌شود را پذیرفت و در مقابل، حقوقی که برای فرد مقابل ایجاد می‌شود را نیز قبول کرد. مثلاً دلیل این‌که حرمت و کرامت بدن زن از مرد بیشتر است این است که مجرای ورود انسان به عالم، بدن زن است و لذا این مجرا باید پاکیزه باشد. این بدن نباید مورد خریدوفروش و یا موضوعی برای ارضای جنسی افراد سودجو قرار گیرد. لذا از این کرامت خاص باید مراقبت ویژه به عمل آورد.

غربی‌ها راه اسلام‌ستیزی را در پیش‌گرفته‌اند و به خود اجازه می‌دهند که هرگونه اهانتی به مسلمانان وارد کنند، افزود: غرب امروز، نام آزادی توهین را می‌گذارد آزادی بیان. اشغال کشورها را دموکراسی و شکنجه بی‌گناهان را حقوق‌بشر نام می نهد. حال همین افراد به نام آزادی زنان موضوع فمینیسم را مطرح کردند که باهدف به‌کارگیری زنان در عرصه‌های اقتصادی و شغلی، لایحه اشتغال زن در کارخانه‌ها را توسط کارخانه‌داران بزرگ آن روز به ثبت رساندند. آنان با این رویکرد که زنان قابل مدیریت‌تر بوده و پرخاشگر نیستند و نیز دستمزد کمتری دریافت می‌کنند، از زنان سوءاستفاده‌های دیگری هم کرده و نام آن را آزادی و استقلال زن گذاشتند. در مقابل، دین مبین اسلام، استقلال اقتصادی را با منافع بیشتری برای زن به وی داده؛ اما اجازه رقابت اقتصادی با مرد را به وی نداده چراکه مرد، وظیفه اقتصادی دارد اما زن خیر. حتی مردان در قبال این وظیفه حق توهین و یا منت را ندارند. لذا اگر ما مسلمانانه زندگی کنیم و سبک‌زندگی اسلامی را وارد همه ابعاد زندگی کنیم و تنها به ابعاد ظاهری دین بسنده نکنیم، موفق خواهیم بود. این سبک زندگی باید به تمام امور اعم از شغل و همسرداری و اقتصادی و اجتماعی تعمیم داده شود تا یک جامعه اسلامی شکل گیرد.

ویل دورانت، فیلسوف و تاریخ‌نگار مشهور غربی، در باب اسلام و سبک‌زندگی اسلامی معتقد است: «اسلام در سبک‌زندگی با کمترین تلفات، انقلابی بزرگ به پا کرد و این خودش بزرگ‌ترین هنر است. اسلام زن را مستقل کرد اما خانه براندازی نکرد. انقلابی آرام و بی‌خطر. انقلابی که صدمه‌اش ناچیز و فایده اش بی‌شمار بود. اما غرب، زن را به اسم این‌که تو آزادی و باید آزادباشی، گرفتار جان کندن و بردگی در صنعت و جامعه کرد. اما اسلام، زن را از هردو بردگی نجات داد: هم بردگی مرد در خانه و هم بردگی برای مردان در خارج از خانه.» اسلام، غرور و جمال و زیبایی زنانه زن را حفظ کرد و درعین‌حال، به وی اطمینان خاطر داد. اسلام حتی در باب ریزترین مسائل زناشویی هم‌نظر داده و حتی تکالیف زن در باب تمکین را با روانشناسی دقیق وی بیان کرده است. در سبک‌زندگی اسلامی می‌توانیم شاهد باشیم که خطاب به مرد، منافع مرد و حقوق زنان بیان‌شده و خطاب به زن، منافع زنان و حقوق مردان آمده است. در اسلام، مردسالاری و یا زن‌سالاری نداریم؛ بلکه حق سالاری داریم.

موضوعاتی مانند دیه مرد و زن، نفقه، ارث و مانند آن و بیشتر بودن دیه و ارث، این‌ها برای مرد، مسئولیت‌ساز است؛ نه حق‌ساز! چراکه دیه مرد را به زن می‌دهند. زن خودش اختیار ارث خودش را دارد اما مرد باید آن را برای همسر و فرزندانش خرج کند.

خانواده و ازدواج، بیش از هفت میثاق است که مسائل جنسی، تنها یکی از آن‌هاست. حتی دراین‌باره هم اسلام معتقد است که مناسبات جنسی بایستی عادلانه و اخلاق‌مدارانه باشد. نمی‌شود یک‌طرفه لذت برد و لذت نرساند! حتی اگر نگاه صرف مادی داشته باشیم، حقوق‌جنسی، تعهدات جنسی ایجاد می‌کند؛ تعهداتی که در اثر ازدواج ایجاد می‌شود. لذا افراد بایستی جوابگوی تمام هزینه‌های مادی، اقتصادی، حقوقی، اخلاقی، انسانی و معنوی کارهای خود باشند. بنابراین لیبرالیسم جنسی و اخلاقی، همگی موجب فساد هستند. همچنین از دیگر میثاق‌های خانواده، وفاداری و امانت‌داری طرفین است. ازطرفی می‌توان به میثاق‌اقتصادی، عشقی، عاطفی و برخی موارد دیگر اشاره کرد. در حقیقت حقوق و وظایف طرفین، عین هم هستند اما در نوع خود متفاوت‌اند. برداشت‌های منفی و خصومت‌آمیز، در اثر بدفهمی خانواده شکل می‌گیرد.

منبع: سخنرانی رحیم پور ازغدی

ویرایش توسط تجربه : 06-28-2016 در ساعت 04:11 PM

18. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دلایل سرگیجه,  دلایل ریزش مو,  دلایل زود انزالی,  دلایل تپش قلب,  دلایل حالت تهوع,  دلایل خون دماغ شدن,  دلایل خارش بدن,  دلایل تنگی نفس,  دلایل اسهال,  دلایل لاغری,  دلایل ازدواج های متعدد پیامبر,  دلایل ازدواج پیامبر با عایشه,  دلایل ازدواج نکردن جوانان,  دلایل ازدواج خدیجه با پیامبر,  دلایل ازدواج ناموفق,  دلایل ازدواج نکردن پسران,  دلایل ازدواج سفید,  دلایل ازدواج مردان,  دلایل ازدواج دیر هنگام,  دلایل ازدواج موقت,  فراموش كردن عشق,  فراموشی رمی جمرات,  فراموش كردن پسورد اينستاگرام,  فراموش كردن پسورد ايميل,  فراموش كردن پسورد اپل ايدي,  فراموش کردم بابک جهانبخش,  فراموش كردن رمز جيميل,  فراموشی عشق,  فراموش كردن عشق يك طرفه,  فراموش كردن پسورد gmail,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)