نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی

1756
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

Talking شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی

هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده.

1. ‏میرید اینستاگرام دستکشای بوکستون رو هم ببرید. لازم میشه.

2. ‏بابا چرا انقدر به پخش نشدن ربنای شجریان گیر میدید؟ خب اینترنت دارید دانلود کنید گوش بدید دیگه.

3. گیاه خوارا میخوان شام برن بیرون جای رستوران میرن گل فروشی.

4. ملت 2 ساعت میرن بیرون 1 ساعت و پنجاهو شش دقیقه عکس میگیرن. اون چار دقیقه هم دارن مونوپاد رو تنظیم میکنن.

5. اینستاگرام اعلام کرده که نزدیک 30 درصد هاردهامون با عکس‌های اون کوچه تو انقلاب که با چترهای رنگی مسقف شده، اشغال شده.

6. اوریانا فالاچی اگه میدونست کاراشو یغما قراره ترجمه کنه، به دنیا نمیومد!

کلاغِ باشعور

7. تو آبرنگ هر دورنگی رو که باهم قاطی میکنی آخرش یه ته رنگی از قهوه ای پیدا میکنه،آدم یاد تلاش هاش تو زندگی میوفته.

8. من همش فکر می‌کردم سانسورچی اینترنت خونم رو کند کند کرده اما الان که مامانم رفته بیرون میبینم اصلا کند نیست.

9. دانشگاه ما مسابقه ایده برتر گذاشته بود یسال، یكى ایده داده بود تورى بزنین برا پنجره كلاسا مگس نیاد، چهارم شده بود از بین دویست نفر.

10. ادم اگه نصف تصمیمایی که تو دستشویی میگیره رو تو زندگیش عملی کنه قطعا زندگیش تغییرات مثبت بزرگی میکنه.

11. یکی از دلایلی که تو ایران هواپیما دزدی نمیشه اینه که هواپیماها همین مسیر داخلی رو هم با سلام و صلوات میرن.

12. اگه میدونستین برای ساخت هر بسته آدامس خرسی چند خرس کشته میشن، هیچوقت آدامس خرسی نمیخریدین.

زیر خونشون گنجه

13. اون لحظه که میگی "دیگه فوقش میفتم، ترم بعد برمیدارم با نمره بالا پاسش میکنم" دقیقا اون لحظه ایه که متوجه شدی گند زدی.

14. شعار میدن "با طبیعت مهربان باشیم، با حیوانات مهربان باشیم" بعد یه لیوان آب دستِ بابا ننشون نمیدن.

15. كاش میفهمیدم چرا میرین چهارزانو وسط جاده میشینید و عكس میگیرید.

16. جلوی شارژرتون گوشی رو به پاوربانک نزنید، دلش میشکنه. اون هیچوقت واستون کم نذاشته. آدم باشید.

17. پشت تلفن آدرس میده: زین الدین میای می‌پیچی راست از کنار اون مغازه هه رد می‌شی میای تو پارکینگ. چرا فکر کرده به تصاویر ذهنی‌ش دسترسی دارم؟

18. ‏پارسال یه قلک خریدم ۸۵ هزار تومن، چندروز پیش پول لازم داشتم ش************دمش توش ۴۸ تومن بود.

‏وقتی دارم شام میخورم و یهو یه چیزی یادم می افته

19. ‏سیب‌های به‌عمل آمده در ری یکی از پرطرفدارترین محصولات صادراتی ایران در روسیه‌ست. و می‌دونید دیگه یه منطقه رو هم به اسم سیبری نام‌گذاری کردن.

20. جایزه نوبل شیمی رو باید میدادن به ایرانیها برای ترکیب اسیدسولفوریک و آب با گوگرد که حاصلش شده آبلیمو.

21. تو کافی شاپا جدیدن مد شده نوشیدنیاشون تو ظرفای عجیب غریب میریزن، میخوام یه کافه بزنم تو ظرف آزمایش ادرار شیک نوتلا سرو کنم.

22. ‏یه آپشن باید به چایی اضافه کنن وقتی حواست نبود سرد نشه.

23. یه ماه پیش یه سوسک اومد تو دستشویی از اون موقع هر شب داریم سم می‌ریزیم، امشب ریش سفیدشون زنگ زد گفت، ما یه غلطی کردیم شماها ول کنید.

24. ده نمکی به فرهادی گفته فروشنده تو ایران اندازه اخراجی ها نمی فروشه، فرهادی هم بهش گفته معلومه مازراتی هم اندازه پراید پرفروش نیست.

‏دارم با سند و مدرک و دلیل و برهان حرف میزنم..

25. ‏بعضی ها موقع ناراحتی دیگران شروع میکنن به نصیحت. اینا مادربزرگ درون دارن.

26. یارو پشت تریلیش نوشته بود یا ضامن آهو و دائم درحال سبقت و لایی کشی بود، والا امام رضا درسته ضامن آهو بوده ولی بعیده ضامن یابو بشه.

27. من هرکیو میبینم یکی ولش کرده رفته. چرا اونی که ول کرده رفته رو نمیبینم؟!

28. فقط آزاده نامداری حق داره درمورد محمدعلی کلی حرف بزنه چون اونه که عکس با صورت مشت‌خورده داره.

29. به جّن‌ها هم زیاد نباید گیر داد. شاید بی‌چاره یه گوشه تو اتاق نیشسته همینطوری، بعد تو میای یه بسم الله میگی‌، مجبوره پاشه فرار کنه.

30. محمد علی کلی یه داداش داشت به اسم محمد علی جزئی.

‏وقتی داری یواشکی تو ماه رمضون آب می‌خوری و ماشین نیروی انتظامی رو می‌بینی

31. ‏اسبهای دریایی تنها موجوداتی هستند که جنس نرش حامله میشه، یعنی آبروی هرچی مرد بردن، اقلا رسانه ایش نمیکردین.

32. ‏والیبالیستای الانمون رو مدیون فراگیر شدن والیبال تو روز سیزده بدر هستیم.

33. ‏گوینده اخبار ورزشی میگه کانگوروها به صعود امیدوار شدن و خروس ها به سختی پیروز شدن، انگار داره اخبار مسابقات درونی باغ وحش رو میگه.

34. من پولدار شم یه نفر رو استخدام میكنم شبها پتو رو در جهت مناسب روی من بندازه كه دوساعت طول و عرض تنظیم نكنم.

35. پارسال واسه اولین بار منو نشوندن والیبال ببینم، بازى شروع شد گفتم دروازه ى تیما كجاست؟ گفتن برو تو اتاق بازى كن، تموم شد صدات میكنیم.

36. الان یغما گلرویی یه عکس می ذاره پای چشمم کبوده زیرش می نویسه وقتی حریف تمرینی محمدعلی بودم.

یه مشت روانی جمع کردم دور و برم

37. ‏چرا حسینی دعوتنامه نمیفرسته داداششو ببره پیش خودش مام یه نفسی بكشیم؟

38. ‏کاش صدا سیما جای حسینی یه ربات تلگرام استخدام میکرد برای تبلیغات.

39. ‏حسینی فقط به درد این میخوره که بزاریش کنج دیوار والیبالیستهای تیم ملی یکی یکی بهش اسپک بزنن.

40. ‏خوبی فوتبال امریکای جنوبی اینه اگر بازی جذاب نباشه بازیکنا خودشون متوجه میشن اون وسط کتک کاری می کنن بالاخره یه جوری جذابش می کنن.

41. ‏والیبال داور میخواد چیکار واقعا؟ هرکی هر صحنه‌ای اعتراض داشته باشه یه ویدئو چک میزنن حل میشه قضیه دیگه، الکی اون بنده خداهارو سرپا نگه میدارن.

42. ‏به بعضیام باید گفت شما خواهشا به فرزندان خود هیچی نیاموز. با آزمون و خطا پیش بره شانس آدم شدنش بیشتره.

بعضیا مریضن متاسفانه

43. دمتون گرم از بچه های فامیل عکس میگیرید میذارید اینستاگرام. بچه های فامیل ما میان خونمون فقط پس گردنی میخورن میرن.

44. ‏اینکه عربا به یوزپلنگ میگن "فهد" و به شیر میگن "اسد" ، مثل اینه که ما ایرانیا به کرگدن بگیم هوشنگ یا به خرگوش بگیم نرگس.

45. ما یه بار رفتیم کارتینگ فک کردیم مث شهر بازیه دو سه بار بهم زدیم دیدیم یارو دنبالمون افتاد از بالا فنس در رفتیم.

46. ‏من اگه یه کاره ای بشم، به اینایی که توی شهر لباسای گل گلی و رنگاوارنگ میپوشن، یه پولی چیزی میدم بهشون واسه قشنگ کردن شهر.

47. ساعت سه صبح نشستم دارم رازبقا میبینم، قشنگ معلومه این میمونا خوابشون گرفته دیگه فقط به احترام من دارن میپرن اینور اونور.

48. ‏دوستاى آنتوان چخوف هر وقت مى دیدنش پشماشون مى ریخت میگفتن حاجى چه خوف شدى امروز.

اگر اینو به عنوان زندگی در نظر بگیریم من اون ماشین سفیده‌م.

49. ‏خوبی چینی بودن اینه که موقع ثبت نام یا استخدام اگه عکس پرسنلی کم بیاری راحت میتونی از رفیقت عکس قرض بگیری، بعدا هم میتونی بهش پس بدی تازه.

50. دیروز با ماشین تنها رفتم تو جنگل. این‌قدر رفتم تو که یک خرس بزرگ اومد دم پنجره گفت داداش ویلا جنگلی، سوییت، چی می‌خوای داداش؟ به مجردم می دیم.
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

2. 7 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی

من مردم از خنده
    امضای ایشان
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    من مردم از خنده

خدانکنه دوستم
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

5. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33034
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بسی جالب بود ولی چه حوصله ای دارید ها

فرستاده شده از SM-A710Fِ من با Tapatalk

7. کاربران زیر از Mr.Bikhiyal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

تاپیک جالبی بود..خوشمان امد

مرسی از دعوتت عجیجم
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

9. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Bikhiyal نمایش پست ها
    بسی جالب بود ولی چه حوصله ای دارید ها

فرستاده شده از SM-A710Fِ من با Tapatalk
    چه حوصله ای ؟ من از جایی کپیشون کردم کپی کاری نداره تایپ سخته
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)