نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مرامنامه یا اساس نامه طنز

1812
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

مرامنامه یا اساس نامه طنز

سلام بچها
    من دنبال ی متن مرامنامه (یا اساس نامه) طنز برای گروه کوچیک نرم افزاریمون هستم
    اگه کسی از شما تا بحال همچین متنی رو نوشتین یا جایی دیدین ممنون میشم اگه بهم پیشنهادش بدین ... اگرم ادم شوخو با طبع شیرینی هستین کمکم کنین که ی متن برای گروهمون درست کنم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مرامنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    در خدمتم
    خیلیم عالی
    اولشو که کاملا نمیدونم چطوری شرو کنم ولی بعدش به ترتیب اینا باشه
    نام شرکت:نمیدونیم فعلا
    موضوع شرکت: ساخت پروژه نرم افزاریه ...
    مدت شرکت : تا ۲۷ /۳ /۹۶
    مرکز اصلی شرکت : واقع در دانشگاه ...
    البته این سر تیتر ها نباید باشه (دیگه اینش با شما)

ماده ۱: ما هفت نفر دور هم (سه تا خواهر و ۴ برادر) دور هم جمع شدیم و گروه ... رو تشکیل دادیم
    ماده ۲ : هدفمون دور هم بودنو ساخت یه نرم افزار توی سه ماه ایندست که به امید حق حاصل میشه
    ماده ۳ :اعضای گروه کوچیکمون :******* که هر کدوم (پس از انتخاب) دارای مسعولیت یه بخش هستن
    ماده ۵ : در صورت لزوم و به صلاح دید مدیر جلساتی تشکیل می شود و تمامی اعضا "باید" در اون جلسه حضور داشته باشند
    تبصره : بازم به صلاح مدیر میتوان فردی از این قاعده مستثنی باشد
    ماده ۶: تمامی مسعولیتها توسط مدیر به دیگر اعضا داده می شود و اعضا باید در انجام مسعولیت خود کوشا باشند
    تبصره۱ : در صورت عدم رعایت این قانون و انجام ندادن مسئولیت توسط یکی از اعضا ی گروه این فرد موظف است به همه ی ۷ نفرمون گلاسه انار بده البته باید واسه خانوم مدیرم شیرینی جداگانه تهیه بشه تا ضعف نکنه
    ماده ۷: مدیرم اگه جایی قصور کرد ... طبق خاسته بچها تنبیه میشه و شیشتا صلوات واسه سلامتیشون میخونه
    ماده ۸ : دیگه عرضی نیست .... اگه اصلاحیه ای خورد در این مکان نصب میشود
    اینم از این دیگه با شما ....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مرامنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    بالاهایش خوب بود مشکلی نداشت بنده یک دستی در مواد بردم اگر به صلاح دیدتان بود اینها را بنویسید اگر نه باز هم میشود تغییر داد, امید وارم به دردتان بخورد.
    قوانین رسمی نیستند و سعی کردم خیلی مته به خشخاش نزارم:

1-بنی آدم اعضای یک پیکرند *** که در آفرینش ز یک گوهرند , 7 نفر هستیم که میخواهیم به همت هم پروژه *...* را به انجام برسانیم
    تبصره-طبیعتا برای انجام هدفی گردآمده ایم تا کاری انجام بدهیم
    2-عجالتا باید پذیرفت برای پیشبرد کار ما نیازمند 7 رییس نیستیم پس باید هرکس به وظایف معینه خود عمل بکند
    تبصره-بدون تبصره! یک کلام باید هرکس کار خودش را بکند!!
    3-برای پختن کیک نمیتوانیم منتظر بمانیم تا آرد برسد همه چیز باید برای پختن با هم آماده باشد.
    تبصره-خواهشمندانه عاجزانه درخواست میکنیم وقتی روز کیک پزان است تشریف همایونی را بیاورید و درجلساتی که مدیر صلاح دیده حضور پیدا کنید! مگر اینکه وسایلتان آماده نباشد و نتوانید حضور برسانید آن موقع با صلاح دید رییس باید جلسه دیگر کفیل شیرینی دادن به بقیه بشوید.
    4-پس از بشکیل گروه و معین شدن رییس باید اعضای گروه به دستوراتی که ایشان میدهد مو به مو ریز به ریز گوش بدهند اگر هم احساس کردید کارتان خیلی سنگین است یا مدیر در حقتان ظلم و قصوری کرده یک شیشه آبغوره میاورید میدهید مدیر و درخواستتان را میگویید.
    تبصره-اگر مدیر قصوری کرده بود حق دارید از ایشان از یک لپ لپ تا یک کباب سلطانی هدیه بگیرید
    5-تبصره طلایی-به همت اعضا و پس از موافقت همه اگر نیاز بود اضافه میشود.
    و من الله توفیق
    واقعا ممنونم که کمکم کردین
    تلفیقی از همینا رو میزارم رو سایتمون ؛ )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد