مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 13 از 13 نخستنخست 12345678910111213
نمایش نتایج: از 121 به 122 از 122

موضوع: گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

1. Top | #121

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    1,597
    تشکر شده 5,397 بار در 1,726 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

پیش از این هم زئوس مرا با میرا کردن تنبیه کرده بود (بله، پیش از این هم دو بار دیگر این اتفاق افتاده بود) که دست کم بخش عظیمی از نیروی ایزدی¬ام را در اختیار داشتم و امیدوارم که اکنون نیز اوضاع این چنین باشد.

مستقیم ایستادم.

به این امید که مایک و کید تحت تأثیر زیبایی و آرامش ایزدی من قرار بگیرند که شاید اصلاً آن ویژگی¬ها از من گرفته شده بود.

گفتم: «من آپولو هستم. شما زمینی¬ها سه گزینه دارین.
    به من احترام بذارین، فرار کنین یا نابود بشین.»
    می¬خواستم صدایم در کوچه طنین انداز شود، برج¬های نیویورک را بلرزاند، به آسمان برسد و بارانی ویرانگر بر زمین ببارد.
    اما هیچ یک از این اتفاقات روی نداد.
    تنها پسرک مو سرخ با صدای بلندتری خندید.

"پیشگوی پنهان"
    بازگشت به دنیای پرسی جکسون

ویرایش توسط سمیراه : 01-04-2017 در ساعت 09:13 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

2. Top | #122

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.59
    تشکـر
    1,597
    تشکر شده 5,397 بار در 1,726 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

سام از همسر زیبایش صاحب کودکی بسیار زیبا میشود ولی تمام موی سر و مژگان وبدن او چون برف سفید بود. سام از ترس سرزنش مردم کودک خود را به کوه البرز برد. جایی که سیمرغ لانه داشت گذاشت. شاید سیمرغ کودک را بخورد . ولی به فرمان خدا ،سیمرغ آن طفل را مثل جوجه های خود بزرگ کرد.
    سالها گذشت ، کودک بزرگ شد با نشانی فراوان از پدر. سام در خواب دید مردی بر اسبی تازی نشسته ، از سوی سرزمین هندوستان به سوی او می آید ومژده داد که فرزند تو زنده است.
    سام پس از نیایش با گروهی به سوی کوه البرز رفت . سیمرغ از فراز کوه سام و گروه را دید ودانست که در پی کودک آمده اند. سیمرغ نزد جوان بازگشت و داستان کودکی او را برایش تعریف کرد و گفت اکنون سام پهلوان،سرافرازترین مرد جهان به جستجوی تو آمده. جوان چون سخنان سیمرغ را شنید غمگین شد. اشک از دیدگان فرو ریخت. وبه زبان سیمرغ پاسخ داد . زیرا با انسانی هم کلام نشده بود. سیمرغ گفت: امروز نام تو را دستان نهادم. این را بدان که هرگز تو را تنها نخواهم گذارد و تو را به پادشاهی می رسانم. من دل به تو بسته ام برای آنکه همیشه با تو باشم تعدادی از پر خود را به تو میدهم تا اگر زمانی سختی پیش آمد از پرهای من یکی را به آتش افکنی ،در همان زمان نزد تو خواهم آمد. سیمرغ دل دستان را رام کرد و او را بر پشت گرفت ونزدیک سام بر زمین نشست.

قبای پهلوانی آوردند وجوان پوشید و از کوه به زیر آمدند. وهمه باهم راهی ایرانشهر وبه دیدن منوچهر رفتند.
    منوچهر فرمانی نوشت که تمامی کابل و سرزمین هند تا دریای سند از زابلستان تا کنار رود همه از آن جهان پهلوان سام باشد. سام همراه فرزندش دستان (زال) بعد از نیایش روانه سرزمین خود شدند.
    در زابلستان سام تاج وتخت و کلید گنج را به زال سپردو بعد از نصیحت فرزند،خود به فرمان منوچهر شاهنگاه ایران برای جنگ با دیوان و دشمنان به گرگساران و مازندران رفت. روزگار گذشت تا روزی زال جوان آهنگ سیر و سفر وشکار کرد.
    مهراب شاه کابل ،مردی خردمند ودلیر ،از نژاد ضحاک و باجگزار سام شاه زابلستان بود ودختری بسیار زیبا به نام رودابه داشت. زال و رودابه ندیده عاشق همدیگر شدند ولی نژاد رودابه مشکل وصلتشان بود. بعد از مدتها نامه نگاری بین زال و سام وحتی آماده شدن سام برای جنگ با مهراب، بالاخره زال به دیدار منوچهر رفته و بعد از آزمایش او توسط موبدان، منوچهر با این مصلت موافقت میکند. سام نیز که فرزند را به کام دل خویش دید پادشاهی وتخت وتاج زابلستان را به زال سپرد.

شاهنامه
    داستان دوازدهم
    سام و زال
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

صفحه 13 از 13 نخستنخست 12345678910111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

جملات زیبا از کتاب های معروف

متن های زیبا از کتاب های معروف

جملات برگزیده کتاب ها

تکه هایی از کتابهای معروف

قسمت هایی از کتاب های معروف

برشی از کتابهای معروف

جملات زیبا از کتابهای معروف دنیا

قسمت هایی از کتاب

جملات زیبا از کتاب شازده کوچولو

گزیده هایی از کتابهای معروف

قسمت های زیبای کتاب شازده کوچولوبهترین قسمت های کتاب شازده کوچولوجملاتی از کتاب های معروفجملات زیبای کتاب شازده کوچولوتکه هایی از کتابقسمت های زیبا از کتاب هامتن هایی از کتاب شازده کوچولوبهترین قسمت های رمانقسمت هایی از کتاب شازده کوچولوجمله های زیبا از کتاب های معروفقسمت های زیبای کتابهاقسمتهای زیبای کتابهابهترین قسمت کتاب شازده کوچولومتن های شازده کوچولوبرش هایی از کتابگزیده ای از کتاب های معروفقسمتهایی از کتاب های معروفمتن از کتاب های معروفقسمت هایی زیبا از کتاب شازده کوچولومتنهای زیبا از کتابهای معروفقسمت های قشنگ کتاب شازده کوچولومتن هایی از کتابهای معروفبهترین قسمت های کتابقسمتهایی از کتابمتن هایی از کتاب

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

گلچینی,  گلچینی از تاریخ,  گلچینی از اشعار مولانا,  گلچینی از بهترینهای ابی,  گلچینی از بهترینهای معین,  گلچینی از اشعار زیبا,  گلچینی از چامه ها,  گلچینی از شعرهای کارو,  گلچینی از بهترین اشعار,  گلچینی از اشعار حافظ,  گلچینی از آهنگ های قدیمی,  گلچینی از بهترین آهنگ ها,  گلچینی از اهنگ های شاد,  گلچینی از تاریخ,  گلچینی از بهترین مداحی ها,  گلچینی از بهترین دابسمش های ایرانی,  گلچینی از بهترین آهنگ های قدیمی,  گلچینی از آهنگ های جدید,  گلچینی از بهترین های هایده,  گلچینی از آهنگ های هایده,  moshaverinia,  moshaverfa,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavere ezdevaj,  قدرات,  قدرة قادر,  قدرت بسرعه تنساني,  قدرة الله,  قدرت خلاص,  قدرت سونماز,  قدرت تبعد,  قدرت انساك,  قدرتك,  قدرت ازاى,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)