مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 14 از 14 نخستنخست 1234567891011121314
نمایش نتایج: از 131 به 132 از 132

موضوع: گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

1. Top | #131

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    تشکر شده 7,266 بار در 3,150 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    بی ربط بودن به موضوع اصلی که اول خودم گفتم

اگه به سابقه افراد و دیدگاه های کلیشون توجه نکنی درنهایت یه ذهن به همریخته و پر از تناقض درونی خواهی داشت
    خب منم ربطشو به موضوع گفتم و بی ربط تر بودن حرف خودتون رو البته

اینجوری که شما میگید آدم باید همیشه درگیر و دار زندگی افرادی باشه که شاید فقط یه جمله ی مثبت گفته باشن

ترجیح میدم فقط به لحظه و حال افراد توجه کنم تا به عقبه ای که داشتن...که لابد همون عقبه باعث گفتن حرفای ماندگار شده!!!

اینجور که شما میگید زندگی خیلی سخت خواهد شد...

فک میکنم بحث ما داره مسیر تاپیک رو خراب میکنه!

اگر حرفی دارید در تاپیک دیگه ای بگید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

2. Top | #132

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16868
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    1,079
    تشکر شده 532 بار در 252 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

کتابی که الان دارم می خونم «کافکا در ساحل» از هاروکی موراکامیه. بهتون توصیه می کنم حتما بخونید. فوق العاده ست
    فکر کنم تنها رمانیه که دو تا قهرمان داره و داستان هردو رو پیش میبره. قهرمان اول یه پسر 15 ساله ست به اسم کافکا که
    جشن تولد 15 سالگیش از خونه فرار می کنه و میره دنبال خواهر و مادرش که سال ها پیش از پدرش جدا شدن. داستان دوم
    درباره پیرمرد ناقص العقلیه به اسم ناکاتا که می تونه با گربه ها صحبت کنه. به همین دلیل گربه یاب خوبیه. خانواده هایی که
    گربه هاشون رو گم می کنند یه پولی به ناکاتا میدن تا گربه هاشون رو پیدا کنه. این پیرمرد تو داستان دنبال گربه ای به اسم
    گوما می گرده
    نسخه ترجمه شده ش بخش های سانسور شده زیاد داره. ولی بازم خالی از لطف نیست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

3. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 14 از 14 نخستنخست 1234567891011121314

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

جملات زیبا از کتاب های معروف

جملات برگزیده کتاب ها

متن های زیبا از کتاب های معروف

تکه هایی از کتابهای معروف

قسمت هایی از کتاب های معروف

جملات زیبا از کتابهای معروف دنیا

برشی از کتابهای معروف

قسمت هایی از کتاب

جملات زیبا از کتاب شازده کوچولو

گزیده هایی از کتابهای معروف

بهترین قسمت های کتاب شازده کوچولو

جملاتی از کتاب های معروف

قسمت های زیبای کتاب شازده کوچولوتکه هایی از کتابجملات زیبای کتاب شازده کوچولوقسمت هایی از کتاب شازده کوچولوقسمت های زیبا از کتاب هامتن هایی از کتاب شازده کوچولوبهترین قسمت های رمانجمله های زیبا از کتاب های معروفقسمت های زیبای کتابهاقسمتهای زیبای کتابهابهترین قسمت کتاب شازده کوچولومتن های شازده کوچولومتن از کتاب های معروفبرش هایی از کتابگزیده ای از کتاب های معروفقسمتهایی از کتاب های معروفقسمت هایی زیبا از کتاب شازده کوچولومتنهای زیبا از کتابهای معروفقسمت های قشنگ کتاب شازده کوچولومتن هایی از کتابهای معروفمتن هایی از کتاببهترین قسمت های کتابقسمتهایی از کتاب

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

گلچینی از بهترین آهنگهای شادمهر,  گلچینی,  گلچینی از بهترین آهنگ ها,  گلچینی از اهنگ های شاد,  گلچینی از بهترین آهنگهای خارجی,  گلچینی از آهنگ های قدیمی,  گلچینی از بهترین مداحی ها,  گلچینی از اشعار مولانا,  گلچینی از هایده,  گلچینی از آهنگ های جدید,  گلچینی از بهترین آهنگهای شادمهر,  گلچینی از بهترین آهنگ ها,  گلچینی از اهنگ های شاد,  گلچینی از بهترین آهنگ های قدیمی,  گلچینی از بهترین دابسمش های ایرانی,  گلچینی از آهنگ های شاد قدیمی,  گلچینی از بهترین آهنگهای خارجی,  گلچینی از آهنگ های قدیمی,  گلچینی از بهترین مداحی ها,  گلچینی از بهترین آهنگ های ایرانی,  moshaverfa,  moshaver,  moshaverinia,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavereh,  moshaverin,  قدرات,  قدرة قادر,  قدرت في الداخل,  قدرت سونماز,  قدرة الله,  قدرت كاراي,  قدرت ازاى,  قدرت تبعد,  قدرتنا,  قدرت انساك,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)