مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 141 به 145 از 145

موضوع: گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

1. Top | #141

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.37
    تشکـر
    10,249
    تشکر شده 13,090 بار در 6,646 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پاسخ : گلچیـنی از بهـترین قسمت های کتـابی که خوانـده ایم

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    فکر کنم خودش هم نخونده باشه... 1984 هم شد عنوان کتاب آخه؟
    اره کتاب بسیار معروفی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. Top | #142
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.53
    تشکـر
    110
    تشکر شده 263 بار در 165 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دوستان کسی کتاب 1984 از جورج اورل و خونده؟؟
    باسلام پریماه خانم
    بله من خوندم. خیلی سال پیش

3. Top | #143

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.37
    تشکـر
    10,249
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    باسلام پریماه خانم
    بله من خوندم. خیلی سال پیش
    خب یکم راجبش میگید بیشتر در چه مورد
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. Top | #144
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.53
    تشکـر
    110
    تشکر شده 263 بار در 165 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    خب یکم راجبش میگید بیشتر در چه مورد
    چنتا نکته جالب درمورد این کتاب هست یک اینکه این کتابو اورول تحت تاثیر اجلاس 1944 تهران نوشت که توی اون اجلاس استالین(روسیه) و رزولت (آمریکا) و چرچیل(انگلیس) دنیارو یه جورایی برای خودشون تقسیم کردند. داستان مثل کتاب مزرعه حیوانات تمی سیاسی داره و کمی با اصطلاحات حزبی و کمونیستی اگر اشنا باشید از این کتاب لذت زیادی میبرین. داستان کتاب درمورد سه تا شخصیت هست که در طول داستان بهم پیوند میخورند. یکیشون توی استرالیا اقیانوسیس و کشوری که همه چی به طبقات مختلف تقسیم شده. طبقات مثلا کارگری و حزب بالا و ...
    این فرد یه بار با یه دختری اشنا میشه و عاشقش میشه و میبینند عقایدشون مشابهه و میفهمن چقد حزبشون بهشون دروغ گفته و ...
    تا ته داستانو بگم؟؟
    در جواب اقای @heh_heh بگم این کتاب جوایز زیادی برده و جالب اینکه شاید بخوای بدونی پریماه جان که جورج اورول سر این کتاب جونش رو میذاره. چون وقتی مینویسه چندین اتفاق بد براش میافته که سخت بیمارش میکنه ولی ناشرش مجبورش میکنه کتابو تموم کنه و دوسال پس ازینکه کتاب تموم میشه توی سن حدودا 46 سالگی اورول فوت میشه. که خوب واقعا ناراحت کننده هستش که در اثر حماقت یا بهتره بگم طمع و عجله ناشر، نویسنده ای با این استعداد به این زودی بمیره و دنیا نتونه از استعدادهاش بازم استفاده کنه.

5. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #145

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.37
    تشکـر
    10,249
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    چنتا نکته جالب درمورد این کتاب هست یک اینکه این کتابو اورول تحت تاثیر اجلاس 1944 تهران نوشت که توی اون اجلاس استالین(روسیه) و رزولت (آمریکا) و چرچیل(انگلیس) دنیارو یه جورایی برای خودشون تقسیم کردند. داستان مثل کتاب مزرعه حیوانات تمی سیاسی داره و کمی با اصطلاحات حزبی و کمونیستی اگر اشنا باشید از این کتاب لذت زیادی میبرین. داستان کتاب درمورد سه تا شخصیت هست که در طول داستان بهم پیوند میخورند. یکیشون توی استرالیا اقیانوسیس و کشوری که همه چی به طبقات مختلف تقسیم شده. طبقات مثلا کارگری و حزب بالا و ...
    این فرد یه بار با یه دختری اشنا میشه و عاشقش میشه و میبینند عقایدشون مشابهه و میفهمن چقد حزبشون بهشون دروغ گفته و ...
    تا ته داستانو بگم؟؟
    در جواب اقای @heh_heh بگم این کتاب جوایز زیادی برده و جالب اینکه شاید بخوای بدونی پریماه جان که جورج اورول سر این کتاب جونش رو میذاره. چون وقتی مینویسه چندین اتفاق بد براش میافته که سخت بیمارش میکنه ولی ناشرش مجبورش میکنه کتابو تموم کنه و دوسال پس ازینکه کتاب تموم میشه توی سن حدودا 46 سالگی اورول فوت میشه. که خوب واقعا ناراحت کننده هستش که در اثر حماقت یا بهتره بگم طمع و عجله ناشر، نویسنده ای با این استعداد به این زودی بمیره و دنیا نتونه از استعدادهاش بازم استفاده کنه.
    کتاب مزرعه حیوانات تقریبا دیگه دارم تمومش میکنم
    تو یه همین کتاب تعریف کتاب 1984 کرده که جزو 20کتاب برتر قرن شده بود و خیلی بیشتر از مزرعه حیوانات قابل توجه دره که خریدمش ..حالا مزرعه حیوانات تموم کنم تابستون میشینم اینو میخونم..پس باید خیلی جالب باشه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

جملات زیبا از کتاب های معروفتکه هایی از کتابهای معروفجملات برگزیده کتاب هامتن های زیبا از کتاب های معروفجملات زیبا از کتابهای معروف دنیاقسمت هایی از کتاب های معروف برشی از کتابهای معروفقسمت هایی از کتابجملات زیبا از کتاب شازده کوچولوجملاتی از کتاب های معروفگزیده هایی از کتابهای معروفبهترین قسمت های کتاب شازده کوچولوقسمت های زیبای کتاب شازده کوچولوتکه هایی از کتابجملات زیبای کتاب شازده کوچولوقسمت هایی از کتاب شازده کوچولومتن هایی از کتاب شازده کوچولوقسمت های زیبا از کتاب هابهترین قسمت های رمانجملات زیبای کتاب های معروفمتن از کتاب های معروفجمله های زیبا از کتاب های معروفگزیده ای از کتاب های معروفمتن زیبا از کتاب های معروفتیکه کتابقسمت های زیبای کتابهاقسمتهای زیبای کتابهابهترین قسمت کتاب شازده کوچولومتن های شازده کوچولوبرش هایی از کتابقسمتهایی از کتاب های معروفمتنهای زیبا از کتابهای معروفقسمت هایی زیبا از کتاب شازده کوچولوقسمت های قشنگ کتاب شازده کوچولومتن هایی از کتابهای معروف

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
گلچینی از بهترین آهنگهای شادمهر,  گلچینی,  گلچینی از آهنگ های مهستی,  گلچینی از اهنگ های شاد,  گلچینی از آهنگ های قدیمی,  گلچینی از مهستی,  گلچینی از بهترین مداحی ها,  گلچینی از تاریخ,  گلچینی از آهنگ های حمیرا,  گلچینی از اهنگهای شاد قدیمی,  گلچینی از بهترین آهنگهای شادمهر,  گلچینی از آهنگ های مهستی,  گلچینی از اهنگ های شاد,  گلچینی از آهنگ های قدیمی,  گلچینی از مهستی,  گلچینی از بهترین مداحی ها,  گلچینی از تاریخ,  گلچینی از بهترین اهنگهای محسن یگانه,  گلچینی از آهنگ های حمیرا,  گلچینی از اهنگهای شاد قدیمی,  moshaver,  moshavere,  moshaverfa,  moshavereh,  moshaveran,  moshaverin,  moshaverparsiteb,  moshaverane100,  moshavertell,  moshavere online,  قدرات,  قدرة قادر,  قدرت بسرعه تنساني,  قدرة الله,  قدرت خلاص,  قدرت الفناء,  قدرت افرمت قلبي,  قدرت في الداخل,  قدرت مسلسل الفناء,  قدرت تعوفني,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)