نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: افت تحصیلی و افسردگی

1222
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14159
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

افت تحصیلی و افسردگی

سلام من تازه به جمعتون اضافه شدم 16 سالمه از پارسال یه جوری شدم در دوران راهنمایی پایین ترین معدلم 19.98 بود ولی از زمانی که وارد دبیرستان شدم افت یک نمره ای تو سال اول مواجه شدم.تو راهنمایی شاگرد اول تو مدرسه بودم ولی اینجا شاگرد سی ام شدم باز پارسال خوب بود ولی امسال حسابی نا امید شدم خیلی تلاش کردم که این اتفاق پیش نیاد ولی بهتر که نشد بدتر شد سال اول 19.22 شد سال دوم تجربی ترم اول 18 خیلی ناامید شدم جوری که به فکر خودکشی هم افتادم خلاصه خیلی بهم فشار اومده الان هم احساس میکنم یکم افسرده شدم چون خیلی غمگین شدم به اهنگ غمگین خیلی علاقه پیدا کردم موندم.......دارم کم کم دیونه میشم موندم چه جوری درس بخونم که مثل راهنمایی حداقل معدلم زیر نوزده نشه دوستام مثل اون زمان باهام رفیق نیستند ادم حسابم نمی کنن. مدرسه ام نمونه دولتیه ولی من خیلی تلاش کردم نمی دونم چی شد .الهی به امید تو

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : افت تحصیلی و افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed20 نمایش پست ها
    سلام من تازه به جمعتون اضافه شدم 16 سالمه از پارسال یه جوری شدم در دوران راهنمایی پایین ترین معدلم 19.98 بود ولی از زمانی که وارد دبیرستان شدم افت یک نمره ای تو سال اول مواجه شدم.تو راهنمایی شاگرد اول تو مدرسه بودم ولی اینجا شاگرد سی ام شدم باز پارسال خوب بود ولی امسال حسابی نا امید شدم خیلی تلاش کردم که این اتفاق پیش نیاد ولی بهتر که نشد بدتر شد سال اول 19.22 شد سال دوم تجربی ترم اول 18 خیلی ناامید شدم جوری که به فکر خودکشی هم افتادم خلاصه خیلی بهم فشار اومده الان هم احساس میکنم یکم افسرده شدم چون خیلی غمگین شدم به اهنگ غمگین خیلی علاقه پیدا کردم موندم.......دارم کم کم دیونه میشم موندم چه جوری درس بخونم که مثل راهنمایی حداقل معدلم زیر نوزده نشه دوستام مثل اون زمان باهام رفیق نیستند ادم حسابم نمی کنن. مدرسه ام نمونه دولتیه ولی من خیلی تلاش کردم نمی دونم چی شد .الهی به امید تو

در بین همه مشکلاتی که دوستان دارن ، مشکل شما بیشتر شبیه یک شوخیه

دوست عزیز برای اختلاف یک نمره که کسی دست به خودکشی نمیزنه !!!!

هر اتفاقی دلیلی داره و تغییر محیط یکی از دلایل استرس شما و در نهایت عدم موفقیت در مقطع جدید بوده

در این مورد مشاوران تحصیلی میتونن شما رو با روش های یادگیری و درک مطلب آشنا کنن

موضوعی که بسیار مهمه اینه که تا وقتی که در شما استرس موفقیت وجود داره نمیتونید به نتیجه ای برسید

چون قسمت زیادی از انرژی شما صرف این نگرانی خواهد شد

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)