نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: افت تحصیلی

979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy افت تحصیلی

سلام من ۱۴سال دارم و کلاس نهم هستم من قبلا مشکلات عجیبی داشتم که توسط یکی از روانشناسان رفتم به سمت قانون جذب
    من کتاب راز و کتاب معجزه سپاس را مطاله کردم و تمام چیز هایی که فهمیدم را در زندگی ام به کار بردم
    در زندگی به من شادی و خوش شانسی را هدیه داد و در پول به من خیلی لطف کردم و بالا صد هزار تومان. بدست اوردم

همچنیین من علاقه ای عجیب به مطالعه پیدا کردم و زندگی ام از این رو به اونرو شد
    من در رشته مورد علاقه ام که برنامه نویسی بود واقعا باید بگم که استاد شدم استادی که کلاس نرفت و با کتاب و سیدی استاد شد ولی پدرم برای کمک من را کلاس مقدماتی برنامه نویسی فرستاد شاید زبانی که در ان کلاس اموزش میدادند فرق میکرد اما چون مقدمات زبان ها شبیه به همه من شاید بگم که در حد استاد بودم دانشجو ها شماره من را میگرفتند و زنگ میزدند و سوال میپرسیدند من هم به بهترین نهحو جوابشان را میدادم همه به من میگفتند تو یه چیزی میشی اما.....

بدبختی من از انجا شروع شد که مدرسه ها باز شد و من تا جایی که تونستم از هرچیزی برای بدست اوردن نمرهاستفاده کردم اما

من هرسال معدل ۲۰ بدم اما معدل کارنامه ۴۵روزه مان را که فکر کنم که ایندفه برای اولین بار زیر ۱۵بگیرم خیلی از پدر و مادرم خجالت میکشم
    که وقتی کار نامه منو میگیرند چقدر از من ناراحت شوند اخه ان ها برای من تلاش و ذحمت زیاد میکشند

خواهش میکنم یه کاری کنید من بتونم تا کار نامه هارو ندادند درستش کنم مگر نه دیگه بشدت زربه روهی میخورم از همین الانی که دارم این پیامو مینویسم هسش میکنم اون فکر و احساسی که من دارم برخلاف چیزاییه که تو اون کتاب گفته شده و من برای اینکه اون چیزارو جذب نکنم دارم بشدت از این افکار دوری میکنم اما تا کی

این چند روزه هرنمره چه کم و چه متوسطی میگرفتم خدارا شکر میکردم و از تمام اعمال ان کتاب کمک میگرفتم اما روز به روز وعضم بد میشد

باورتان نمیه والی نمره ریاضی من که زیر18 نیامده بود الان شده۶.۷۵ معلم ریاضی حتی 0.25 هم ارفاق نکرد امتحان دفاعی هم الکی به خاطر کوچک بودن کاغذ امتحانم هم ۰ شدم

ترو خدا کمکم کنید امید اول به خدا دو به خدا و اخر به شماست

لطفا کمکم کنید انشالله خدا هم شما را کمک کند اگه بتونم حتما جبران میکنم فقط لطفا زود جواب بدید

ممنون از همه شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خواهشا کمک کنید

دوست عزیز
    تمام قوانین جذب اینها تو زندگی ما حاکمه ولی اینکه تو یه درس نمرت کم شده ربطی به این قانون نداره
    شاید به خاطر غرور بیش از حدت نمره هات اینقدر افت کرده
    سعی کن تو زندگیت زیادی مغرور نشی و نگران هم نباش تا امتحانات پایان ترم کلی وقت داری
    برو بشین به جای کتابای روانشناسی کتابای درسیتو بخون
    واسه کتابای روانشناسی و سایر کتب همیشه وقت هست
    فعلا درسات واجبتره
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

3. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خواهشا کمک کنید

سلام

عزیزم پسر خوب کتاب جذب و قوانین جذب و...... بخشی کاملا علمی ودرست و مابقی جهت کلاشی و دروغ و کسب و پول و...... طرح و اجرا شده و میلیونها دلار به جیب این کلاشان ریخته و میریزد.

خوب پس شما کافیه فکر کنید که نمراتتان خوب میشه پس خوب خواهد شد(جذب انرژی مثبت)!!!!!!!!!!

نه عزیزم پسر باهوشی هستی بهتره به سراغ درس و مشق برگردی و تا مبتوانی از این نوع کتابها که دامهایی هستند جهت انسانها دوری کنی.

به خودت و نیرو و توان مغذی خودت تکیه کن مثل سابق, همین و همین.

موفق باشی

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افت تحصیلی

باشه ولی شهرام جان شما میگی قانون جدب حقیقت ندارهمن که خدا وکیلی جز درس همیچی باش بدست اوردم حتی کاری کردم معللمم یکی از غلط های املامو نبینه!!!!!!من میگم وقتی تو رشته روانشناسی یه درسه خوب حتما واقعیت داره؟؟؟نمیدونم چرا تو در جواب نمیده؟؟؟از دوستان دیگه هم لطفا خواهشا راهنمایی کنید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افت تحصیلی

خواهشا کمک کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)