نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: برنامه ریزی خوب

910
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    10

برنامه ریزی خوب

سلام خسته نباشید.من دختری هستم 14 ساله در پایه هفتم (نظام جدید) تحصیل میکنم.درسامون خیلی سنگین شده و حالا که نزدیک نوبت دوم هستیم امکانش هست به من یه برنامه درسی خوب بدین؟
    آخه من اصول برنامه یرزی رو بلد نیستم و برنامه ریزی هام بدتر کارو خراب میکنه.لطفا راهنماییم کنین.
    با تشکر فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : برنامه ریزی خوب

درود یکی از تاپیکهاتون رو دیدم مشکلات خانواده وروحی بود این فاکترو رو تقویت وبرطرف کنید اولین مورد جو خونه وفضا هست ودومین شاخص مدیریت زمان هست بعد ازازادسازی و ارامش فکری که یک دانش اموزیایداشته باشه.
    وبرنامه زمانبندي براي دوره امتحانات بايد بسيار منطقي و اصولي باشه وشاخص اولویت بندی کنید حالا دوستان صاحب نظر دراین مورد میان کمک میکنند وای درکل ارامش کنترل استرس زمان ومکان درس خوندن مهمترین فاکتورهاییی هستند باید درنظر داشته باشید تا یک اصول خاص داشته وپیشرفت تحصیلی خوبی حاصل کنید.با مشاور تحصیلی مدرسه وبرنامه امتحانیتون وایامش هماهنگی کنید . دوستان درخدمتتون وبنده هم سعی درتوانم درتاپیکتون مشارکت کنم یاحق

3. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برنامه ریزی خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.من دختری هستم 14 ساله در پایه هفتم (نظام جدید) تحصیل میکنم.درسامون خیلی سنگین شده و حالا که نزدیک نوبت دوم هستیم امکانش هست به من یه برنامه درسی خوب بدین؟
    آخه من اصول برنامه یرزی رو بلد نیستم و برنامه ریزی هام بدتر کارو خراب میکنه.لطفا راهنماییم کنین.
    با تشکر فراوان
    در بهترین حالت خود شما میدونید که در چه زمینه ای قوی و نیاز به وقت بیشتر و در چه زمینه ای میتونید راحت تر درس بخونید ...

پس برنامه ریزی خودتون رو در یک دفتر چه بنویسید و جلوی هر کدام یک مربع کوچیک هم بذارید

و خودتون رو ملزم کنید تا تیک های هر کدام از این مربع ها رو هم بزنید...

برای اولین قدم باید مکانی مشخص رو برای درس خوندن انتخاب کنید و برای درس خوندن فقط در این مکان قرار بگیرید

تا به مرور شرطی شده و در این مکان ارامش پیدا کنید و برای یادگیری مشکلی نداشته باشید

در بین درس خوندن فرصتی رو به پیاده روی با دوستی خوب قرار بده تا در بین پیاده روی دروس رو هم بتونید مرور کنید

وقتی درسی رو میخونید سعی کنید مثل معلم بتونید توضیحش بدید چون در یادگیری شما موثره

و از نت برداری و نوشتن مطالب مهم بهره ببرید چون میتونه ماندگاری مطالب رو افزایش بده

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)