مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بلاخره قبولی در بهترین دانشگاه اصفهان

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    693
    تشکر شده 525 بار در 354 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

بلاخره قبولی در بهترین دانشگاه اصفهان

قبولی در مقطع کاردانی در بهترین دانشگاه اصفهان

سلام بر تمامی دوستان گلم دوستای عزیز مشاور
    خدا رو شکر با رتبه زیر 1000 در رشته مهندسی نرم افزار توی بهترین دانشگاه اصفهان شهری که زندگی میکنم قبول شدم الهی شکر که زحمت هام نتیجه داد
    ولی الان قصد ادامه تحصیل ندارم ! یعنی نمیخام برم !
    یکی اینکه والا ما از همه اونایی که درس خوندن تجربشون رو پرسیدیم گفتن اونایی که چسبیدن به کار موفق تر بودن و درس خوندن رو جز تلف کردن وقتشون چیزی دیگه ای ندونستن !!!!
    دوم اینکه درسته بهترین دانشگاه اصفهانه ولی خب شبانه قبول شدم و هزینه هاش با دانشگاه ازاد فرقی نمیکنه فقط مینازی که مدرکت دولتی بهترین دانشگاه کشور هس
    سوم اینکه طبق پرس و جویی که کردم استادای دانشگاهش خیلی سخت گیرن و همون ترم اول طوری باهات رفتار میکنن که فرار کنی یه جوری از دانشجو طلبکارن !!!!
    قصدم اینه یه سال تجربم رو در زمینه کاریم بیشتر کنم و بچسبم به برنامه نویسی زبان های مختلف رو یاد بگیرم و ایشالا سال دیگه یه کنکور دیگه بدم و روزانه قبول بشم
    همیشه ادم با نظمی بودم ! ولی این بار عجیب توی دوراهی گیر کردم !
    از همه دوستان دعوت میکنم بنده رو طبق تجربتون راهنمایی کنید
    سپاس
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.72
    تشکـر
    479
    تشکر شده 546 بار در 330 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : قبولی در مقطع کاردانی در بهترین دانشگاه اصفهان

سلام
    خب قبولیتان را تبریک می گویم بستگی دارد شما از نظر مالی در چه سطحی هستید ولی شما میتوانید همراه درس خواندن توانایی ات را در برنامه نویسی تقویت کنی چون مدرک هم برای اعتبار کارتان لازم است و خیلی راحتتر کار به شما میسپرند چون علاوه بر مهارت دانش تخصصی این زمینه را خواهی داشت این نظر من بود

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    693
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خب قبولیتان را تبریک می گویم بستگی دارد شما از نظر مالی در چه سطحی هستید ولی شما میتوانید همراه درس خواندن توانایی ات را در برنامه نویسی تقویت کنی چون مدرک هم برای اعتبار کارتان لازم است و خیلی راحتتر کار به شما میسپرند چون علاوه بر مهارت دانش تخصصی این زمینه را خواهی داشت این نظر من بود
    ممنونم ازت عزیز
    از نظر مالی مشکلی تقریبا نیست چون برا شهریه شبانه وام دانشجویی هست + خودم هم از طریق دنیای مجازی درامد اندکی دارم
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    1,408
    تشکر شده 826 بار در 588 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام
    تبریک میگم بهتون
    اول یه نکته ای رو یادآوری کنم که کسی که دانشگاه دولتی یا شبانه قبول بشه، در صورتی که ثبت نام نکنه تا دوسال نمیتونه وارد دانشگاه دیگه ای بشه
    تا جایی که یادمه قبلنا این قانون مطرح بود ولی جدیدش رو اطلاع ندارم، صرفا عرض کردم که با دقت انتخاب کنید و برای اطمینان حتما سوال کنید
    یه نکته ای رو فراموش کردم بگم
    اینکه فکر می کنم این قانون در مورد دیپلمه های رشته های غیر فنی باشه یعنی مثلا اگه شما ریاضی باشید ممکنه شاملتون بشه ولی اگه دیپلم فنی دارید شاید مسئله ای نباشه

با توجه به اینکه دانشگاه خوبیه اگه مسئله ای برای شهریه اش ندارید من هم با آقا سعید موافقم، چون اگه مدرک خوبی از یه دانشگاه خوب هم در کنار حرفه تون داشته باشید میتونه بهتر باشه و در آینده میتونید گام به گام ادامه تحصیل بدید و یه شغل بهتری داشته باشید، هر چند که شرایط امروزه سخت هست ولی اگه خیلی تلاش کنید و روزمه ی خوبی داشته باشید یا یه پارتی قوی! شدنی هست!

در عین حال هم کسانی رو دیدم که با دیپلم یا فارغ التحصیل رشته های غیر مرتبط با کامیپوتر بودن و با برنامه نویسی تونستن جایگاه نسبتا خوبی داشته باشن
    امیدوارم تصمیم درستی بگیرید و موفق باشید.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 09-13-2017 در ساعت 05:08 PM

6. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.79
    تشکـر
    7,543
    تشکر شده 7,557 بار در 3,343 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    سلام بر تمامی دوستان گلم دوستای عزیز مشاور
    خدا رو شکر با رتبه زیر 1000 در رشته مهندسی نرم افزار توی بهترین دانشگاه اصفهان شهری که زندگی میکنم قبول شدم الهی شکر که زحمت هام نتیجه داد
    ولی الان قصد ادامه تحصیل ندارم ! یعنی نمیخام برم !
    یکی اینکه والا ما از همه اونایی که درس خوندن تجربشون رو پرسیدیم گفتن اونایی که چسبیدن به کار موفق تر بودن و درس خوندن رو جز تلف کردن وقتشون چیزی دیگه ای ندونستن !!!!
    دوم اینکه درسته بهترین دانشگاه اصفهانه ولی خب شبانه قبول شدم و هزینه هاش با دانشگاه ازاد فرقی نمیکنه فقط مینازی که مدرکت دولتی بهترین دانشگاه کشور هس
    سوم اینکه طبق پرس و جویی که کردم استادای دانشگاهش خیلی سخت گیرن و همون ترم اول طوری باهات رفتار میکنن که فرار کنی یه جوری از دانشجو طلبکارن !!!!
    قصدم اینه یه سال تجربم رو در زمینه کاریم بیشتر کنم و بچسبم به برنامه نویسی زبان های مختلف رو یاد بگیرم و ایشالا سال دیگه یه کنکور دیگه بدم و روزانه قبول بشم
    همیشه ادم با نظمی بودم ! ولی این بار عجیب توی دوراهی گیر کردم !
    از همه دوستان دعوت میکنم بنده رو طبق تجربتون راهنمایی کنید
    سپاس
    سلام بهتون تبریک میگم ان شاءالله همیشه زحماتتون نتیجه بده

خب منو دعوت کردین به تاپیکتون امیدوارم نظری بدم که به درد بخوره

راستش من چیزی که دیدم آدم وقتی سنش میره بالاتر و درگیر کار میشه کمتر حوصله میکنه درس بخونه و بعدها انگیزه ی فوق قوی میخواد که بتونه دوباره بره سمت کتاباش

الان شما یه موقعیت خیلی خوب داری و حیفه که از دستش بدی

و اونایی هم که رفتن سراغ کار بدون درس...معمولا شغل آزاد دارن و خب شغل آزاد هم ریسک خودشو داره

به نظرم اگه شما از نظر مالی مشکلی نداری برو ثبت نام کن و در کنارش به صورت آزاد هم کارتو انجام بده

چون الان چیزی که بیشتر شرکت ها و ادارات از آدم میخوان مدرکه!! متاسفانه

میگم متاسفانه چون خیلی از پسرا رو تو فامیل خودمون حداقل میشناسم که با اینکه دانش فوق العاده ای داشتن تو زمینه هایی مثل کامپیوتر ، مکانیک و ... اما چون مدرک نداشتن بهشون کار نمیدادن

در عوض افرادی هم بودن که با اینکه چیزی حالیشون نبود اما چون مدرک داشتن به اعتبار همون مدرک استخدام میشدن!!!

شما نگو که قیمت آزاد و دولتی مثل همه و ... بهرحال دولتی ارزش خودشو داره و هرکسی نمیتونه قبول بشه همون شبانه هم!!

و اینکه اگر دانشگاه سخت گیری نکنن که هرکسی میتونه بره مدرکشو بگیره و تمام

یعنی این سخت گیری باید باشه تا آدم بتونه هم خودشو ارتقا بده هم ثابت کنه که واقعا آدم قویی هست که این دانشگاهو قبول شد...

و اینکه شما دیگه دانشجو میشی و خودت باید دنبال دانش باشی...نه مثل دانش آموزی که یه چیزی یاد میدادن و ما هم حفظ میکردیم و تحویل میدادیم

خوشحال باش که سخت گیری میکنن اینجوری خودت رو بیشتر در جریان درس قرار میدی و علمت بیشتر میشه!

و نکته ی دیگه ایی هم که هست هرسال برنامه های آموزشی تغییر میکنه و چیزای عجیبی اضافه میشه پس هرچه سریعتر بری دانشگاه بهتره...

و اینکه در سال بعد هم شاید مسائلی پیش بیاد که نتونی به خوبی الان بخونی و قبول بشی....مثل دلزدگی ، خستگی، انگیزت کمتر بشه

در کل به نظرم بهتره امسال برید دانشگاه و در کنارش هم برای تقویت خودتون کارتون رو انجام بدید...دوسال هم به سرعت میگذره و میتونین کارشناسی رو روزانه بخونین اگر هم خیلی خوب بخونین که استعداد درخشان میشید و بدون کنکور میرید کارشناسی ( نمیدونم برا رشته ی شما هم اینجوری باشه یا نه ولی اکثر رشته ها همینطور هست.)

تصمیم نهایی باشماست...موفق باشید
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.79
    تشکـر
    7,543
    تشکر شده 7,557 بار در 3,343 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    اول یه نکته ای رو یادآوری کنم که کسی که دانشگاه دولتی یا شبانه قبول بشه، در صورتی که ثبت نام نکنه تا دوسال نمیتونه وارد دانشگاه دیگه ای بشه
    .
    برای دوره ی روزانه فقط این مسئله هست...یکسال محرومیت داره اگه نرن.
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    1,609
    تشکر شده 1,291 بار در 627 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام تبریک میگم انشالله خبر موفقیتت های بعدی و بیشتر

نظر شخصی من اینه که اولا کاردانی دوسال بیشتر نیست وقتی مدرک کاردانیتو گرفتی اونموقع برای مقطع کارشناسی، برای دولتی تلاش کنی که قبول بشی . مطمنن تو دانشگاه چیزی که اساتید یاد میدن تورو خیلی جلو میندازه تا اینکه بخوای خودت یادبگیری (چون مجبور میشی که بری سراغ درسایی که علاقه داری و زودتر یادشون بگیری ولی اینکه به اختیار خودت باشه ممکنه در یادگیریشون کوتاهی کنی)
    حالا فرض اگه بخوای ساله دیگه بخونی که معلوم نیس چه اتفاقایی پیش بیاد ممکنه سرت درگیر کاره دیگه ای بشه یا همتت کم بشه و حالا فرض اینهمه تلاش کنی و دولتی قبول بشی این احتمال رو هم درنظر بگیر که ممکنه یه شهر دور قبول بشی که هزینه ای که قراره برای رفتو امدو خابگاه و سلف خرج کنی بازم همون هزینه ی شبانه میشه.
    درضمن اینکه بهترین دانشگاه اصفهان قبول شدی برات کلی امتیاز داره و برای سابقه ی کاری ایندتم عالیه و حتی برای کارشناسی احتمال پذیرفته شدنت تو همون دانشگاه برای دولتی هم بیشتره . حالا فرض اگر یه شهر دیگه که دانشگاهش چندان معروف نیس ولی دولتی قبول بشی مدرکش اعتبارش پایین تره
    درضمن دانشگاه هرچه معروف تر و بالاتر استاداش سختگیرتر ، و وقتی مدرک از همچین دانشگاهی بگیری بازم برای سابقت بهتره
    و از همه مهمتر تو شهر خودتی. اون آرامشی که تو شهر خودت داری باعث میشه درس خوندن برات راحتتر باشه و زودتر پیشرفت کنی
    اما در مورد اینکه مدرک گرفتن خوبه یا بد. با توجه به اینکه تو به رشته نرم افزار علاقه داری پس معلومه میخای در اینده در شرکت های بزرگی استخدام بشی که برای اینکه جذب اون شرکتا بشی نیاز به مدرک داری .
    اگر قرار بود مغازه لباس فروشی و سوپری و لوازم تحریر و ... بزنی اره نیاز به مدرک نیس ولی باتوجه به استعدادت پس باید مسیرعلمو پیش بگیری
    و نکته اخر اینکه تا مجردی و جوونی میتونی درس بخونی و برای پیشرفت خودت هزینه کنی
    و درنهایت تصمیم نهایی با خودته
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

12. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    693
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    تا جایی که یادمه قبلنا این قانون مطرح بود ولی جدیدش رو اطلاع ندارم، صرفا عرض کردم که با دقت انتخاب کنید و برای اطمینان حتما سوال کنید
    یه نکته ای رو فراموش کردم بگم
    اینکه فکر می کنم این قانون در مورد دیپلمه های رشته های غیر فنی باشه یعنی مثلا اگه شما ریاضی باشید ممکنه شاملتون بشه ولی اگه دیپلم فنی دارید شاید مسئله ای نباشه

با توجه به اینکه دانشگاه خوبیه اگه مسئله ای برای شهریه اش ندارید من هم با آقا سعید موافقم، چون اگه مدرک خوبی از یه دانشگاه خوب هم در کنار حرفه تون داشته باشید میتونه بهتر باشه و در آینده میتونید گام به گام ادامه تحصیل بدید و یه شغل بهتری داشته باشید، هر چند که شرایط امروزه سخت هست ولی اگه خیلی تلاش کنید و روزمه ی خوبی داشته باشید یا یه پارتی قوی! شدنی هست!

در عین حال هم کسانی رو دیدم که با دیپلم یا فارغ التحصیل رشته های غیر مرتبط با کامیپوتر بودن و با برنامه نویسی تونستن جایگاه نسبتا خوبی داشته باشن
    امیدوارم تصمیم درستی بگیرید و موفق باشید.
    ممنون یلدا جان و مرسی از مشاوره خوبت
    مشاوره های شما و دیگر بانوان انجمن واقعا عالیه و راه های خوبی در اختیار ادم میذاره
    خوشبخت بشین
    سپاس

14. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    693
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام بهتون تبریک میگم ان شاءالله همیشه زحماتتون نتیجه بده

خب منو دعوت کردین به تاپیکتون امیدوارم نظری بدم که به درد بخوره

راستش من چیزی که دیدم آدم وقتی سنش میره بالاتر و درگیر کار میشه کمتر حوصله میکنه درس بخونه و بعدها انگیزه ی فوق قوی میخواد که بتونه دوباره بره سمت کتاباش

الان شما یه موقعیت خیلی خوب داری و حیفه که از دستش بدی

و اونایی هم که رفتن سراغ کار بدون درس...معمولا شغل آزاد دارن و خب شغل آزاد هم ریسک خودشو داره

به نظرم اگه شما از نظر مالی مشکلی نداری برو ثبت نام کن و در کنارش به صورت آزاد هم کارتو انجام بده

چون الان چیزی که بیشتر شرکت ها و ادارات از آدم میخوان مدرکه!! متاسفانه

میگم متاسفانه چون خیلی از پسرا رو تو فامیل خودمون حداقل میشناسم که با اینکه دانش فوق العاده ای داشتن تو زمینه هایی مثل کامپیوتر ، مکانیک و ... اما چون مدرک نداشتن بهشون کار نمیدادن

در عوض افرادی هم بودن که با اینکه چیزی حالیشون نبود اما چون مدرک داشتن به اعتبار همون مدرک استخدام میشدن!!!

شما نگو که قیمت آزاد و دولتی مثل همه و ... بهرحال دولتی ارزش خودشو داره و هرکسی نمیتونه قبول بشه همون شبانه هم!!

و اینکه اگر دانشگاه سخت گیری نکنن که هرکسی میتونه بره مدرکشو بگیره و تمام

یعنی این سخت گیری باید باشه تا آدم بتونه هم خودشو ارتقا بده هم ثابت کنه که واقعا آدم قویی هست که این دانشگاهو قبول شد...

و اینکه شما دیگه دانشجو میشی و خودت باید دنبال دانش باشی...نه مثل دانش آموزی که یه چیزی یاد میدادن و ما هم حفظ میکردیم و تحویل میدادیم

خوشحال باش که سخت گیری میکنن اینجوری خودت رو بیشتر در جریان درس قرار میدی و علمت بیشتر میشه!

و نکته ی دیگه ایی هم که هست هرسال برنامه های آموزشی تغییر میکنه و چیزای عجیبی اضافه میشه پس هرچه سریعتر بری دانشگاه بهتره...

و اینکه در سال بعد هم شاید مسائلی پیش بیاد که نتونی به خوبی الان بخونی و قبول بشی....مثل دلزدگی ، خستگی، انگیزت کمتر بشه

در کل به نظرم بهتره امسال برید دانشگاه و در کنارش هم برای تقویت خودتون کارتون رو انجام بدید...دوسال هم به سرعت میگذره و میتونین کارشناسی رو روزانه بخونین اگر هم خیلی خوب بخونین که استعداد درخشان میشید و بدون کنکور میرید کارشناسی ( نمیدونم برا رشته ی شما هم اینجوری باشه یا نه ولی اکثر رشته ها همینطور هست.)

تصمیم نهایی باشماست...موفق باشید
    ممنون رز مریم عزیز
    سپاس و تشکر از مشورت شما
    و مرسی از پذیرفتن دعوت

15. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    693
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم انشالله خبر موفقیتت های بعدی و بیشتر

نظر شخصی من اینه که اولا کاردانی دوسال بیشتر نیست وقتی مدرک کاردانیتو گرفتی اونموقع برای مقطع کارشناسی، برای دولتی تلاش کنی که قبول بشی . مطمنن تو دانشگاه چیزی که اساتید یاد میدن تورو خیلی جلو میندازه تا اینکه بخوای خودت یادبگیری (چون مجبور میشی که بری سراغ درسایی که علاقه داری و زودتر یادشون بگیری ولی اینکه به اختیار خودت باشه ممکنه در یادگیریشون کوتاهی کنی)
    حالا فرض اگه بخوای ساله دیگه بخونی که معلوم نیس چه اتفاقایی پیش بیاد ممکنه سرت درگیر کاره دیگه ای بشه یا همتت کم بشه و حالا فرض اینهمه تلاش کنی و دولتی قبول بشی این احتمال رو هم درنظر بگیر که ممکنه یه شهر دور قبول بشی که هزینه ای که قراره برای رفتو امدو خابگاه و سلف خرج کنی بازم همون هزینه ی شبانه میشه.
    درضمن اینکه بهترین دانشگاه اصفهان قبول شدی برات کلی امتیاز داره و برای سابقه ی کاری ایندتم عالیه و حتی برای کارشناسی احتمال پذیرفته شدنت تو همون دانشگاه برای دولتی هم بیشتره . حالا فرض اگر یه شهر دیگه که دانشگاهش چندان معروف نیس ولی دولتی قبول بشی مدرکش اعتبارش پایین تره
    درضمن دانشگاه هرچه معروف تر و بالاتر استاداش سختگیرتر ، و وقتی مدرک از همچین دانشگاهی بگیری بازم برای سابقت بهتره
    و از همه مهمتر تو شهر خودتی. اون آرامشی که تو شهر خودت داری باعث میشه درس خوندن برات راحتتر باشه و زودتر پیشرفت کنی
    اما در مورد اینکه مدرک گرفتن خوبه یا بد. با توجه به اینکه تو به رشته نرم افزار علاقه داری پس معلومه میخای در اینده در شرکت های بزرگی استخدام بشی که برای اینکه جذب اون شرکتا بشی نیاز به مدرک داری .
    اگر قرار بود مغازه لباس فروشی و سوپری و لوازم تحریر و ... بزنی اره نیاز به مدرک نیس ولی باتوجه به استعدادت پس باید مسیرعلمو پیش بگیری
    و درنهایت تصمیم نهایی با خودته
    سلام الی جان
    همه حرفاتون عالی بود این یکی واقعا به دلم نشست :

خیلیییی ممنونم

17. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بلاخره به انگلیسی,  بلاخره به هم رسیدیم,  بلاخره مال هم شدیم,  بلاخره فراموشش کردم,  بلاخره مامان شدم,  بلاخره خاله جونمو کردم,  بلاخره به دنیا اومدم,  بلاخره پیداش کردم,  بلاخره معنی,  بالاخره آقامون اجازه داد,  مهندسی نرم افزار,  مهندسی نرم افزار پرسمن,  مهندسی نرم افزار پیشرفته,  مهندسی نرم افزار دانشگاه شریف,  مهندسی نرم افزار2,  مهندسی نرم افزار1,  مهندسی نرم افزار رایورز,  مهندسی نرم افزار مبتنی بر مولفه,  مهندسی نرم افزار پروژه,  مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)