نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دانشگاه یا آموزشگاه

1017
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7858
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دانشگاه یا آموزشگاه

سلام دوستان
    من 24 سالم هستش. کاردانی نرم افزار و کارشناسی حسابداری از دانشگاه علمی کاربردی دارم (اینکه چرا علمی کاربردی, به خاطر رفیق بازی های اشتباه دوران نوجوونی بوده).

میخواستم دو تا سوال بپرسم:
    من به it و شبکه کامپیوتر علاقه دارم. با توجه به اینکه دیگه دیر شده و وقتی برام نمونده به نظر شما ارشد it بخوتم بهتره یا دوره های فنی مثل سیسکو و میکروتیک رو بگذرونم بهتره؟
    سوال دوم هم اینکه من اطلاعی درمورد دانشگاه ها ندارم. اینو میدونم که میتونم آی تی ارشد علمی کاربردی ثبت نام کنم. ولی آیا سراسری هم میتونم؟ چون رشتم مرتبط نیست. (ازاد هزینش بالاس کلا در نظر نگیریدش )

خیــــــلی ممنون
    ویرایش توسط Lone Hero : 01-11-2018 در ساعت 10:36 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دانشگاه یا آموزشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Lone Hero نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 24 سالم هستش. کاردانی نرم افزار و کارشناسی حسابداری از دانشگاه علمی کاربردی دارم (اینکه چرا علمی کاربردی, به خاطر رفیق بازی های اشتباه دوران نوجوونی بوده).

میخواستم دو تا سوال بپرسم:
    من به it و شبکه کامپیوتر علاقه دارم. با توجه به اینکه دیگه دیر شده و وقتی برام نمونده به نظر شما ارشد it بخوتم بهتره یا دوره های فنی مثل سیسکو و میکروتیک رو بگذرونم بهتره؟
    سوال دوم هم اینکه من اطلاعی درمورد دانشگاه ها ندارم. اینو میدونم که میتونم آی تی ارشد علمی کاربردی ثبت نام کنم. ولی آیا سراسری هم میتونم؟ چون رشتم مرتبط نیست. (ازاد هزینش بالاس کلا در نظر نگیریدش )

خیــــــلی ممنون
    واسه ارشد سراسری هر رشته که بخواین می توونین بخوونین محدودیتی برای انتخاب رشته نداره،اینکه تو آموزشگاهها دوره بگذرونید یا برید دانشگاه هم بستگی به هدفتون داره،خیلی از شرکتای خصوصی اولویتشون برای استخدام تواناییهای شخص هست نه مدرک دانشگاهی،من جای قبلی که کار می کردم خیلی از کسایی که کار برنامه نویسی انجام میدادن تحصیلات دانشگاهی در حد کارشناسی داشتن ولی رزومه قوی داشتن ،شما اگه تو زمینه ای که علاقه دارین سررشته ای هم دارین می توونین تو آموزشگاه ها دوره های لازم رو بگذرونید تو یه شرکت استخدام بشید و در کنارش تو دانشگاه هم درس بخونید،اینجوری هم رزومه قوی تری خواهید داشت هم اینکه برای آینده ی کاریتون بهتر خواهد بود،ضمن اینکه دانشگاه علمی کاربردی هم اگه بخواین شرکت کنین اینجوری می توونین از سهمیه شاغل هم استفاده کنین که یه سری تسهیلات هم در اختیارتون میذارن مثلا" کلاسها رو پنج شنبه و جمعه ها براتون تشکیل میدن
    ویرایش توسط سایه هستی : 01-12-2018 در ساعت 02:10 AM
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

3. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)