نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: در المپیاد شرکت کنم یا خیر ؟

1410
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در المپیاد شرکت کنم یا خیر ؟

سلام، من امسال میرم سوم دبیرستان ، و علاقه ی شدیدی هم به شیمی دارم ؛ اما نمیدونم امسال تابستون و این سال ِ تحصیلی ، شیمی رُ در حدِ کسب ِ علم بخونم و برای خودم بخونم (غیز المپیادی-مثلا روزی 3-4 ساعت) یا در حد ِ قبولی ِ مرحله 1 و 2 ِ المپیاد و المپیادی مثلا روزی 10-12 ساعت ؟ خواهشن کمک کنین دیگه گیج شدم نمیدونم چیکار کنم :/ بدبختی هم اینجاس که واقعا نمیدونم سال ِ دیگه این موقع دوس دارم تو دوره ی باشگاه باشم یا در حال ِ خوندن واسه کنکور ! :|

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18582
    تشکـر
    175
    تشکر شده 79 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چکار کنم؟ المپیاد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dlara_m نمایش پست ها
    سلام، من امسال میرم سوم دبیرستان ، و علاقه ی شدیدی هم به شیمی دارم ؛ اما نمیدونم امسال تابستون و این سال ِ تحصیلی ، شیمی رُ در حدِ کسب ِ علم بخونم و برای خودم بخونم (غیز المپیادی-مثلا روزی 3-4 ساعت) یا در حد ِ قبولی ِ مرحله 1 و 2 ِ المپیاد و المپیادی مثلا روزی 10-12 ساعت ؟ خواهشن کمک کنین دیگه گیج شدم نمیدونم چیکار کنم :/ بدبختی هم اینجاس که واقعا نمیدونم سال ِ دیگه این موقع دوس دارم تو دوره ی باشگاه باشم یا در حال ِ خوندن واسه کنکور ! :|
    منکه امسال کنکور دادم به شدت حسرت میخورم که چرا نرفتم المپیاد شیمی.
    برای کنکور کتاب المپیادهای شیمی ایران رو گرفتم یکمی کارکردم البته چون یک ماه مونده به کنکور گرفتم زیاد نتونستم کار کنم اما چیزی که دیدم متاسفانه سطح سوالات شیمی امسال بالاتر از سطح سوالات المپیادها بود(البته من فقط سوالات مرحل اول رو دیدم)
    در ضمن توی شیمی رقابت به اندازه فیزیک و ریاضی نیست و شانس موفقیت بیشتره.
    به المپیاد نانو هم میتونی فکرکنی.البته نمیدونم مزایای المپیاد شیمی رو داره یا نه.اگه خیلی به شیمی علاقه داری من المپیاد رو توصیه میکنم بهت.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : در المپیاد شرکت کنم یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dlara_m نمایش پست ها
    اینطور که شما نوشتید ظاهرا" مایلی به شرکت در المپیاد ندارید

در صورتی که اگر برای المپیاد تلاش کنید پایه شما اونقدر قوی میشه که برای کنکور مشکلی نخواهید داشت

پس بهتره ببینید به کدوم مسیر علاقه دارید و انتخاب کنید

او نوشتن کمک بگیرید و معایب و مزایای این روش رو بنویسید و بعد تصمیم گیری کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

شما اول ببینید واقعن استعداد المپیاد را دارید یا نه؟ با خودتون رو راست باشید، چون این وقتی رو که میخواید بزارید رو المپیاد، میتونید بزارید روی کنکور و دانشگاه صنعتی شریف یا تهران قبول بشید همون جایی که المپیادی ها میرن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18582
    تشکـر
    175
    تشکر شده 79 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    شما اول ببینید واقعن استعداد المپیاد را دارید یا نه؟ با خودتون رو راست باشید، چون این وقتی رو که میخواید بزارید رو المپیاد، میتونید بزارید روی کنکور و دانشگاه صنعتی شریف یا تهران قبول بشید همون جایی که المپیادی ها میرن
    نه اصلا اینجوری نیست.واسه المپیاد باید شیمی دبیرستانو کارکرد در صورتی که واسه کنکور باید چندین درس بزرگتر از شیمی هم کنارش کارکرد.همچنین کنکور 1 مرحله هست و سنجش ضعیفتری نسبت به المپیاد که چن مرحله ای هست داره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)