نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عاشق هنر و سرخورده

667
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق هنر و سرخورده

با سلام.من متاهل و 28ساله. دانشجوی کارشناسی نقاشی هستم.کاردانیم رو نگارگری خوندم.از بچه گی علاقه زیادی به نقاشی داشتم.رشته کاردانیم رو هم خیلی خیلی دوست داشتم.در مقطع کارشناسی بخاطر اینکه تعداد دانشجویان شرکت کننده در نگارگری کمتر از ده نفر بود تشکیل نشد و مارو فرستادن رشته نقاشی.الان ترم دو هستم.و کل انگیزمو از دست دادم.انگار همون ادم قبلی نیستم.نه تمرین میکنم نه چیزی.خیلی بی علاقه شدم.بازم شرکت کردم نگارگری پذیرش بهمن.ولی بازم شرکت کننده کم داشت.دیگه نمیدونم چیکار کنم.انگار روحمو ازم گرفتن.هیچ انسی با درسم ندارم.جوری شده که خلاقیتم هم کم شده.انگار سر خورده شدم.استاید رو دوست ندارم نحوه تدریس رو.کلا دیگه هیچی دوست ندارم.میترسم بی علاقه گیم به جایی برسه هنر رو ول کنم.اینم برام خیلی بد میشه.من از بچه گی با عشق هنر و نقاشی بزرگ شدم.یکبار هم قبلا بخاطر هنر انصراف دادم از رشته حسابداری تا بیام هنر بخونم.توروخدا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عاشق هنر و سرخورده

خانوم شما علاقه مضاعف دارید یاد بگرید خب!! می تونید منابع و کتاب هاش خودتون پیدا کنید از روی چارت که وزارت میده یا سرچ در نت ، حالا هر موقع هم ظرفیت کامل شد با دست پر به کلاس ها برید مدرکش هم بگرید...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    26507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام خدمت شما
    به نظر می رسد عاملی به جز خود رشته تحصیلی مسبب تغییر انگیزه شما در طول زمان می شود و باید این مسئله به شکل تخصصی بررسی شود چون ممکن است صرفا مسئله انگیزه نباشد و به خلق نیز مربوط شود . در این زمینه روانشناسان کانون مشاوران ایران می توانند یاریتان کنند 22689558

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در پاسخ به جواب شما.من همون کارو کردم.هم زمان با نقاشی کلاسهای نگارگریتو اموزشگاه شرکت کردم.ولی یجوری مطالب نگارگری و نقاشی در مقابل هم قرار دارن.و من دچار اشفتگی فکری میشدم.میگفتم کدوم درسته کدوم غلطه.بلاخره این افکار باعث شد دیگه کلاسهای ازاد نرم.تا بتونم با نقاشی هماهنگ بشم.اونم که نمیشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد