مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: مشاوره تحصیلی

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    خدایا ممنونتم بابت همه چیزهایی که بهم دادی
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,473 بار در 547 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

پاسخ : مشاوره تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا7510 نمایش پست ها
    سلام من امسال میرم چهارم تجربی کنکور94هستم
    تابستان هیچی ذزس نخوندم فقط کلاس زیست وریاضی وشیمی رفتم
    میخواستم بدونم اگه ازالان شروع کنم امیدی هست پزشکی یا رشته خوبی قبول شم؟
    ممنون میشم جوایموبدید
    سلام.
    مهم ترین کاری که از همین الان باید انجام بدید یه برنامه ریزی دقیق و منسجم هست.

اگر نقشه ی راه خودتون رو ترسیم کردید به بیراهه نمیرید.

نقشه ی راه شما همون برنامه ریزی هست.

حتما توو یکی از آزمون های آزمایشی ثبت نام کنید و از طریق برنامه راهبردی

برنامه ریزی هفتگی خودتون رو تنظیم کنید و بعد از همین امروز کار خودتون رو شروع کنید و

برنامه ی خودتون رو به روز شنبه نندازید.چون اون شنبه هیچ وقت نمیاد.

و مطمئن باشید اگر واقعا به برنامه ای برای خودتون ریختید عمل کنید حتما قبول میشید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلااااام به همه دوستان کنکوری من امسال کنکور دادم رتبم 26 شد امیدوارم این حال خوش نصیب همه شما بشه، اما چیکار کردم که رتبم شد 26؟ میگم براتون
    در ابتدای کار منم مثل شما بودم نمیدونستم از کجا بخونم چطور بخونم هرچی برنامه ریزی میکردم نمیرسیدم درصد تستهام پایین بود مطالب زود یادم میرفت نمیدونستم کدوم منبع خوبه و ....
    همیشه دنبال یکی میگشتم که کمکم کنه چندین تا
    مشاور
    کنکور عوض کردم انقدر استرس داشتم که به مغزم خطور نمیکرد تحقیق کنم ببینم این مشاورای متعدد من سابقه کاریشون چیه چی خوندن؟ بعدها کاشف بعمل اومد که همشون از دانشگاه های یالغوز آباد سفلی و جاهای اینچنینی مدرک گرفتن از زور بیکاری اومدن دنبال کار
    مشاوره
    تا اینکه با یه مشاور توووووپ به اسم " دکتر حسین رونقی " آشنا شدم وقتی سوابق ایشونو زیر و رو کردم دیدم آقا اینکارس سه تا دانشجوی پزشکی هستن با رتبه های 56- 82 -124 بیشتر کنجکاو شدم و مشتاق که باهاشون کار کنم در ابتدای کار تعیین سطحم کردم که ببینن اوضاع علمیم چطوره چه زمانهایی حال درس خوندن دارم چه زمانهایی کلاس میرم کی وقت دارم و..، که برنامم کاملا شخصی و خصوصی بشه، بعد از اون با حوصله نحوه صحیح مطالعه تک تک دروس رو به من آموزش دادن، بعد از اون فهمیدم چقققققدر اشتباه درس میخوندم میرفتم آزمون میدادم قبل از آشنایی با ایشون فیزیکم 23درصد بالاتر نمیشد ولی بعد آموزشهای دکتر رونقی فیزیکم شد 85 درصد!!!!! مگه داریم؟ مگه میشه ؟
    حالا که شده، خلاصه سرتونو درد نیارم رتبه 26 کنکورمو و پزشک شدنمو مدیون دکتر حسین رونقی هستم برنامه هاشونم که حرف نداشت هم به آزمونهام میرسیدم هم ازش جلوتر بودم کلی مرور کردم درسهامو، کلی تست زدم، میدونستم هر روز چه سرفصلی رو بخونم و چطور بخونم، من چون راهم دور بود
    مشاوره
    غیر حضوری میگرفتم بصورت تلفنی همیشه در ارتباط بودیم برنامه هم هر هفته برام ایمیل میشد یا تلگرام یا واتساپ میشد،به شما دوستان مثل من سردگم توصیه میکنم گول تبلیغات این بیسوادان به ظاهر دکتر رو نخورید هرکی اومده جلوی اسمش زده دکتررررر فلانی دکتررررر بسانی، اینا اگه سوادشو داشتن خودشون توو زندگیشون یه دستاوردی کسب میکردن،

راستی آدرس سایت دکتر حسین رونقی رو بهتون میدم یه سر بزنید
    مشاوره و برنامه ریزی کنکور 95
    شماره تلفنشونم در سایت موجود هستش
    بچه ها بخدا قسم تمام حرفهام عین حقیقت بود فقط یه نصیحت خواهرانه بود که گول تبلیغاتو نخورید سال کنکور زمانی برای آزمون و خطا نداره
    موفق باشد.

3. کاربران زیر از gole_gandom بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

دلنوشته کاربر
    "خداوندا شبم را روز گردان/ چو روزم بر جهان پیروز گردان"
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.59
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,429 بار در 770 پست
    سیستم عامل و مرورگر

موفق ترین باشید همگیییی
    من دیگه سایت نمیام...
    ببخشید که خصوصی ها رو نمیتونم جواب بدم
    آجی هایی که اذیتتون کنم حلال کنید
    خدانگهدار

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام من می خوام از هفتم به نهم جهش تحصیلی برم.الانم تابستونه و شهریور امتحانا شروع میشه و وقت کمی دارم.این آخری هاش دیگه دارم خسته می شم، یه بند می خونم میرم یکم ول می گردم و باز بر میگردم.همه ی بازی ها و... را پاک کردم ولی هنوز نمی تونم خودمو مجبور کنم.خسته شدم چیکار کنم؟لطفا جواب بدید.

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

هه هه هه گل گندم جون بازاریاب خوبی هستی یجوری تعریف میکنی فکر کردم واقعا کنکوری هستی. ساده گیر اوردی
    پول بازاره...بازار تبلیغاته ...................واقعا که نون خوبی تو کنکور هست واسه بعضیها.

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

slm mn sevome tajrobiam moadele terme avalam shod18/72 mikham bara term e dovom b 19 beresonam va barname darsi lazem daram mitonid komakam konid aya

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوستان خوبم من هم از مشاوره تحصیلی دکتر رونقی استفاده کردم واقعا راضی هستم از طریق یکی از همکلاسی هام با ایشون آشنا شدم افزایش تراز خوبی هم داشتم فقط چون ایام امتحانات نمیتونستم با برنامه هماهنگ بشم انصراف دادم تا بعد از امتحان دوباره ثبت نام کنم ولی در کل راضی بودم چون برنامه هامو طبق برنامه مدرسه و کلاسهام مینوشتن کاملا قابل اجرا بود هرشب هم قبل از خواب منو پیگیری میکردن مشاوره تلفنی هم هروقت نیاز داشتم بهم میدادن من در کل زیاد در فضای مجازی فعال نیستم ولی چون دیدم یکی از دوستان نظر گذاشتن خواستم تجربه خودمو با شما به اشتراک بذارم که آگاهانه تصمیم بگیرید برای همتون آرزوی بهترینهارو دارم

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط gole_gandom نمایش پست ها
    سلااااام به همه دوستان کنکوری من امسال کنکور دادم رتبم 26 شد امیدوارم این حال خوش نصیب همه شما بشه، اما چیکار کردم که رتبم شد 26؟ میگم براتوندر ابتدای کار منم مثل شما بودم نمیدونستم از کجا بخونم چطور بخونم هرچی برنامه ریزی میکردم نمیرسیدم درصد تستهام پایین بود مطالب زود یادم میرفت نمیدونستم کدوم منبع خوبه و .... همیشه دنبال یکی میگشتم که کمکم کنه چندین تا
    مشاور
    کنکور عوض کردم انقدر استرس داشتم که به مغزم خطور نمیکرد تحقیق کنم ببینم این مشاورای متعدد من سابقه کاریشون چیه چی خوندن؟ بعدها کاشف بعمل اومد که همشون از دانشگاه های یالغوز آباد سفلی و جاهای اینچنینی مدرک گرفتن از زور بیکاری اومدن دنبال کار
    مشاوره
    تا اینکه با یه مشاور توووووپ به اسم " دکتر حسین رونقی " آشنا شدم وقتی سوابق ایشونو زیر و رو کردم دیدم آقا اینکارس سه تا دانشجوی پزشکی هستن با رتبه های 56- 82 -124 بیشتر کنجکاو شدم و مشتاق که باهاشون کار کنم در ابتدای کار تعیین سطحم کردم که ببینن اوضاع علمیم چطوره چه زمانهایی حال درس خوندن دارم چه زمانهایی کلاس میرم کی وقت دارم و..، که برنامم کاملا شخصی و خصوصی بشه، بعد از اون با حوصله نحوه صحیح مطالعه تک تک دروس رو به من آموزش دادن، بعد از اون فهمیدم چقققققدر اشتباه درس میخوندم میرفتم آزمون میدادم قبل از آشنایی با ایشون فیزیکم 23درصد بالاتر نمیشد ولی بعد آموزشهای دکتر رونقی فیزیکم شد 85 درصد!!!!! مگه داریم؟ مگه میشه ؟حالا که شده، خلاصه سرتونو درد نیارم رتبه 26 کنکورمو و پزشک شدنمو مدیون دکتر حسین رونقی هستم برنامه هاشونم که حرف نداشت هم به آزمونهام میرسیدم هم ازش جلوتر بودم کلی مرور کردم درسهامو، کلی تست زدم، میدونستم هر روز چه سرفصلی رو بخونم و چطور بخونم، من چون راهم دور بود
    مشاوره
    غیر حضوری میگرفتم بصورت تلفنی همیشه در ارتباط بودیم برنامه هم هر هفته برام ایمیل میشد یا تلگرام یا واتساپ میشد،به شما دوستان مثل من سردگم توصیه میکنم گول تبلیغات این بیسوادان به ظاهر دکتر رو نخورید هرکی اومده جلوی اسمش زده دکتررررر فلانی دکتررررر بسانی، اینا اگه سوادشو داشتن خودشون توو زندگیشون یه دستاوردی کسب میکردن، راستی آدرس سایت دکتر حسین رونقی رو بهتون میدم یه سر بزنید
    مشاوره و برنامه ریزی کنکور 95
    شماره تلفنشونم در سایت موجود هستشبچه ها بخدا قسم تمام حرفهام عین حقیقت بود فقط یه نصیحت خواهرانه بود که گول تبلیغاتو نخورید سال کنکور زمانی برای آزمون و خطا نداره موفق باشد.
    این حرفو توسایت نی نی سایت گفتین قشنگ معلومه هدفتون تبلیغه....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)