نمایش نتایج: از 1 به 36 از 36

موضوع: کدام راه خوشبختم میکند؟

2912
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy کدام راه خوشبختم میکند؟

سلام. محمد هستم 18 ساله از مشهد. 7 سال هست که پیانو کار میکنم و در سطح قابل قبولی هم هستم . امسال کنکور دارم . وضعیت درسیم بد نیست در حد متوسطه ولی از بس خانواد تو گوشم بد خونده که اعتماد به نفسم هم تو زمینه درس و هم پیانوم در حد صفر و یا شاید هم پایین تر ار صفره . معدل امتحان نهایی سال سومم 17/89 شد سال دوم دبیرستان 17/60 سال اول 18/60 در ضمن اینم بگم که تو دبیرستان نمونه دولتی درس می خونم .تو زمینه پیانو هم دو بار نفر دوم استان شدم تو مسابقات . چند وقت پیش یک تست از کنسرواتوار پراینر اتریش تو تهران برگزار شد که منم شرکت کردم و قبول شدم. ولی تحقیق که کردم دیدم هزینه زندگی تو اتریش برای یک نفر چیزی حدود 4 میلیون در ماه در میاد. با استاد پیانوم که مشورت کردم گفت که ارمنستان هم جای خوبه هست برای تحصیل موسیقی. هزینش هم حدود 1.5 میلیون در ماه هست که خی معقوله .یا خانواده که در میون گذاشتم مخالفت کردن و گفتن مگه خارج رفتن به همین راحتیه. جالب اینجاست که هر وقت میخواستن منو نصیحت کنن که در بخون همیشه میگفتن ( درس بخون که دانشگاه تهران قبول شی از اونجا راه برای خارج رفتن هست.)!!!!! حالا با توجه به این که حدودا یک و نیم ماه دیگه به کنکور 95 مونده انگیزم واسه درس خوندن خیلی کم شده . همش تو این فکرم که اگه دانشگاه خوب قبول شم ممکنه که ارمنستان رفتن از دستم بره . اینم بگم که من خیلی خیلی بیشتر دوست دارم که یک پیانیست خوب بشم تا اینکه یک مهندس بشم . آینده کاری هم تو رشته پیانو خوبه و اگر با سواد و تحصیل کرده باشی چیزی بین 4 تا 7 میلیون در ماه به راحتی درآمد داره. حالا ممنون میشم راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دوراهی بزرگ.... کدام راه خوشبختم میکند؟

به نظرم کنکورو بده و رشته ای که مربوط به زمینه هنرو موسیقی هست ادامه بده حالا نمیدونم تو ایران همچین رشته ای هست یانه !!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز خب این طبیعی هست که خوانواده شما مخالفت کنن چون شما الان سنی نداری .
    بنظر من الان سعی و تلاشتو بالا ببر هم در ضمینه پیانو هم توی درست .هیچ وقت عجله نکن .درسته شاید با پیانیست بودن بتونی اینده خوبی داشته باشی ولی حتی اگه 1% هم کارت نگیره گزینه ی دیگه ای نداری .اینطوری که مشخصه پسر درس خون و زرنگی هستی پس مطمئن باش ممیتونی توی کنکور رتبه خوبی بگیری .شاید بعد ها دانشگاه به تو بورسیه داد و تونستی توی ی کشور خوب هم به درست ادامه بدی هم ی پیانیست خوب باشی . درسته که تحقیق کردی ولی این جور مهاجرت ها ی ریسکه .و البته سختی هاش که جای خود دارد .مطمئن باش که خانوادت صلاحتو میخوان .موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من پیشنهاد میدم اول کنکورتو نو بدید بعد دنبال علاقه برید چون شما وقتی شغل را انتخاب میکنید باید به ان علاقه داشته باشید که از کارتون لذت ببرید ااین فکر اشتباهه که در جامعه همه یا باید دکتر یا مهندس بشن اکثرا هم برای این که کلاس بذارن یکی از همینارو انتخاب میکنن به خاطر همین هس که از شغلشون لذت نمی برن وان را از سر اجبار انجام میدن یا به خاطر همین به زور پاسی میان دانشگاه تحت اینکه یه مدرک بگیرن که از کلاس نیفتن ولی چه فایده ؟!ادم باید از کارش لذت ببره و با علاقه خودش انتخاب کنه نه با نظرو حرف مردم .یکی از دلایلی هم که در خارج مردم موفق اند ونواوری دارن اینه که دنبال علاقه شون میرن.
    ویرایش توسط saba95 : 05-26-2016 در ساعت 10:15 PM

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    به نظرم کنکورو بده و رشته ای که مربوط به زمینه هنرو موسیقی هست ادامه بده حالا نمیدونم تو ایران همچین رشته ای هست یانه !!!
    او ایران دانشگاه موسیقی هست ولی از اعتبار برخوردار نیست . برای آینده کاری مدرک کسی که از کنسرواتوار معتبر مثل اتریش و ارمنستان مدرک داشته باشه راحت تر هست تا کسی که از مدرک داشته باشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رها75 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خب این طبیعی هست که خوانواده شما مخالفت کنن چون شما الان سنی نداری .بنظر من الان سعی و تلاشتو بالا ببر هم در ضمینه پیانو هم توی درست .هیچ وقت عجله نکن .درسته شاید با پیانیست بودن بتونی اینده خوبی داشته باشی ولی حتی اگه 1% هم کارت نگیره گزینه ی دیگه ای نداری .اینطوری که مشخصه پسر درس خون و زرنگی هستی پس مطمئن باش ممیتونی توی کنکور رتبه خوبی بگیری .شاید بعد ها دانشگاه به تو بورسیه داد و تونستی توی ی کشور خوب هم به درست ادامه بدی هم ی پیانیست خوب باشی . درسته که تحقیق کردی ولی این جور مهاجرت ها ی ریسکه .و البته سختی هاش که جای خود دارد .مطمئن باش که خانوادت صلاحتو میخوان .موفق باشی
    سلام . ممنون ار نظرتون . چند نکته رو باید بهتون بگم :1- من الان نمیخوام برم. یعنی اگه بخوامم نمیتونم چون هم باید سربازی برم و هم زبان ارمنیم رو قوی کنم.2- اگه قرار باشه احتمالی بخوایم صحبت کنیمکه شاید اینطوری بشه شاید نشه که خب با وضعی که الان توجامعه هست مسلما ریسک مهندس یا دکتر شدن بیشتر هست.3-من می خوام یک پیانیست در سطح عالی بشم که برای اینکار باید تمام وقتم رو صرف پیانو کنم4- دو تا از استادای خودم به علاوه خیلی از کسای دیگه ای که میشناسم رفتن تو ارمنستان یا اتریش تحصیلشون رو کردن و برگشتن5- اینم باید بگم که خانواده مشکل مالی نداره که نتونه ساپورتم کنه بازم ممنون ار نظرتون

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من پیشنهاد میدم اول کنکورتو نو بدید بعد دنبال علاقه برید چون شما وقتی شغل را انتخاب میکنید باید به ان علاقه داشته باشید که از کارتون لذت ببرید ااین فکر اشتباهه که در جامعه همه یا باید دکتر یا مهندس بشن اکثرا هم برای این که کلاس بذارن یکی از همینارو انتخاب میکنن به خاطر همین هس که از شغلشون لذت نمی برن وان را از سر اجبار انجام میدن یا به خاطر همین به زور پاسی میان دانشگاه تحت اینکه یه مدرک بگیرن که از کلاس نیفتن ولی چه فایده ؟!ادم باید از کارش لذت ببره و با علاقه خودش انتخاب کنه نه با نظرو حرف مردم .یکی از دلایلی هم که در خارج مردم موفق اند ونواوری دارن اینه که دنبال علاقه شون میرن.
    من هم نظر شما رو دارم ولی با توجه به این که پدر و عموهام همگی استاد دانشگاه هستند از من انتظار دارن که راه خودشون رو در پیش بگیرم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    بستگی داره خوشبختی برای شما چی معنی بشه ؟!
    اگه میخواین برین موسیقی بخونید که پول در بیارین ، به نظر من از الان برین دنبال یک کار بیشتر پول در میارین ...
    اما اگه دنبال خوشبختی واقعی هستین یکم بیشتر در مورد اعتقادات و باور هاتون فکر کنید ببینید آخرش به کجا ختم میشه !

پیامبر اکرم(صلی الله علیه واله وسلم) فرمود:
    خوش بخت کسی است که سرای باقی را که نعمتش پایدار است، بر سرای قانی که عذابش بی پایان است، برگزیند و از آنچه در اختیار دارد، به سرایی که بدانجا رود، پیش فرستد. پیش از آنکه آنها را برای کسی گذارد که وی با انفاق آن خوش بخت می شود، ولی خود او با گردآوردن آن (دارایی ها اکنون) بدبخت شده است
    د.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    بستگی داره خوشبختی برای شما چی معنی بشه ؟!
    اگه میخواین برین موسیقی بخونید که پول در بیارین ، به نظر من از الان برین دنبال یک کار بیشتر پول در میارین ...
    اما اگه دنبال خوشبختی واقعی هستین یکم بیشتر در مورد اعتقادات و باور هاتون فکر کنید ببینید آخرش به کجا ختم میشه !

پیامبر اکرم(صلی الله علیه واله وسلم) فرمود:
    خوش بخت کسی است که سرای باقی را که نعمتش پایدار است، بر سرای قانی که عذابش بی پایان است، برگزیند و از آنچه در اختیار دارد، به سرایی که بدانجا رود، پیش فرستد. پیش از آنکه آنها را برای کسی گذارد که وی با انفاق آن خوش بخت می شود، ولی خود او با گردآوردن آن (دارایی ها اکنون) بدبخت شده است
    د.
    سلام. من اصلا نگفتم که هدفم از موسیقی پول دراوردنه. چون خدارو شکر وضع مالیمون خوبه و اصلا مثل خیلیای دیگه چشم به پول و این حرف ها ندارم. دوما همین پیامبری که شما ازش نام بردین در جای دیگه میگه کسانی که روز و شب در عبادتگاه مشغول دعا و عبادت هستمد و از دنیا و زندگی اجتماعی فراموش کرده اند از قوم من نیستن. من کاذی به دین و ایمان شما ندارم شما هم لا م نیست پای دین رو وط بکشین. من خدارو شکر به قدری سخاوتمند هستم که تاحالا روی هیچ فقیری که ازم طلب پول کرده رو زمین ننداختم مگه زمانی که واقعا پولی به صورت نقد همراهک نبوده باشه.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

متاسفنه وقتی شما تحمل شنیدن افکار و نظریات مخالف خودتونو ندارید و با تندی و با بی ادبی سخن میگویید بهتره از،کسی راهنمایی نخواید،

12. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

شما میتونید دانشگاه ، در کنار درستون ، موسیقی هم کار کنید ، واحد های کمتری برمیدارید که به جفتش برسید ، ادامه بدید یکی دو سال ، ببینید اگه جفتش داره با سرعت خوبی پیش میره که خیلی عالی و اگه دیدید که علاقتون به یکیش بیشتر از اون یکیه ، برید پی اونی که علاقتون بهش بیشتره . میتونید توی دانشگاه هم حتی کلاس آموزش بگذارید و ازش کسب در آمد کنید و یه اسمی هم از خودتون در کنید /// تقریبا همه دانشگاهها انجمن موسیقی دارن و بچه های زیادی توش فعالن ... دوستای من هم چندتاشون بودن که هم درسشونو خوندن و هم علاقشون به موسیقی را پیش بردن و الان هر دو تا را با هم دارن . . .

خودمونیشم بخوام بگم ، سازتون هم سازیه که بیشتر قشر مرفه طرفش هستن و راحتتر بابت کلاساش پول میدن ... شاد باشید
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفنه وقتی شما تحمل شنیدن افکار و نظریات مخالف خودتونو ندارید و با تندی و با بی ادبی سخن میگویید بهتره از،کسی راهنمایی نخواید،
    منم متاسفم برای شما که تو کاری که به شما مربوط نیست دخالت میکنید. من جواب دوست عزیزم رو دادم و اگر مشکلی باشه ایشون به من میگم و من هم ازشون عذرخواهی میکنم. یکم یاد بگیریم هرجا هرجا خودمون رو نخوایم نشون بدیم.

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    شما میتونید دانشگاه ، در کنار درستون ، موسیقی هم کار کنید ، واحد های کمتری برمیدارید که به جفتش برسید ، ادامه بدید یکی دو سال ، ببینید اگه جفتش داره با سرعت خوبی پیش میره که خیلی عالی و اگه دیدید که علاقتون به یکیش بیشتر از اون یکیه ، برید پی اونی که علاقتون بهش بیشتره . میتونید توی دانشگاه هم حتی کلاس آموزش بگذارید و ازش کسب در آمد کنید و یه اسمی هم از خودتون در کنید /// تقریبا همه دانشگاهها انجمن موسیقی دارن و بچه های زیادی توش فعالن ... دوستای من هم چندتاشون بودن که هم درسشونو خوندن و هم علاقشون به موسیقی را پیش بردن و الان هر دو تا را با هم دارن . . .

خودمونیشم بخوام بگم ، سازتون هم سازیه که بیشتر قشر مرفه طرفش هستن و راحتتر بابت کلاساش پول میدن ... شاد باشید
    ممنون دوست عزیز ولی فکر میکنم بحث من با دوستان رو نخوندید. من الان هفت سال هیت که درس و موسقی رو باهم کار میکنم. ولی پیشرفتم تو هیکدوم به حد عالی نبود. در ضمن اگر بخوام شروع به تدریس کنم وقتی مدرک معتبر ندارم نه هرجو انچنان پیدا میکنم و نه درامد زیادی خواهم داشت.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Muhamad نمایش پست ها
    منم متاسفم برای شما که تو کاری که به شما مربوط نیست دخالت میکنید. من جواب دوست عزیزم رو دادم و اگر مشکلی باشه ایشون به من میگم و من هم ازشون عذرخواهی میکنم. یکم یاد بگیریم هرجا هرجا خودمون رو نخوایم نشون بدیم.
    اینجا یه جای عمومیه اگه شما به صورت خصوصی با ایشون صحبت میکردید حق داشتید همچین حرفی رو بزنید ولی اگه جایی که همه دارن نظر،میدن و شما چهره بی ادبی از خودتون نشون بدین اونم در مقابل شخصی که داشت به شما راهنمایی میکرد مطممن یه تصویر زشتی از خودتون نشون دادید. ثابت شده اشخاصی که از،خودراضی و با بی ادبی رفتار میکنن در نزد مردم محبوبیتی ندارن پس اگر شما به دنبال معروفیت هستید سعی کنید رفتارتونو اصلاح کنید ..

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سلام. من اصلا نگفتم که هدفم از موسیقی پول دراوردنه. چون خدارو شکر وضع مالیمون خوبه و اصلا مثل خیلیای دیگه چشم به پول و این حرف ها ندارم. دوما همین پیامبری که شما ازش نام بردین در جای دیگه میگه کسانی که روز و شب در عبادتگاه مشغول دعا و عبادت هستمد و از دنیا و زندگی اجتماعی فراموش کرده اند از قوم من نیستن. من کاذی به دین و ایمان شما ندارم شما هم لا م نیست پای دین رو وط بکشین. من خدارو شکر به قدری سخاوتمند هستم که تاحالا روی هیچ فقیری که ازم طلب پول کرده رو زمین ننداختم مگه زمانی که واقعا پولی به صورت نقد همراهک نبوده باشه.
    سلام
    من که نخواستم بهتون درس زندگی بدم که بهتون بر خورد ، فقط یکی از تعریف های خوشبختی از دیدگاه پیامبر رو براتون گفتم !

والا خودتون نوشتین اگه برم تو این مسیر میتونم ماهی فلان قدر پول در بیارم ، چیزی از علایقتون به موسیقی ننوشتین !
    آینده کاری هم تو رشته پیانو خوبه و اگر با سواد و تحصیل کرده باشی چیزی بین 4 تا 7 میلیون در ماه به راحتی درآمد داره.
    اینم نوشته خودتون .

دلایل دیگه تحصیلتون هم به خاطر انتظار اطرافیانتونه ...

اگه بهتون بر خورده به خودتون مربطه ، اما هر وقت از دیگران راهنمای خواستین کمی بردبار باشین و سریع برداشت نابجا نکنید !

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلاممن که نخواستم بهتون درس زندگی بدم که بهتون بر خورد ، فقط یکی از تعریف های خوشبختی از دیدگاه پیامبر رو براتون گفتم !والا خودتون نوشتین اگه برم تو این مسیر میتونم ماهی فلان قدر پول در بیارم ، چیزی از علایقتون به موسیقی ننوشتین !اینم نوشته خودتون .دلایل دیگه تحصیلتون هم به خاطر انتظار اطرافیانتونه ...اگه بهتون بر خورده به خودتون مربطه ، اما هر وقت از دیگران راهنمای خواستین کمی بردبار باشین و سریع برداشت نابجا نکنید !
    سلام دوست عزیز نمیدونم چه چیزی باعث شده که فکر کنید من بهم برخورده . حالا بازم اگه بد پاسختون رو دادم عذر خواهی میکنم. در ضمن من تو پست اولم در خطوط آخر اشاره بر این کردم که خیلی بیشتر از این که دوست داشته باشم مهندس بشم دوست دارم یک پیانیست بشم و باز هم نمیدونم چطور فکر کردید هدف من از هنر پول در آودنه. نکته بعد این که به من حق برین که وقتی کسی میخواد با سخنان پیامبر و قرآن منو راهنمایی کنه عصبی بشم. چرا شو الآن بهتون میگم : یه سری مسابقات فرهنگی هنری تو مدرسه برگزار میشد که رشته موسیقی و نهج البلاغه هم شاملش میشد. یکی از بچه های مدرسه نهج البلاغه رو انتخاب کرد و منم که خب پیانو . اون سال اون طرف تو کشور نفر اول شد و من تو کشور نفر سوم تو رشته های مربوط به خودمون. اون دوست عزیز کلی باهاش تو روزنامه مصاحبه کردن و براش بنر درست کردن و کلی از این قبیل کار ها و کلی امتیازاتی که مدرسه براش قایل شد و سهم من هم یک کارت هدیه 40 هزار تومنی شد . پس به من حق بدید که از دین بخوام بیزار باشم . نه از دین بلک از این افراط و تفریط های نا به جا .

19. کاربران زیر از Muhamad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اینجا یه جای عمومیه اگه شما به صورت خصوصی با ایشون صحبت میکردید حق داشتید همچین حرفی رو بزنید ولی اگه جایی که همه دارن نظر،میدن و شما چهره بی ادبی از خودتون نشون بدین اونم در مقابل شخصی که داشت به شما راهنمایی میکرد مطممن یه تصویر زشتی از خودتون نشون دادید. ثابت شده اشخاصی که از،خودراضی و با بی ادبی رفتار میکنن در نزد مردم محبوبیتی ندارن پس اگر شما به دنبال معروفیت هستید سعی کنید رفتارتونو اصلاح کنید ..
    آره شما درست فهمیدی . من بی ادب . پشت دستم رو داغ کرده بودم که با دو گروه از آدم ها بحث نکنم : زن ها و بی فرهنگ هاجالب اینه که شما تو هر دو گروه جای داری و از این به بعد هرچی بگی پاسخ داده نمیشه.

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    یکی از آشناهای ما یه آقایی هستن که شرایطشون تقریبا مثل شما بوده والدینش پزشک هستن و اصرار داشتن پسرشون هم مثل اونا پزشک بشه ولی ایشون قبول نکرده و چون به موسیقی علاقه داشته رفته سراغ این رشته الان هم دانشجوی ارشد پیانو هستن و تو آموزشگاه هم تدریس میکنن و خیلی هم راضی هستن از وضعیتشون و البته موفق.
    شما هم واقع بینانه فکر کنید ببینید استعداد و علاقه تون چی میگه و با مشاوری در این باره حرف بزنید که یه تصمیم درست درباره آینده تون بگیرید چرا که زمان هیچوقت به عقب برنمیگرده...
    موفق باشید.

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

آره شما درست فهمیدی . من بی ادب . پشت دستم رو داغ کرده بودم که با دو گروه از آدم ها بحث نکنم : زن ها و بی فرهنگ هاجالب اینه که شما تو هر دو گروه جای داری و از این به بعد هرچی بگی پاسخ داده نمیشه.
    ما افراد رو از طرز برخوردشون با دیگران میشناسیم و شما شخصیت خودتونو خوب نشون دادید . منم ازینکه بخوام با شما همکلام بشم احساس خوبی ندارم .
    ویرایش توسط eli2 : 05-27-2016 در ساعت 12:42 PM

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سلام دوست عزیز نمیدونم چه چیزی باعث شده که فکر کنید من بهم برخورده . حالا بازم اگه بد پاسختون رو دادم عذر خواهی میکنم. در ضمن من تو پست اولم در خطوط آخر اشاره بر این کردم که خیلی بیشتر از این که دوست داشته باشم مهندس بشم دوست دارم یک پیانیست بشم و باز هم نمیدونم چطور فکر کردید هدف من از هنر پول در آودنه. نکته بعد این که به من حق برین که وقتی کسی میخواد با سخنان پیامبر و قرآن منو راهنمایی کنه عصبی بشم. چرا شو الآن بهتون میگم : یه سری مسابقات فرهنگی هنری تو مدرسه برگزار میشد که رشته موسیقی و نهج البلاغه هم شاملش میشد. یکی از بچه های مدرسه نهج البلاغه رو انتخاب کرد و منم که خب پیانو . اون سال اون طرف تو کشور نفر اول شد و من تو کشور نفر سوم تو رشته های مربوط به خودمون. اون دوست عزیز کلی باهاش تو روزنامه مصاحبه کردن و براش بنر درست کردن و کلی از این قبیل کار ها و کلی امتیازاتی که مدرسه براش قایل شد و سهم من هم یک کارت هدیه 40 هزار تومنی شد . پس به من حق بدید که از دین بخوام بیزار باشم . نه از دین بلک از این افراط و تفریط های نا به جا .
    سلام
    درسته که رفتار بعضی ها باعث تبلیغ منفی دین میشه ، قبول دارم .
    اما دلیل نمیشه ما از خدا و پیامبر و دین بدمون بیاد ، خدا هرچی گفته برای خوبی خودمونه .
    بزار جواب اعمال بقیه رو خدا بده ، اینکه بخوام به خاطر رفتار اشتباه و یا حرف دیگران با دین و خدا لج کنیم نا لطفی و ناحقی در حق خودمونه .

نمیدونم استعداد هاتون در چه زمینه ای هست ، بهتره یک مشاوره خوب در این زمینه برین تا مسیری رو که بیشترین موفقیت رو کسب میکنید برین ، انتخاب سر اینکه چیزی رو دوست داریم شاید نتونه ما رو به خوبی به موفقیت برسونه ، امکان داره ظرفیت و استعدادتون در چیز دیگه ای بیشتر باشه و موفق تر باشین .

اما از اونجای که عنوان پست مسیر خوشبختی بود و اگه هنوز دنبال مسیر خوشبختی واقعی هستین جوابم همون اولیه اس ، فرقی نمیکنه شما چه رشته رو بخونید و یا چه شغل و درآمدی رو در آینده داشته باشین ، خوشبختی در چیز دیگه ایه .

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوست عزیز

من یکی از پرطرفدار ترین های این سبک موسیقی هستم اگر یه روز به جای ارزو داشتید رسیدید مارو فراموش نکنید

بگذریم واقعا متاسفم که همچین استعداد های خوبی داریم تو کشورمون ولی نمیتونن پیشرفت کنن. تشویقشون نمیکنن و تخریب روحیه هم میکنن مثل همون فرقی که میگید گذاشتن بعدشم که میرن یه کشور دیگه پیشرفت میکنن اسم وطن فروش هم روش میذارن

و متاسفانه به خاطر یه عده و طرز فکر های زشت اصلا نمیشه این سبک موسیقی ما پیشرفت کنه تو کشورمون و همیشه به یه چیز های الکی بها میدن که ارزش نداره به یه چیزم اصلا اهمیت. نمیدن که واقعا. جای پیشرفت داره ! مثلا فوتبال ما همیشه همینجوره. هیچ وقت هم پیشرفت نداره میلیارد هم روش سرمایه میکنن ولی کشتیمون که انقد عالی روش سرمایه گذاری نمیشه !!!!!!

شما هم هیچ وقت از ارزو ها دست نکش هرچند سال هم که شده تلاش کن. شده خودت پول جمع کن که حتما بری ما بخاطر ارزو هامون زنده ایم به نظر من با استاد پیانوت صحبت کنه که با خانوادت صحبت کنه چون بهتر میتونه روشون تاثیر بذاره و هیچ وقت کوتاه نیا هیچ وقت هیچ وقت
    چون اگر به ارزوت نرسی همیشه تو دلت میمونه
    و به بقیه ثابت کن که حتما میخوای این راه رو بری

یه چیز جالب کشورای دیگه موسیقی و ورزش جزو درس های اصلیشون ولی اینجا...
    ویرایش توسط پریماه. : 05-27-2016 در ساعت 01:47 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

من یکی از پرطرفدار ترین های این سبک موسیقی هستم اگر یه روز به جای ارزو داشتید رسیدید مارو فراموش نکنید

بگذریم واقعا متاسفم که همچین استعداد های خوبی داریم تو کشورمون ولی نمیتونن پیشرفت کنن. تشویقشون نمیکنن و تخریب روحیه هم میکنن مثل همون فرقی که میگید گذاشتن بعدشم که میرن یه کشور دیگه پیشرفت میکنن اسم وطن فروش هم روش میذارن

و متاسفانه به خاطر یه عده و طرز فکر های زشت اصلا نمیشه این سبک موسیقی ما پیشرفت کنه تو کشورمون و همیشه به یه چیز های الکی بها میدن که ارزش نداره به یه چیزم اصلا اهمیت. نمیدن که واقعا. جای پیشرفت داره ! مثلا فوتبال ما همیشه همینجوره. هیچ وقت هم پیشرفت نداره میلیارد هم روش سرمایه میکنن ولی کشتیمون که انقد عالی روش سرمایه گذاری نمیشه !!!!!!

شما هم هیچ وقت از ارزو ها دست نکش هرچند سال هم که شده تلاش کن. شده خودت پول جمع کن که حتما بری ما بخاطر ارزو هامون زنده ایم به نظر من با استاد پیانوت صحبت کنه که با خانوادت صحبت کنه چون بهتر میتونه روشون تاثیر بذاره و هیچ وقت کوتاه نیا هیچ وقت هیچ وقت

درسته قبول دارم که تو ایران به استعداد ها خیلی توجه نمیشه و یه جورایی همش جو پارتی بازی شده من خودمم به شخصه به فکر بورسیه هسم ولی همه ی اینا به کنار اگه واقعا یه شخصی علاقه ای به یه کاری داشته باشه و سعی کنه شبانه روز تلاش کنه چه مدرکشو از ایران گرفته باشه چه آمریکا ، اگه بتونه استعدادشو به صورت عملی به همه نشون بده معروف میشه مثلا مرتضی پاشایی خودش تلاش کردو معروف شد گرچه اولش بهش مجوز نمیدادن و یا شهاب حسینی خودش با بازی های قشنگی که به نمایش گذاشت تونست جایزه کن رو بدست بیاره همه این افراد از صفر شروع کردن و معروف شدن و مدرکشونو تو ایران گرفتن پس اگه فردی به جایی نرسید نمیشه همشو به گردن مملکتش بندازه اگه یه نفر بخواد و تلاش کنه به همه آرزوهاش میرسه

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

درسته قبول دارم که تو ایران به استعداد ها خیلی توجه نمیشه و یه جورایی همش جو پارتی بازی شده من خودمم به شخصه به فکر بورسیه هسم ولی همه ی اینا به کنار اگه واقعا یه شخصی علاقه ای به یه کاری داشته باشه و سعی کنه شبانه روز تلاش کنه چه مدرکشو از ایران گرفته باشه چه آمریکا ، اگه بتونه استعدادشو به صورت عملی به همه نشون بده معروف میشه مثلا مرتضی پاشایی خودش تلاش کردو معروف شد گرچه اولش بهش مجوز نمیدادن و یا شهاب حسینی خودش با بازی های قشنگی که به نمایش گذاشت تونست جایزه کن رو بدست بیاره همه این افراد از صفر شروع کردن و معروف شدن و مدرکشونو تو ایران گرفتن پس اگه فردی به جایی نرسید نمیشه همشو به گردن مملکتش بندازه اگه یه نفر بخواد و تلاش به همه آرزوهاش میرسه
    درست عزیزم ولی بازیگری تو ایران پیشرفت داره ولی موسیقی نه ! مرتضی پاشایی. تا قبل اینکه بمیره یا خبر سرطانش پخش بشه مثل بقیه بود! واقعا تو ایران موسیقی طرفدار داره ولی نمیذارن نمیذارن که پیشرفت کنه ... ولی این سبک ها هرچقدرم اینجا تلاش کنن اخر یه جوری. یه عده پیدا میشن جلوت میگیرن تخریب روحیه میکنن مثل همین فرقی که میگن انجام دادن!!!! درست نیست میدونی چقد تو روحیشون تاثیر میذاره

گفتم که کشتیمون انقد خوبه تلاش میکنه با پول خودش میره المپیک نمونش حمید سوریان محل تمرینش میدونی چییییییی بود ؟؟ تو یه خراب شده خونشون لاستیک و اهن از انور مینداخت اون طرف از اون رو مینداخت اون طرف اینا تقصیر خودشونن. ؟,؟؟؟؟؟!!!!!!

به هرحال واقعا متاسفم به نظر من اینجا جای پیشرفت نیست باید بره کشور دیگه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز

سلام ممنون دست عزیز. پدر و مادرم اصلا حتی یک بار نشده که بیان و اجرای من رو ببینن. پدرم اونقدر بی منطق هست که هر زمان من بحث پیانو رو شروع میکنم سریعا بحث رو به سمت درس میکشه. هر وقت با مادرم حرف میزنم همیشه میگه این چیزا به من ربط نداره و با پدرت صحبت کن. تا حالا پیش سه تا مشاور رفتم اما هر سه بار مادرم گفت که دیگه نمیخواد بری پیششون اینا فقط یاد دارن اعتماد ادم رو خراب کنن . به خدا این چیزایی که میگم راسته فکر نکنین دروغ میگم.

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سلام ممنون دست عزیز. پدر و مادرم اصلا حتی یک بار نشده که بیان و اجرای من رو ببینن. پدرم اونقدر بی منطق هست که هر زمان من بحث پیانو رو شروع میکنم سریعا بحث رو به سمت درس میکشه. هر وقت با مادرم حرف میزنم همیشه میگه این چیزا به من ربط نداره و با پدرت صحبت کن. تا حالا پیش سه تا مشاور رفتم اما هر سه بار مادرم گفت که دیگه نمیخواد بری پیششون اینا فقط یاد دارن اعتماد ادم رو خراب کنن . به خدا این چیزایی که میگم راسته فکر نکنین دروغ میگم.
    خب اینجور واقعا سخته کسی بزگتر ندارید فهمیده باشه و خانوادت روش حساب کنن باهاش صحبت کنی ؟؟

چون هرچی بگید بدتر لج میکنن یکی دیگه باید بیاد روشنون کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام

من خیلی حرف خاصی نمیخوام بگم

فقط یه چیز

یه راهی رو برای خوشبخت شدنت انتخاب کن که اگه یه وقتی میانه های راه برگشتی و پشت سرت رو دیدی

از انتخابت پشیمون نشده باشی

این روزا خوشبخت شدن جسارت میخواد

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اینجور واقعا سخته کسی بزگتر ندارید فهمیده باشه و خانوادت روش حساب کنن باهاش صحبت کنی ؟؟ چون هرچی بگید بدتر لج میکنن یکی دیگه باید بیاد روشنون کنه
    نه . تاحالا تونستم دیوار های اتاقم رو قانع کنم ولی نتونستم پدر و مادرم رو قانع کنم.

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نه . تاحالا تونستم دیوار های اتاقم رو قانع کنم ولی نتونستم پدر و مادرم رو قانع کنم.
    ببین وقتی از بچگی رفتی پیانو کار کردی یعنی خانوادت به این کار علاقه داشتن الان دارن مخالفت میکنن که تو بشینی درس بخونی کنکور قبول بشی. یه رشته خوب بری بعدش بتونی این رشته هم ادامه بدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22422
    تشکـر
    91
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام. محمد هستم 18 ساله از مشهد. 7 سال هست که پیانو کار میکنم و در سطح قابل قبولی هم هستم . امسال کنکور دارم . وضعیت درسیم بد نیست در حد متوسطه ولی از بس خانواد تو گوشم بد خونده که اعتماد به نفسم هم تو زمینه درس و هم پیانوم در حد صفر و یا شاید هم پایین تر ار صفره . معدل امتحان نهایی سال سومم 17/89 شد سال دوم دبیرستان 17/60 سال اول 18/60 در ضمن اینم بگم که تو دبیرستان نمونه دولتی درس می خونم .تو زمینه پیانو هم دو بار نفر دوم استان شدم تو مسابقات . چند وقت پیش یک تست از کنسرواتوار پراینر اتریش تو تهران برگزار شد که منم شرکت کردم و قبول شدم. ولی تحقیق که کردم دیدم هزینه زندگی تو اتریش برای یک نفر چیزی حدود 4 میلیون در ماه در میاد. با استاد پیانوم که مشورت کردم گفت که ارمنستان هم جای خوبه هست برای تحصیل موسیقی. هزینش هم حدود 1.5 میلیون در ماه هست که خی معقوله .یا خانواده که در میون گذاشتم مخالفت کردن و گفتن مگه خارج رفتن به همین راحتیه. جالب اینجاست که هر وقت میخواستن منو نصیحت کنن که در بخون همیشه میگفتن ( درس بخون که دانشگاه تهران قبول شی از اونجا راه برای خارج رفتن هست.)!!!!! حالا با توجه به این که حدودا یک و نیم ماه دیگه به کنکور 95 مونده انگیزم واسه درس خوندن خیلی کم شده . همش تو این فکرم که اگه دانشگاه خوب قبول شم ممکنه که ارمنستان رفتن از دستم بره . اینم بگم که من خیلی خیلی بیشتر دوست دارم که یک پیانیست خوب بشم تا اینکه یک مهندس بشم . آینده کاری هم تو رشته پیانو خوبه و اگر با سواد و تحصیل کرده باشی چیزی بین 4 تا 7 میلیون در ماه به راحتی درآمد داره. حالا ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام. به نظر من برو دانشگاه هنر تهران ازونجا راه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هست و تا اون زمان هم مستقل شدی و تقریباً از زیر سایه خانواده بیرون اومدی

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه دنبال مدرکین برین دانشگاه. چون با دانشگاه رفتن کسی پرفسور نمیشه.
    ولی اگه از موفقیت در زمینه موسیقی مطمئن هستین، همین راه رو دنبال کنین.

من چهارسال عمرم هدر شد. دانشگاه تهران هم بودم ولی نه رشته مو دوست داشتم نه درسها برام جالب بود. حتی چندسالی هم دررابطه با رشته م جاهای به نامی کار کردم و موفق هم بودم ولی دیدم این چیزی نیست که میخواستم.
    نهایتا بی خیال ارشد گرفتن شدم. زدم تو خط هنر و نقاشی که عاشقش بودم. الان حالم خیلی خوبه. همش میگم حیف از عمرم که تو دانشگاه هدر رفت!

36. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کدام راه خوشبختم میکند؟

پس دنبال علاقه خودتون برید

چون حتی اگر بهترین رشته و دانشگاه رو هم قبول بشید در نهایت دنبال علاقه خودتون خواهید رفت

هرچند ادامه پیانو در کنار درس خوندن منافاتی با هم نداره و بهتره در این مورد خوب فکر کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

37. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزیکی از آشناهای ما یه آقایی هستن که شرایطشون تقریبا مثل شما بوده والدینش پزشک هستن و اصرار داشتن پسرشون هم مثل اونا پزشک بشه ولی ایشون قبول نکرده و چون به موسیقی علاقه داشته رفته سراغ این رشته الان هم دانشجوی ارشد پیانو هستن و تو آموزشگاه هم تدریس میکنن و خیلی هم راضی هستن از وضعیتشون و البته موفق. شما هم واقع بینانه فکر کنید ببینید استعداد و علاقه تون چی میگه و با مشاوری در این باره حرف بزنید که یه تصمیم درست درباره آینده تون بگیرید چرا که زمان هیچوقت به عقب برنمیگرده...موفق باشید.
    سلام و تشکر از وقت گرانبهایی که برای پاسخ دادن به من صرف کردید . خوشحالم که آشناتون موفق شده و امیدوارم شما و نیز تمامی دوستان در تک تک زمینه های زندگی شاد و شیرین کام باشند.

39. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کدام راه خوشبختم میکند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    پس دنبال علاقه خودتون برید چون حتی اگر بهترین رشته و دانشگاه رو هم قبول بشید در نهایت دنبال علاقه خودتون خواهید رفت هرچند ادامه پیانو در کنار درس خوندن منافاتی با هم نداره و بهتره در این مورد خوب فکر کنید
    سلام و تشکر بابت راهنمایی تون . من که مسلما دوست دارم که پیانو رو ادامه بدم اما همونطور که عرض کردم نمیدونم خانواده رو چطور قانع کنم. خانواده هم حرف شما رو میزنن میگن درس و پیانو با هم اما من که خودم دارم کار میکنم میدونم و یقین دارم که به هیچ عنوان نمیشه که بخوام پیانو رو به صورت حرفه ای دنبال کنم و کنارش درس هم بخونم . در حال حاظر مشکل اصلی من اینه که چطور خانواده رو قانع کنم. با تشکر

40. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    اگه دنبال مدرکین برین دانشگاه. چون با دانشگاه رفتن کسی پرفسور نمیشه.ولی اگه از موفقیت در زمینه موسیقی مطمئن هستین، همین راه رو دنبال کنین.من چهارسال عمرم هدر شد. دانشگاه تهران هم بودم ولی نه رشته مو دوست داشتم نه درسها برام جالب بود. حتی چندسالی هم دررابطه با رشته م جاهای به نامی کار کردم و موفق هم بودم ولی دیدم این چیزی نیست که میخواستم.نهایتا بی خیال ارشد گرفتن شدم. زدم تو خط هنر و نقاشی که عاشقش بودم. الان حالم خیلی خوبه. همش میگم حیف از عمرم که تو دانشگاه هدر رفت!
    ممنون دوست عزیز . امیدوارم که تا آخر عمرتون هم از این حرفه خوشتون بیاد و همیشه موفق باشید.

41. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین وقتی از بچگی رفتی پیانو کار کردی یعنی خانوادت به این کار علاقه داشتن الان دارن مخالفت میکنن که تو بشینی درس بخونی کنکور قبول بشی. یه رشته خوب بری بعدش بتونی این رشته هم ادامه بدی
    ممنون دوست عزیز که پیگر هستین :-)من که از بچگیم براتون چیزی نگفتم چه طوری میگین خانواده راضی بودن؟!!!من به خاطر خریدن یک ارگ 300 هزار تومنی که بهم گفته بودن میخرن و نخریدن یک روز خودم رو تو اتاق زندانی کردم. یک روز کامل. پدرم اکثر اوقات که میخواست پول برای کلاسم بده نه میاورد. من چند بار وسایل خونه رو فروختم از رو لجبازی تا پول کلاسام رو بتونم بدم. ( بازم تاکید میکنم که اینکه پدرم پول نمیداد به خاطر وضع مالیمون نبود بلکه به همین خاطر بود که میگفت باید درس بخونی.)چند بار شده که بابام پول کوک پیانوم رو نمیداد و منم دزدکی از تو حسابش برداشت میکردم. یک بار پدرم گفته بود اگه معدلت زیر 18 بشه دیگه پول کلاساتو نمیدم (جالب اینه که تا قبلش هم درست حسابی نمیداد). کارنامم که اومد معدلم شد 17/60 روز بعدش رفتم پیانوم رو فروختم و یه مدل ارزون تر خریدم . حدود یک میلیون اومد دستم که باهاش میشد پول دو ترم از کلاسم رو بدم که خب وقتی خانواده دیدن من همچین کاری کردم اومدن پیانوم رو پس گرفتن.یک بار برای کلاسم از پسر عمم پول قرض گرفتم ( ما که تو فامیل به پولداری معروفیم حالا من مجبور بودم از پسر عمم پول قرض کنم) مسلما شما نمی تونین هیچ کدوم از این کار ها و حقارت هایی که کشیدم درک کنین . خیلی سختی کشیدم حالا می خوام بهشون بفهمونم که علاقه من پیانوی منه ولی نمیدونم چطور.امیدوارم موفق و شادی آفرین باشید

42. کاربران زیر از Muhamad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arash95 نمایش پست ها
    سلام. به نظر من برو دانشگاه هنر تهران ازونجا راه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هست و تا اون زمان هم مستقل شدی و تقریباً از زیر سایه خانواده بیرون اومدی
    سلام و تشکر از شما. تحقیق کردم. برای دانشگاه هنر تهران باید کنکور هنر بدم و کنکورش سخته چون فقط ار موسیقی نمیاد و از نقاشی و غیره هم میاد . در ضمن دانشگاه هنر تهران مدرکی کیده که جز در ایران در جای دیگری اعتبار نداره. و بعد این که من که قصدم تحصیل در ارمنستانه چرا بخوام چند سال از عمرم رو تو دانشگاه تهران هدر بدم . تشکر و آرزوی موفقیت و مهربانی برای شما.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد