نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: darsi

1336
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2598
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy darsi

سلام من نمیدونم چرا این جوری شدم !!!!اخه من پارسال که اول دبیرستان بودم معدلم 19.64 بود حالا افت داشتم در حد خـــــــــــــــیلی زیاد اصلا حس میکنم مغزم سنگین شده هر بار که میخوام بخونم همش فکر میکنم که من که نمره هام با ساعت بالایی که درس میخونم بد میشه چرا دیگه این همه خودم رو عذاب بدم ؟ ! نه حوصله درس خوندن رو دارم نه امید دارم !از این دنیا دیگه بدم میاد یکی بهم کمک کنه لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2859
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : darsi

نقل قول نوشته اصلی توسط pardis نمایش پست ها
    سلام من نمیدونم چرا این جوری شدم !!!!اخه من پارسال که اول دبیرستان بودم معدلم 19.64 بود حالا افت داشتم در حد خـــــــــــــــیلی زیاد اصلا حس میکنم مغزم سنگین شده هر بار که میخوام بخونم همش فکر میکنم که من که نمره هام با ساعت بالایی که درس میخونم بد میشه چرا دیگه این همه خودم رو عذاب بدم ؟ ! نه حوصله درس خوندن رو دارم نه امید دارم !از این دنیا دیگه بدم میاد یکی بهم کمک کنه لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

سلام
    این روزها وارد رابطه جدید از دوستی شدی؟ یا خدای نکرده مشکلی برات پیش اومده؟
    اکثرا سر رفاقت جدید(با جنس مخالف) البته ب شکل نادرست عاطفی ینی وابستگی بی دلیل شدید دچار این حالت میشن که راه حلش عاقلانه دیدن اطرافته...البته اینا نظر شخصی منه
    اگه دلیل خاصی نیست سعی کن مثبت نگاه کنی و خودتو پای درس نگه داری...به روش های حتی ساده و بچه‌گانه برا خودت ایجاد انگیزه کن
    امیدوارم این دوره از زندگیت رو با موفقیت پشت سر بذاری...خوش باشی
    امضای ایشان
    VictiM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد