مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: ازدواج بادختر پولدار

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    709
    تشکر شده 405 بار در 302 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : ازدواج بادختر پولدار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.ahmadi نمایش پست ها
    دختر خوب نیست
    منظورتان از خوبی چیست؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[quote=آرش67;244015]

ازدواج خوب قانون قطعی نداره
    به نظرم اگه احساس می کنی با وجود مسائلی که در آینده ممکنه به وجود بیاد خوشبخت میشی و اینکه با توجه به داشته هات و شرایطت آدم مناسبته ، ازدواج خوبی می تونه باشه

درود
    منظورتان از دواج با سه زن از دواج‌خوبی هست یا با ان یک زنی که میشناسیم؟
    ارامش‌وامنیت خداوند با شما برادر عزیز

3. کاربران زیر از ali.ahmadi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    منظورتان از خوبی چیست؟

منظورمان این است دختر ها هم پرتوقع هستند مهم تر از اینکه درک و عقل کاملی ندارند و هیچ‌وقت درد یک‌ مرد را یک زن‌نمیفهمد‌و درک‌نمیکند و اینکه اکثرشون دنبال پول یا افتخار هستند . مقدار زیادی لکاته باهایمان دوست شده بودند صرفا برای پول یا مساعل جنسی و اینکه دختر خوب باید کامل باشد. سال ها با لکاته ها و‌دختر های زیادی دوست شدیم دیدیم یکی از یکی بد تر و هیچ کس را نتوانستیم خوب بیابیم ، یکی را یافتیم انهم مقداری ورقش عوض شده

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    709
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

منظورمان این است دختر ها هم پرتوقع هستند مهم تر از اینکه درک و عقل کاملی ندارند و هیچ‌وقت درد یک‌ مرد را یک زن‌نمیفهمد‌و درک‌نمیکند و اینکه اکثرشون دنبال پول یا افتخار هستند . مقدار زیادی لکاته باهایمان دوست شده بودند صرفا برای پول یا مساعل جنسی و اینکه دختر خوب باید کامل باشد. سال ها با لکاته ها و‌دختر های زیادی دوست شدیم دیدیم یکی از یکی بد تر و هیچ کس را نتوانستیم خوب بیابیم ، یکی را یافتیم انهم مقداری ورقش عوض شده
    اگر دردتان خیلی زیاد است باید به دکتر بروید و در مورد عقل نداشتن دخترها کمی بیشتر توضیح دهید

این لکانه ها را چطور پیدا می کردید و چطور دوست شدید ؟
    شاید در جوی آب دنبال طلا می گشتید!

(این لغت لکانه رو از کجا پیدا کردی )
    ویرایش توسط آرش67 : 06-19-2017 در ساعت 04:16 PM

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    709
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

[QUOTE=ali.ahmadi;244030]

درود
    منظورتان از دواج با سه زن از دواج‌خوبی هست یا با ان یک زنی که میشناسیم؟
    ارامش‌وامنیت خداوند با شما برادر عزیز

کدام سه زنی راضی میشوند با شما ازدواج کنند اگر هستند به نظرم آدمهای بدبخت و مشکل داری هستند که راضی به این کار می شوند

جدا از مسائلی که در آینده برایتان پیش می آید ( مانند تربیت بچه ، دعوای هوو ها و ... زیاد هستند) شما که داشتن ثروت برایتان مهم است اینطوری فقیرتر می شوید

با توجه به پست اولتان و سخنان دیگرتان به نظرم الان زمان مناسبی برای تصمیم گیری در مورد ازدواجتان نیست و در وضع روحی خوبی به سر نمیبرید

بهتر است عجله نکنید و ابتدا حس کینه ، انتقام ، بد بینی و خود تباهی را از وجودتون پاک کنید سپس اقدام کنید

امضامم بخون

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگر دردتان خیلی زیاد است باید به دکتر بروید و در مورد عقل نداشتن دخترها کمی بیشتر توضیح دهید

این لکانه ها را چطور پیدا می کردید و چطور دوست شدید ؟
    شاید در جوی آب دنبال طلا می گشتید!

(این لغت لکانه رو از کجا پیدا کردی )

درود‌برادر
    بلع دیگر از صادق اموختیم همه زنان لکاته اند ...
    و
    روانشناسان‌ خودشان به نوعی روانی هستند برویم به انها چه بگوییم؟؟
    منظورمان از عقل نداشتن این‌است که هرچقدر و به هر نحوی مسلا به خاهی ثابت کنی دوستتش دارید باورشان نمیشود حتی اگر با استدلال باشد . و‌اگر هرچیزی که به صلاحشان است را بگویی شک میکنند و بد برداشت میکنند .
    همین لکاته های ملعون شده را در هر جا چه در خیابان چه در فضای ملعون مجازی یا دروهمسایه ...
    نمیدانیم دختر ها همه شون پشیزی ارزش ندارند که بنده بخام بیام سه زن بگیرم و ساپورتشان کنم به من چه ! یه بار یکی بیاید مارا ساپورت کند جه میشود‌دنیا تمام‌میشود؟

8. کاربران زیر از ali.ahmadi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[quote=آرش67;244055]

کدام سه زنی راضی میشوند با شما ازدواج کنند اگر هستند به نظرم آدمهای بدبخت و مشکل داری هستند که راضی به این کار می شوند

جدا از مسائلی که در آینده برایتان پیش می آید ( مانند تربیت بچه ، دعوای هوو ها و ... زیاد هستند) شما که داشتن ثروت برایتان مهم است اینطوری فقیرتر می شوید

با توجه به پست اولتان و سخنان دیگرتان به نظرم الان زمان مناسبی برای تصمیم گیری در مورد ازدواجتان نیست و در وضع روحی خوبی به سر نمیبرید

بهتر است عجله نکنید و ابتدا حس کینه ، انتقام ، بد بینی و خود تباهی را از وجودتون پاک کنید سپس اقدام کنید

امضامم بخون

درود
    شما پول دااشته باشید حتی سلنا گومز هم باهایتان اخت خواهد شد . خب سه زن خاصی در نظر نداریم ، دوست داریم‌یک بیوه و یکی با انتخاب مادرمان و یکی خوشگلش را به شرطی که هر سه تایشان وضع مالیشان از ما پیایینتر باشد انتخاب کنیم .
    بله درست فرمودید نمیخاهیم‌فقیر تر شویم و به خاطران میخاهیم‌ اگر شود با لکاته ی پولداری اخت شویم که برایمان یک پاسپورت بدون‌ویزا ! یعنی راحتی ابدی برایمان صادر کند !
    ممنون از شما برادر که نگرانم شدید بله در وضعیت جالب رو حی ای نیستیم حتی در همین فروم یک‌پیج دیکر هم داریم که اگر سر بزنید میفهمید .
    حس کینه انتقام ؟؟ نسبت به که ؟؟؟
    درود

10. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    709
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

شما پول دااشته باشید حتی سلنا گومز هم باهایتان اخت خواهد شد . همین فروم یک‌پیج دیکر هم داریم که اگر سر بزنید میفهمید .
    حس کینه انتقام ؟؟ نسبت به که ؟؟؟
    پس فعلا کسی در کار نیست و سه زن توهمات شماست

من با جمله اولتان موافق نیستم قبول دارم پول خیلی مهم است و هر چه پولدارتر باشید قدرتمندتر هستید اما به نظرم انسان و روابط انسانی کمی پیچیده تر هستند و از خودتان مثال می زنم
    اگر پول اینقدر برای همه مهم است پس چرا همان دختری که دوستش دارید اختلاف طبقاتی زیادی با شما دارند عشقش به شما کمرنگ شده است؟ مگر نمیتواست با شما زندگی به مراتب راحتتری داشته باشد؟ مثالهای دیگری هم در اطراف همه هستند

کینه ای که نسبت به عشق های قبلیتان دارید و به دیگر دختران تعمیم داده اید

انتقام از کل دختران که می گویید ارزش عشق را ندارند و می خواهید وارد زندگی یک نفر شوید که فقط و فقط به خاطر پول است

یک سوال برایم پیش آمد چرا شما با هم طبقه خودتان وصلت نمی کنید یا دنبال پایین تر هستید یا بالاتر؟ حالا این از نگرانی است یا نبود اعتماد به نفس نمی دانم و چرا همه را تنها با پول می سنجید؟؟ صد رحمت به این دختران آهن پرست شما هم دست کمی از آنها ندارید

شاید چون پول برای شما مهم است فکر می کنید بقیه همین طور هستند و در روابطتان رفتر اشتباهی انجام می دهید

روانشناسان روانی نیستند بلکه وقتی شما زندگیتان را تعریف کنید برای شما روشن می کنند که چرا همچین تفکراتی برایتان پیش آمده و کدامشان اشتباه است و همین جملاتی که اینجا گفتید را برایشان توضیح دهید به نتایج خوبی می رسید
    برای من به شخصه مفید بوده

فرض کنید 10 جلسه مشاوره بروید هر هفته یک جلسه که وقتتان را زیاد نمی گیرد و هزینه آن هم 500 یا 600 هزار تومان میشود که آنقدر زیاد نیست و چون تصمیم مهمی می خواهید بگیرید ارزشش را دارد

به هر حال اگر من جای شما بودم هرگز با این شرایط به طرف ازدواج نمی رفتم و این انتحار دیگریست که انجام می دهید که احتمالا از انتحارهای قبلیتان بسیار پر هزینه تر است

پیجهای دیگرتون رو پیدا نکردم

من هم مانند شما کاربر معمولی هستم و مشاور نیستم اگر احساس می کنید به شما برچسب زدم قصدم روشن شدن موضوع است و اگر ناراحت شدید پیشایش عذزخواهم
    ویرایش توسط آرش67 : 06-20-2017 در ساعت 01:32 AM

11. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پس فعلا کسی در کار نیست و سه زن توهمات شماست

من با جمله اولتان موافق نیستم قبول دارم پول خیلی مهم است و هر چه پولدارتر باشید قدرتمندتر هستید اما به نظرم انسان و روابط انسانی کمی پیچیده تر هستند و از خودتان مثال می زنم
    اگر پول اینقدر برای همه مهم است پس چرا همان دختری که دوستش دارید اختلاف طبقاتی زیادی با شما دارند عشقش به شما کمرنگ شده است؟ مگر نمیتواست با شما زندگی به مراتب راحتتری داشته باشد؟ مثالهای دیگری هم در اطراف همه هستند

کینه ای که نسبت به عشق های قبلیتان دارید و به دیگر دختران تعمیم داده اید

انتقام از کل دختران که می گویید ارزش عشق را ندارند و می خواهید وارد زندگی یک نفر شوید که فقط و فقط به خاطر پول است

یک سوال برایم پیش آمد چرا شما با هم طبقه خودتان وصلت نمی کنید یا دنبال پایین تر هستید یا بالاتر؟ حالا این از نگرانی است یا نبود اعتماد به نفس نمی دانم و چرا همه را تنها با پول می سنجید؟؟ صد رحمت به این دختران آهن پرست شما هم دست کمی از آنها ندارید

شاید چون پول برای شما مهم است فکر می کنید بقیه همین طور هستند و در روابطتان رفتر اشتباهی انجام می دهید

روانشناسان روانی نیستند بلکه وقتی شما زندگیتان را تعریف کنید برای شما روشن می کنند که چرا همچین تفکراتی برایتان پیش آمده و کدامشان اشتباه است و همین جملاتی که اینجا گفتید را برایشان توضیح دهید به نتایج خوبی می رسید
    برای من به شخصه مفید بوده

فرض کنید 10 جلسه مشاوره بروید هر هفته یک جلسه که وقتتان را زیاد نمی گیرد و هزینه آن هم 500 یا 600 هزار تومان میشود که آنقدر زیاد نیست و چون تصمیم مهمی می خواهید بگیرید ارزشش را دارد

به هر حال اگر من جای شما بودم هرگز با این شرایط به طرف ازدواج نمی رفتم و این انتحار دیگریست که انجام می دهید که احتمالا از انتحارهای قبلیتان بسیار پر هزینه تر است

پیجهای دیگرتون رو پیدا نکردم

من هم مانند شما کاربر معمولی هستم و مشاور نیستم اگر احساس می کنید به شما برچسب زدم قصدم روشن شدن موضوع است و اگر ناراحت شدید پیشایش عذزخواهم
    درود برادر
    خب تقصیر خودمان بود کع عشقش به ما کمرنگ شده ، میدانید چون دفعه پیش با یک پولدر اخت شده بود به خیالات موهوم خود فکر میکند پولدار ها همهشون عوضی هستند.
    بله درست است باید انتقام‌ سختی گرفت از‌ دختران .
    گفتیم‌اگر با هم‌طبقه خودمان وصلت کنیم باید در هرصورت زیر مخارج ان لکاته برویم پس باید با چند طبقه بالاتر از خود وصلت کنیم .
    مگر نمیدانید‌ معیار انسانیت را با پول میسنجند در جوامع امروزی .... دروووود بله باید ما اهم اهن پرست‌شویم .
    درود بله اگر با سه زن اخت شویم ان هم پایین تر از طبقه خودمان ، در جا یاتاقان خاهیم‌زد یا به قول شما انتحار و‌شکست دیگریست ، البته از لحاظ مخارج میگوییم یاتاقان خاهیم زد ، نه مساعل عادی..
    نه بزرگوار عذر خاهی نیاز نیست ممنونم از نوشته هایتان

این‌هم پیج دیگرمان :
    ناامیدی از ادامه زندگی

12. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Aamir2020;244097]
    درود
    میشود یک پولدار گرفت که ازش نان آن یکی را گرفت اینطوری دوتاشان خنثی میشود میماند یکی که باید خودتان گلی به سرتان بزنید.
    بزرگوار پیشتر هم خدمتتان در پست های قبل عارض شدم , این ازدواج کلا کار مسخره ایست , مخصوصا وقتی در آن اعتماد نباشد , همچنین گفتم وقتی در دنیای زیست میکنید که خوردن "گنداب" افتخار است دیگر باید لجن خوار بشوید دیگر!
    بزرگان میگویند : "خربزه خوردن پای لرز نشستن هم داره"
    فرض کنید یکیشان پدر شما را درآورد وای به حال اینکه روزی سه تا بشوند..."دیگر باید با بیلچه و خاک انداز جمع بکنید"!
    حرف های جناب آرش مخصوصا این نظر فوق ذکر ایشان جامع و کامل بود بنده دیگر تکرار مکررات نمیکنم.

درود
    ببینید‌اگر شما با یک زن پولدار اخت شوید و او"نان اور" یا اسپانسر شما باشد ؟، ایا به شما اجازه خواهد داد که بروید با زن دوم و سومی اخت شوید؟؟! خیر چون این ازدواج زن سالاری میشود و‌در خیلی موارد حرف او‌شرط است.
    منظورتان از دواج با ان زن یا با سه زن وقتی اعتماد نباشد مسخره است؟؟
    بدرود

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)