مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج با فرد مورد علاقه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ازدواج با فرد مورد علاقه

18سالمه دوست داداشم ب یکی از اشناها گفته ک میخوام برم خاستگاری خواهر فلانی اون پسر خیلی خوبیه همه شرایطشم اوکیه و خب اینکه من از اقا قبل اینکه بخواد مطرح کنه موضوع خاستگاریو خوشم میومد حالا نگرانم ک نیان اخه دو سه هفته ی پیش مطرح کردن و میترسم ک نشه بره خاستگاری یکی دیگه
    شرایطشم نیست ک هدیگرو ببینیم من چندبار از دور دیدمشون و بیشتر توجهی ک بهشون دادم بخاطر تعریفایی ک داداشم میکنه از پاک بودن و خوب بودنش
    فقط ی ایدی اینستا ازش دارم همش ب خودم میگم بهش پی ام بدم و باهاش حرف بزنم ولی واقعا نمیدونم چی میشه دلم میخواد اتفاقا بیوفته بودنش تو زندگیم چیکار کنم؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    0
    تشکر شده 101 بار در 86 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ازدواج با فرد مورد علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط Wishful07 نمایش پست ها
    18سالمه دوست داداشم ب یکی از اشناها گفته ک میخوام برم خاستگاری خواهر فلانی اون پسر خیلی خوبیه همه شرایطشم اوکیه و خب اینکه من از اقا قبل اینکه بخواد مطرح کنه موضوع خاستگاریو خوشم میومد حالا نگرانم ک نیان اخه دو سه هفته ی پیش مطرح کردن و میترسم ک نشه بره خاستگاری یکی دیگه
    شرایطشم نیست ک هدیگرو ببینیم من چندبار از دور دیدمشون و بیشتر توجهی ک بهشون دادم بخاطر تعریفایی ک داداشم میکنه از پاک بودن و خوب بودنش
    فقط ی ایدی اینستا ازش دارم همش ب خودم میگم بهش پی ام بدم و باهاش حرف بزنم ولی واقعا نمیدونم چی میشه دلم میخواد اتفاقا بیوفته بودنش تو زندگیم چیکار کنم؟؟؟
    سلام
    ب هیچ عنوان بهش پی ام نده و رفتارتو هم تغییر نده.
    اون پسر بدلیل شناختی ک از شما داشته و رفتاری ک تا کنون داشتید ب شما علاقمند شده.اگه پی ام بدید یا ب شکلی حس نیاز برسونید از ارزش خودتون کاستید.
    شما نیازی نیست کاری انجام بدید.نگران هم نباشید.
    حتما ی گرفتاری دارن یا آمادگی خواستگاری اومدن رو ندارن...مثلا شاید گذاشتن عید فطر بیان یا ی روز دیگه (البته من فقط مثال زدم.پس فردا نگی عید فطر نیومدن.چی شد؟).
    ایشون فقط پیش ی نفر صحبت کرده ک میخواد بیاد خواستگاری شما.زمان ک تعیین نکرده.شما هم نباید خیلی عجول یا منتظر باشید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.82
    تشکـر
    139
    تشکر شده 225 بار در 160 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

پاسخ : ازدواج با فرد مورد علاقه

درود
    بانو گرامی سنتان کم است بگزارید بزرگتر شوید چون این سن حساس است ممکن است تصمیم احساسی بگیرید .....
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ازدواجية الشخصية,  ازدواجية المعايير,  ازدواجية,  ازدواج,  ازدواجية الرؤية,  ازدواج موقت,  ازدواج سفید,  ازدواجية الموجة والجسيم,  ازدواجية اللغة,  ازدواجية الصكوك,  ازدواج بازیگران ایرانی با هم,  ازدواج با زن مطلقه,  ازدواج با دختر بزرگتر,  ازدواج با خواهر زن,  ازدواج با حیوانات,  ازدواج با اجنه,  ازدواج با خواهر,  ازدواج با مادر,  ازدواج باران و شهیاد,  ازدواج با دختر 10 سال بزرگتر,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن حرب اكتوبر,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن النظافة,  موضوع عن الصداقة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)