مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ازدواج

سلام دختری هستم ۲۰ساله دو تا خاستگار دارم که بینشون تردید دارم اولی پدرش براش خونه و ماشین رو فراهم میکنه شغلش فیلم برداری از مجالس مذهبی و سمینار هاست و درامدش حدود ۲میلیون تومان در ماه است بعد از جلسه مشاوره مشاور به ما گفت با هم تفاهم دارید به تازگی خاستگار دیگه ای هم اومده که از نظر شغلی مهندس ناظر پالایشگاه نفت بندر عباسه اما ما هنوز نه مشاور رفتیم نه باهم حرف زدیم ولی از نظر شغلی چون موقعیتش از اولی بهتره تو انتخابم تردید کردم حالا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    عشق فقط یک کلام حسین (ع)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    105
    تشکر شده 167 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme abdollahi نمایش پست ها
    سلام دختری هستم ۲۰ساله دو تا خاستگار دارم که بینشون تردید دارم اولی پدرش براش خونه و ماشین رو فراهم میکنه شغلش فیلم برداری از مجالس مذهبی و سمینار هاست و درامدش حدود ۲میلیون تومان در ماه است بعد از جلسه مشاوره مشاور به ما گفت با هم تفاهم دارید به تازگی خاستگار دیگه ای هم اومده که از نظر شغلی مهندس ناظر پالایشگاه نفت بندر عباسه اما ما هنوز نه مشاور رفتیم نه باهم حرف زدیم ولی از نظر شغلی چون موقعیتش از اولی بهتره تو انتخابم تردید کردم حالا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

اول از همه این که کارتون اشتباه بوده

وقتی یک خاستگار براتون میاد نباید خاستگار دوم و سومی رو بپذیرید چون اگر خانواده پسر یا خود پسر متوجه بشه به شما میگن که ما رسما از شما خاستگاری کردیم و شما رفتید یک خاستگار دیگر اورده اید و می تونن خیلی سریع باهاتون بهم بزنن

اگه مورد دومی رو می خواید به مورد اولی بگید که نمی خواید ازدواج کنید و به مورد دومی فکر کنید

زیاد روی پول مانور ندید چون ادم هایی هستن که حاظرن همه پولشون و بدن اما فقط برای یک ساعت / یک دقیقه / یک ثانیه / یک لحظه / یک نفس / یک دم / یک چشم بهم زد و ... فقط طعم خوشبختی رو حس کنن

ازدواج با کسی که ندید درست نیست
    الکی خاستگار را پیچوندن درست نیست

اول تکلیف خاستگار اول را مشخص کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)