مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 76

موضوع: خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.37
    تشکـر
    580
    تشکر شده 2,950 بار در 1,642 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خواستگارم میخواد انداممو ببینه!

نقل قول نوشته اصلی توسط بادبادک نمایش پست ها
    +18 یه لباس خیلی باز ک بشه اندامو دید اگه با لباس معمولی بود یه چیزی! ولی..
    اشتباه ممنوع
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    1,994
    تشکر شده 1,608 بار در 821 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    بیچاره خواستگاری که بعد از دیدن بگه خوشم نیومد ازدواج نمیکنم دیگه تیگه بزرگش گوششه
    دقیقا... واقعا فکر کردن میتونن اندام دخترو ببینن بعد بگن نمیخایم ؟ یه لحظه این موضوع رو برعکس تجسم کنن اگر یه خانومی اندام یه اقایی رو نپسندید میدونید چه ضربه روحی بدی به اون آقا میخوره پس این قضیه هم درمورد خانما هم رخ میده .
    فوتبال یعنی زندگی

4. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.48
    تشکـر
    2,712
    تشکر شده 2,653 بار در 1,370 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط بادبادک نمایش پست ها
    دقیقا همه چی از ظاهر معلومه من نمیدونم دیگه دنبال چیه. گفتم پسران اطراف ما همه یکی دو جلسه دخترو از رو ظاهر میبینن انتخاب مبکنن. میگه اونا خیلی هول هستن فقط به رابطه فکر میکنن براشون مهم نیست! اخلاق هم براش خیلی مهمه. میگه ما اخلاقمون خیلی با هم مچ هست و این خیلیه ک ادم دختریو پیدا کنه که باهاش احساس راحتی کنه میگه تو شبیه منی (البته من اینطور فکر نمیکنم. بیشتر تیپ شخصیتیمون شبیه همه . هردو اروم و کمی درون گرا هستیم و... اما از نظر اخلاقی متفاوتیم . من منعطفم و ایشون انعطاف زیادی ندارن و از اوناست ک میگه من همینم). و اینکه همیشه میگه تو سالمی و من روت قسم میخورم ک دست هیچ پسری بت نخورده. بقیه چیزا هم براش مهمه مثل تحصیلات خانواده و.. اما همه اینها به کنار از این پیشنهادش میترسم و اینکه نمیدونم تو ذهنش چی میگذره و چه نیتی داره. والله از اینکه برا خودش آزادی جنسی قائل میشه نمیدونم . چون تا الان با کسی رابطه ای نداشته و یکی از دلایل انتخاب من هم همین سالمیه طرف مقابلمه و طبعا تعهد در اینده. اما الان به شک افتادم(نمیدونم با این تفکراتش و اهمیت بیش از حدش به اندام ) پاک بودن الانش تظمینی برای این پاکی در اینده هست یا نه
    پ ن: مذهبی نیست. فقط در حد نماز روزه. ولی سنتی هست ( انگار تفکرات مرد سسالارانه داره)
    اگر نظر شخصی من به عنوان یه دوست رو بخوای زندگی با ادمایی که تفکرات مردسالارانه دارن یه زندگی مزخرفه.چون الان داغه باهات خوبه بعد که بگذره میخواد بهت دستور بده از یکسری امکانات طبیعی محرومت کنه و هزاران مشکل ناشی از مردسالاری.من خیلی دیدم از این موارد رو.
    گفتم هم ایشون اگر واقعا ادم درستی بود از شما نمیخواست اندامتو براش به نمایش بزاری تا ببینه مورد پسندش هست یا نه!!
    ببخشید اینو میگم ولی این اقا واقعا عقب موندس.

5. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.91
    تشکـر
    1,421
    تشکر شده 1,147 بار در 669 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    دقیقا... واقعا فکر کردن میتونن اندام دخترو ببینن بعد بگن نمیخایم ؟ یه لحظه این موضوع رو برعکس تجسم کنن اگر یه خانومی اندام یه اقایی رو نپسندید میدونید چه ضربه روحی بدی به اون آقا میخوره پس این قضیه هم درمورد خانما هم رخ میده .
    سلام
    خوب آمدیم ازدواج صورت پذیرفت بعد ازدواج نپسندیدند خوب چه خواهد شد؟
    بعد بگوید نمی خواهم چطور؟
    یک سری اختلافات به وجود بیاید آخرش هم طلاق

7. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,104
    تشکر شده 1,701 بار در 951 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    اگر خواستگار شما آدم ریلکسی بود موضوع فرق میکرد و فقط نظر شما مهم بود. ولی با این تفاسیر آیا ایشون حاضره دختر مورد نظرش قبل از عقد همه اندام ایشون رو ببینه و درباره اندام جنسی مردانه و کم و زیاد بودن موهای بدن ایشون نظر بده و تصمیم بگیره؟
    درهر صورت برای یک خانم این موارد مهمه آیا اون آقا حاضر هست در معرض چنین انتخابی قرار بگیره؟
    یعنی چی دست هیچ پسری بهت نخورده ولی من میخواهم اندامت رو ببینم؟ اگر به هر دلیلی به جز مشخصات ظاهری، شما رو رد کرد و ظاهر شما رو بهانه قرار داد به روحیه و اعتماد بنفس شما لطمه زیادی وارد خواهد شد.
    برفرض شما تن به خواسته ایشون دادید اگر گفتش من با تو عقد و محرم نبودم خودت رو به من نشان دادی حتما با خواستگارهای دیگه هم تا این حد پیش رفتی آنوقت شما چه جوابی دارید؟
    این رو با توجه به پیش زمینه ذهنی ایشون عرض کردم
    من فکر میکنم آقا بیشتر مایل هستند شما رو امتحان کنند به ایشون بفرمایید اگر خیلی علاقه دارند شما رو ببینند مادر یا خواهرشان رو وکیل کنند تا مشخصات ظاهری شما رو بدون پوشش آنچنانی ببینند و تصمیم بگیرند.
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

8. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,104
    تشکر شده 1,701 بار در 951 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    آقا سعید اون اختلافاتی که شما میفرمایید برای رابطه است و تا ایجاد نشه چیزی مشخص نمیشه. و الا اندام جنسی بدون پوشش مانتو تا حدود زیادی مشخص هستش. مگر اینکه طرف سوختگی چیزی داشته باشه که اون رو مادر یا خواهر آقا میتونند تشخیص بدهند.
    البته من شخصا با این مدل ازدواج کردن موافق نیستم از جهت اینکه ایشون مذهبی هستند نظرم اینه بهترین حالتش دیدن مادر یا خواهر اون آقا هستش.
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

10. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #47

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.91
    تشکـر
    1,421
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    آقا سعید اون اختلافاتی که شما میفرمایید برای رابطه است و تا ایجاد نشه چیزی مشخص نمیشه. و الا اندام جنسی بدون پوشش مانتو تا حدود زیادی مشخص هستش. مگر اینکه طرف سوختگخص باشی چیزی داشته باشه که اون رو مادر یا خواهر آقا میتونند تشخیص بدهند.
    البته من شخصا با این مدل ازدواج کردن موافق نیستم از جهت اینکه ایشون مذهبی هستند نظرم اینه بهترین حالتش دیدن مادر یا خواهر اون آقا هستش.
    لا
    سلام
    منم گفتم یک لباسی در حد متعارف که اندام و هیکلش مشخص باشد نه با چادر چاقچول که فقط صورت دختر خانم مشخص باشد.

12. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    1,994
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    سلام اقا سعید
    ببینید وقتی یک نفر همچین حرفی رو میزنه یعنی ایشون عکس زن بیحجاب و زیاد دیدن و حالا تو ذهنش یه تجسمی از بدن ایده آل داره و حالا میخوات ببینه آیا اون همین شکلی هست یا نه . وگرنه اگه زیاد تو این موضوع کنکاش نکرده باشه بعد از ازدواج وقتی زنشو میبینه فکر میکنه همه ی زن ها همین شکلی هستن و فرقه زیادی باهم ندارن و مجبوره بپذیره چون با خودش میگه خب حالا زنای دیگم همین شکلی هستن . بعدشم وقتی میگیم طرف تو دلمون افتاد بیشتر منظور همون چهره صورتشه و اندام کلی مثلا قد بلند کوتاه و یا جثه درشت یا کوچیک و..
    ویرایش توسط eli2 : 05-29-2018 در ساعت 04:22 PM
    فوتبال یعنی زندگی

14. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    1,994
    سیستم عامل و مرورگر

لا
    سلام
    منم گفتم یک لباسی در حد متعارف که اندام و هیکلش مشخص باشد نه با چادر چاقچول که فقط صورت دختر خانم مشخص باشد.
    والا تو همین سایت مورد داشتیم که طرف با روبنده جلو خاستگارش اومده و مرده هم پسندیده و الانم صاحب فرزند و بسیار خوشبختن
    فوتبال یعنی زندگی

16. Top | #50

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.91
    تشکـر
    1,421
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

والا تو همین سایت مورد داشتیم که طرف با روبنده جلو خاستگارش اومده و مرده هم پسندیده و الانم صاحب فرزند و بسیار خوشبختن
    سلام
    حکم شرعیش را گفتم شایدم یک نفر اصلا عروس ندیده باهاش ازدواج کند بعدش خوشبخت شود این حکم برای همه که نمی شود

17. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    1,994
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    حکم شرعیش را گفتم شایدم یک نفر اصلا عروس ندیده باهاش ازدواج کند بعدش خوشبخت شود این حکم برای همه که نمی شود
    آقا سعید حرف شما درست ولی باتوجه به اینکه این موضوع مطرح شده مسئله ای هست که توافق دو طرف باید برقرار باشه و هیچ اجباری درکار نیست و هم چنین چون تا اونجایی که خودم میدونم خانوما 99/99 درصدشون حاظر به قبول اینکار نمیشن چون اون اعتماد کامل قبل از ازدواج به صورت 100 درصد نیست ( کلن تا عروسی صورت نگیره هیج وقت اون اعتماد کامل ایجاد نمیشه ) و مطمنن عملی هم نخواهد شد.
    مگر اینکه به صورت اتفاقی خواهر شوهر یا مادر شوهر ببینه مثلا باهم استخر برن و ازین طریق اونم غیر مستقیم میتونه متوجه بشه ( چون حتی گفتنش به صورت مستقیم هم یه جور توهین و دلزدگی به همراه داره )
    ویرایش توسط eli2 : 05-29-2018 در ساعت 06:43 PM
    فوتبال یعنی زندگی

18. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    1,994
    سیستم عامل و مرورگر

بعدش ببخشید یک سوال برام پیش اومده غیر از مراجع ، آیا سخن امامان یا آیه قران در این زمینه گفته شده؟ کلن برام سواله من تو اینترنت گشتم ولی چیزی ندیدم
    فوتبال یعنی زندگی

19. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.64
    تشکـر
    2,771
    تشکر شده 1,359 بار در 880 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بعدش ببخشید یک سوال برام پیش اومده غیر از مراجع ، آیا سخن امامان یا آیه قران در این زمینه گفته شده؟ کلن برام سواله من تو اینترنت گشتم ولی چیزی ندیدم
    آره خب امامها اجازه دادن که مراجع هم فتواشو دادن.

بنظر من که نیازی به دیدن کامل نیست و تیپ و قیافه و اخلاق و شخصیت مشخصه اگه دلنشین بود فکر نکنم دیگه مشکل خاصی بوجود بیاد.

20. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    1,994
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    آره خب امامها اجازه دادن که مراجع هم فتواشو دادن.

بنظر من که نیازی به دیدن کامل نیست و تیپ و قیافه و اخلاق و شخصیت مشخصه اگه دلنشین بود فکر نکنم دیگه مشکل خاصی بوجود بیاد.
    خب من دقیقا دنبال همون آیه و یا سخن امامان هستم بعدشم صحبت مراجع تقلید در این حده که گفته شده فقط به دیدن صورت و دست ها و مو و محاسن زن اکتفا شود. که اونم مشخصه اشکالی نداره

بعدشم باتوجه به این سایت حتی نوشته عریان شدن حرام هست.
    و حتی یک قسمت همین سایت نوشته :نظر برخی از مراجع آن است که تنها می تواند به صورت و دست ها نگاه کند ، نه بیشتر از آن.

http://www.pasokhgoo.ir/node/42881
    ویرایش توسط eli2 : 05-29-2018 در ساعت 07:30 PM
    فوتبال یعنی زندگی

21. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اگر نظر شخصی من به عنوان یه دوست رو بخوای زندگی با ادمایی که تفکرات مردسالارانه دارن یه زندگی مزخرفه.چون الان داغه باهات خوبه بعد که بگذره میخواد بهت دستور بده از یکسری امکانات طبیعی محرومت کنه و هزاران مشکل ناشی از مردسالاری.من خیلی دیدم از این موارد رو.
    گفتم هم ایشون اگر واقعا ادم درستی بود از شما نمیخواست اندامتو براش به نمایش بزاری تا ببینه مورد پسندش هست یا نه!!
    ببخشید اینو میگم ولی این اقا واقعا عقب موندس.
    اره. از خیلی حرفاش فهمیدم سنتیه. مثلا وقتی میگم بابام داره تو کار خونه کمک میکنه میگه بابات زن ذلیله . گفتم بعضی کارها قدرت مردونه میخواد کار ما زنها نیست. میگه بابای من هیچ وقت اینکارارو نکرد برام قابل تعریف نیست. برعکس تو خانواده ی ما. کارای مارو میبینه میگه شما لوسین! از الانم میگه من دوست ندارم خونه هرکی برم. باید ازش خوشم بیاد. ولی هرکی دوست داشت خونه ما بیاد و توام هرجا خواستی برو. کلا انگار روابط اجتماعیش ضعیفه یکم. و بعضی اوقات خجالتیه( مثلا از خواستگاری رفتن خجالت میکشه همش میگه من بیام چطوری تو چشم بابات نگاه کنم. یا یه بار خواستم با دوستم و شوهرش بریم بیرون رفتارشو حداقل تو یه جمع کوچیک ببینم گفت نه من با تو رودروایسی دارم چه برسه اونا. پیش من فقط پرووئه واسه همینه میگه با تو راحتم کلا یه سری اخلاق های خاص داره. تنها خوبیش اینه چیزی پنهان نمیکنه و نقش بازی نمیکنه میگه من همینم. پسر خوبیه ولی یه سری اخلاقیات خاصی داره . فکر میکنم علارقم موقعیت خوبش( البته نسبت به موقعیت های دیگم خوب نیس. ولی چون من یه سری ملاک ها داشتم مثل اینکه حتما تحصیلاتش باید دانشگاه سراسری باشه حتما معدل بالا و درسخون باشه . ترجیحا شغل دولتی. قد بلندددد باشه و...) و این همشو داشت کات کنم بهتره ادامه آشنایی فایده ای نداره

22. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    اگر خواستگار شما آدم ریلکسی بود موضوع فرق میکرد و فقط نظر شما مهم بود. ولی با این تفاسیر آیا ایشون حاضره دختر مورد نظرش قبل از عقد همه اندام ایشون رو ببینه و درباره اندام جنسی مردانه و کم و زیاد بودن موهای بدن ایشون نظر بده و تصمیم بگیره؟
    درهر صورت برای یک خانم این موارد مهمه آیا اون آقا حاضر هست در معرض چنین انتخابی قرار بگیره؟
    یعنی چی دست هیچ پسری بهت نخورده ولی من میخواهم اندامت رو ببینم؟ اگر به هر دلیلی به جز مشخصات ظاهری، شما رو رد کرد و ظاهر شما رو بهانه قرار داد به روحیه و اعتماد بنفس شما لطمه زیادی وارد خواهد شد.
    برفرض شما تن به خواسته ایشون دادید اگر گفتش من با تو عقد و محرم نبودم خودت رو به من نشان دادی حتما با خواستگارهای دیگه هم تا این حد پیش رفتی آنوقت شما چه جوابی دارید؟
    این رو با توجه به پیش زمینه ذهنی ایشون عرض کردم
    من فکر میکنم آقا بیشتر مایل هستند شما رو امتحان کنند به ایشون بفرمایید اگر خیلی علاقه دارند شما رو ببینند مادر یا خواهرشان رو وکیل کنند تا مشخصات ظاهری شما رو بدون پوشش آنچنانی ببینند و تصمیم بگیرند.
    خیلی ممنونم از راهنماییتوون. مادرشون یه بار خواست بیاد من به یه سری دلایلی گفتم فعلا نه. نظر خوبی بود. اگه بار دیگه ای عنوان کرد میگم اگه براش مهمه خانوادش بیان ببینن

23. 2 کاربران زیر از بادبادک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.64
    تشکـر
    2,771
    سیستم عامل و مرورگر

خب من دقیقا دنبال همون آیه و یا سخن امامان هستم بعدشم صحبت مراجع تقلید در این حده که گفته شده فقط به دیدن صورت و دست ها و مو و محاسن زن اکتفا شود. که اونم مشخصه اشکالی نداره

و حتی یک قسمت همین سایت نوشته :نظر برخی از مراجع آن است که تنها می تواند به صورت و دست ها نگاه کند ، نه بیشتر از آن.
    آبا واقعا درست است که مرد و زن در روز خواستگاری می توانند جلوی هم لخت و عریان شوند؟ئلیلش چیست؟ | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
    حدیثشو قبلا زیاد دیده بودم اما الان هر چی گشتم پیدا نشد.

توی حدیث به دیدن از پشت پارچه نازک اشاره شده بود نه نگاه مستقیم.

25. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.64
    تشکـر
    2,771
    سیستم عامل و مرورگر

آبا واقعا درست است که مرد و زن در روز خواستگاری می توانند جلوی هم لخت و عریان شوند؟ئلیلش چیست؟ | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
    از حضرت صادق علیه السلام پرسیدند: «آیا مرد می تواند به سوی زنی که می خواهد او را تزویج کند، نظر نماید؟

فرمودند: اشکالی ندارد، مادامی که قصدش لذت بردن نباشد و تنها به نیت اطلاع و آگاهی از شکل او باشد.» (فروع کافی)

عن الصادق(ع) قال : لا بأس بان ینظر الرجل الی المرأه اذا اراد ان یتزوجها, ینظر الی خلفها و الی وجهها ؛ امام صادق(ع) فرمودند: «مانعی ندارد که مرد قامت و صورت زنی را که قصد ازدواج با او را دارد، ببیند.» (وسایل الشیعه، ج 20 ، ص 88)

27. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.36
    تشکـر
    10,256
    تشکر شده 13,096 بار در 6,650 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

دوست خوبم به نظرم اصلا این رابطه به صلاحت نیست حتی چیزایی که از خانوادت هم گفته مشخصه تفاوت فرهنگی خیلی دارید کلا یه ادم بسته و غیر اجتماعی و با یه پیشنهاد بی شرمانه ! اصلا منطق خودت قبول داره !
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. Top | #60

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.91
    تشکـر
    1,421
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)