نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: دوراهی ازدواج

1448
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38010
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی ازدواج

سلام وقت بخیر
    یه سوال در زمینه ازدواج داشتم،
    منو دوست پسرم هر دو 25-26 ساله هستیم و توی دانشگاه باهم آشنا شدیم، حدود 2 سال هم باهم دوستیم، الان بعد از این مدت به این سوال رسیدیم که میخوایم با رابطمون چیکار کنیم و چه نتیجه ای قراره داشته باشه؟ هرکدوممون برای زندگی فردیمون هدف هایی داریم و برنامه داریم که به اون ها برسیم، از طرفی هم خیلی بهمدیگه علاقه داریم، الان نمیدونیم تصمیم درست چیه؟ آیا ازدواج گزینه درستیه؟ فرض رو بر این بگیرید که مقدمات اولیه برای شروع یه زندگی ساده فراهمه، ولی این برامون مبهمه که بعد ازدواج میتونیم به هدف هامون برسیم یا انقد غرق مسائل بعدش میشیم که کلا باید خودمونو وقف زندگی کنیم و از هدغ های فردیمون جا بمونیم، بخاطر همین هردو تصمیم گرفتیم مشاوره بگیریم و از تجربه بقیه که مسلما از تجربه ما بیشتره استفاده کنیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : دوراهی ازدواج

سلام اگه بخوایم شعار بدیم بله بعد ازدواجم میتونید اهدافتون را دنبال کنید

ولی اگه بخوایم با منطق حرف بزنیم بعد ازدواج نمیتونید به سراغ اهدافتون برید پس بهتره اول اهدافتون را به دست بیارید تا زمانی که ازدواج بشه هدفتون

3. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra123 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    یه سوال در زمینه ازدواج داشتم،
    منو دوست پسرم هر دو 25-26 ساله هستیم و توی دانشگاه باهم آشنا شدیم، حدود 2 سال هم باهم دوستیم، الان بعد از این مدت به این سوال رسیدیم که میخوایم با رابطمون چیکار کنیم و چه نتیجه ای قراره داشته باشه؟ هرکدوممون برای زندگی فردیمون هدف هایی داریم و برنامه داریم که به اون ها برسیم، از طرفی هم خیلی بهمدیگه علاقه داریم، الان نمیدونیم تصمیم درست چیه؟ آیا ازدواج گزینه درستیه؟ فرض رو بر این بگیرید که مقدمات اولیه برای شروع یه زندگی ساده فراهمه، ولی این برامون مبهمه که بعد ازدواج میتونیم به هدف هامون برسیم یا انقد غرق مسائل بعدش میشیم که کلا باید خودمونو وقف زندگی کنیم و از هدغ های فردیمون جا بمونیم، بخاطر همین هردو تصمیم گرفتیم مشاوره بگیریم و از تجربه بقیه که مسلما از تجربه ما بیشتره استفاده کنیم
    سلام

لطفا چند مورد از اهدافی رو که میخواهید برسید ذکر کنید و همچنین اهداف آقا پسر

5. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38010
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

لطفا چند مورد از اهدافی رو که میخواهید برسید ذکر کنید و همچنین اهداف آقا پسر
    سلام، یکی از اهدافی که ایشون داره اپلای کردن برای دکترا هستش که البته حداقل 5سال زمان میبره منم موافقم با این قضیه ولی نگرانیم ازدواج برای اقامت و پذیرش و بقیه مسائل مشکلساز بشه من هم چنتا موقعیت شغلی دارم و قصد دارم سرمایه گذاری کنم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

سلام، یکی از اهدافی که ایشون داره اپلای کردن برای دکترا هستش که البته حداقل 5سال زمان میبره منم موافقم با این قضیه ولی نگرانیم ازدواج برای اقامت و پذیرش و بقیه مسائل مشکلساز بشه من هم چنتا موقعیت شغلی دارم و قصد دارم سرمایه گذاری کنم
    ذاتا منم حدس میزدم که یکی از اهداف همین مساله مهاجرت باشه

ببینید به نظر من اگر خیلی بهم علاقه دارید ازدواج کنید و بعد با هم مهاجرت کنید و ازین بهشت برین خلاص بشید!

اما اگر ازدواج نکردید و آقا پسر رفت خارج دیگه شما هم باید یه مسیر جدیدی رو برای خودتون ترسیم کنید و از ازدواج با ایشون چشم پوشی کنید

8. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38010
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    ذاتا منم حدس میزدم که یکی از اهداف همین مساله مهاجرت باشه

ببینید به نظر من اگر خیلی بهم علاقه دارید ازدواج کنید و بعد با هم مهاجرت کنید و ازین بهشت برین خلاص بشید!

اما اگر ازدواج نکردید و آقا پسر رفت خارج دیگه شما هم باید یه مسیر جدیدی رو برای خودتون ترسیم کنید و از ازدواج با ایشون چشم پوشی کنید
    بله یکی از مسائلی که سر راهمون هست همین مهاجرته، منتها سوالی که همیشه برام مطرح بوده اینه که به فرض بنا به دلایلی حالا مهاجرت یا هرچیز دیگه ای، ما از همدیگه و رابطمون دست کشیدیم و راهمونو جدا کردیم، چه تضمینی وجود داره که مثلا بعد 5سال پشیمون نشیم و افسوس رابطه ای که از دست دادیمو نخوریم؟ مسلما هیچ تضمینی وجود نداره و همین باعث میشه تصمیم گیری سخت تر بشه، نمیدونیم واقعا روی چه اساس و مبنایی باید دست به تصمیم گیری بزنیم که در آینده افسوس هامون برای گذشته به حداقل برسه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

بله یکی از مسائلی که سر راهمون هست همین مهاجرته، منتها سوالی که همیشه برام مطرح بوده اینه که به فرض بنا به دلایلی حالا مهاجرت یا هرچیز دیگه ای، ما از همدیگه و رابطمون دست کشیدیم و راهمونو جدا کردیم، چه تضمینی وجود داره که مثلا بعد 5سال پشیمون نشیم و افسوس رابطه ای که از دست دادیمو نخوریم؟ مسلما هیچ تضمینی وجود نداره و همین باعث میشه تصمیم گیری سخت تر بشه، نمیدونیم واقعا روی چه اساس و مبنایی باید دست به تصمیم گیری بزنیم که در آینده افسوس هامون برای گذشته به حداقل برسه
    بنظر من بهتره که شما بیشتر به همراهی با دوست پسرتون در مسیر اپلای و مهاجرت فکر کنید تا موقعیت های شغلی اینجا...اگر افسوس رابطه ای رو که داشتید رو هم نخورید افسوس اینکه چرا مهاجرت نکردم رو حتما میخورید (شرایط اجتماع رو هم که بهتر از من میدونید)

توصیه من به شما اینکه تا زمانیکه گرفتن ویزا قطعی نشده شما میتونید اینجا مشغول به کار مورد نظرتون بشید (بالاخره تعهد نمیدید که تا آخر عمر تو اون کار بمونید) و بعد از قطعی شدن ویزا به ازدواج و همراهی با همسرتون فکر کنید

(البته تاریخ ازدواج و شرایط ویزای همراه رو از یک وکیل مجرب جویا بشید)

11. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38010
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همه دوستانی که پاسخ دادن، امیدوارم بتونیم از راهنمایی هاتون به بهترین نحو استفاده کنیم و به نتیجه برسیم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نظر شخصی من اگه واقعا ازش شناخت دارید و دوسش دارید باهاش ازدواج کنید چون در اون حالت دو نفر کنار هم هستید و باهم بهتر میتونید کمک کنید و از هم پشتیبانی کنید و با خیال راحتر به اهدافتون فکر میکنید چون یکی از مهمترین دغدغه ها ی زندگی هر کسی اینه که همسره آیندش کی میتونه باشه و خیلی از انرژی فردو میگیره ولی وقتی این مورد حل بشه با کمک هم بهتر میتونید مشکلاتتونو حل کنید. مگر اینکه راهتون و اهدافتون کلن از هم جداباشه مثلا شما میخواید ایران باشید ایشون یه کشور دیگه
    ویرایش توسط eli2 : 03-11-2018 در ساعت 09:57 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد