مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 72
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    Unhappy رابطه جنسی قبل از ازدواج نامزدم
    سلام دوستان خسته نباشین

من 23 سال سن دارم حدود 2سال با دختری با اطلاع خانواده ها دوست بودم الانم حدود 1 سالو نیم نامزدیم تو این 3 سال رابطه جنسی هم داشتیم ... دختر فوق العاده ای هستش واقعا عشق بینمون جود داره...نامزدم 20 سال سن داره...4 سالی هستشاز هم شناخت داریم...نامزدم قبل دوستی با من با شخص دیگه ای دوست بوده و من میدونستم مشکلی نداشتم...ولی چند روز گریه کنان گفت عذاب وجدانم بهم اجازه نمیده بهت نگم..گفت 1 بار باهاش رابطه جنسی داشته...زندگیم خراب شده...دیگه باید عقد میکردیم اینو بهم گفته...حالا چیکار کنم...دنیام خرابه..صداقت داشت بهم گفت ولی خودمو چیکار کنم...اگه بخوایم جدا شیم شدیدا ضربه میبینه شهر کوچیکی زندگی میکنیم همه از نامزدی ما میدونن و ی جوری زن شوهر میدونن...از ی طرفی دوستش دارم و همچنین اون منو...چی کار کنم گذشت کنم یا نه...چند روزه خواب خوراک ندارم...دیووووونه شدم...کل رابطمون هم 3 سال نیم هستش
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : رابطه جنسی قیل از ازدواج نامزدم
    ...
    ویرایش توسط ae85 : 05-11-2017 در ساعت 03:20 AM

4. کاربران زیر از ae85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.70
    تشکـر
    843
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    هر کار کردی بعدا بیا اینجا بگو

بهش اعتماد داری؟؟
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    هر کار کردی بعدا بیا اینجا بگو

بهش اعتماد داری؟؟
    در حال حاضر صد در صد...اونم الان خیلی ناراحته واسه گذشته ولی راهیی واسه جبران نیس...الان میترسم ببخشم این موضوع بعد ازدواج مشکل ساز شه...ذهنم درگیر شه زندگیم سیاه

8. 2 کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.95
    تشکـر
    10,135
    تشکر شده 12,955 بار در 6,565 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    سلام دوست عزیزم

ببینید دختر خانم درحال حاظر 20 سالشه قبل از شما باکس بوده سنش خیلیییی کم بوده خیلییی و قطعا از رو سادگیش و بچگیش اشتباه کرده

به نظرم اگر واقعا عاشقشی همه گذشتش و باید بذاری کنار
    چون رابطه عاشقانه شما خیلی خیلی ارزشش بیشتر از ایناست که بخاطر یه اشتباه تو بچگی بخوای تمومش کنی
    رابطه جنسی رو برا خودت بزرگ نکن که اینجور حالت و خرابه

معیار پاکی صرفا این موضع نیست

و مهمتر از همه اینه که تو این مدت که باشما بوده به کسه دیگه ای هم فکر نکرده

امیدوارم هرچی که خیر هست پیش بیاد..

10. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم

ببینید دختر خانم درحال حاظر 20 سالشه قبل از شما باکس بوده سنش خیلیییی کم بوده خیلییی و قطعا از رو سادگیش و بچگیش اشتباه کرده

به نظرم اگر واقعا عاشقشی همه گذشتش و باید بذاری کنار
    چون رابطه عاشقانه شما خیلی خیلی ارزشش بیشتر از ایناست که بخاطر یه اشتباه تو بچگی بخوای تمومش کنی
    رابطه جنسی رو برا خودت بزرگ نکن که اینجور حالت و خرابه

معیار پاکی صرفا این موضع نیست

و مهمتر از همه اینه که تو این مدت که باشما بوده به کسه دیگه ای هم فکر نکرده

امیدوارم هرچی که خیر هست پیش بیاد..
    ببین دوست عزیزدرک این موضوع خیلی برای مرد ها متفاوت هستش...درسته سنش کم بوده چیزی حدود 15 یا 16...چون نزدیک به عقد رسمیمون هستش 100 دل شدم...واقعا دوستش دارم ولی چیکار کنم دل فکر و ذهن خودم رو...حال الان من برای هیچ کس قابل درک نیس...اونم واقعا عاشقمه...ولی ازادم گذاشته توانتخاب که چی کارکنم تموم کنم یا نه...کارش شده همش گریه کردن

12. کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,720 بار در 1,500 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام پریماه از دید یه زن نگاه کرد و جواب داد

من از دید یه مرد : ببین واسه این قضیه باید اول خودتو بشناسی باید ببینی بعد از ازدواج این قضیه چماق بشه و هی تو سرش بزنی یا قراره فراموش کنی

من حسم میگه این دختر خانم رابطه جنسیش کامل نبوده و فقط بوس و بغل بوده و از روی سادگیش میگه رابطه جنسی

رابطه جنسی مسئله بزرگ هست و شک نکن به نظرم چند ماهی عقدتو بنداز عقب و خوب فکر کن رو این قضیه حتی اون دختر را زیر ذره بین قرار بده و ببین الان چجوریه ؟؟ آیا الانم سر و گوشش میجنبه.اگه به این نتیجه رسیدی که دختر واقعا پشیمون هستش و الانم واقعا به تو وفاداره باهاش ازدواج کن و این نکته را هم در نظر بگیر که میتونست بهت نگه و خودشو جلوت قدیسه جلوه بده پس به صداقتش احترام بزار

زیاد هستن دخترایی که با گربه نره محله هم رابطه جنسی داشتن وقت ازدواج خودشون را پاک میدونن و پاک جلوه میدن

14. 9 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    317
    تشکر شده 68 بار در 53 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    امیدوارم هرچی خیره همون براتون اتفاق بیافته
    به پاسخ آقای سام عمل کنید ...

16. 2 کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    64
    تشکر شده 165 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام
    حس و حالت رو دقیقا میدونم برای یه مرد این واقا غیر قابل قبوله و آدم میدونه از این به بعد چیزی نیست ولی ذهنش مشغوله ولی منم با نظر آقای سام موافقم و فکر میکنم رابطه جنسی کامل نبوده و در حد شیطنت نوجوانی بوده .ولی در کل به نظر من این خیلی بهتره که آدم بدونه گذشته طرفش واضح چی بوده و با یه اشتباه کوچیکش کنار بیاد و واقعیت رو بدونه تا اینکه یکی باشه در گذشته هر کار خواسته کرده و .... و الان با هزار ترفند آدم رو گول بزنه و آدم خوشحال باشه که چه دختره پاکی گرفته ولی سرش کلاه بره
    تو مرکز مشاوره خیلی دیدم از این موضوعها که دختره انواع رابطه جنسی داشته و بکارتشم از دست داده و الان با یه پسری آشنا شده و با پول دادن به دکتر و خریدن کواهی داشتن بکارت از دکتر و کلی هزینه مشاوره و .... به اون پسر ثابت کنه که هیچ کاری نکرده حتی یه مراجعه داشتیم پسره ار انگلستان اومده بود ایران با یه دختری ازدواج کنه که دست هیچ پسری بهش نخورده باشه در صورتی که اون خانم حتی دخترم نبود و تو مرکز مشاوره کلی بهش کمک کردن تا تونست ازدواج کنه و اون پسر خوشحال از اینکه با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده ازدواج کرده
    در کل تصمیم با شماست و قبول یا قبول نکردن این قضیه کاملا بستگی به شما داره ولی فعلا به خودت زمان بده و زود تصمیم نگیر
    و اینکه حداقل این صداقت و وجدان نامزدت رو به فال نیک بگیر که تو این دور و زمونه همه همه کار میکنن ولی همین یه ذره صداقت و وجدانم ندارن

18. 3 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام پریماه از دید یه زن نگاه کرد و جواب داد

من از دید یه مرد : ببین واسه این قضیه باید اول خودتو بشناسی باید ببینی بعد از ازدواج این قضیه چماق بشه و هی تو سرش بزنی یا قراره فراموش کنی

من حسم میگه این دختر خانم رابطه جنسیش کامل نبوده و فقط بوس و بغل بوده و از روی سادگیش میگه رابطه جنسی

رابطه جنسی مسئله بزرگ هست و شک نکن به نظرم چند ماهی عقدتو بنداز عقب و خوب فکر کن رو این قضیه حتی اون دختر را زیر ذره بین قرار بده و ببین الان چجوریه ؟؟ آیا الانم سر و گوشش میجنبه.اگه به این نتیجه رسیدی که دختر واقعا پشیمون هستش و الانم واقعا به تو وفاداره باهاش ازدواج کن و این نکته را هم در نظر بگیر که میتونست بهت نگه و خودشو جلوت قدیسه جلوه بده پس به صداقتش احترام بزار

زیاد هستن دخترایی که با گربه نره محله هم رابطه جنسی داشتن وقت ازدواج خودشون را پاک میدونن و پاک جلوه میدن
    فک نکنم بتونم دووم بیارم...کاش حداقل خودم رابطه ای نداشتم ... حال این روز های اونو چی کار کنم...من 3 سال و نیم باهاشم

20. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام
    حس و حالت رو دقیقا میدونم برای یه مرد این واقا غیر قابل قبوله و آدم میدونه از این به بعد چیزی نیست ولی ذهنش مشغوله ولی منم با نظر آقای سام موافقم و فکر میکنم رابطه جنسی کامل نبوده و در حد شیطنت نوجوانی بوده .ولی در کل به نظر من این خیلی بهتره که آدم بدونه گذشته طرفش واضح چی بوده و با یه اشتباه کوچیکش کنار بیاد و واقعیت رو بدونه تا اینکه یکی باشه در گذشته هر کار خواسته کرده و .... و الان با هزار ترفند آدم رو گول بزنه و آدم خوشحال باشه که چه دختره پاکی گرفته ولی سرش کلاه بره
    تو مرکز مشاوره خیلی دیدم از این موضوعها که دختره انواع رابطه جنسی داشته و بکارتشم از دست داده و الان با یه پسری آشنا شده و با پول دادن به دکتر و خریدن کواهی داشتن بکارت از دکتر و کلی هزینه مشاوره و .... به اون پسر ثابت کنه که هیچ کاری نکرده حتی یه مراجعه داشتیم پسره ار انگلستان اومده بود ایران با یه دختری ازدواج کنه که دست هیچ پسری بهش نخورده باشه در صورتی که اون خانم حتی دخترم نبود و تو مرکز مشاوره کلی بهش کمک کردن تا تونست ازدواج کنه و اون پسر خوشحال از اینکه با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده ازدواج کرده
    در کل تصمیم با شماست و قبول یا قبول نکردن این قضیه کاملا بستگی به شما داره ولی فعلا به خودت زمان بده و زود تصمیم نگیر
    و اینکه حداقل این صداقت و وجدان نامزدت رو به فال نیک بگیر که تو این دور و زمونه همه همه کار میکنن ولی همین یه ذره صداقت و وجدانم ندارن
    واقعا دردزیادی داره واسم..نمیتونم بش فک نکنم ... ایشالا هر چی خیره پیش بیاد ... میزارمزمان بگذره...ولی واقعا اونم داره هر روز عذاب میکشه...بخوام نامزدی بهم بزنم از اوندختر چیزی نمیمونه...خودش میگه نمیخواد عقدی کنیم که بعدش وضعمون بدتر شه...واسه همینه میگن رابطه جنسی قبل ازدواج اشتباه هستش

21. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.68
    تشکـر
    7,627
    تشکر شده 7,685 بار در 3,432 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    نقل قول نوشته اصلی توسط badboy007 نمایش پست ها
    واقعا دردزیادی داره واسم..نمیتونم بش فک نکنم ... ایشالا هر چی خیره پیش بیاد ... میزارمزمان بگذره...ولی واقعا اونم داره هر روز عذاب میکشه...بخوام نامزدی بهم بزنم از اوندختر چیزی نمیمونه...خودش میگه نمیخواد عقدی کنیم که بعدش وضعمون بدتر شه...واسه همینه میگن رابطه جنسی قبل ازدواج اشتباه هستش
    خیلی عذر میخوام از مطرح کردن این سوال

میتونید جواب ندید اگر مایل نبودید

رابطه ایشون با اون آقا در چه حد بوده؟؟؟ رابطه ی کامل داشتن؟؟؟
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

22. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    خیلی عذر میخوام از مطرح کردن این سوال

میتونید جواب ندید اگر مایل نبودید

رابطه ایشون با اون آقا در چه حد بوده؟؟؟ رابطه ی کامل داشتن؟؟؟
    اره دیگه فقط گفتم بکارت روهنوز داری گفت اره...شما کامل فرض کن

24. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.68
    تشکـر
    7,627
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    اره دیگه فقط گفتم بکارت روهنوز داری گفت اره...شما کامل فرض کن
    ببینید رو فرض من نیست...دلیل داره که میگم چه حد بوده....چون میخوام رو اطلاعاتی که شما میدین بهتون راهنمایی بدم

علت جدا شدنش از اون آقا چی بوده؟؟؟ اینجوری که گفتین نامزدتون باید اون موقع 14 یا 15 سالش میبوده، اون فرد چن سالش بوده؟؟؟

(این سوالا رو میپرسم چون میخوام جوابی که میدم درست باشه، مسلما شما هم دوست ندارین کسی رو هوا بهتون مشاوره بده )

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

25. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.70
    تشکـر
    843
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    وقت بخیر

خیلی سخته و دردش زیاده مثل پارچ آب یخیه که رو سرت بریزن هنگ هنگ میشی

هر کار می خوای بکنی اینا رو در نظر داشته باش
    ببین شما الان بخوای بری با یه دختر دیگه ازدواج بکنی تضمین نداره که قبلا رابطه نداشته باشه و احتمالش خیلی کمه و تازه اخلاقا به هم بخوره و هزارتا مساله دیگه از طرفی چون میگی از رابطه تون خیلیا اطلاع دارن و بعدا تو تحقیق مشخص میشه و این یکم شما رو محدود می کنه

شما با نامزدتون 3 سال خاطره خوب داری اون به تو علاقه داره و تو هم به اون و خودتم الان دیگه باکره نیستی و میگی بهش اعتماد داری و اون طور که معلومه نامزدت خانم خوب و ساده ایه و مطمئن باش کسی که این موضوعو به تو گفته در آینده هم هیچ چیزی رو پنهون نمی کنه و صداقتش صداقت کماله نه نصفه نیمه

چند روز صبر کن تا فاصله بیفته بعد ببین می تونی مفزتو از فکرای بیهوده خالی کنی یا نه

بعد تصمیم بگیر

کاش میشد آدم فرصت داشته باشه یه انتخابی رو زندگی کنه ببینه اگه بد بود برگرده عقب انتخابشو عوض کنه
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

27. 3 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,720 بار در 1,500 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    فک نکنم بتونم دووم بیارم...کاش حداقل خودم رابطه ای نداشتم ... حال این روز های اونو چی کار کنم...من 3 سال و نیم باهاشم
    اگه به خودت تلقین کنی که نمیتونی واقعا نمیتونی و البته چون خودتم باهاش رابطه داشتی الان ولش کنی قطعا روز خوش نمیبینی چون 2 تا اشتباه میکنی اول اینکه یه آدمو نابود میکنی از نظر احساسی دوم اینکه به صداقتش توهین میکنی و این باعث میشه تو رابطه بعدش خودشو قدیسه نشون بده و اگه با یه پسر پاک ازدواج کنه چون تو باعث مخفی کاری او بودی باعث میشه زندگی خوبی پیدا نکنی

حالا همه اینا به کنار خودت چجوری بودی قبل آشنایی با این دختر؟

29. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    ببینید رو فرض من نیست...دلیل داره که میگم چه حد بوده....چون میخوام رو اطلاعاتی که شما میدین بهتون راهنمایی بدم

علت جدا شدنش از اون آقا چی بوده؟؟؟ اینجوری که گفتین نامزدتون باید اون موقع 14 یا 15 سالش میبوده، اون فرد چن سالش بوده؟؟؟

(این سوالا رو میپرسم چون میخوام جوابی که میدم درست باشه، مسلما شما هم دوست ندارین کسی رو هوا بهتون مشاوره بده )
    نامزدم 15یا 16 سالش بوده...اون پسره هم سن من هستش...و حدود 8 سال پیش با پسره 1 سال رفاقت صمیمی داشتم...پسره از اون لاشیاس که هر روز با یکی هستش...فقط اینو میدونم اون زمان نامزدم اونو دوست داشته ولی پسره نمیخواسته...از بوسه و اغوش فراتر بوده...یعنی رابطه جنسی دیگه واضح میگم که...فقط بکارتش رو داره هنوز...یک بارم فقط رابطه جنسی داشتن...الانم نامزدم از گذشتش خیلی ناراحته و مدام بهم ریختس...و میگه الان قبول کنی چند سال دیگه میترسم نتونی ب خودت کنار بیای

31. کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    وقت بخیر

خیلی سخته و دردش زیاده مثل پارچ آب یخیه که رو سرت بریزن هنگ هنگ میشی

هر کار می خوای بکنی اینا رو در نظر داشته باش
    ببین شما الان بخوای بری با یه دختر دیگه ازدواج بکنی تضمین نداره که قبلا رابطه نداشته باشه و احتمالش خیلی کمه و تازه اخلاقا به هم بخوره و هزارتا مساله دیگه از طرفی چون میگی از رابطه تون خیلیا اطلاع دارن و بعدا تو تحقیق مشخص میشه و این یکم شما رو محدود می کنه

شما با نامزدتون 3 سال خاطره خوب داری اون به تو علاقه داره و تو هم به اون و خودتم الان دیگه باکره نیستی و میگی بهش اعتماد داری و اون طور که معلومه نامزدت خانم خوب و ساده ایه و مطمئن باش کسی که این موضوعو به تو گفته در آینده هم هیچ چیزی رو پنهون نمی کنه و صداقتش صداقت کماله نه نصفه نیمه

چند روز صبر کن تا فاصله بیفته بعد ببین می تونی مفزتو از فکرای بیهوده خالی کنی یا نه

بعد تصمیم بگیر

کاش میشد آدم فرصت داشته باشه یه انتخابی رو زندگی کنه ببینه اگه بد بود برگرده عقب انتخابشو عوض کنه
    یعنی ب کل واسه چند روزی رابطه رو قطع کنم؟...

33. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اگه به خودت تلقین کنی که نمیتونی واقعا نمیتونی و البته چون خودتم باهاش رابطه داشتی الان ولش کنی قطعا روز خوش نمیبینی چون 2 تا اشتباه میکنی اول اینکه یه آدمو نابود میکنی از نظر احساسی دوم اینکه به صداقتش توهین میکنی و این باعث میشه تو رابطه بعدش خودشو قدیسه نشون بده و اگه با یه پسر پاک ازدواج کنه چون تو باعث مخفی کاری او بودی باعث میشه زندگی خوبی پیدا نکنی

حالا همه اینا به کنار خودت چجوری بودی قبل آشنایی با این دختر؟
    من قیل ایشون با هیچ دختری رابطه جنسی نداشتم...فقط زابطه پیامکی نه چیزی بالاتر یا فوقشی قرار خیلی کوچیک...فقط 1 رابطه معمولی با دختری 7 8 سال بزرگتر از خودم که منو مث داداشش میدید و از اقوام بود و با من راحت بود...درکل رابطه جنسی نداشتم قیل ایشون...مدت طولانی دختری رو میخواستم که حتی دستشم ب زور لمس کردم...

34. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.68
    تشکـر
    7,627
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    نامزدم 15یا 16 سالش بوده...اون پسره هم سن من هستش...و حدود 8 سال پیش با پسره 1 سال رفاقت صمیمی داشتم...پسره از اون لاشیاس که هر روز با یکی هستش...فقط اینو میدونم اون زمان نامزدم اونو دوست داشته ولی پسره نمیخواسته...از بوسه و اغوش فراتر بوده...یعنی رابطه جنسی دیگه واضح میگم که...فقط بکارتش رو داره هنوز...یک بارم فقط رابطه جنسی داشتن...الانم نامزدم از گذشتش خیلی ناراحته و مدام بهم ریختس...و میگه الان قبول کنی چند سال دیگه میترسم نتونی ب خودت کنار بیای
    راستش نمیدونم چی بگم

چن بار برات نوشتم اما پاک کردم...

میخواستم بگم که یه دختر 15 ، 16 ساله واقعا و حتما بچگی کرده و فک کرده که شاید اینجوری طرف رو میتونه به دست بیاره

شما تو همین سایت یه چرخی بزنی میبینی که خانمایی بودن که حتی مطلقه بودن و باز هم اسیر هوس های مردی شدن و زندگیشون تباه شده

پس خیلی رو این حساب نکن که نامزدت خودش خواسته و با منطق و عقلش این تصمیم رو گرفته!!

از طرفی هم اون آقا تو اون زمان یه جوون نهایتا 18، 19 ساله بوده...و در واقع اونم میشه گفت اشتباه کرده ولی چون میگی دوست بودی باهاش و میدونی آدم نادرستی هست....پس اینجا تا حدودی عذر نامزدت موجه میشه که با "بد آدمی" طرف بوده!!!

ولی خب اصل حرفمو الان برات میگم...چون تو رو میذارم جای داداش کوچیک تر خودم...اینو میگم که مطمئن باشی دارم باهات همدردی میکنم و از رو دلسوزی بهت میگم

دلیل اینکه گفتم چنبار نوشتم و پاک کردم این بود که...

راستش 15، 16 سال سن کمی نیست که برای اینکه دختر بتونه خودش رو حفظ کنه و نباید وارد روابط پرخطر بشه، پس تا یه حدی هم این ایراد به نامزدت وارد هست که بایستی خودشو حفظ میکرده...اما خب سن حساسی هم هست...دخترا به شدت احساسی و وابسته میشن

و اکثرا هم چون تو سن بلوغ هست یه جورایی حس میکنن که حتما باید نظر پسر رو به خودشون جلب کنن، و این دیگه برمیگرده به اینکه خانوادش چقدر آزادش میذاشتن، چقدر بهش راهنمایی میکردن، چقدر بهش بها میدادن و دوسش داشتن و تا چه حد آگاهی داشته که نباید وارد همچین روابطی بشه

چون خیلی از دخترا بخاطر کمبودهای عاطفی که تو خونه دارن وارد این روابط میشن...که میتونه بخاطر جو متشنج خانواده بوده باشه، یا بخاطر توجه نکردن والدین بخصوص پدر به دختر، یا حتی نادیده گرفته شدن نسبت به فرزندها دیگه بوده باشه

پس ما اینو نمیدونیم این خانم تو 16 سالگیش چقدر مطلع بوده...ولی بهرحال سن خیلی کمی هم نبوده برای اینکه خودش رو حفظ کنه و اجازه نده کسی به حریمش نزدیک بشه...بخصوص تو این دوره زمونه دخترا از 10 سالگی خیلی چیزا رو میدونن!!! ولی خب میگم سن حساسی هست و اکثر دخترا اشتباه میکنن...بعضی ها کمتر بعضی ها بیشتر

اما از طرف دیگه نامزدت جدای از این حرفا...با توجه به چیزی که گفتی با آدم خیلی نادرستی هم طرف شده!

و این خودش مزید برعلت میشه...ببین الان یه دختر 27، 28 ساله هم ممکنه با چهارتا حرف و قربونت برم به خطا بره...چه برسه یه دختر 16 ساله که پر از احساس بوده اتفاقا با آدم ناکسی هم روبرو شده!!!!

پس یه جورایی کفه ی ترازوی نامزدت سبک تر میشه! اگرچه نه کاملا!

خب این از این دوتا....تا اینجا بحث به این رسید که خانمت اگرچه بچگی کرده اما میبایست خودش رو هم حفظ میکرده...ولی متاسفانه از شانس بدش گیر آدم بدی افتاده که نامزد تو هم براش اولی و آخری نبوده....و مهم تر اینکه نامزدت هم خودش میدونه اشتباه کرده و حتی به تو حق میده!! این میتونه جنبه ی مثبت قضیه باشه ، چون خیلی از دخترا اصلا به خودشون هم نمیگیرن حتی تو دلشون هم میگن من که باکرم چرا باید بگم؟؟؟خب پس تو این بحث نامزدت دوتا مثبت داره و یه منفی!! که به نظرم منفیش هم با چیزایی که گفتم باید بررسی بشه تا قطعی بشه!

اما در مورد خودت...در مورد اینکه میتونی باهاش کنار بیای یا نه! اینکه اگه کنار بیای چی میشه اگه کنار نیای چی میشه..

ببین داداشم اولا شما سه سال و نیم با این خانم رابطه داشتی...و خب خودت هم دیگه اون پسری نیستی که بگی من چون خودم رابطه نداشتم باید یه دختری هم باشه که رابطه نداشته...و مسلما بعد از این خانم با هرکس دیگه ای که بخوای بری باید شرایطت رو بگی...که دوباره برمیگردیم سر همین خونه...یه آدمی( اینبار یه دختری که تو بهش پیشنهاد دادی ) که نمیدونه با رابطه جنسی قبلی نامزدش کنار بیاد یا نه؟؟!!؟؟

خب به نظرت اون باید چیکار کنه؟؟؟ باید بهت حق بده؟؟؟ یا باید بگه نه تو نباید با هیچ دختری ارتباط میداشتی چون منم با هیچ پسری نبودم؟؟؟

فک میکنی درک کنه که تو احساساتی بودی و واقعا فک میکردی نامزدت مال خودته؟؟؟ فک میکنی بپذیره ازت؟؟؟ ( حالا خودت رو بذار جای نامزدت)

و خب اگه نامزدت رو هم رها کنی...تو میشه دومین فردی که باهاش رابطه داشته!!!!!! و مسلما دفعه ی سوم دیگه حتما این صداقت رو میذاره کنار و به کسی چیزی نمیگه

گذشته از این...تو این سه سال و نیم...باهاش رابطه جنسی داشتی!!! اگه اون اشتباه فقط یه بار بوده...تو بارها بوده!!!

و خب این دردش خیلی عمیق تر و شدیدتره...و اگه قبلا اشتباه کرده...این بار به تو اعتماد کرده بوده و باورت کرده بود که برای ازدواج میخوایش

ولی چیز دیگری هم که باید بهش فک کنی اینکه...اگه یه روز با اون فرد مواجه بشی چی؟؟؟ میتونی خودت رو کنترل کنی؟؟؟ میتونی از زنت دفاع کنی و اجازه ندی کسی کلامی پشت سرش حرف نزنه؟؟؟ میتونی افکارت رو منسجم کنی و دوباره بهم نریزی؟؟؟؟

ما نمیتونیم برات معین کنیم که اینجوری فک کن، اینجوری رفتار کن و فلان تصمیم رو بگیر

فقط میتونیم یه چیزهایی رو بگیم که خودت شاید به فکرت نرسه...در نهایت خودتی که باید تصمیم بگیری و به یه نتیجه برسی

به نظرم یکی دو هفته با خودت فکر کن...همه جوانب رو بسنج...ولی یه تصمیم قطعی بگیر

اگه نمیبخشیش هم بدون آبروریزی بدون اینکه رازش رو فاش کنی قاطعانه ترکش کن...نه اینکه مدام بری و بیای و احساساتش رو خاموش و روشن کنی

اگه بخشیدیش...تا همیشه ببخشش و دیگه به روش نیار

نمیدونم چقدر به صداقتش اعتماد داری و اینکه چقدر مطمئنی که تو این مدت فقط با تو بوده و رابطه دیگه ای نداشته...

ولی اگه از این بابت هم ازش مطمئنی که خطای دیگری نکرده و فقط همون اشتباه بوده

به نظرم یه کم بیشتر بهش زمان بده...تا خودشو ثابت کنه...هم حیفه عشق سه سالتو بخاطر یه اشتباه بچگونه تو گذشته از دست بدی، هم اینکه تو اگه رهاش کنی بعد از این سه و سال ونیم...کسی نمیدونه چه بلایی سرش میاد

35. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)