صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 72

موضوع: رابطه جنسی قبل از ازدواج نامزدم

8788
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رابطه جنسی قبل از ازدواج نامزدم

سلام دوستان خسته نباشین

من 23 سال سن دارم حدود 2سال با دختری با اطلاع خانواده ها دوست بودم الانم حدود 1 سالو نیم نامزدیم تو این 3 سال رابطه جنسی هم داشتیم ... دختر فوق العاده ای هستش واقعا عشق بینمون جود داره...نامزدم 20 سال سن داره...4 سالی هستشاز هم شناخت داریم...نامزدم قبل دوستی با من با شخص دیگه ای دوست بوده و من میدونستم مشکلی نداشتم...ولی چند روز گریه کنان گفت عذاب وجدانم بهم اجازه نمیده بهت نگم..گفت 1 بار باهاش رابطه جنسی داشته...زندگیم خراب شده...دیگه باید عقد میکردیم اینو بهم گفته...حالا چیکار کنم...دنیام خرابه..صداقت داشت بهم گفت ولی خودمو چیکار کنم...اگه بخوایم جدا شیم شدیدا ضربه میبینه شهر کوچیکی زندگی میکنیم همه از نامزدی ما میدونن و ی جوری زن شوهر میدونن...از ی طرفی دوستش دارم و همچنین اون منو...چی کار کنم گذشت کنم یا نه...چند روزه خواب خوراک ندارم...دیووووونه شدم...کل رابطمون هم 3 سال نیم هستش

2. کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه جنسی قیل از ازدواج نامزدم

...
    ویرایش توسط ae85 : 05-11-2017 در ساعت 02:50 AM

4. کاربران زیر از ae85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

هر کار کردی بعدا بیا اینجا بگو

بهش اعتماد داری؟؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    هر کار کردی بعدا بیا اینجا بگو

بهش اعتماد داری؟؟
    در حال حاضر صد در صد...اونم الان خیلی ناراحته واسه گذشته ولی راهیی واسه جبران نیس...الان میترسم ببخشم این موضوع بعد ازدواج مشکل ساز شه...ذهنم درگیر شه زندگیم سیاه

8. 2 کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوست عزیزم

ببینید دختر خانم درحال حاظر 20 سالشه قبل از شما باکس بوده سنش خیلیییی کم بوده خیلییی و قطعا از رو سادگیش و بچگیش اشتباه کرده

به نظرم اگر واقعا عاشقشی همه گذشتش و باید بذاری کنار
    چون رابطه عاشقانه شما خیلی خیلی ارزشش بیشتر از ایناست که بخاطر یه اشتباه تو بچگی بخوای تمومش کنی
    رابطه جنسی رو برا خودت بزرگ نکن که اینجور حالت و خرابه

معیار پاکی صرفا این موضع نیست

و مهمتر از همه اینه که تو این مدت که باشما بوده به کسه دیگه ای هم فکر نکرده

امیدوارم هرچی که خیر هست پیش بیاد..

10. 6 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم

ببینید دختر خانم درحال حاظر 20 سالشه قبل از شما باکس بوده سنش خیلیییی کم بوده خیلییی و قطعا از رو سادگیش و بچگیش اشتباه کرده

به نظرم اگر واقعا عاشقشی همه گذشتش و باید بذاری کنار
    چون رابطه عاشقانه شما خیلی خیلی ارزشش بیشتر از ایناست که بخاطر یه اشتباه تو بچگی بخوای تمومش کنی
    رابطه جنسی رو برا خودت بزرگ نکن که اینجور حالت و خرابه

معیار پاکی صرفا این موضع نیست

و مهمتر از همه اینه که تو این مدت که باشما بوده به کسه دیگه ای هم فکر نکرده

امیدوارم هرچی که خیر هست پیش بیاد..
    ببین دوست عزیزدرک این موضوع خیلی برای مرد ها متفاوت هستش...درسته سنش کم بوده چیزی حدود 15 یا 16...چون نزدیک به عقد رسمیمون هستش 100 دل شدم...واقعا دوستش دارم ولی چیکار کنم دل فکر و ذهن خودم رو...حال الان من برای هیچ کس قابل درک نیس...اونم واقعا عاشقمه...ولی ازادم گذاشته توانتخاب که چی کارکنم تموم کنم یا نه...کارش شده همش گریه کردن

12. کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام پریماه از دید یه زن نگاه کرد و جواب داد

من از دید یه مرد : ببین واسه این قضیه باید اول خودتو بشناسی باید ببینی بعد از ازدواج این قضیه چماق بشه و هی تو سرش بزنی یا قراره فراموش کنی

من حسم میگه این دختر خانم رابطه جنسیش کامل نبوده و فقط بوس و بغل بوده و از روی سادگیش میگه رابطه جنسی

رابطه جنسی مسئله بزرگ هست و شک نکن به نظرم چند ماهی عقدتو بنداز عقب و خوب فکر کن رو این قضیه حتی اون دختر را زیر ذره بین قرار بده و ببین الان چجوریه ؟؟ آیا الانم سر و گوشش میجنبه.اگه به این نتیجه رسیدی که دختر واقعا پشیمون هستش و الانم واقعا به تو وفاداره باهاش ازدواج کن و این نکته را هم در نظر بگیر که میتونست بهت نگه و خودشو جلوت قدیسه جلوه بده پس به صداقتش احترام بزار

زیاد هستن دخترایی که با گربه نره محله هم رابطه جنسی داشتن وقت ازدواج خودشون را پاک میدونن و پاک جلوه میدن

14. 9 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

امیدوارم هرچی خیره همون براتون اتفاق بیافته
    به پاسخ آقای سام عمل کنید ...
    امضای ایشان

16. 2 کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    حس و حالت رو دقیقا میدونم برای یه مرد این واقا غیر قابل قبوله و آدم میدونه از این به بعد چیزی نیست ولی ذهنش مشغوله ولی منم با نظر آقای سام موافقم و فکر میکنم رابطه جنسی کامل نبوده و در حد شیطنت نوجوانی بوده .ولی در کل به نظر من این خیلی بهتره که آدم بدونه گذشته طرفش واضح چی بوده و با یه اشتباه کوچیکش کنار بیاد و واقعیت رو بدونه تا اینکه یکی باشه در گذشته هر کار خواسته کرده و .... و الان با هزار ترفند آدم رو گول بزنه و آدم خوشحال باشه که چه دختره پاکی گرفته ولی سرش کلاه بره
    تو مرکز مشاوره خیلی دیدم از این موضوعها که دختره انواع رابطه جنسی داشته و بکارتشم از دست داده و الان با یه پسری آشنا شده و با پول دادن به دکتر و خریدن کواهی داشتن بکارت از دکتر و کلی هزینه مشاوره و .... به اون پسر ثابت کنه که هیچ کاری نکرده حتی یه مراجعه داشتیم پسره ار انگلستان اومده بود ایران با یه دختری ازدواج کنه که دست هیچ پسری بهش نخورده باشه در صورتی که اون خانم حتی دخترم نبود و تو مرکز مشاوره کلی بهش کمک کردن تا تونست ازدواج کنه و اون پسر خوشحال از اینکه با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده ازدواج کرده
    در کل تصمیم با شماست و قبول یا قبول نکردن این قضیه کاملا بستگی به شما داره ولی فعلا به خودت زمان بده و زود تصمیم نگیر
    و اینکه حداقل این صداقت و وجدان نامزدت رو به فال نیک بگیر که تو این دور و زمونه همه همه کار میکنن ولی همین یه ذره صداقت و وجدانم ندارن

18. 3 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام پریماه از دید یه زن نگاه کرد و جواب داد

من از دید یه مرد : ببین واسه این قضیه باید اول خودتو بشناسی باید ببینی بعد از ازدواج این قضیه چماق بشه و هی تو سرش بزنی یا قراره فراموش کنی

من حسم میگه این دختر خانم رابطه جنسیش کامل نبوده و فقط بوس و بغل بوده و از روی سادگیش میگه رابطه جنسی

رابطه جنسی مسئله بزرگ هست و شک نکن به نظرم چند ماهی عقدتو بنداز عقب و خوب فکر کن رو این قضیه حتی اون دختر را زیر ذره بین قرار بده و ببین الان چجوریه ؟؟ آیا الانم سر و گوشش میجنبه.اگه به این نتیجه رسیدی که دختر واقعا پشیمون هستش و الانم واقعا به تو وفاداره باهاش ازدواج کن و این نکته را هم در نظر بگیر که میتونست بهت نگه و خودشو جلوت قدیسه جلوه بده پس به صداقتش احترام بزار

زیاد هستن دخترایی که با گربه نره محله هم رابطه جنسی داشتن وقت ازدواج خودشون را پاک میدونن و پاک جلوه میدن
    فک نکنم بتونم دووم بیارم...کاش حداقل خودم رابطه ای نداشتم ... حال این روز های اونو چی کار کنم...من 3 سال و نیم باهاشم

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    سلام
    حس و حالت رو دقیقا میدونم برای یه مرد این واقا غیر قابل قبوله و آدم میدونه از این به بعد چیزی نیست ولی ذهنش مشغوله ولی منم با نظر آقای سام موافقم و فکر میکنم رابطه جنسی کامل نبوده و در حد شیطنت نوجوانی بوده .ولی در کل به نظر من این خیلی بهتره که آدم بدونه گذشته طرفش واضح چی بوده و با یه اشتباه کوچیکش کنار بیاد و واقعیت رو بدونه تا اینکه یکی باشه در گذشته هر کار خواسته کرده و .... و الان با هزار ترفند آدم رو گول بزنه و آدم خوشحال باشه که چه دختره پاکی گرفته ولی سرش کلاه بره
    تو مرکز مشاوره خیلی دیدم از این موضوعها که دختره انواع رابطه جنسی داشته و بکارتشم از دست داده و الان با یه پسری آشنا شده و با پول دادن به دکتر و خریدن کواهی داشتن بکارت از دکتر و کلی هزینه مشاوره و .... به اون پسر ثابت کنه که هیچ کاری نکرده حتی یه مراجعه داشتیم پسره ار انگلستان اومده بود ایران با یه دختری ازدواج کنه که دست هیچ پسری بهش نخورده باشه در صورتی که اون خانم حتی دخترم نبود و تو مرکز مشاوره کلی بهش کمک کردن تا تونست ازدواج کنه و اون پسر خوشحال از اینکه با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده ازدواج کرده
    در کل تصمیم با شماست و قبول یا قبول نکردن این قضیه کاملا بستگی به شما داره ولی فعلا به خودت زمان بده و زود تصمیم نگیر
    و اینکه حداقل این صداقت و وجدان نامزدت رو به فال نیک بگیر که تو این دور و زمونه همه همه کار میکنن ولی همین یه ذره صداقت و وجدانم ندارن
    واقعا دردزیادی داره واسم..نمیتونم بش فک نکنم ... ایشالا هر چی خیره پیش بیاد ... میزارمزمان بگذره...ولی واقعا اونم داره هر روز عذاب میکشه...بخوام نامزدی بهم بزنم از اوندختر چیزی نمیمونه...خودش میگه نمیخواد عقدی کنیم که بعدش وضعمون بدتر شه...واسه همینه میگن رابطه جنسی قبل ازدواج اشتباه هستش

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط badboy007 نمایش پست ها
    واقعا دردزیادی داره واسم..نمیتونم بش فک نکنم ... ایشالا هر چی خیره پیش بیاد ... میزارمزمان بگذره...ولی واقعا اونم داره هر روز عذاب میکشه...بخوام نامزدی بهم بزنم از اوندختر چیزی نمیمونه...خودش میگه نمیخواد عقدی کنیم که بعدش وضعمون بدتر شه...واسه همینه میگن رابطه جنسی قبل ازدواج اشتباه هستش
    خیلی عذر میخوام از مطرح کردن این سوال

میتونید جواب ندید اگر مایل نبودید

رابطه ایشون با اون آقا در چه حد بوده؟؟؟ رابطه ی کامل داشتن؟؟؟

22. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    خیلی عذر میخوام از مطرح کردن این سوال

میتونید جواب ندید اگر مایل نبودید

رابطه ایشون با اون آقا در چه حد بوده؟؟؟ رابطه ی کامل داشتن؟؟؟
    اره دیگه فقط گفتم بکارت روهنوز داری گفت اره...شما کامل فرض کن

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ببینید رو فرض من نیست...دلیل داره که میگم چه حد بوده....چون میخوام رو اطلاعاتی که شما میدین بهتون راهنمایی بدم

علت جدا شدنش از اون آقا چی بوده؟؟؟ اینجوری که گفتین نامزدتون باید اون موقع 14 یا 15 سالش میبوده، اون فرد چن سالش بوده؟؟؟

(این سوالا رو میپرسم چون میخوام جوابی که میدم درست باشه، مسلما شما هم دوست ندارین کسی رو هوا بهتون مشاوره بده )

25. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

وقت بخیر

خیلی سخته و دردش زیاده مثل پارچ آب یخیه که رو سرت بریزن هنگ هنگ میشی

هر کار می خوای بکنی اینا رو در نظر داشته باش
    ببین شما الان بخوای بری با یه دختر دیگه ازدواج بکنی تضمین نداره که قبلا رابطه نداشته باشه و احتمالش خیلی کمه و تازه اخلاقا به هم بخوره و هزارتا مساله دیگه از طرفی چون میگی از رابطه تون خیلیا اطلاع دارن و بعدا تو تحقیق مشخص میشه و این یکم شما رو محدود می کنه

شما با نامزدتون 3 سال خاطره خوب داری اون به تو علاقه داره و تو هم به اون و خودتم الان دیگه باکره نیستی و میگی بهش اعتماد داری و اون طور که معلومه نامزدت خانم خوب و ساده ایه و مطمئن باش کسی که این موضوعو به تو گفته در آینده هم هیچ چیزی رو پنهون نمی کنه و صداقتش صداقت کماله نه نصفه نیمه

چند روز صبر کن تا فاصله بیفته بعد ببین می تونی مفزتو از فکرای بیهوده خالی کنی یا نه

بعد تصمیم بگیر

کاش میشد آدم فرصت داشته باشه یه انتخابی رو زندگی کنه ببینه اگه بد بود برگرده عقب انتخابشو عوض کنه
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

27. 3 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

فک نکنم بتونم دووم بیارم...کاش حداقل خودم رابطه ای نداشتم ... حال این روز های اونو چی کار کنم...من 3 سال و نیم باهاشم
    اگه به خودت تلقین کنی که نمیتونی واقعا نمیتونی و البته چون خودتم باهاش رابطه داشتی الان ولش کنی قطعا روز خوش نمیبینی چون 2 تا اشتباه میکنی اول اینکه یه آدمو نابود میکنی از نظر احساسی دوم اینکه به صداقتش توهین میکنی و این باعث میشه تو رابطه بعدش خودشو قدیسه نشون بده و اگه با یه پسر پاک ازدواج کنه چون تو باعث مخفی کاری او بودی باعث میشه زندگی خوبی پیدا نکنی

حالا همه اینا به کنار خودت چجوری بودی قبل آشنایی با این دختر؟

29. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید رو فرض من نیست...دلیل داره که میگم چه حد بوده....چون میخوام رو اطلاعاتی که شما میدین بهتون راهنمایی بدم

علت جدا شدنش از اون آقا چی بوده؟؟؟ اینجوری که گفتین نامزدتون باید اون موقع 14 یا 15 سالش میبوده، اون فرد چن سالش بوده؟؟؟

(این سوالا رو میپرسم چون میخوام جوابی که میدم درست باشه، مسلما شما هم دوست ندارین کسی رو هوا بهتون مشاوره بده )
    نامزدم 15یا 16 سالش بوده...اون پسره هم سن من هستش...و حدود 8 سال پیش با پسره 1 سال رفاقت صمیمی داشتم...پسره از اون لاشیاس که هر روز با یکی هستش...فقط اینو میدونم اون زمان نامزدم اونو دوست داشته ولی پسره نمیخواسته...از بوسه و اغوش فراتر بوده...یعنی رابطه جنسی دیگه واضح میگم که...فقط بکارتش رو داره هنوز...یک بارم فقط رابطه جنسی داشتن...الانم نامزدم از گذشتش خیلی ناراحته و مدام بهم ریختس...و میگه الان قبول کنی چند سال دیگه میترسم نتونی ب خودت کنار بیای

31. کاربران زیر از badboy007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    وقت بخیر

خیلی سخته و دردش زیاده مثل پارچ آب یخیه که رو سرت بریزن هنگ هنگ میشی

هر کار می خوای بکنی اینا رو در نظر داشته باش
    ببین شما الان بخوای بری با یه دختر دیگه ازدواج بکنی تضمین نداره که قبلا رابطه نداشته باشه و احتمالش خیلی کمه و تازه اخلاقا به هم بخوره و هزارتا مساله دیگه از طرفی چون میگی از رابطه تون خیلیا اطلاع دارن و بعدا تو تحقیق مشخص میشه و این یکم شما رو محدود می کنه

شما با نامزدتون 3 سال خاطره خوب داری اون به تو علاقه داره و تو هم به اون و خودتم الان دیگه باکره نیستی و میگی بهش اعتماد داری و اون طور که معلومه نامزدت خانم خوب و ساده ایه و مطمئن باش کسی که این موضوعو به تو گفته در آینده هم هیچ چیزی رو پنهون نمی کنه و صداقتش صداقت کماله نه نصفه نیمه

چند روز صبر کن تا فاصله بیفته بعد ببین می تونی مفزتو از فکرای بیهوده خالی کنی یا نه

بعد تصمیم بگیر

کاش میشد آدم فرصت داشته باشه یه انتخابی رو زندگی کنه ببینه اگه بد بود برگرده عقب انتخابشو عوض کنه
    یعنی ب کل واسه چند روزی رابطه رو قطع کنم؟...

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35188
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اگه به خودت تلقین کنی که نمیتونی واقعا نمیتونی و البته چون خودتم باهاش رابطه داشتی الان ولش کنی قطعا روز خوش نمیبینی چون 2 تا اشتباه میکنی اول اینکه یه آدمو نابود میکنی از نظر احساسی دوم اینکه به صداقتش توهین میکنی و این باعث میشه تو رابطه بعدش خودشو قدیسه نشون بده و اگه با یه پسر پاک ازدواج کنه چون تو باعث مخفی کاری او بودی باعث میشه زندگی خوبی پیدا نکنی

حالا همه اینا به کنار خودت چجوری بودی قبل آشنایی با این دختر؟
    من قیل ایشون با هیچ دختری رابطه جنسی نداشتم...فقط زابطه پیامکی نه چیزی بالاتر یا فوقشی قرار خیلی کوچیک...فقط 1 رابطه معمولی با دختری 7 8 سال بزرگتر از خودم که منو مث داداشش میدید و از اقوام بود و با من راحت بود...درکل رابطه جنسی نداشتم قیل ایشون...مدت طولانی دختری رو میخواستم که حتی دستشم ب زور لمس کردم...

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نامزدم 15یا 16 سالش بوده...اون پسره هم سن من هستش...و حدود 8 سال پیش با پسره 1 سال رفاقت صمیمی داشتم...پسره از اون لاشیاس که هر روز با یکی هستش...فقط اینو میدونم اون زمان نامزدم اونو دوست داشته ولی پسره نمیخواسته...از بوسه و اغوش فراتر بوده...یعنی رابطه جنسی دیگه واضح میگم که...فقط بکارتش رو داره هنوز...یک بارم فقط رابطه جنسی داشتن...الانم نامزدم از گذشتش خیلی ناراحته و مدام بهم ریختس...و میگه الان قبول کنی چند سال دیگه میترسم نتونی ب خودت کنار بیای
    راستش نمیدونم چی بگم

چن بار برات نوشتم اما پاک کردم...

میخواستم بگم که یه دختر 15 ، 16 ساله واقعا و حتما بچگی کرده و فک کرده که شاید اینجوری طرف رو میتونه به دست بیاره

شما تو همین سایت یه چرخی بزنی میبینی که خانمایی بودن که حتی مطلقه بودن و باز هم اسیر هوس های مردی شدن و زندگیشون تباه شده

پس خیلی رو این حساب نکن که نامزدت خودش خواسته و با منطق و عقلش این تصمیم رو گرفته!!

از طرفی هم اون آقا تو اون زمان یه جوون نهایتا 18، 19 ساله بوده...و در واقع اونم میشه گفت اشتباه کرده ولی چون میگی دوست بودی باهاش و میدونی آدم نادرستی هست....پس اینجا تا حدودی عذر نامزدت موجه میشه که با "بد آدمی" طرف بوده!!!

ولی خب اصل حرفمو الان برات میگم...چون تو رو میذارم جای داداش کوچیک تر خودم...اینو میگم که مطمئن باشی دارم باهات همدردی میکنم و از رو دلسوزی بهت میگم

دلیل اینکه گفتم چنبار نوشتم و پاک کردم این بود که...

راستش 15، 16 سال سن کمی نیست که برای اینکه دختر بتونه خودش رو حفظ کنه و نباید وارد روابط پرخطر بشه، پس تا یه حدی هم این ایراد به نامزدت وارد هست که بایستی خودشو حفظ میکرده...اما خب سن حساسی هم هست...دخترا به شدت احساسی و وابسته میشن

و اکثرا هم چون تو سن بلوغ هست یه جورایی حس میکنن که حتما باید نظر پسر رو به خودشون جلب کنن، و این دیگه برمیگرده به اینکه خانوادش چقدر آزادش میذاشتن، چقدر بهش راهنمایی میکردن، چقدر بهش بها میدادن و دوسش داشتن و تا چه حد آگاهی داشته که نباید وارد همچین روابطی بشه

چون خیلی از دخترا بخاطر کمبودهای عاطفی که تو خونه دارن وارد این روابط میشن...که میتونه بخاطر جو متشنج خانواده بوده باشه، یا بخاطر توجه نکردن والدین بخصوص پدر به دختر، یا حتی نادیده گرفته شدن نسبت به فرزندها دیگه بوده باشه

پس ما اینو نمیدونیم این خانم تو 16 سالگیش چقدر مطلع بوده...ولی بهرحال سن خیلی کمی هم نبوده برای اینکه خودش رو حفظ کنه و اجازه نده کسی به حریمش نزدیک بشه...بخصوص تو این دوره زمونه دخترا از 10 سالگی خیلی چیزا رو میدونن!!! ولی خب میگم سن حساسی هست و اکثر دخترا اشتباه میکنن...بعضی ها کمتر بعضی ها بیشتر

اما از طرف دیگه نامزدت جدای از این حرفا...با توجه به چیزی که گفتی با آدم خیلی نادرستی هم طرف شده!

و این خودش مزید برعلت میشه...ببین الان یه دختر 27، 28 ساله هم ممکنه با چهارتا حرف و قربونت برم به خطا بره...چه برسه یه دختر 16 ساله که پر از احساس بوده اتفاقا با آدم ناکسی هم روبرو شده!!!!

پس یه جورایی کفه ی ترازوی نامزدت سبک تر میشه! اگرچه نه کاملا!

خب این از این دوتا....تا اینجا بحث به این رسید که خانمت اگرچه بچگی کرده اما میبایست خودش رو هم حفظ میکرده...ولی متاسفانه از شانس بدش گیر آدم بدی افتاده که نامزد تو هم براش اولی و آخری نبوده....و مهم تر اینکه نامزدت هم خودش میدونه اشتباه کرده و حتی به تو حق میده!! این میتونه جنبه ی مثبت قضیه باشه ، چون خیلی از دخترا اصلا به خودشون هم نمیگیرن حتی تو دلشون هم میگن من که باکرم چرا باید بگم؟؟؟خب پس تو این بحث نامزدت دوتا مثبت داره و یه منفی!! که به نظرم منفیش هم با چیزایی که گفتم باید بررسی بشه تا قطعی بشه!

اما در مورد خودت...در مورد اینکه میتونی باهاش کنار بیای یا نه! اینکه اگه کنار بیای چی میشه اگه کنار نیای چی میشه..

ببین داداشم اولا شما سه سال و نیم با این خانم رابطه داشتی...و خب خودت هم دیگه اون پسری نیستی که بگی من چون خودم رابطه نداشتم باید یه دختری هم باشه که رابطه نداشته...و مسلما بعد از این خانم با هرکس دیگه ای که بخوای بری باید شرایطت رو بگی...که دوباره برمیگردیم سر همین خونه...یه آدمی( اینبار یه دختری که تو بهش پیشنهاد دادی ) که نمیدونه با رابطه جنسی قبلی نامزدش کنار بیاد یا نه؟؟!!؟؟

خب به نظرت اون باید چیکار کنه؟؟؟ باید بهت حق بده؟؟؟ یا باید بگه نه تو نباید با هیچ دختری ارتباط میداشتی چون منم با هیچ پسری نبودم؟؟؟

فک میکنی درک کنه که تو احساساتی بودی و واقعا فک میکردی نامزدت مال خودته؟؟؟ فک میکنی بپذیره ازت؟؟؟ ( حالا خودت رو بذار جای نامزدت)

و خب اگه نامزدت رو هم رها کنی...تو میشه دومین فردی که باهاش رابطه داشته!!!!!! و مسلما دفعه ی سوم دیگه حتما این صداقت رو میذاره کنار و به کسی چیزی نمیگه

گذشته از این...تو این سه سال و نیم...باهاش رابطه جنسی داشتی!!! اگه اون اشتباه فقط یه بار بوده...تو بارها بوده!!!

و خب این دردش خیلی عمیق تر و شدیدتره...و اگه قبلا اشتباه کرده...این بار به تو اعتماد کرده بوده و باورت کرده بود که برای ازدواج میخوایش

ولی چیز دیگری هم که باید بهش فک کنی اینکه...اگه یه روز با اون فرد مواجه بشی چی؟؟؟ میتونی خودت رو کنترل کنی؟؟؟ میتونی از زنت دفاع کنی و اجازه ندی کسی کلامی پشت سرش حرف نزنه؟؟؟ میتونی افکارت رو منسجم کنی و دوباره بهم نریزی؟؟؟؟

ما نمیتونیم برات معین کنیم که اینجوری فک کن، اینجوری رفتار کن و فلان تصمیم رو بگیر

فقط میتونیم یه چیزهایی رو بگیم که خودت شاید به فکرت نرسه...در نهایت خودتی که باید تصمیم بگیری و به یه نتیجه برسی

به نظرم یکی دو هفته با خودت فکر کن...همه جوانب رو بسنج...ولی یه تصمیم قطعی بگیر

اگه نمیبخشیش هم بدون آبروریزی بدون اینکه رازش رو فاش کنی قاطعانه ترکش کن...نه اینکه مدام بری و بیای و احساساتش رو خاموش و روشن کنی

اگه بخشیدیش...تا همیشه ببخشش و دیگه به روش نیار

نمیدونم چقدر به صداقتش اعتماد داری و اینکه چقدر مطمئنی که تو این مدت فقط با تو بوده و رابطه دیگه ای نداشته...

ولی اگه از این بابت هم ازش مطمئنی که خطای دیگری نکرده و فقط همون اشتباه بوده

به نظرم یه کم بیشتر بهش زمان بده...تا خودشو ثابت کنه...هم حیفه عشق سه سالتو بخاطر یه اشتباه بچگونه تو گذشته از دست بدی، هم اینکه تو اگه رهاش کنی بعد از این سه و سال ونیم...کسی نمیدونه چه بلایی سرش میاد

35. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

راستی میخواستم در ادامه ی حرفام اینو بگم اما فراموشم شد

اینکه گفتی ازش پرسیدی بکارت داری یا نه!!

بکارت یه دختر فقط به داشتن یه پرده نیست...

بکارت یه دختر تو خیلی چیزای دیگه است

میدونم شما براتون مهم بوده که این رابطه تا کجا پیش رفته

اما همین که دختری روحش رو درگیر یه رابطه میکنه میتونه شروع از بین رفتن بکارتش باشه

بکارت فقط به جسم، اونم محدود به یه نقطه از بدن نیست...

همونطور که با از بین رفتن اون محدوده قرار نیست که دختری کل زندگیش رو از دست بده

قرار هم نیست که دختری فقط چون اون محدوده رو داره باکره محسوب بشه

اگه 50 درصد باکرگی به جسم باشه 50 درصد دیگش به فکر و روح بکرش برمیگرده

که البته از نظر شخصی من باکرگی فکر و روح یه دختر 90 درصد رو تشکیل میده و ده درصدش به جسم برمیگرده

و حتما هم میدونین که تویه رابطه یه خانم بیشتر از لحاظ روحی و عاطفی درگیر میشه تا جسمی

پس اگه اون آقا بکارت جسم نامزد شما رو تا حدی خراب کرده

شما هم بکارت روح این خانم رو کامل از بین بردی با سه و سال و نیم رابطه داشتن

حالا دیگه قضاوتش با خودته...

امیدوارم تصمیم درستی بگیره

خوشحال میشیم که بیای و به ما هم بگی چیکار کردی برای زندگیت

37. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظر من اول از همه به خودت زمان بده و یه مدت خوب فکر کن زمان خیلی کمک میکنه
    از دید آقایون این مساله اصلا کم نیست و هضمش خیلی خیلی سخته اگه تو یه شهر بزرگ بودی هرکی هرکی بود و میرفتین سراغ زندکی خودتون و آدمهای قبلی رو نمیدیدین و زمان همه چیو حل میکرد خب مشکل کمتر بود
    با توجه به اینکه تو محیط کوچیکی هستی و اون پسر رو میبینی و میگی از دوستات بوده ممکنه خیلی افکار و تصورات بیاد سراغت و یا حتی کنترلت رو از دست بدی و .... و خیلی مسایل اینچنینی پیش بیاد بیبین میتونی تحمل کنی یا نه
    در کل میخوام اینو بگم اگه واقعا فک میکنی نمیتونی با این قضیه کنار بیای تمومش کنی خیلی بهتره و بیشتر در حقش لطف میکنی تا اینکه یه عمر بخوای با سایه تردید و خود خوری و ... زندگی کنی یا از روی دلسوزی باهاش بمونی درسته همه میگن گذشت کن و ... که البته اگه بتونی با این قضیه کنار بیای نظر من هم همینه ولی یه سر قضیه هم خودتی و تو هم حق داری و باید دلت با خودت صاف باشه و اگه نخوای ادامه هم بدی تو نامردی نکردی یا ... ولی اینو بدون موندن از روی دلسوزی هم فایده ای نداره اگه میخوای باهاش بمونی مردونه وایستا و همه چیو فراموش کن و پاش وایستا وگرنه تمومش کنی خیلی بهتره

39. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35675
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گذشته آدما مال خودشون ه .
    www.idehshot.com

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35478
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من تجربه خودم رو میگم

منم یه زمانی با یه دختری بودم که میگفت خیلی عاشقمه بعد یه مدت منم فهمیدم قبلا رابطه جنسی داشته. اونم همین حرفا رو بهم زد ، خیلی پشیمونم،‌ عاشقتم ، عوض شدم ،‌بدون تو نمیتونم. منم چون علاقه داشتم بهش گفتم باشه فراموش میکنم و اینا ولی بعد نزدیک ۱ سال رابطه با هم بهم خیانت کرد، یه روزی با هم دعوا کردیم من بهش گفتم یه چند روز از هم دور باشیم اروم شیم قبول کرد ولی دو روز بعدش عکسش کنار یه پسر دیگه رو برام فرستاد. در واقع تو اواخر رابطه با من با اون پسر هم در ارتباط بود

به عنوان یه پسر میگم، هرچقدرم فراموش کنید بازم ته ذهنتنون این قضیه هست،‌ شاید بهتر بود نامزدتون بهتون این حرف رو نمیزد. این یه موضوع رو به نظرم بهتره بیشتر عقلانی تصمیم بگیرید تا احساسی چون حرف حرفه یه عمر زندگیه و ایشون قراره مادر فرزنداتون هم بشن

این مساله رو اگه از نظر دینی هم بهش نگاه کنیم کسی که این کارو تو گذشتش کرده اگه توبه کرده باشه و شیرینی گناهش دیگه تو دلش نباشه هیچوقت این حرف رو نمیزنه و گفتنش هم حرومه

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط enaro نمایش پست ها
    من تجربه خودم رو میگم

منم یه زمانی با یه دختری بودم که میگفت خیلی عاشقمه بعد یه مدت منم فهمیدم قبلا رابطه جنسی داشته. اونم همین حرفا رو بهم زد ، خیلی پشیمونم،‌ عاشقتم ، عوض شدم ،‌بدون تو نمیتونم. منم چون علاقه داشتم بهش گفتم باشه فراموش میکنم و اینا ولی بعد نزدیک ۱ سال رابطه با هم بهم خیانت کرد، یه روزی با هم دعوا کردیم من بهش گفتم یه چند روز از هم دور باشیم اروم شیم قبول کرد ولی دو روز بعدش عکسش کنار یه پسر دیگه رو برام فرستاد. در واقع تو اواخر رابطه با من با اون پسر هم در ارتباط بود

به عنوان یه پسر میگم، هرچقدرم فراموش کنید بازم ته ذهنتنون این قضیه هست،‌ شاید بهتر بود نامزدتون بهتون این حرف رو نمیزد. این یه موضوع رو به نظرم بهتره بیشتر عقلانی تصمیم بگیرید تا احساسی چون حرف حرفه یه عمر زندگیه و ایشون قراره مادر فرزنداتون هم بشن

این مساله رو اگه از نظر دینی هم بهش نگاه کنیم کسی که این کارو تو گذشتش کرده اگه توبه کرده باشه و شیرینی گناهش دیگه تو دلش نباشه هیچوقت این حرف رو نمیزنه و گفتنش هم حرومه

قضیه شما با این آقا متفاوته
    امضای ایشان

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35959
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم گذشت می تواند همه چیز رو سالم و صالح نگه دارد
    حتی س ک س بانوی شما قبل از با شما بودن
    اگر رای شما بر این باشد که از هم جدا بشید
    بنا براین باید این را هم مد نظر داشته باشید بانویتان شکست سختی از طرف روحی و روانی خواهد خورد مخصوصاً اگر قصد ازدواج با دیگری داشته باشد
    به عقیده من
    شما ازدواج با این بانو را ترتیب دهید
    خداوند بخشنده و مهربان است
    و ازسر تقصیرات در صورت توبه می گذرد

موفق باشید
    ویرایش توسط ahmad1140 : 07-16-2017 در ساعت 11:30 AM

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35818
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پس از سلام، به فرض واقعی بودن موضوع، در ماهیت رفتار جنسی شما با نامزد مفروض و رفتار شخص قبلی با ایشان تفاوتی نیست مگر در نیت آنهم حسب ادعای شما. پس اگر به زعم خود، رفتار شخص قبلی اشتباه بوده، در این صورت رفتار شما هم اشتباه بوده و سزاوارید برای اصلاح و پایبندی خود به رفتارهای معروف جامعه. از سوی دیگر تحلیل موضوع با تمرکز بر رفتار جنسی نامزد مفروض ضمن تایید اشتباه رفتاری ایشان تا قبل از ازدواج، از فقدان صداقت اصیل در وجود ایشان حکایت می کند، چه ایشان می بایست چنین موضوعی را در بدو آشنایی با شما مطرح میکرد نه زمانی که عالم و آدم بر رابطه ازدواج گونه شما واقف شدند. پس ایشان از دو جهت سزاوار اصلاح و توبه اند. پیشنهاد می شود با بخشش صادقانه، اصیل و آگاهانه یکدیگر ( البته اگر ممکن است) مهر و رضایت قلبی طرفین نسبت به هم احیا شود، تا شاید مصداق آن توبه خالصانه و ازدواج پایدار در محضرخداوند باشد. ان شاء الله
    ویرایش توسط تاها : 07-16-2017 در ساعت 01:17 PM

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

با دوست دخترت ازدواج کن وگرنه مجبوری با دوست دختر ک س دیگه ایی ازدواج کنی -- پسر خوب شما خودت 3 سال دوست بودید هر دختره دیگه اییم که بخوای بگیری همینه قبلاً دوست پسر داشته ، نهایتاً بهت دروغ میگه من سینگل بودم
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام دوستان خسته نباشین

من 23 سال سن دارم حدود 2سال با دختری با اطلاع خانواده ها دوست بودم الانم حدود 1 سالو نیم نامزدیم تو این 3 سال رابطه جنسی هم داشتیم ... دختر فوق العاده ای هستش واقعا عشق بینمون جود داره...نامزدم 20 سال سن داره...4 سالی هستشاز هم شناخت داریم...نامزدم قبل دوستی با من با شخص دیگه ای دوست بوده و من میدونستم مشکلی نداشتم...ولی چند روز گریه کنان گفت عذاب وجدانم بهم اجازه نمیده بهت نگم..گفت 1 بار باهاش رابطه جنسی داشته...زندگیم خراب شده...دیگه باید عقد میکردیم اینو بهم گفته...حالا چیکار کنم...دنیام خرابه..صداقت داشت بهم گفت ولی خودمو چیکار کنم...اگه بخوایم جدا شیم شدیدا ضربه میبینه شهر کوچیکی زندگی میکنیم همه از نامزدی ما میدونن و ی جوری زن شوهر میدونن...از ی طرفی دوستش دارم و همچنین اون منو...چی کار کنم گذشت کنم یا نه...چند روزه خواب خوراک ندارم...دیووووونه شدم...کل رابطمون هم 3 سال نیم هستش

وقتی شما در خودتون این لیاقت رو نداشتید که فردی با شما صادقانه صحبت کنه چرا با زندگی یک دختر بازی کردید ؟

بعد از این همه رابطه جنسی به فکرتون خراب شده و احساس ناراحتی میکنید ؟

ایکاش افراد قبل از ازدواج به جای اهمیت به شهوت کمی به جوانمردی و مردانگی در پایداری از قولشون اهمیت میدادن

تا مثل ایشون بعد از سه سال استفاده جنسی از یک فرد دچار عذاب وجدان نشوند

که صد البته این عذاب وجدان در اکثر مواقع سرد شدن از دختره و هوس برای داشتن رابطه دیگری
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

47. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35927
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    وقتی شما در خودتون این لیاقت رو نداشتید که فردی با شما صادقانه صحبت کنه چرا با زندگی یک دختر بازی کردید ؟

بعد از این همه رابطه جنسی به فکرتون خراب شده و احساس ناراحتی میکنید ؟

ایکاش افراد قبل از ازدواج به جای اهمیت به شهوت کمی به جوانمردی و مردانگی در پایداری از قولشون اهمیت میدادن

تا مثل ایشون بعد از سه سال استفاده جنسی از یک فرد دچار عذاب وجدان نشوند

که صد البته این عذاب وجدان در اکثر مواقع سرد شدن از دختره و هوس برای داشتن رابطه دیگری
    من هم نظر آقای مدیر رو تایید میکنم. به نظر من اونی که باید احساس گناه کنه شمایی!
    شما خودت در دوران دوستی با ایشون رابطه برقرار کردی. فرض کنیم قبل از نامزدی رسمی میونتون به هم میخورد. چه فرقی بین رابطه شما و این خانوم و اون آقا هست؟
    چرا بعضی آقایون وقتی خودشون برای دختر مد نظرشون بکارت روح و احساس ندارن، انتظار دارن دختره پاک باشه؟!
    شما به خودت اجازه دادی توی دوران دوستی با این خانم رابطه برقرار کنی(حتی اگر به خواست خودش بوده). چرا؟ حتما میگی چون میدونستم برا هم اولین و آخرینیم.
    خیلی خب. اون خانوم هم وقتی با اون آقای اولی رابطه برقرار کرده فکر میکرده برا همیشه مال هم میشن. زندگی رو کلی نگاه نکنید. در هر مقطعی از زندگی آدم ها تصمیماتی میگیرن که فکر میکنن برای اون موقع درست ترینه.

+ من خودم از اون گروهی هستم که با رابطه قبل ازدواج مخالف نیستم. منتها رابطه با کسی که بعد از ستخگیری روی دل و احساستون صد در صد مطمئن باشی احساس بینتون عشقه و قطعا به هم خواهید رسید. خودم یک سال بعداز شروع رابطمون حاضر شدم دست همسرم رو بگیرم.
    و لطفا دیگرانی که اینجور نوشته ها رو میخونن روی هر دوستی ای اسم عشق نذارن...
    ویرایش توسط sara222 : 07-18-2017 در ساعت 10:48 AM

49. کاربران زیر از sara222 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

JOY

50. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین ی چیزی هم هست س ک س رو اونقدر بزرگ نکن من اولین بار که با ی دختر رابطه جنسی داشتم حتی نمیدونستم باید کوچولومو دقیقا چیکارش کنم و به ۳ ثانیه نکشید کارم تموم شد حتی اصلا نفهمیدم چی شد فقط ولاع اینو داشتم که با ی دختر لخت کنار هم باشیم تازه رومون هم نمیشد لخت شیم فقط در حد نیاز کشیدیم پایین بعدش هم انقدر ناراحت بودم که رابطه جنسی مثل اون چیزی که تو فیلم های پ و ر ن دیدم نبود که حد نداشت

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_f123 نمایش پست ها
    گذشته آدما مال خودشون ه .
    www.idehshot.com
    گذشته آدم هاست که حال الانشون رو میسازه

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36713
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه جنسی قبل از ازدواج نامزدم

سلام
    ببخشید من شمارو نمیتونم درک کنم
    ولی اونو میتونم درک کنم
    همون طور که چند نفر گفتن رابطه جنسی کامل نبوده و حتما منظورش بوس و بغل این چیزا بوده(میدونم این چیزی نیست که دوست داری بشنوی ولی گفتیم که بدونی اون قدر ها هم وحشتناک نیست)

من خودم ازدواج کردم و قبلش با کسی رابطه نداشتم جز همسرم که دوست بودیم، ولی الان خداروشکر میکنم تو موقعیتی قرار نگرفتم که بخوام تو سن نوجونی یکی رو بوس یا بغل کنم، به نظر من اگر منم تو اون شرایط قرار میگرفتم همون کارا رو میکردم. پس منم با اون فرقی ندارم. نوجوون بوده درکش کن اگر میدونست قراره با شما آشنا بشه که دست به این کار نمیزد.
    شاید اگر خود شما هم تو نوجوانی تو شرایطش قرار میگرفتید از این کارا میکردید...

برید خداروشکر کنید که با صداقت قضیه رو براتون گفت
    بعضی از دخترا کارای بدتر از اینم میکنن و راحت دروغ میگن
    اینکه خودش بهتون گفته قابل تحسینه
    قدر دختری که دوست داره رو بدون، واقعا قدرش رو بدون بنظرم بهترین کار اینه:
    یه جا که باهاش تنها شدی بغلش کن و یه جوری آروم یا هرجور میدونی ازش بابت صداقتش تشکر کن
    جای تحسین داره

53. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام،از نظر آقایون این قضیه فرق می کنه کاملا درسته،امتا بیاید از نظر خانمها این قضیه رو بررسی کنیم،تو سن 16 تا 20 سالگی اگر این اتفاق افتاده واقعا از رو بچگی و سادگی بوده و فک کرده که با اون آقا هم مثل شما رابطه طولانی مدتی خواهد داشت حالا من کاری به درست و غلط بودنش ندارم،اما مطمان باشید برای حفظ رابطه تون و به خاطر اینکه شما رو از دست نده تا حالا در این مورد هیچ حرفی نزده ،خودتونو بذارین جای ایشون،اونم مثل شما حق داره تو اون سن کم اشتباه کنه،به نظر من سعی کنید قضیه رو فراموش کنید و زندگی عاشقانه تونو ادامه بدین،هر انسانی حایز که خطا کنه

54. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط agha_sina نمایش پست ها
    ببین ی چیزی هم هست س ک س رو اونقدر بزرگ نکن من اولین بار که با ی دختر رابطه جنسی داشتم حتی نمیدونستم باید کوچولومو دقیقا چیکارش کنم و به ۳ ثانیه نکشید کارم تموم شد حتی اصلا نفهمیدم چی شد فقط ولاع اینو داشتم که با ی دختر لخت کنار هم باشیم تازه رومون هم نمیشد لخت شیم فقط در حد نیاز کشیدیم پایین بعدش هم انقدر ناراحت بودم که رابطه جنسی مثل اون چیزی که تو فیلم های پ و ر ن دیدم نبود که حد نداشت
    امیدوارم این حرفا رو که گذشته یکی ایندتشو میسازه رو در مورد خودتونم قبول داشته باشین و این رابطه کوچول موچولوتونو از همسرتون مخفی نکنید.به هر حال ادم باید به اعتقاداتش وفادار باشه.اینقدرم خواهشا با افتخار نیایین بعضی دستاوردای مهم زندگیتونو با بقیه به اشتراک بزارین که این مسئله عادی جلوه کنه و قبحش ریخته بشه. اینجا سایت مشاوره هست.
    این تاپیکم برا خیلی وقته پیشه .
    ویرایش توسط saba95 : 09-26-2017 در ساعت 06:55 PM

55. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    امیدوارم این حرفا رو که گذشته یکی ایندتشو میسازه رو در مورد خودتونم قبول داشته باشین و این رابطه کوچول موچولوتونو از همسرتون مخفی نکنید.به هر حال ادم باید به اعتقاداتش وفادار باشه.اینقدرم خواهشا با افتخار نیایین بعضی دستاوردای مهم زندگیتونو با بقیه به اشتراک بزارین که این مسئله عادی جلوه کنه و قبحش ریخته بشه. اینجا سایت مشاوره هست.
    نه هرگز مخفی نمیکنم من اونقدر شاخ هستم که حتی اگه دختری بدون قبلا با چند تا دختر دیگه هم بودم بی خیالم نشه

56. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

البته جدای از اون هرگز این حق رو واسه دختر قائل نمیشم که به رابطه جنسی قبل ازدواج مرد کاری داشته باشه
    من یک مردم و مجبورم تا سن بالا کار کنم و تلاش کنم تا شرایط ازدواج رو پیدا کنم تو این مدت نمیتونم خود ارضایی کنم که باید کسی رو واسه ارضا داشته باشم
    ولی دختر خانم ها از همون ۱۵-۱۶ سالگی بدون اینکه مثل ما آقا پسر ها خودشون رو بکشن میتونن ازدواج کنن
    پس از نظر من دختر حق نداره قبل ازدواج رابطه جنسی داشته باشه مرد حق داره
    البته صحبتی سر این موضوع با کسی ندارم چون کسی که نمیفهمه چرا باید اینطوری باشه نفهمه

57. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان خسته نباشین

چرا گذشته یه خانم به آقایی که قراره باهاش ازدواج کنه مربوط میشه اما گذشته آقایون مال خودشونه؟ شما فرض رو بر این بگیرید که از این خانم جدا بشین یعنی طبق اعتقاد شما باید دیگه با هیچ دختری ازدواج نکنین چون سه سال با یه خانم دیگه ی رابطه جنسی داشتین، اگه صادقانه هم به دختری دیگه بگید که سه سال با یکی و به قصد ازدواج رابطه جنسی داشتین، فک نکنم قانع بشه،کلاهتون قاضی درسته؟

58. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

دوستان تایپیک ماله دو سه ماه پیشه

اگه بحثی دارین تایپیک جدید بزنین

با تشکر
    امضای ایشان

59. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه هرگز مخفی نمیکنم من اونقدر شاخ هستم که حتی اگه دختری بدون قبلا با چند تا دختر دیگه هم بودم بی خیالم نشه
    فقط میتونم بگم اعتماد به نفس شمارو اگه باب اسفنجی و پاتریک داشتن ادعا رئیس جمهوری یه کشور رو میکردن

60. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

البته جدای از اون هرگز این حق رو واسه دختر قائل نمیشم که به رابطه جنسی قبل ازدواج مرد کاری داشته باشه
    من یک مردم و مجبورم تا سن بالا کار کنم و تلاش کنم تا شرایط ازدواج رو پیدا کنم تو این مدت نمیتونم خود ارضایی کنم که باید کسی رو واسه ارضا داشته باشم
    ولی دختر خانم ها از همون ۱۵-۱۶ سالگی بدون اینکه مثل ما آقا پسر ها خودشون رو بکشن میتونن ازدواج کنن
    البته صحبتی سر این موضوع با کسی ندارم چون کسی که نمیفهمه چرا باید اینطوری باشه نفهمه
    هر وقت تونستی خودتوپاک نگه داری انتظار زن پاک داشته باش نه اینکه خودت هرکار کنی حضرت مریم بخوای این بیعدالتیه .من یه عالمه پسر میشناسم که سنشون سی سالو رد کرده و خودشونو پاک نگه داشتن .میخوای یکیشون تو همین انجمنه بهت بگه چطور خودشو پاک نگه داشته تا شما هم از راهکاراشون استفاده کنی.واقعا حالم بهم میخوره از مردایی که خودشون همه کثافت کاری میکنن بعد با نهایت پرویی میان به خودشون حق میدن و یه زن پاک میخوان.
    همیشه دعا میکنم خدا به هر ادمی یکی مث خودش بده.چون هیچ وقت دوست ندارم خودم با اینکه شرایطش رو داشتم ولی طرفش نرفتم گیر یه پسر هرزه بیفتم که هربار با یهه نفره.
    کی گفته دختر 16 سالگی ازدواج میکنه الانن خیلی از دخترا به سن 30 الگی هم میگذره ازدواج میکنن .همون طور که یه پسر نمیتونه بقول شما خودشو کنترل کنه ممکنه یه دخترم به خاطر شرایطی(نداشتن جهزیه،ادامه تحصیل ،مشغله کاری و..) ممکنه نتونه پس منطقیه که دخترم بخواد بره طرف این کارا.
    من دخترخالم دکتره میگه خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی اونقدر مشغله دارم که نمیتونم.اونوقت ایشون چجور با نیاز جنسیش مقابله کنه؟؟؟!!
    فک نکن کسایی که سنشون زیاده ولی طرف این کارا نمیرن سردن یا نمیدونن زن و مرد چیه اونا فقط انتخاب کردن هرزه نباشن.

62. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

ما والا 28 سالمونه تا حالا هم با کسی نبودیم با اینکه همه میدونیم هیچ ادمی خنثی نیست و همه این نیاز رو دارن.
    دلیلشم اینه که مشغله کاری خیلی زیادی دارم و اگر بخوام ازدواج کنم باید برا همسرم وقت بزارم.
    الانم هیچ دختری 16 سالگی ازدواج نمیکنه شما هنوز تو زمان های قدیم سفر میکنی ؟سن ازدواج برای دختر و پسر بالای 25ساله که کاملا به بلوغ فکری رسیدن مگه فقط ادم برای هدف جنسی ازدواج میکنه؟

64. کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بعد اونوقت کسی را واسه ارضا از خارج وارد میکنید یا خودتون تولید میکنید؟؟ یا نکنه از فضا میارید

همین دخترای بدبخت مملکتو انتخاب میکنید دیگه و طبعا هم با چند تا وعده وعید .چون اصولا ما پسرا نمیایم همون اول کار بگیم ببین خانم من تورو واسه ارضا میخوام و هیچ ارزش قانونی دیگری نداری تو این مورد روشتون چیه؟؟؟

بعد یه نکته جالب تر این اعتقادات را واسه خواهر خودتونم دارید که همینطوری که خواهر یکی دیگه میشه وسیله ارضا شما پس خواهر شما هم اگه وسیله ارضا یکی دیگه بشه عیب و ایرادی نداره؟؟؟ یا اینکه فقط واسه دخترای مردم این اعتقاد وجود داره و واسه خواهر خودتون جیزه؟؟

66. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    ما والا 28 سالمونه تا حالا هم با کسی نبودیم با اینکه همه میدونیم هیچ ادمی خنثی نیست و همه این نیاز رو دارن.
    دلیلشم اینه که مشغله کاری خیلی زیادی دارم و اگر بخوام ازدواج کنم باید برا همسرم وقت بزارم.
    الانم هیچ دختری 16 سالگی ازدواج نمیکنه شما هنوز تو زمان های قدیم سفر میکنی ؟سن ازدواج برای دختر و پسر بالای 25ساله که کاملا به بلوغ فکری رسیدن مگه فقط ادم برای هدف جنسی ازدواج میکنه؟
    بعضی ادما از بس خراب کاری کردن تحمل ندارن ببینن زنشونم مثل خودشونه واسه همین دلیل ها غیرمنطقی میتراشن.البته اکثر مردا تو ایران همینجورن حتی اونایی که کم مونده با سگ و گربه نخوابیده باشن هم یه زن خیلی پاک و دست نخورده میخوان و به دخترای مث خودشون قانع نمیشن.گرچه من اعتقاد دارم سرنوشت هرادمی مطابق کارایی که کرده رقم میخوره.چون اینو خیلی تو واقعیت دیدم که از هر دست بدی از همون دست پس میگیری.

68. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضی ادما از بس خراب کاری کردن تحمل ندارن ببینن زنشونم مثل خودشونه واسه همین دلیل ها غیرمنطقی میتراشن.البته اکثر مردا تو ایران همینجورن حتی اونایی که کم مونده با سگ و گربه نخوابیده باشن هم یه زن خیلی پاک و دست نخورده میخوان و به دخترای مث خودشون قانع نمیشن.گرچه من اعتقاد دارم سرنوشت هرادمی مطابق کارایی که کرده رقم میخوره.چون اینو خیلی تو واقعیت دیدم که از هر دست بدی از همون دست پس میگیری.
    درسته این مسائل تو ایران اینجوره چون تو ایران هم دروغ زیاده هم توقع ها بیش از حد بالاس.

70. 2 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها حوصله ندارم پستاتون رو بخونم ولی حس میکنم مخالفید بام البته مهم نیست نظرتون برام
    ببینید من که گفتم من با ۱۰۰ نفر هم باشم قبل ازدواج به هر بهانه ای هر کاریبکنم موقع ازدواج با ی دختر آفتاب مهتاب ندیده خیلی خوب ازدواج خواهم کرد که دستش هم به پسر نخورده باشه نه از اینا که ادا در میارن ما خوبیم ولی قبلا کل شهر رو اباد کردن
    ببخشیدا ببخشیدا حالا شما میگی کار من اشتباهه؟ من میگم به جهنم که از نظر شما اشتباهه من مهم خودممو نظر خودم نه نظر شخص شما
    البته موقع ازدواج هم فقط بش میگم که با یک نفر ۷ سال پیش قرار بود ازدواج کنیم که ناخواسته ارتباطمون به رابطه جنسی کشید بعدشم کلی خودم رو پشیمون نشون میدم
    رفتیم سر خونه زندگیمون هم ادای تازه کارا رو در میارم و خیلی خودم رو خجالتی نشون میدم

این روش ماست شما خود دانید

72. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمئن باشید اگه خداوند با این مساله مشکلی داشت سر کوچوله من سوزن کار میزاشت که فقط بعد ازدواج سوزن هارو بکنم

73. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بچه ها حوصله ندارم پستاتون رو بخونم ولی حس میکنم مخالفید بام البته مهم نیست نظرتون برام
    ببینید من که گفتم من با ۱۰۰ نفر هم باشم قبل ازدواج به هر بهانه ای هر کاریبکنم موقع ازدواج با ی دختر آفتاب مهتاب ندیده خیلی خوب ازدواج خواهم کرد که دستش هم به پسر نخورده باشه نه از اینا که ادا در میارن ما خوبیم ولی قبلا کل شهر رو اباد کردن
    ببخشیدا ببخشیدا حالا شما میگی کار من اشتباهه؟ من میگم به جهنم که از نظر شما اشتباهه من مهم خودممو نظر خودم نه نظر شخص شما
    البته موقع ازدواج هم فقط بش میگم که با یک نفر ۷ سال پیش قرار بود ازدواج کنیم که ناخواسته ارتباطمون به رابطه جنسی کشید بعدشم کلی خودم رو پشیمون نشون میدم
    رفتیم سر خونه زندگیمون هم ادای تازه کارا رو در میارم و خیلی خودم رو خجالتی نشون میدم

این روش ماست شما خود دانید
    از صمیم قلبم ، با تمام وجودم، و از هرکسی که میشناسم

میخوام که دعا کنه و از خدا بخواد چه دختر چه پسر پاکی که به خاطر رضای خدا خودش رو حفظ کرده هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت با آدمایی مثل شما زیر یک سقف نرن! و یکی مثل خودتون نصیبتون بشه ان شاءالله.

74. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

از صمیم قلبم ، با تمام وجودم، و از هرکسی که میشناسم

میخوام که دعا کنه و از خدا بخواد چه دختر چه پسر پاکی که به خاطر رضای خدا خودش رو حفظ کرده هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت با آدمایی مثل شما زیر یک سقف نرن! و یکی مثل خودتون نصیبتون بشه ان شاءالله.
    خیالت راحت خدا کارشو بلده خواهر من

آخرین کسی که تو دنیای واقعی با چنین اعتقادی دیدم آخرش عاشق آخرین فاحشه ای شد که باهاش خوابیده بود و بعد چند سالم تو حالت مستی تصادف کرد و رفت سینه قبرستون خوابید

قطعا خدا خواب نیست

این تایپیکم ارسال شد به فرخ جهت بستن چون قطعا هدف ایشون بازی کردن با اعصاب دوستانه

76. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36734
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

age khoda be harf shoma gosh mikard alan motmaenan vazeton kheili behtar az ina bod
    shoma age doat giras vase khodet doa kon

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)