مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

موضوع: رابطه جنسی قبل از ازدواج نامزدم

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.85
    تشکـر
    7,381
    تشکر شده 7,405 بار در 3,240 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه جنسی قیل از ازدواج نامزدم

راستی میخواستم در ادامه ی حرفام اینو بگم اما فراموشم شد

اینکه گفتی ازش پرسیدی بکارت داری یا نه!!

بکارت یه دختر فقط به داشتن یه پرده نیست...

بکارت یه دختر تو خیلی چیزای دیگه است

میدونم شما براتون مهم بوده که این رابطه تا کجا پیش رفته

اما همین که دختری روحش رو درگیر یه رابطه میکنه میتونه شروع از بین رفتن بکارتش باشه

بکارت فقط به جسم، اونم محدود به یه نقطه از بدن نیست...

همونطور که با از بین رفتن اون محدوده قرار نیست که دختری کل زندگیش رو از دست بده

قرار هم نیست که دختری فقط چون اون محدوده رو داره باکره محسوب بشه

اگه 50 درصد باکرگی به جسم باشه 50 درصد دیگش به فکر و روح بکرش برمیگرده

که البته از نظر شخصی من باکرگی فکر و روح یه دختر 90 درصد رو تشکیل میده و ده درصدش به جسم برمیگرده

و حتما هم میدونین که تویه رابطه یه خانم بیشتر از لحاظ روحی و عاطفی درگیر میشه تا جسمی

پس اگه اون آقا بکارت جسم نامزد شما رو تا حدی خراب کرده

شما هم بکارت روح این خانم رو کامل از بین بردی با سه و سال و نیم رابطه داشتن

حالا دیگه قضاوتش با خودته...

امیدوارم تصمیم درستی بگیره

خوشحال میشیم که بیای و به ما هم بگی چیکار کردی برای زندگیت
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    22
    تشکر شده 99 بار در 57 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

به نظر من اول از همه به خودت زمان بده و یه مدت خوب فکر کن زمان خیلی کمک میکنه
    از دید آقایون این مساله اصلا کم نیست و هضمش خیلی خیلی سخته اگه تو یه شهر بزرگ بودی هرکی هرکی بود و میرفتین سراغ زندکی خودتون و آدمهای قبلی رو نمیدیدین و زمان همه چیو حل میکرد خب مشکل کمتر بود
    با توجه به اینکه تو محیط کوچیکی هستی و اون پسر رو میبینی و میگی از دوستات بوده ممکنه خیلی افکار و تصورات بیاد سراغت و یا حتی کنترلت رو از دست بدی و .... و خیلی مسایل اینچنینی پیش بیاد بیبین میتونی تحمل کنی یا نه
    در کل میخوام اینو بگم اگه واقعا فک میکنی نمیتونی با این قضیه کنار بیای تمومش کنی خیلی بهتره و بیشتر در حقش لطف میکنی تا اینکه یه عمر بخوای با سایه تردید و خود خوری و ... زندگی کنی یا از روی دلسوزی باهاش بمونی درسته همه میگن گذشت کن و ... که البته اگه بتونی با این قضیه کنار بیای نظر من هم همینه ولی یه سر قضیه هم خودتی و تو هم حق داری و باید دلت با خودت صاف باشه و اگه نخوای ادامه هم بدی تو نامردی نکردی یا ... ولی اینو بدون موندن از روی دلسوزی هم فایده ای نداره اگه میخوای باهاش بمونی مردونه وایستا و همه چیو فراموش کن و پاش وایستا وگرنه تمومش کنی خیلی بهتره

4. 2 کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35675
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

گذشته آدما مال خودشون ه .
    www.idehshot.com

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35478
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من تجربه خودم رو میگم

منم یه زمانی با یه دختری بودم که میگفت خیلی عاشقمه بعد یه مدت منم فهمیدم قبلا رابطه جنسی داشته. اونم همین حرفا رو بهم زد ، خیلی پشیمونم،‌ عاشقتم ، عوض شدم ،‌بدون تو نمیتونم. منم چون علاقه داشتم بهش گفتم باشه فراموش میکنم و اینا ولی بعد نزدیک ۱ سال رابطه با هم بهم خیانت کرد، یه روزی با هم دعوا کردیم من بهش گفتم یه چند روز از هم دور باشیم اروم شیم قبول کرد ولی دو روز بعدش عکسش کنار یه پسر دیگه رو برام فرستاد. در واقع تو اواخر رابطه با من با اون پسر هم در ارتباط بود

به عنوان یه پسر میگم، هرچقدرم فراموش کنید بازم ته ذهنتنون این قضیه هست،‌ شاید بهتر بود نامزدتون بهتون این حرف رو نمیزد. این یه موضوع رو به نظرم بهتره بیشتر عقلانی تصمیم بگیرید تا احساسی چون حرف حرفه یه عمر زندگیه و ایشون قراره مادر فرزنداتون هم بشن

این مساله رو اگه از نظر دینی هم بهش نگاه کنیم کسی که این کارو تو گذشتش کرده اگه توبه کرده باشه و شیرینی گناهش دیگه تو دلش نباشه هیچوقت این حرف رو نمیزنه و گفتنش هم حرومه

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.06
    تشکـر
    516
    تشکر شده 284 بار در 212 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط enaro نمایش پست ها
    من تجربه خودم رو میگم

منم یه زمانی با یه دختری بودم که میگفت خیلی عاشقمه بعد یه مدت منم فهمیدم قبلا رابطه جنسی داشته. اونم همین حرفا رو بهم زد ، خیلی پشیمونم،‌ عاشقتم ، عوض شدم ،‌بدون تو نمیتونم. منم چون علاقه داشتم بهش گفتم باشه فراموش میکنم و اینا ولی بعد نزدیک ۱ سال رابطه با هم بهم خیانت کرد، یه روزی با هم دعوا کردیم من بهش گفتم یه چند روز از هم دور باشیم اروم شیم قبول کرد ولی دو روز بعدش عکسش کنار یه پسر دیگه رو برام فرستاد. در واقع تو اواخر رابطه با من با اون پسر هم در ارتباط بود

به عنوان یه پسر میگم، هرچقدرم فراموش کنید بازم ته ذهنتنون این قضیه هست،‌ شاید بهتر بود نامزدتون بهتون این حرف رو نمیزد. این یه موضوع رو به نظرم بهتره بیشتر عقلانی تصمیم بگیرید تا احساسی چون حرف حرفه یه عمر زندگیه و ایشون قراره مادر فرزنداتون هم بشن

این مساله رو اگه از نظر دینی هم بهش نگاه کنیم کسی که این کارو تو گذشتش کرده اگه توبه کرده باشه و شیرینی گناهش دیگه تو دلش نباشه هیچوقت این حرف رو نمیزنه و گفتنش هم حرومه

قضیه شما با این آقا متفاوته
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

8. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم گذشت می تواند همه چیز رو سالم و صالح نگه دارد
    حتی س ک س بانوی شما قبل از با شما بودن
    اگر رای شما بر این باشد که از هم جدا بشید
    بنا براین باید این را هم مد نظر داشته باشید بانویتان شکست سختی از طرف روحی و روانی خواهد خورد مخصوصاً اگر قصد ازدواج با دیگری داشته باشد
    به عقیده من
    شما ازدواج با این بانو را ترتیب دهید
    خداوند بخشنده و مهربان است
    و ازسر تقصیرات در صورت توبه می گذرد

موفق باشید
    ویرایش توسط ahmad1140 : 07-16-2017 در ساعت 11:00 AM

9. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35818
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پس از سلام، به فرض واقعی بودن موضوع، در ماهیت رفتار جنسی شما با نامزد مفروض و رفتار شخص قبلی با ایشان تفاوتی نیست مگر در نیت آنهم حسب ادعای شما. پس اگر به زعم خود، رفتار شخص قبلی اشتباه بوده، در این صورت رفتار شما هم اشتباه بوده و سزاوارید برای اصلاح و پایبندی خود به رفتارهای معروف جامعه. از سوی دیگر تحلیل موضوع با تمرکز بر رفتار جنسی نامزد مفروض ضمن تایید اشتباه رفتاری ایشان تا قبل از ازدواج، از فقدان صداقت اصیل در وجود ایشان حکایت می کند، چه ایشان می بایست چنین موضوعی را در بدو آشنایی با شما مطرح میکرد نه زمانی که عالم و آدم بر رابطه ازدواج گونه شما واقف شدند. پس ایشان از دو جهت سزاوار اصلاح و توبه اند. پیشنهاد می شود با بخشش صادقانه، اصیل و آگاهانه یکدیگر ( البته اگر ممکن است) مهر و رضایت قلبی طرفین نسبت به هم احیا شود، تا شاید مصداق آن توبه خالصانه و ازدواج پایدار در محضرخداوند باشد. ان شاء الله
    ویرایش توسط تاها : 07-16-2017 در ساعت 12:47 PM

10. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32580
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    4
    تشکر شده 27 بار در 17 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

با دوست دخترت ازدواج کن وگرنه مجبوری با دوست دختر ک س دیگه ایی ازدواج کنی -- پسر خوب شما خودت 3 سال دوست بودید هر دختره دیگه اییم که بخوای بگیری همینه قبلاً دوست پسر داشته ، نهایتاً بهت دروغ میگه من سینگل بودم
    همه آدمها تو همه شرایط به نفع خودشون به طرف مقابل دروغ میگن

11. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.09
    تشکـر
    4,002
    تشکر شده 9,372 بار در 4,618 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط badboy007 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشین

من 23 سال سن دارم حدود 2سال با دختری با اطلاع خانواده ها دوست بودم الانم حدود 1 سالو نیم نامزدیم تو این 3 سال رابطه جنسی هم داشتیم ... دختر فوق العاده ای هستش واقعا عشق بینمون جود داره...نامزدم 20 سال سن داره...4 سالی هستشاز هم شناخت داریم...نامزدم قبل دوستی با من با شخص دیگه ای دوست بوده و من میدونستم مشکلی نداشتم...ولی چند روز گریه کنان گفت عذاب وجدانم بهم اجازه نمیده بهت نگم..گفت 1 بار باهاش رابطه جنسی داشته...زندگیم خراب شده...دیگه باید عقد میکردیم اینو بهم گفته...حالا چیکار کنم...دنیام خرابه..صداقت داشت بهم گفت ولی خودمو چیکار کنم...اگه بخوایم جدا شیم شدیدا ضربه میبینه شهر کوچیکی زندگی میکنیم همه از نامزدی ما میدونن و ی جوری زن شوهر میدونن...از ی طرفی دوستش دارم و همچنین اون منو...چی کار کنم گذشت کنم یا نه...چند روزه خواب خوراک ندارم...دیووووونه شدم...کل رابطمون هم 3 سال نیم هستش

وقتی شما در خودتون این لیاقت رو نداشتید که فردی با شما صادقانه صحبت کنه چرا با زندگی یک دختر بازی کردید ؟

بعد از این همه رابطه جنسی به فکرتون خراب شده و احساس ناراحتی میکنید ؟

ایکاش افراد قبل از ازدواج به جای اهمیت به شهوت کمی به جوانمردی و مردانگی در پایداری از قولشون اهمیت میدادن

تا مثل ایشون بعد از سه سال استفاده جنسی از یک فرد دچار عذاب وجدان نشوند

که صد البته این عذاب وجدان در اکثر مواقع سرد شدن از دختره و هوس برای داشتن رابطه دیگری
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

12. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35927
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    وقتی شما در خودتون این لیاقت رو نداشتید که فردی با شما صادقانه صحبت کنه چرا با زندگی یک دختر بازی کردید ؟

بعد از این همه رابطه جنسی به فکرتون خراب شده و احساس ناراحتی میکنید ؟

ایکاش افراد قبل از ازدواج به جای اهمیت به شهوت کمی به جوانمردی و مردانگی در پایداری از قولشون اهمیت میدادن

تا مثل ایشون بعد از سه سال استفاده جنسی از یک فرد دچار عذاب وجدان نشوند

که صد البته این عذاب وجدان در اکثر مواقع سرد شدن از دختره و هوس برای داشتن رابطه دیگری
    من هم نظر آقای مدیر رو تایید میکنم. به نظر من اونی که باید احساس گناه کنه شمایی!
    شما خودت در دوران دوستی با ایشون رابطه برقرار کردی. فرض کنیم قبل از نامزدی رسمی میونتون به هم میخورد. چه فرقی بین رابطه شما و این خانوم و اون آقا هست؟
    چرا بعضی آقایون وقتی خودشون برای دختر مد نظرشون بکارت روح و احساس ندارن، انتظار دارن دختره پاک باشه؟!
    شما به خودت اجازه دادی توی دوران دوستی با این خانم رابطه برقرار کنی(حتی اگر به خواست خودش بوده). چرا؟ حتما میگی چون میدونستم برا هم اولین و آخرینیم.
    خیلی خب. اون خانوم هم وقتی با اون آقای اولی رابطه برقرار کرده فکر میکرده برا همیشه مال هم میشن. زندگی رو کلی نگاه نکنید. در هر مقطعی از زندگی آدم ها تصمیماتی میگیرن که فکر میکنن برای اون موقع درست ترینه.

+ من خودم از اون گروهی هستم که با رابطه قبل ازدواج مخالف نیستم. منتها رابطه با کسی که بعد از ستخگیری روی دل و احساستون صد در صد مطمئن باشی احساس بینتون عشقه و قطعا به هم خواهید رسید. خودم یک سال بعداز شروع رابطمون حاضر شدم دست همسرم رو بگیرم.
    و لطفا دیگرانی که اینجور نوشته ها رو میخونن روی هر دوستی ای اسم عشق نذارن...
    ویرایش توسط sara222 : 07-18-2017 در ساعت 10:18 AM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)