مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 72
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,338
    تشکر شده 2,309 بار در 1,167 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : رابطه جنسی قیل از ازدواج نامزدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط agha_sina نمایش پست ها
    البته جدای از اون هرگز این حق رو واسه دختر قائل نمیشم که به رابطه جنسی قبل ازدواج مرد کاری داشته باشه
    من یک مردم و مجبورم تا سن بالا کار کنم و تلاش کنم تا شرایط ازدواج رو پیدا کنم تو این مدت نمیتونم خود ارضایی کنم که باید کسی رو واسه ارضا داشته باشم
    ولی دختر خانم ها از همون ۱۵-۱۶ سالگی بدون اینکه مثل ما آقا پسر ها خودشون رو بکشن میتونن ازدواج کنن
    پس از نظر من دختر حق نداره قبل ازدواج رابطه جنسی داشته باشه مرد حق داره
    البته صحبتی سر این موضوع با کسی ندارم چون کسی که نمیفهمه چرا باید اینطوری باشه نفهمه
    هر وقت تونستی خودتوپاک نگه داری انتظار زن پاک داشته باش نه اینکه خودت هرکار کنی حضرت مریم بخوای این بیعدالتیه .من یه عالمه پسر میشناسم که سنشون سی سالو رد کرده و خودشونو پاک نگه داشتن .میخوای یکیشون تو همین انجمنه بهت بگه چطور خودشو پاک نگه داشته تا شما هم از راهکاراشون استفاده کنی.واقعا حالم بهم میخوره از مردایی که خودشون همه کثافت کاری میکنن بعد با نهایت پرویی میان به خودشون حق میدن و یه زن پاک میخوان.
    همیشه دعا میکنم خدا به هر ادمی یکی مث خودش بده.چون هیچ وقت دوست ندارم خودم با اینکه شرایطش رو داشتم ولی طرفش نرفتم گیر یه پسر هرزه بیفتم که هربار با یهه نفره.
    کی گفته دختر 16 سالگی ازدواج میکنه الانن خیلی از دخترا به سن 30 الگی هم میگذره ازدواج میکنن .همون طور که یه پسر نمیتونه بقول شما خودشو کنترل کنه ممکنه یه دخترم به خاطر شرایطی(نداشتن جهزیه،ادامه تحصیل ،مشغله کاری و..) ممکنه نتونه پس منطقیه که دخترم بخواد بره طرف این کارا.
    من دخترخالم دکتره میگه خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی اونقدر مشغله دارم که نمیتونم.اونوقت ایشون چجور با نیاز جنسیش مقابله کنه؟؟؟!!
    فک نکن کسایی که سنشون زیاده ولی طرف این کارا نمیرن سردن یا نمیدونن زن و مرد چیه اونا فقط انتخاب کردن هرزه نباشن.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    49
    تشکر شده 39 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    البته جدای از اون هرگز این حق رو واسه دختر قائل نمیشم که به رابطه جنسی قبل ازدواج مرد کاری داشته باشه
    من یک مردم و مجبورم تا سن بالا کار کنم و تلاش کنم تا شرایط ازدواج رو پیدا کنم تو این مدت نمیتونم خود ارضایی کنم که باید کسی رو واسه ارضا داشته باشم
    ولی دختر خانم ها از همون ۱۵-۱۶ سالگی بدون اینکه مثل ما آقا پسر ها خودشون رو بکشن میتونن ازدواج کنن
    البته صحبتی سر این موضوع با کسی ندارم چون کسی که نمیفهمه چرا باید اینطوری باشه نفهمه
    ما والا 28 سالمونه تا حالا هم با کسی نبودیم با اینکه همه میدونیم هیچ ادمی خنثی نیست و همه این نیاز رو دارن.
    دلیلشم اینه که مشغله کاری خیلی زیادی دارم و اگر بخوام ازدواج کنم باید برا همسرم وقت بزارم.
    الانم هیچ دختری 16 سالگی ازدواج نمیکنه شما هنوز تو زمان های قدیم سفر میکنی ؟سن ازدواج برای دختر و پسر بالای 25ساله که کاملا به بلوغ فکری رسیدن مگه فقط ادم برای هدف جنسی ازدواج میکنه؟

4. کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.89
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,720 بار در 1,500 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بعد اونوقت کسی را واسه ارضا از خارج وارد میکنید یا خودتون تولید میکنید؟؟ یا نکنه از فضا میارید

همین دخترای بدبخت مملکتو انتخاب میکنید دیگه و طبعا هم با چند تا وعده وعید .چون اصولا ما پسرا نمیایم همون اول کار بگیم ببین خانم من تورو واسه ارضا میخوام و هیچ ارزش قانونی دیگری نداری تو این مورد روشتون چیه؟؟؟

بعد یه نکته جالب تر این اعتقادات را واسه خواهر خودتونم دارید که همینطوری که خواهر یکی دیگه میشه وسیله ارضا شما پس خواهر شما هم اگه وسیله ارضا یکی دیگه بشه عیب و ایرادی نداره؟؟؟ یا اینکه فقط واسه دخترای مردم این اعتقاد وجود داره و واسه خواهر خودتون جیزه؟؟

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,338
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    ما والا 28 سالمونه تا حالا هم با کسی نبودیم با اینکه همه میدونیم هیچ ادمی خنثی نیست و همه این نیاز رو دارن.
    دلیلشم اینه که مشغله کاری خیلی زیادی دارم و اگر بخوام ازدواج کنم باید برا همسرم وقت بزارم.
    الانم هیچ دختری 16 سالگی ازدواج نمیکنه شما هنوز تو زمان های قدیم سفر میکنی ؟سن ازدواج برای دختر و پسر بالای 25ساله که کاملا به بلوغ فکری رسیدن مگه فقط ادم برای هدف جنسی ازدواج میکنه؟
    بعضی ادما از بس خراب کاری کردن تحمل ندارن ببینن زنشونم مثل خودشونه واسه همین دلیل ها غیرمنطقی میتراشن.البته اکثر مردا تو ایران همینجورن حتی اونایی که کم مونده با سگ و گربه نخوابیده باشن هم یه زن خیلی پاک و دست نخورده میخوان و به دخترای مث خودشون قانع نمیشن.گرچه من اعتقاد دارم سرنوشت هرادمی مطابق کارایی که کرده رقم میخوره.چون اینو خیلی تو واقعیت دیدم که از هر دست بدی از همون دست پس میگیری.

8. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    49
    تشکر شده 39 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    بعضی ادما از بس خراب کاری کردن تحمل ندارن ببینن زنشونم مثل خودشونه واسه همین دلیل ها غیرمنطقی میتراشن.البته اکثر مردا تو ایران همینجورن حتی اونایی که کم مونده با سگ و گربه نخوابیده باشن هم یه زن خیلی پاک و دست نخورده میخوان و به دخترای مث خودشون قانع نمیشن.گرچه من اعتقاد دارم سرنوشت هرادمی مطابق کارایی که کرده رقم میخوره.چون اینو خیلی تو واقعیت دیدم که از هر دست بدی از همون دست پس میگیری.
    درسته این مسائل تو ایران اینجوره چون تو ایران هم دروغ زیاده هم توقع ها بیش از حد بالاس.

10. 2 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : رابطه جنسی قبل از ازدواج نامزدم
    بچه ها حوصله ندارم پستاتون رو بخونم ولی حس میکنم مخالفید بام البته مهم نیست نظرتون برام
    ببینید من که گفتم من با ۱۰۰ نفر هم باشم قبل ازدواج به هر بهانه ای هر کاریبکنم موقع ازدواج با ی دختر آفتاب مهتاب ندیده خیلی خوب ازدواج خواهم کرد که دستش هم به پسر نخورده باشه نه از اینا که ادا در میارن ما خوبیم ولی قبلا کل شهر رو اباد کردن
    ببخشیدا ببخشیدا حالا شما میگی کار من اشتباهه؟ من میگم به جهنم که از نظر شما اشتباهه من مهم خودممو نظر خودم نه نظر شخص شما
    البته موقع ازدواج هم فقط بش میگم که با یک نفر ۷ سال پیش قرار بود ازدواج کنیم که ناخواسته ارتباطمون به رابطه جنسی کشید بعدشم کلی خودم رو پشیمون نشون میدم
    رفتیم سر خونه زندگیمون هم ادای تازه کارا رو در میارم و خیلی خودم رو خجالتی نشون میدم

این روش ماست شما خود دانید

12. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مطمئن باشید اگه خداوند با این مساله مشکلی داشت سر کوچوله من سوزن کار میزاشت که فقط بعد ازدواج سوزن هارو بکنم

13. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    7,627
    تشکر شده 7,689 بار در 3,432 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    بچه ها حوصله ندارم پستاتون رو بخونم ولی حس میکنم مخالفید بام البته مهم نیست نظرتون برام
    ببینید من که گفتم من با ۱۰۰ نفر هم باشم قبل ازدواج به هر بهانه ای هر کاریبکنم موقع ازدواج با ی دختر آفتاب مهتاب ندیده خیلی خوب ازدواج خواهم کرد که دستش هم به پسر نخورده باشه نه از اینا که ادا در میارن ما خوبیم ولی قبلا کل شهر رو اباد کردن
    ببخشیدا ببخشیدا حالا شما میگی کار من اشتباهه؟ من میگم به جهنم که از نظر شما اشتباهه من مهم خودممو نظر خودم نه نظر شخص شما
    البته موقع ازدواج هم فقط بش میگم که با یک نفر ۷ سال پیش قرار بود ازدواج کنیم که ناخواسته ارتباطمون به رابطه جنسی کشید بعدشم کلی خودم رو پشیمون نشون میدم
    رفتیم سر خونه زندگیمون هم ادای تازه کارا رو در میارم و خیلی خودم رو خجالتی نشون میدم

از صمیم قلبم ، با تمام وجودم، و از هرکسی که میشناسم

میخوام که دعا کنه و از خدا بخواد چه دختر چه پسر پاکی که به خاطر رضای خدا خودش رو حفظ کرده هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت با آدمایی مثل شما زیر یک سقف نرن! و یکی مثل خودتون نصیبتون بشه ان شاءالله.
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

14. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.89
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,720 بار در 1,500 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    از صمیم قلبم ، با تمام وجودم، و از هرکسی که میشناسم

میخوام که دعا کنه و از خدا بخواد چه دختر چه پسر پاکی که به خاطر رضای خدا خودش رو حفظ کرده هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت با آدمایی مثل شما زیر یک سقف نرن! و یکی مثل خودتون نصیبتون بشه ان شاءالله.
    خیالت راحت خدا کارشو بلده خواهر من

آخرین کسی که تو دنیای واقعی با چنین اعتقادی دیدم آخرش عاشق آخرین فاحشه ای شد که باهاش خوابیده بود و بعد چند سالم تو حالت مستی تصادف کرد و رفت سینه قبرستون خوابید

قطعا خدا خواب نیست

این تایپیکم ارسال شد به فرخ جهت بستن چون قطعا هدف ایشون بازی کردن با اعصاب دوستانه

16. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    age khoda be harf shoma gosh mikard alan motmaenan vazeton kheili behtar az ina bod
    shoma age doat giras vase khodet doa kon

18. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.62
    تشکـر
    843
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    دوستان به نظرم آقا سینا داره تا حدودی حقیقت جامعه رو نشون میده و درسته رفتارش غیر اخلاقی هست اما غیر نرمال یا ناهنجار نیست.

این اتفاق هم برای پسرا میفته هم دخترا و کاری زیادی در این باره از کسی ساخته نیست.

دلیل ورود من به این فروم وجود همین مسائل بود.
    بگذریم

امیدوارم شما ( سینا ) در زندگی به خانمت بسنده کنی و دنبال کس دیگه نری و زندگی اون دختر بدبخت و خراب نکنی
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

19. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    7,627
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    [quote=آرش67;253416] رفتارش غیر اخلاقی هست اما غیر نرمال یا ناهنجار نیست.
    /quote]

هرچیزی که نرمال یا عادی شد دلیل بر هنجار بودنش نیست

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

20. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.45
    تشکـر
    1,660
    تشکر شده 1,328 بار در 653 پست
    سیستم عامل و مرورگر

وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

21. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.62
    تشکـر
    843
    سیستم عامل و مرورگر
    [quote=رزمریم;253419]
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    رفتارش غیر اخلاقی هست اما غیر نرمال یا ناهنجار نیست.
    /quote]

هرچیزی که نرمال یا عادی شد دلیل بر هنجار بودنش نیست

هنجار = نرم

هنجار اجتماع = نرم اجتماع
    که می تونه غیر اخلاقی هم باشه و نمونه اش زیاده

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

22. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    7,627
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    [quote=آرش67;253421]

هنجار = نرم

هنجار اجتماع = نرم اجتماع
    که می تونه غیر اخلاقی هم باشه و نمونه اش زیاده
    معنی لفظیش میشه نرم

اما در اصل هنجار ها به ارزش های اجتماعی اشاره دارند که باعث سودبخشی زندگی میشن نه زیان زندگی.

و موارد غیر اخلاقی نمیتونن ارزش و هنجار هیچ جامعه ایی بشن اگرچه تعدادشون زیاد بشه.

23. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.62
    تشکـر
    843
    سیستم عامل و مرورگر
    [QUOTE=رزمریم;253422]

معنی لفظیش میشه نرم

اما در اصل هنجار ها به ارزش های اجتماعی اشاره دارند که باعث سودبخشی زندگی میشن نه زیان زندگی.

و موارد غیر اخلاقی نمیتونن ارزش و هنجار هیچ جامعه ایی بشن اگرچه تعدادشون زیاد بشه.

باز هم یک تعریف من درآوردی

اصلش رو از اینجا میشه فهمید

هنجار

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

هَنجار در اصطلاح دانش جامعه‌شناسی به یک الگوی رفتاری گفته می‌شود که روابط و کنش‌های اجتماعی را تنظیم می‌کند، اکثریت جامعه خود را به آن پایبند می‌دانند و در صورتی که شخصی آن را رعایت نکند، جامعه او را مجازات می‌کند.
    هنجارهای درونی، هنجارهایی هستند که در صورت عدم رعایت آن‌ها، مجازات رسمی و مشخصی وجود ندارد. هنجارهای بیرونی، هنجارهایی هستند که برای اعضای یک جامعه از پیش تعیین گشته است. ترس از مجازات و میل درونی، اعضای جامعه را به پیروی از هنجار ترغیب می‌کند. اگر هنجارها در جامعه‌ای ثبات نداشته باشند، یا با برخی نظم‌های دیگر اجتماعی در تضاد و تعارض باشند، افراد جامعه کم‌تر از هنجارها پیروی خواهند کرد. هنجارها در جوامع مختلف، ممکن است متفاوت یا حتی متضاد باشند. بی‌هنجاری باعث از بین رفتن استحکام نظام اجتماعی می‌شود. انواع دیگر قاعده‌مندی‌های نظام اجتماعی، عادتها و رسمها هستند.
    منابع

• آناتومی جامعه یا سنة الله: مقدمه‌ای بر جامعه‌شناسی کاربردی، فرامرز رفیع‌پور، تهران: انتشارات کاوه، ۱۳۷۷.
    • مطالعات اجتماعی، کتاب درسی عمومی سال اول آموزش متوسطه، وزارت آموزش و پرورش-دفتر برنامه ریزی و تألیف کتب درسی، تهران، چاپ دوازدهم۱۳۸۹

24. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    7,627
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    [quote=آرش67;253423]

باز هم یک تعریف من درآوردی

اصلش رو از اینجا میشه فهمید

هنجار

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

هَنجار در اصطلاح دانش جامعه‌شناسی به یک الگوی رفتاری گفته می‌شود که روابط و کنش‌های اجتماعی را تنظیم می‌کند، اکثریت جامعه خود را به آن پایبند می‌دانند و در صورتی که شخصی آن را رعایت نکند، جامعه او را مجازات می‌کند.
    هنجارهای درونی، هنجارهایی هستند که در صورت عدم رعایت آن‌ها، مجازات رسمی و مشخصی وجود ندارد. هنجارهای بیرونی، هنجارهایی هستند که برای اعضای یک جامعه از پیش تعیین گشته است. ترس از مجازات و میل درونی، اعضای جامعه را به پیروی از هنجار ترغیب می‌کند. اگر هنجارها در جامعه‌ای ثبات نداشته باشند، یا با برخی نظم‌های دیگر اجتماعی در تضاد و تعارض باشند، افراد جامعه کم‌تر از هنجارها پیروی خواهند کرد. هنجارها در جوامع مختلف، ممکن است متفاوت یا حتی متضاد باشند. بی‌هنجاری باعث از بین رفتن استحکام نظام اجتماعی می‌شود. انواع دیگر قاعده‌مندی‌های نظام اجتماعی، عادتها و رسمها هستند.
    منابع

• آناتومی جامعه یا سنة الله: مقدمه‌ای بر جامعه‌شناسی کاربردی، فرامرز رفیع‌پور، تهران: انتشارات کاوه، ۱۳۷۷.
    • مطالعات اجتماعی، کتاب درسی عمومی سال اول آموزش متوسطه، وزارت آموزش و پرورش-دفتر برنامه ریزی و تألیف کتب درسی، تهران، چاپ دوازدهم۱۳۸۹
    هنجارهای اجتماعی ،رفتارهای معینی هستند که بر اساس ارزشهای اجتماعی قرار دارند.ارزشهای اجتماعی به تدریج بصورت هنجارهای اجتماعی در می آیند وبا رعایت کردن آنها جامعه انتظام پیدا می کند.هنجارهای اجتماعی شیوه های رفتاری معینی است که درگروه یا جامعه متداول است وفرد در جریان زندگی خود آن را می آموزد ،به کار می بندد ونیز انتظاردارد که دیگر افراد گروه یا جامعه آن را انجام دهند.مثلاً شیوه حرف زدن با افراد ،سلام کردن ،احترام کردن،دست دادن جزئی از قواعد و آدابی است که افراد از طریق تعلیم و تربیت فرا می گیرند و به کار می بندند و افراد دیگر را هم در اجرای این هنجارها تحت کنترل قرار می دهند.

ببینید اگر قرار به کپی پیست باشه منم میتونم ده تا دیگه مثل اینکه کپی کنم بزنم

من هیچوقت من درآوردی حرف نمیزنم این حرفتون خیلی زشته!!!!

اگر معنی تعلیم و تربیت و نظم اجتماعی رو درک کنین متوجه میشن که هنجار و ارزش باعث رشد آدم میشن نه عقب گرد به خوی حیوانی.

25. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.73
    تشکـر
    2,338
    سیستم عامل و مرورگر
    دوستان به نظرم آقا سینا داره تا حدودی حقیقت جامعه رو نشون میده و درسته رفتارش غیر اخلاقی هست اما غیر نرمال یا ناهنجار نیست.

این اتفاق هم برای پسرا میفته هم دخترا و کاری زیادی در این باره از کسی ساخته نیست.

دلیل ورود من به این فروم وجود همین مسائل بود.
    بگذریم

امیدوارم شما ( سینا ) در زندگی به خانمت بسنده کنی و دنبال کس دیگه نری و زندگی اون دختر بدبخت و خراب نکنی
    مشکل کسی با رفتار ایشون نیس ایشون اختیار بدنشو داره میتونه هرکار باهاش بکنه میتونه خیلی راحت بفروشه یا واسه خودش احترام قائل شه به کسی مربوط نیس میدونید مشکل چیه مشکل اینه با دروغ و تزویر و حیله گری کسایی که با نیروشون مقابله کردن و یکسری سختیایی رو تحمل کردن به امید اینکه طرفشونم پاک باشه با وجود همچین ادمایی امیدشون به نااامیدی تبدیل میشه .توی خارج ازادی هست ولی ریا نیست طرف اگر با کسی باشه و باکره نباشه دروغ نمیگه که با یه ادم باکره ازدواج کنه!!!
    ایشون هم ازادی رو داره که خب به ما ربطی نداره هم دروغ و ریا که بخش بزرگی از جامعه دامن گیرشه و این وسط ادمای سرساده و پاک با دروغ و ریای اینا نابود میشن .

26. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.62
    تشکـر
    843
    سیستم عامل و مرورگر
    [quote=رزمریم;253425]

هنجارهای اجتماعی ،رفتارهای معینی هستند که بر اساس ارزشهای اجتماعی قرار دارند.ارزشهای اجتماعی به تدریج بصورت هنجارهای اجتماعی در می آیند وبا رعایت کردن آنها جامعه انتظام پیدا می کند.هنجارهای اجتماعی شیوه های رفتاری معینی است که درگروه یا جامعه متداول است وفرد در جریان زندگی خود آن را می آموزد ،به کار می بندد ونیز انتظاردارد که دیگر افراد گروه یا جامعه آن را انجام دهند.مثلاً شیوه حرف زدن با افراد ،سلام کردن ،احترام کردن،دست دادن جزئی از قواعد و آدابی است که افراد از طریق تعلیم و تربیت فرا می گیرند و به کار می بندند و افراد دیگر را هم در اجرای این هنجارها تحت کنترل قرار می دهند.

ببینید اگر قرار به کپی پیست باشه منم میتونم ده تا دیگه مثل اینکه کپی کنم بزنم

من هیچوقت من درآوردی حرف نمیزنم این حرفتون خیلی زشته!!!!

اگر معنی تعلیم و تربیت و نظم اجتماعی رو درک کنین متوجه میشن که هنجار و ارزش باعث رشد آدم میشن نه عقب گرد به خوی حیوانی.

هنجار قرار هست یا قرار بوده باعث رشد بشه اما همیشه اینطور نیست در طول تاریخ هنجارهای زیادی بوده که هم غیر اخلاقی بوده هم به جامعه به صورت کلی و هم به فرد به صورت شخصی آسیب زده

28. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    7,627
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    [quote=آرش67;253428]

هنجار قرار هست یا قرار بوده باعث رشد بشه اما همیشه اینطور نیست در طول تاریخ هنجارهای زیادی بوده که هم غیر اخلاقی بوده هم به جامعه به صورت کلی و هم به فرد به صورت شخصی آسیب زده
    خب اون غیر اخلاقی ها دیگه هنجار نیستن که...ناهنجارین...حتی اگه تعدادشون هم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد باشه!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)