صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 51 از 51

موضوع: قسمت ازدواج ندارم

4125
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قسمت ازدواج ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ( چقدر اینترنت کند شده امشب )

وقتی بی حجابی جرم باشه ، بله تنبیه و مجازات هم داره

اگه خارج تنبیه قانونی ضربه ای بزنن خارج شائنه و به گردن اون مامور قانونه ،
    فحش که اصلاً در شائن نیست و میتونن شکایت کنن ، حتی فحش هم جرمه از نظر قانون اسلام .
    بیشتر ضد دین ها با خود دین مشکل دارن !
    چون دین که مشکلی نداره ، اگه ایرادی باشه از مسئولانه ، و باید نسبت به مسئول بد شد نه دین !
    اما اونا دین رو مانع میبینن و با قوانین خدا مشکل دارن .

زمان پیامبر این چیزا بوده !

بله باهاتون موافق هستم که یکسری رفتارشون تبلیغ منفی دینه ، اما باید با اونا برخود کرد ، نه خود دین .
    من خودم از اونای بودم که تو بچگی از رفتار نادرست بعضی ها به سمت دین نمیرفتم ، تا دانشگاه یک رکعت هم نماز نمیخوندم ، اما بعد اینکه عاقلتر شدم و دانشگاه رفتم دیدم این فقط لجبازی باخودم و خداس ، و ربطی به دین نداره ، اشتباه دیگران به من ربطی نداره !
    اگه منطقی نگاه کنیم اکثراً هم عاقل هستن و میدونن که دین چیه ، فقط به خاطر هوس هاشون میگن آزادی باید باشه !
    اونی که ما نیاز داریم آزادی نیست ، چون داریم ، ما نیاز به آموزش درست داریم ،
    نیاز به مسئول درست کار داریم تا قوانین دین رو خوب و درست اجرا کنن !
    بله درست میگید دین اشکال نداره تفهیم ان اشکال داره. پس باید با تلاش دین را برای خود تفهیم کنیم وجنبه های مختلف ان را وعلت یه سری مسائل را جستجو کنیم تا ایمانمان قلبی شود.من هم سر نمازام چرا دروغ بگم به درسام یا مشغله هام فک میکنم واز بابت این مسئله ناراحتم به همین خاطر سعی دارم دینم را قلبی بپذیرم نه ظاهری.تا اعمالم را با اعتقادی که بدست اوردم انجام بدم.

2. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد