نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکلات عقد و نامزدی

1432
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات عقد و نامزدی

من و همسرم از دو تا خانواده کاملا متفاوت عاشق هم شدیم.و ازدواج کردیم اما حس میکنم که اشتباه کردم چون اون اصلا منو درک نمیکنه و نیاز های من برای اون کوچکترین اهمیتی نداره..من دوست دارم از جوونیم.لذت ببرم برم بیرون خوش بگذرونم اما اون توجهی نداره..و خیلی باهم دعوامون میشه...میخوام بدونم دقیقا باید چیکار کنم...راه حل برای مایی که حس میکنیم کاملا همو درک نمیکنیم فقط جداییه?

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشکلات عقد و نامزدی

سلام بهتره برید پیش مشاور واینکه میتونید از شماره تماس مشاوره های این سایت هم کمک بگیرید
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

حالا کی گفته راه حل جداییه؟ ازدواج مث ولرم شدن آب سرد و گرمه، طول میکشه با هم کنار بیاین...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط abs.shaghayegh نمایش پست ها
    من و همسرم از دو تا خانواده کاملا متفاوت عاشق هم شدیم.و ازدواج کردیم اما حس میکنم که اشتباه کردم چون اون اصلا منو درک نمیکنه و نیاز های من برای اون کوچکترین اهمیتی نداره..من دوست دارم از جوونیم.لذت ببرم برم بیرون خوش بگذرونم اما اون توجهی نداره..و خیلی باهم دعوامون میشه...میخوام بدونم دقیقا باید چیکار کنم...راه حل برای مایی که حس میکنیم کاملا همو درک نمیکنیم فقط جداییه?
    سلام.
    اولین کار این ک بهش بگو ازت چ انتظاراتی داره و بعد تو هم انتظاراتتو بهش بگو.امیدوارم حل بشه اگه نشد سریعا جدا شین.حتی اگه ب قیمت رفتن ابروی خونوادتون و خودتون باشه.
    موفق باشین

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی چی سریعا جدا بشین.این چ طرز مشاوره دادنه.باهاش صخبت کنید انتظاراتتون رو بهش بگید شاید مشکلتون حل بشه.شوهرتون چند سالشه؟و شما؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط hila18 نمایش پست ها
    یعنی چی سریعا جدا بشین.این چ طرز مشاوره دادنه.باهاش صخبت کنید انتظاراتتون رو بهش بگید شاید مشکلتون حل بشه.شوهرتون چند سالشه؟و شما؟
    بعضیا ب بلوغ فکری نرسیدن و حاضر نیستن برن مشاوره و اگه اینجوری باشه ک نمیشه باهاش زندگی کرد،وقتی هنوز اول راهن باید خیلی دقت کنن.اینو میتونیین از دکتر فرهنگ بپرسین.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط abs.shaghayegh نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    اینگه بین شما همسرتون مسئله های هست که نمیتونین حل کنید دلیلش درک نکردن و انتخاب اشتباه شما نیست!
    سعی کنیید آرامش خودتون رو حفظ کنید و تصمیم عجولانه ای نگیرین
    " مشکل اصلی شما و همسرتون در برقراری ارتباطه "
    شناخت شما از مردا ها کمه و نمیتونید به راحتی ارتباط برقرار کنید ، وگرنه همسرتون تا حدی انسان منطقی باید باشن و با توضیح دادن میتونین شما رو درک کنن و بفهمن ....
    ما آدما از نظر شخصیتی هم باهمدگه تفاوت های داریم که اول باید اول اونا رو در خودمون بشناسیم ، تا بتونیم همدیگه رو درک کنیم ( مثل درنگرا بودن یا بیرون گرا بودن . تفاوت های سمعی ، بصری ، لمسی ، جنبشی . و ...)

و در کنار این تفاوت های شخصیتی ، تفاوت های زن و مرد بودنی هم هستن که اینا هم باید شناخته بشن
    بهتره اول خودمون رو از نظر شخصیتی بشناسیم و بعد تفاوت های جنس مخالفمون رو بشناسیم تا بتونیم همدیگه رو درک کنیم و ارتباط برقرار کنیم
    میتونید با مطالعه کتاب رازهای درباره مردان ، نوشته باربارا دی آنجلیس یکمی بیشتر همسر خودتون رو بفهمید . اینجوری میتونید ارتباطی اثر گذار برقرار کنید و درک شین و در زندگی زناشوی آرامش خودوتون رو داشته باشین
    کتاب دیگری هم در این باب برای مردا نوشته شده توسط همین نویسنده به نام راز های درباره زنان که میتونید اینو به همسرتون هدیه بدین تا مطالعه کنه و جنس شما رو بهتر درک کنه
    سعی کنید کمی در این زمینه مطالعه کنید ، با کتاب تو اینترنت یا سمینار های صوتی و...

درسته الان به خاطر درک نشدن احساس دلتنگی و تنهای بهتون دست داده اما راه حل جدایی اول جدایی نیست
    جدایی خیلی سریع میتونه اتفاق بیفته
    اگر مشکل ریشه اش پیدا نشه ، زندگی دیگه ای هم بخواین شروع کنید بازم هست
    و بازم جدایی جدایی

تو این دنیا هیچ چیزی راحت نیست ، اگر با صبوری نخواهیم زندگی رو بسازیم میسوزیم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد