مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 70
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : مشکل خواستگارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    نگران نباش عزیزم به نطر من با اسم و شناسه خودتون میتونین لایک کنی که بشناستتون به هر حال شما که نمیخاین صد در صد جواب مثبت بدین یا ابراز علاقه کنین.

Sent from my E6533 using Tapatalk
    بله حق با شماست... ممنونم از راهنماییتون. خیلی لطف کردین
    ان شاءالله در کنار همسر و کوچولوی عزیزتون خوشبخت و عاقبت بخیر بشید...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از na22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman5 نمایش پست ها
    اگه با بی پولی میتونی بسازی،پس بهش بفهمون که دنبالشی...
    مثلاً یکی از آهنگ های سعید پور سعید رو بذار براش و بنویس و به قول یکی از دوستان اسم واقعی خودتو بگو.
    مذهب نگفته زندگیتو نکن...گفته با ادب زندگی کن.
    من خیلی وقته فکرامو کردم... بله حق باشماست در رابطه با مذهب ولی اینکه چطور براشون عنوان کنم سخته ک خب نظر دوستان تا حدودی بهم کمک کرد
    ممنونم از لطف و نظرتون

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.62
    تشکـر
    412
    تشکر شده 495 بار در 288 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    من اگه جای این آقا بودم و از سمت خانوم علاقه ای حس میکردم پاپس نمیکشیدم و دوباره میومدم جلو
    کاش میشد یطوری علاقتون نشون میدادید نمیگم خیلی روشن ابراز علاقه کنید ولی خب حتی یه نگاه مشتاق میتونه به ادم اینو بفهمونه
    صبر کنید اگه قسمت باشه دوباره اقدام میکنن
    ایشون تو فکر پیدا کردن یه کار دیگه نیستن ؟ شاید قبول کنن که بگردن دنبال یکاره دیگه
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

5. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    من اگه جای این آقا بودم و از سمت خانوم علاقه ای حس میکردم پاپس نمیکشیدم و دوباره میومدم جلو
    کاش میشد یطوری علاقتون نشون میدادید نمیگم خیلی روشن ابراز علاقه کنید ولی خب حتی یه نگاه مشتاق میتونه به ادم اینو بفهمونه
    ایشون تو فکر پیدا کردن یه کار دیگه نیستن ؟ شاید قبول کنن که بگردن دنبال یکاره دیگه
    اتفاقا من با شوهرم دیشب درباره این موضوع صحبت میکردیم و ایشون به من گفتند که اگر شما قبل ازینکه من باهاتون تماس بگیرم یه اشاره از علاقه قلبیت میکردی من اصلا فکر بد نمیکردم بلکه شیفته تر جلو میومدم و زودتر زندگی تشکیل میدادیم و صاحب همه چیز میشدیم...

7. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون. خودمم دلم میخواد قبل از اینکه خانوادشون دنبال دختر دیگه ای براشون بگردن بهشون بفهمونم ک منم مشتاقم تا دوباره بیان اما نمیدونم چه جوری... نمیدونم چه جوری بهشون بگم ک خیلی مستقیم نباشه. هیچکس نظر قطعی و مطمئن نمیده...
    درضمن شغلشونو عوض کردن. از طریق همون صفحه اجتماعیشون متوجه شدم ک شغل جدید پیدا کردن و این بیشتر منو اذیت کرد. ترسیدم از اینکه حالا با شغل جدیدشون خانوادشون دنبال دختر دیگه ای براشون بگردن

8. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اتفاقا من با شوهرم دیشب درباره این موضوع صحبت میکردیم و ایشون به من گفتند که اگر شما قبل ازینکه من باهاتون تماس بگیرم یه اشاره از علاقه قلبیت میکردی من اصلا فکر بد نمیکردم بلکه شیفته تر جلو میومدم و زودتر زندگی تشکیل میدادیم و صاحب همه چیز میشدیم...

من چه جوری پیام بدم بهشون؟؟ این الان واسم سواله...
    چه جوری بهشون بفهمونم؟؟ از طریق همون اینستا؟؟ ناشناس؟؟ یا مستقیم؟؟ از طریق خواهرشون؟؟ یا خودشون؟؟ نمیدونم.......

9. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    من یه پیشنهاد میدم میتونین داخل همون پیج اینستا که گفتین یه شعر نوشته بودن که درباره فروختن دختر به زر و سیم بود شما یه بیت شعر مرتبط با اینکه دارن اشتباه میکنن و تقریبا نزدیک به احساستون پیدا کنین و واسش خصوصی یا داخل همون پست بزارین

10. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    من یه پیشنهاد میدم میتونین داخل همون پیج اینستا که گفتین یه شعر نوشته بودن که درباره فروختن دختر به زر و سیم بود شما یه بیت شعر مرتبط با اینکه دارن اشتباه میکنن و تقریبا نزدیک به احساستون پیدا کنین و واسش خصوصی یا داخل همون پست بزارین
    خب اونوقت خودشون و خانوادشون فکر بدی نمیکنن؟؟ خیلی به این مسئله فکر کردم از راه های مختلفش اما اینکه ممکنه چه فکری کنن...
    اینا عذابم میده... میدونم درکم میکنید...
    کاش من جای اون بودم و اون جای من...

11. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    نه فکر نمیکنم نوشتن یه بیت شعر اونم فقط جهت اینکه ایشون رو از اشتباه دربیارین فکر بدی به دنبال داشته باشه اتفاقا از نظر من اگر میخاین خانوادشون نفهمن و فکری نکنن به خودشون پیام بدین بهتر از خواهرشونه چون خودشون حالشون با شما یکیه حتی بیشتر از شما پس تو این موضوع شما رو خیلی خوب درک میکنه و مطمئناً فکر بدی نمیکنه

12. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نه فکر نمیکنم نوشتن یه بیت شعر اونم فقط جهت اینکه ایشون رو از اشتباه دربیارین فکر بدی به دنبال داشته باشه اتفاقا از نظر من اگر میخاین خانوادشون نفهمن و فکری نکنن به خودشون پیام بدین بهتر از خواهرشونه چون خودشون حالشون با شما یکیه حتی بیشتر از شما پس تو این موضوع شما رو خیلی خوب درک میکنه و مطمئناً فکر بدی نمیکنه
    دقیقا خودمم همینجوری فک میکنم ک بهتره با خودشون صحبت کنم... پس این راهِ خوبیه...
    عزیزم ازت ممنونم بابت راهنماییت... واقعا لطف کردی
    امیدوارم حل شه این موضوع به خیروخوشی...

13. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    خواهش عزیزم امیدوارم موفق باشی و هر چه بهترین باشه سر راهت قرار بگیره حتما منو در جریان بزار ببینم چی شد اخرش خیلی کنجکاوم عزیزم ممنون

14. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    خواهش عزیزم امیدوارم موفق باشی و هر چه بهترین باشه سر راهت قرار بگیره حتما منو در جریان بزار ببینم چی شد اخرش خیلی کنجکاوم عزیزم ممنون
    چشم حتما در جریان قرار میدمتون... مرسی از لطف و محبتتون عزیزم

15. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.46
    تشکـر
    42
    تشکر شده 51 بار در 40 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام
    اشتباه نکنید ارتباطه شما هیچ قضیه ای رو درست نمیکنه
    فقط آتیشه این عشقه راستین یا زودگذر رو شعله ور تر میکنه و ممکنه هم خودتون رو بسوزونید و هم اون بنده خدارو
    بهترین راه صحبت با کسیه که پدره شما اونو خیلی قبول داره مثلا روحانی یا امام جماعت محل که معتمد باشند اونم بهتره ازطریق شما نباشه
    همچنین احادیث و روایات در مورد مادیات و شغل خواستگار هم کم نیست که میشه به پدرتون گوشزد کرد.
    در ضمن شما میتونید با پدره تون از دره دوستی و رفاقت که خدا رو خوش نمیاد این پسر رو بخاطر شغلش خار و تحقیر کنید و اگر فردا دست به کاره خبط و خطایی بزنه برای ازدواج , تو دنیا و آخرت گریبانگیر شما میشه صحبت هایی رو داشته باشید.
    مواظب باشید که با ارتباط با یه فردی که شما شناختی روش ندارید زندگیتون رو خرابنکنید بزارید همه چی قانونی و عرفی باشه

در پناه یکی که همیشه هست

16. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadebr نمایش پست ها
    سلام
    اشتباه نکنید ارتباطه شما هیچ قضیه ای رو درست نمیکنه
    فقط آتیشه این عشقه راستین یا زودگذر رو شعله ور تر میکنه و ممکنه هم خودتون رو بسوزونید و هم اون بنده خدارو
    بهترین راه صحبت با کسیه که پدره شما اونو خیلی قبول داره مثلا روحانی یا امام جماعت محل که معتمد باشند اونم بهتره ازطریق شما نباشه
    همچنین احادیث و روایات در مورد مادیات و شغل خواستگار هم کم نیست که میشه به پدرتون گوشزد کرد.
    در ضمن شما میتونید با پدره تون از دره دوستی و رفاقت که خدا رو خوش نمیاد این پسر رو بخاطر شغلش خار و تحقیر کنید و اگر فردا دست به کاره خبط و خطایی بزنه برای ازدواج , تو دنیا و آخرت گریبانگیر شما میشه صحبت هایی رو داشته باشید.
    مواظب باشید که با ارتباط با یه فردی که شما شناختی روش ندارید زندگیتون رو خرابنکنید بزارید همه چی قانونی و عرفی باشه

در پناه یکی که همیشه هست
    سلام مشکل ایشون این بود که اون خواستگار دیگه حضور ندارن و باید به یه طریقی اون خواستگار رو از میل خودشون به شناخت بیشتر اگاه و مطلع کنن. اگر من راهنماییشون کردم فقط هدفم این بود که این خاستگاری دوباره از سر بگیره بدون اینکه کسی فکری بدی کنه والا اگر هدف از پیام دادن ایجاد ارتباط بین اون دختر و پسر باشه بدون اطلاع هر دو خانواده، و جنبه عاشقانه پیدا کنه، منم با حرف شما موافقم.

17. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام مشکل ایشون این بود که اون خواستگار دیگه حضور ندارن و باید به یه طریقی اون خواستگار رو از میل خودشون به شناخت بیشتر اگاه و مطلع کنن. اگر من راهنماییشون کردم فقط هدفم این بود که این خاستگاری دوباره از سر بگیره بدون اینکه کسی فکری بدی کنه والا اگر هدف از پیام دادن ایجاد ارتباط بین اون دختر و پسر باشه بدون اطلاع هر دو خانواده، و جنبه عاشقانه پیدا کنه، منم با حرف شما موافقم.
    اصلا قرار نیست رابطه عاشقانه شکل بگیره چون نه من اهلشم نه همون آقا... من فقط میخوام یه جوری متوجه بشن ک من منتظرشونم وبیان برای خواستگاری... یعنی تنها هدفم خواستگاریه ولاغیر...
    ممنونم از راهنماییت عزیزم

18. کاربران زیر از na22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکـر
    22
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اگه من بودم حتما بهشون پیام میدادم. من وقتی سن شما بودم خیلی پسرهایی تو دانشگاه بودن که احساس میکردم از من خوششون میاد ولی من همیشه فکر میکردم رفتار یا گفتار بدی بروز ندم. چون زشته. پسر باید بیاد جلو . اونا چی فکر میکنن. و همیشه نسبت بهشون بی تفاوت خودم رو نشون میدادم و حتی نگاه معنی داری هم نمیکردم. الان میفهمم که کاملا اشتباه بوده. اصلا فکر نکن که اون پسر در موردت فکر بد میکنه. فقط اینو بگم که اگه کوچکترین نشانه ای از تو ببینه بال در میاره و تو آسمونها سیر میکنه و بعدها بعنوان شیرین ترین خاطره زندگیش یاد میکنه. به نظرم ارزش داره که از نزدیک باهاش حرف بزنی و اخلاق و شخصیتش رو بسنجی. عشق واقعی تو این زمونه کم گیر میاد. الان خود من از نظر مالی کاملا تامین هستم. خونه و ماشین مدل بالا و درامد خوبی دارم و تحصیلاتم هم فوق دکترا. خواستگارهای خیلی زیادی هم داشتم ولی چون اخلاق و شخصیت فوق العاده برام اهمیت داشته نمیتونم هرکسی رو قبول کنم. الان حدود 2 ساله که با پسری آشنا هستم و 1 سال بیشتره که دوستیمون نزدیک شده. شدیدا عاشق منه و از لحاظ شخصیتی بی نظیره. از نظر تحصیلات فوق لیسانس هست ولی تو فکر دکترا گرفتن خارج از کشوره و از نظر مالی قوی نیست. خونه ای اجاره کرده که تازه نصف پول رهنش رو قرض کرده. ماشین نداره. پول پس انداز هم نداره. در حد خرج روزمره داره. ولی فوق العاده تلاشگر هست و دنبال پول دراوردن مخصوصا از موقع آشنایی با من. اینم بگم که زیاد از وضع مالی من و خانواده من خبر نداره که خیلی بهتر از خانواده خودش هست. ولی من تقریبا تصمیم گرفتم که به پیشنهاد ازدواجش جواب مثبت بدم. چون عشق و شخصیت تو زندگی حرف اول رو میزنه. میخوام اینو بگم که با عشق هر کاری امکان داره. با عشق یک مرد چنان متحول میشه که خانواده اش نمیشناسنش. الان از 1 سال پیش انچنان حتی اخلاق و شخصیتش رشد کرده و حتی نمازخون شده و حتی با ورزش هیکلش رو عوض کرده که من باورم نمیشه. خانواده اش تعجب میکنن هر بار که میره شهرستان دیدنشون. اینه که خجالت رو بذار کنار و زندگیت رو بدست بگیر. 10 سال بعد برای کاری که امروز میتونستی بکنی ولی نکردی حسرت خواهی خورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    اصلا قرار نیست رابطه عاشقانه شکل بگیره چون نه من اهلشم نه همون آقا... من فقط میخوام یه جوری متوجه بشن ک من منتظرشونم وبیان برای خواستگاری... یعنی تنها هدفم خواستگاریه ولاغیر...
    ممنونم از راهنماییت عزیزم

20. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط narcis نمایش پست ها
    اگه من بودم حتما بهشون پیام میدادم. من وقتی سن شما بودم خیلی پسرهایی تو دانشگاه بودن که احساس میکردم از من خوششون میاد ولی من همیشه فکر میکردم رفتار یا گفتار بدی بروز ندم. چون زشته. پسر باید بیاد جلو . اونا چی فکر میکنن. و همیشه نسبت بهشون بی تفاوت خودم رو نشون میدادم و حتی نگاه معنی داری هم نمیکردم. الان میفهمم که کاملا اشتباه بوده. اصلا فکر نکن که اون پسر در موردت فکر بد میکنه. فقط اینو بگم که اگه کوچکترین نشانه ای از تو ببینه بال در میاره و تو آسمونها سیر میکنه و بعدها بعنوان شیرین ترین خاطره زندگیش یاد میکنه. به نظرم ارزش داره که از نزدیک باهاش حرف بزنی و اخلاق و شخصیتش رو بسنجی. عشق واقعی تو این زمونه کم گیر میاد. الان خود من از نظر مالی کاملا تامین هستم. خونه و ماشین مدل بالا و درامد خوبی دارم و تحصیلاتم هم فوق دکترا. خواستگارهای خیلی زیادی هم داشتم ولی چون اخلاق و شخصیت فوق العاده برام اهمیت داشته نمیتونم هرکسی رو قبول کنم. الان حدود 2 ساله که با پسری آشنا هستم و 1 سال بیشتره که دوستیمون نزدیک شده. شدیدا عاشق منه و از لحاظ شخصیتی بی نظیره. از نظر تحصیلات فوق لیسانس هست ولی تو فکر دکترا گرفتن خارج از کشوره و از نظر مالی قوی نیست. خونه ای اجاره کرده که تازه نصف پول رهنش رو قرض کرده. ماشین نداره. پول پس انداز هم نداره. در حد خرج روزمره داره. ولی فوق العاده تلاشگر هست و دنبال پول دراوردن مخصوصا از موقع آشنایی با من. اینم بگم که زیاد از وضع مالی من و خانواده من خبر نداره که خیلی بهتر از خانواده خودش هست. ولی من تقریبا تصمیم گرفتم که به پیشنهاد ازدواجش جواب مثبت بدم. چون عشق و شخصیت تو زندگی حرف اول رو میزنه. میخوام اینو بگم که با عشق هر کاری امکان داره. با عشق یک مرد چنان متحول میشه که خانواده اش نمیشناسنش. الان از 1 سال پیش انچنان حتی اخلاق و شخصیتش رشد کرده و حتی نمازخون شده و حتی با ورزش هیکلش رو عوض کرده که من باورم نمیشه. خانواده اش تعجب میکنن هر بار که میره شهرستان دیدنشون. اینه که خجالت رو بذار کنار و زندگیت رو بدست بگیر. 10 سال بعد برای کاری که امروز میتونستی بکنی ولی نکردی حسرت خواهی خورد.
    عزیزم ممنونم ازت... چقد قشنگ نوشتی
    امیدوارم در کناره هم خوشبخت بشید و عاقبت بخیر
    یه بغض بدی دارم... اینکه خانوادم مذهبی هستن و فکره اینکه نکنه برای خانوادم بد بشه عذابم میده... نمیدونم چه جوری باید خودمو بهشون نشون بدم... یه دوستی بهم گفت توی همون اینستا با یه صفحه ای ک به اسم خودته فقط فالوش کن و هیچی نگو... اون به محض اینکه اسمتو ببینه میشناسه و اگر واقعا منظورش تو باشی هرجور شده دوباره برمیگرده. اما خب اونم مذهبیه... اگر بره به خانوادش بگه ک اینجوری شده بنظرتون برای منو خانوادم بد نمیشه؟؟
    میترسم خیلی... میترسم قبل از اینکه کاری کنم برای اینکه منو یادش بره برن توی همون قم ک پر از دختره مذهبیه یکی دیگه رو براشون پیدا کنن... از طرفی ام میترسم از بازخوردای بعد از اینکه فالوشون کردم... واقعا نمیدونم باید چیکار کنم... توی این ایام ک اعیاده ولادتو اینا زیاده مطمئنم یه کاری براشون میکنن. نمیذارن همینجوری عاشق بمونن...
    واقعا مغزم کار نمیکنه

21. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    بازم سلام خانمی
    من یه سوال داشتم وقتی شما به این اقا حالا به هر نحوی نشون بدی که شما مشتاقید دوباره بیاد خاستگاری ایا به بعدشم فکر کردید؟
    این اقا متوجه شد تماس هم گرفتن و پدرتون بازم گفتن نه به نظرتون این اقا سرخورده نمیشه؟ به نظر من در کنار اینکه می خوای این اقارو از اشتیاقت متوجه کنی خانوادتم از امدن خاستگاری این اقا و مشتاق بودنتون اگاه کن
    من خیلی ذهنم درگیر تو شده امیدوارم که هر چی صلاح برات پیش بیاد امیدوارم خوشبخت بشی

22. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط کریسی نمایش پست ها
    بازم سلام خانمی
    من یه سوال داشتم وقتی شما به این اقا حالا به هر نحوی نشون بدی که شما مشتاقید دوباره بیاد خاستگاری ایا به بعدشم فکر کردید؟
    این اقا متوجه شد تماس هم گرفتن و پدرتون بازم گفتن نه به نظرتون این اقا سرخورده نمیشه؟ به نظر من در کنار اینکه می خوای این اقارو از اشتیاقت متوجه کنی خانوادتم از امدن خاستگاری این اقا و مشتاق بودنتون اگاه کن
    من خیلی ذهنم درگیر تو شده امیدوارم که هر چی صلاح برات پیش بیاد امیدوارم خوشبخت بشی
    سلام عزیزم. واقعا ممنونم ک همراهید
    من به بعدش فکر کردم. خانوادم قطعا اگر بفهمن شغلشونو عوض کردن اجازه میدن بیان و حتی اگر درصدِ کمی هم مخالفت کنن خودِ من خیلی جدی و محکم ازشون میخوام ک این بار اجازه بدن بیان و مطمئنم ک همراهی میکنن... از بعدش مطمئنم... از اینکه چه جوری به اون آقا بگم و چی درسته و چی غلط مطمئن نیستم...
    مرسی از دعای قشنگت... منم برای شما آرزوی خوشبختی دارم و حل مشکلاتتون

23. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکـر
    22
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    به نظر من پسری که واقعا دوستت داشته باشه و بفهمه تو هم مشتاق هستی هر کاری رو برای گرفتن رضایت خانواده ات انجام میده. اون الان از طرفی هم فکر میکنه تو هم حس خاصی بهش نداری. اگه کوچکترین نشونه ای ازت ببینه و بفهمه حتی یه ذره هم بهش فکر میکنی تغییرات زیادی تو زندگیش انجام میده. همون چیزی که پدرت میخواد. ببین با شرایطی که پدرت اونموقع از پسر دیده حق داره که دختر دسته گلش رو دست هرکسی نده ولی اگر پسر خودش رو حسابی نشون بده حالا از هر راهی مثلا دانشگاه رفتن یا یه شغل خوب و خودش رو شدیدا مشتاق و فعال نشون بده بعید میدونم که پدرت کوتاه نیاد و همه اینها مستلزم اینه که یه انگیزه از طرف تو بگیره. اونوقت ببین که چه ها نمیکنه. به مذهبی بودن و حالا بد میشه و اینا فکر نکن. کجای اسلام گفته بدنبال ازدواج نرین؟ اونوقت چند سال دیگه مجبور میشی با کسی که دوستش نداری ازدواج کنی. مگه کار غیر شرعی میخوای بکنی؟ باور کن تازه خدا هم کمکت میکنه. تو اسلام به ازدواج توصیه شده. ترس رو بذار کنار. الان اگه به پدرت بگی باز هم مخالفت میکنه. پس باید اون رو تغییر بدی. من مثلا این پسری که برات گفتم رو دو سال پیش خودمم قبولش نداشتم ولی اینقدر مشتاق بود و اینقدر تو عمل خودش رو نشون داد و تغییرات پیشرونده ای کرد که الان میتونم به پدرم بگم که همچین خواستگاری دارم. ببین پدرت کار درستی کرده. اصلا ازش ناراحت نباش. اگه همون اول قبول میکرد یک زندگی کاملا عادی برات رقم میخورد بی هیچ تلاش زیادی از طرف شوهرت و بعد از چند ماه اونوقت خودت سرخورده میشدی. این نصیحت رو از من بپذیر که سنم خیلی بیشتره و تجارب زیادی در مراوده با مردم داشتم. هیچکس دلسوزتر از پدر و مادر نیست. پس اون پسر باید خودش رو تغییر بده و برای بدست آوردن تو زحمت بکشه تا تو زندگی قدرت رو بدونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    عزیزم ممنونم ازت... چقد قشنگ نوشتی
    امیدوارم در کناره هم خوشبخت بشید و عاقبت بخیر
    یه بغض بدی دارم... اینکه خانوادم مذهبی هستن و فکره اینکه نکنه برای خانوادم بد بشه عذابم میده... نمیدونم چه جوری باید خودمو بهشون نشون بدم... یه دوستی بهم گفت توی همون اینستا با یه صفحه ای ک به اسم خودته فقط فالوش کن و هیچی نگو... اون به محض اینکه اسمتو ببینه میشناسه و اگر واقعا منظورش تو باشی هرجور شده دوباره برمیگرده. اما خب اونم مذهبیه... اگر بره به خانوادش بگه ک اینجوری شده بنظرتون برای منو خانوادم بد نمیشه؟؟
    میترسم خیلی... میترسم قبل از اینکه کاری کنم برای اینکه منو یادش بره برن توی همون قم ک پر از دختره مذهبیه یکی دیگه رو براشون پیدا کنن... از طرفی ام میترسم از بازخوردای بعد از اینکه فالوشون کردم... واقعا نمیدونم باید چیکار کنم... توی این ایام ک اعیاده ولادتو اینا زیاده مطمئنم یه کاری براشون میکنن. نمیذارن همینجوری عاشق بمونن...
    واقعا مغزم کار نمیکنه

24. کاربران زیر از narcis بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)