مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 70

موضوع: مشکل خواستگارم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.07
    تشکـر
    5,948
    تشکر شده 6,093 بار در 2,892 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل خواستگارم

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    من الان از طریق همون صفحه اجتماعیشون متوجه شدم شغلشونم عوض کردن... نمیدونم دختری توی این سایت هست ک درک کنه من چقد حالم خرابه یا نه... امیدوارم این مسئله برام تبدیل به شکست و آسیب نشه... همین...
    سلام عزیزم
    پدر من و خودم هم خیلی ارزوهای بزرگ برای ازدواجم داشتیم و فک میکردم باید خواستگارم ی مهندس یا ی کارمند یا معلم باشه و تحیلات عالیه داشته باشه
    شوهرم ی راننده هست وقتی برای خواستگاری زنگ زدن من گفتم نه
    بابام چون خانواده اش فرهنگی بودن نه نیاورد
    مادرم گفت بزار فقط بیان
    اومدن و با حرف زدن فهمیدم خیلی آدم فهمیده ای هستو خداراشکر میکنم برای داشتنش
    با ی خط ناشناس اینستا نصب کن و براش کامنت بزار ک , با تلاش هر غیرممکنی ممکن میشود... از تو حرکت از خدا برکت
    و از این جور چیزا
    اون آیدی و شماره را بعدا ک همچی درست شد از بین ببر و به هیچکی نگو .

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط من 87 نمایش پست ها
    شکست؟!!! آسیب؟!!! یجوری صحبت میکنید انگار چندین ساله که عاشق و معشوق بودید.
    اینکه ایشون چندبار چمدوناتون رو برداشتند یا اینکه مراقب شما بودند یا چندتا پست عاشقانه اینستگرام گذاشتند دلیل خوبی واسه عاشق شدنتون نیست.
    شما هنوز 22 سالتونه. فرصت واسه ازدواج هست. عجله نکنید. بنظر من پدرتون بهترین تصمیم رو گرفتند. زندگی و ازدواج شوخی نیست. با کسی ازدواج کنید که در شان خودتون و خونوادتون باشه. درسته که اخلاق و شخصیت مهمه. ولی مسائل زیادی هست که اونها رو نباید نادیده گرفت.
    از حرف هاتون کاملا مشخصه که از روی هیجان و احساسات فکر میکنید. مهم ترین عامل برای اینکه انتخاب خوبی داشته باشید و ازدواج موفقی داشته باشید بلوغ فکری هست.

موفق باشید
    منظورم از شکست شکستِ عشقی نبود... اصن عاشقی ای این وسط نیست.. چه جوری میتونم بگم عاشقم درحالی ک حتی یکبارم باهاشون حرف نزدم... شاید بیانم احساسی باشه ولی یکساله دارم فکر میکنم... بنظر خودم اگه فقط یکبار باهاشون حرف میزدم (هم خودم و هم خانوادم) و به یک دلیل منطقی بجز شغلشون ک چیز غیرقابل تغییری نبود این مسئله تموم میشد نه من انقد درگیرشون میشدم نه ایشون انقدر به اون ماجرا فکر میکردن و هردومون میرفتیم دنبال زندگیمون... اینکه هردومون دلمون میخواد باهم حرف بزنیم چیز غیرعاقلانه و غیرمنطقیه ایه؟؟ نمیدونم شایدم هست و شما درست میگید... اما هیجان نیست... یه دختره ۲۲ ساله با فراز و نشیب هایی ک داشته، بچه محسوب نمیشه... تمام زندگی و آینده ی آدما توی همین دوران رقم میخوره... با انتخابا و اهدافشون... اگرم اینجا بیان کردم مسئله رو واسه کمک کردن و راهنمایی بود تا بتونم درست و غلط رو تشخیص بدم. درست به همون دلیلی ک شما فرمودید... چون ممکنه من الان تحت تاثیر هیجانم قرار گرفته باشم و نتونم درست تصمیم بگیرم... موضوع رو باز کردم تا از همه کمک بگیرم... از اونایی ک ازم بزرگترن و منطقی تر... ممنونم از نظر و راهنماییتون... یه دیدگاهه قابل تامله... مچکرم

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    پدر من و خودم هم خیلی ارزوهای بزرگ برای ازدواجم داشتیم و فک میکردم باید خواستگارم ی مهندس یا ی کارمند یا معلم باشه و تحیلات عالیه داشته باشه
    شوهرم ی راننده هست وقتی برای خواستگاری زنگ زدن من گفتم نه
    بابام چون خانواده اش فرهنگی بودن نه نیاورد
    مادرم گفت بزار فقط بیان
    اومدن و با حرف زدن فهمیدم خیلی آدم فهمیده ای هستو خداراشکر میکنم برای داشتنش
    با ی خط ناشناس اینستا نصب کن و براش کامنت بزار ک , با تلاش هر غیرممکنی ممکن میشود... از تو حرکت از خدا برکت
    و از این جور چیزا
    اون آیدی و شماره را بعدا ک همچی درست شد از بین ببر و به هیچکی نگو .

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    عزیزم مرسی از پیامت... چقد آروم شدم با خوندنش... البته امشب از طریق همون صفحشون فهمیدم شغلشونو عوض کردن ولی خب این انتظاره.........
    خودمم به همین موضوع فکر میکردم ک ناشناس و غیرمستقیم براشون کامنت بذارم و باقیشو بسپارم دست خدا... مرسی ک راهنماییم کردی... امیدوارم در کنار همسر بزرگوارت خوشبختو عاقبت بخیر بشی

4. کاربران زیر از na22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

من الان از طریق همون صفحه اجتماعیشون متوجه شدم شغلشونم عوض کردن... نمیدونم دختری توی این سایت هست ک درک کنه من چقد حالم خرابه یا نه... امیدوارم این مسئله برام تبدیل به شکست و آسیب نشه... همین...
    سلام عزیزم من حال شما رو کاملا درک میکنم من خودم تجربه ای شبیه به شما داشتم اونقدر به این موضوع فکر میکردم و شب وروزم درگیر شده بود تنها حسن من این بود که طرفم خیلی پیگیر بود و واقعا واسم جنگید و شمارمو بدست اورد و با خودم شخصا صحبت کرد. خانواده م به خاطر بی پولی و نداشتن تحصیلات عالیه راضی نبودن اما خودم بعد از اولین قدم اون رضایتم را صراحتا اعلام کردم و با توکل به خدا قدم گذاشتم و الانم به لطف خدا 6ساله که داریم با هم زندگی میکنیم صاحب هم خانه هم ماشین وهم یه کوچولوی دوساله هستیم.تا اونجاییکه من میدونم پول و تحصیلات عالیه لازمه زندگی هستند اما زندگی ساز نیستن اما تا بخای ایمان و توکل به خدا زندگی سازند. من اگر جای شما بودم پیام به ایشون نمیدادم اما از یه طریقی اعلام حضور میکردم مثلا داخل همون اینستا اسممو واقعی میگذاشتم که متوجه بشن که من همونیم که دنبالشه به طور غیر مستقیم اعلام حضور میکردم

Sent from my E6533 using Tapatalk

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

این درسته که دوستان میگن فرصت های زیادی.پیش رو داری اما به اینم فکر کن که شاید فرصتی که الان داری رو هیچوقت دیگه نداشته باشی که با عشق و علاقه ازدواج کنی

7. کاربران زیر از ostooree بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    این درسته که دوستان میگن فرصت های زیادی.پیش رو داری اما به اینم فکر کن که شاید فرصتی که الان داری رو هیچوقت دیگه نداشته باشی که با عشق و علاقه ازدواج کنی

عزیزم مرسی از پیامت... چقد خوشحال شدم برات ک الان خداروشکر خوشبختی و همه چیز بدست آوردین... نمیدونم چه جوری غیرمستقیم اعلام حضور کنم... حقیقتش اون خواهرشون ک توی همون سفر همراهمون بودن هم توی اینستا فعالن... بنظرتون از طریق صفحه ایشون و اینکه تصادفی برم بگم عکس دخترکوچولوشونو دیدمو اومدم توی صفحه شون میتونه منطقی باشه؟؟ خواهرشون یه دخترکوچولوی ناز داشت ک عکسشو توی صفحشون گذاشتن... یکی از دوستانم میگفت اگر ناشناس به خودشون بگی جالب نیست... اون میگفت حتی مستقیم برو به خودشون بگو بذار بفهمن دوطرفه ست... ولی من گفتم خواهرشونم هست گفتن از طریق خواهرشون بهتره... چون اگر بخوان از همون طریق دوباره شمارو پیدا میکننو میان جلو... نظر شما چیه؟؟ اینکه فرمودید غیرمستقیم ولی با اسم خودم... چه جوری؟؟ انقد خودم ذهنم درگیره ک واقعا نمیتونم درستو از غلط تشخیص بدم... واسه همین اومدم اینجا تا از کسایی ک از بیرون به قضیه نگاه میکنن و به اندازه من ذهنشون درگیره ماجراعه نیست و تجربه شون بیشتره کمک بگیرم...

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

عزیزم مرسی از پیامت... چقد خوشحال شدم برات ک الان خداروشکر خوشبختی و همه چیز بدست آوردین... نمیدونم چه جوری غیرمستقیم اعلام حضور کنم... حقیقتش اون خواهرشون ک توی همون سفر همراهمون بودن هم توی اینستا فعالن... بنظرتون از طریق صفحه ایشون و اینکه تصادفی برم بگم عکس دخترکوچولوشونو دیدمو اومدم توی صفحه شون میتونه منطقی باشه؟؟ خواهرشون یه دخترکوچولوی ناز داشت ک عکسشو توی صفحشون گذاشتن... یکی از دوستانم میگفت اگر ناشناس به خودشون بگی جالب نیست... اون میگفت حتی مستقیم برو به خودشون بگو بذار بفهمن دوطرفه ست... ولی من گفتم خواهرشونم هست گفتن از طریق خواهرشون بهتره... چون اگر بخوان از همون طریق دوباره شمارو پیدا میکننو میان جلو... نظر شما چیه؟؟ اینکه فرمودید غیرمستقیم ولی با اسم خودم... چه جوری؟؟ انقد خودم ذهنم درگیره ک واقعا نمیتونم درستو از غلط تشخیص بدم... واسه همین اومدم اینجا تا از کسایی ک از بیرون به قضیه نگاه میکنن و به اندازه من ذهنشون درگیره ماجراعه نیست و تجربه شون بیشتره کمک بگیرم...
    ممنون گلم. روزی خودتون انشالله... اره فکر کنم از طریق لایک عکس دختر خواهرشون و یا یه کامنت اعلام حضور کنین بهتر باشه واسه شمایی که هر دو از خانواده های مذهبی و سنتی هستین. البته داخل اینستاتون یه نشونی از خودتون باشه که بشناستتون.

10. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    ممنون گلم. روزی خودتون انشالله... اره فکر کنم از طریق لایک عکس دختر خواهرشون و یا یه کامنت اعلام حضور کنین بهتر باشه واسه شمایی که هر دو از خانواده های مذهبی و سنتی هستین. البته داخل اینستاتون یه نشونی از خودتون باشه که بشناستتون.

ممنونم از راهنماییتون عزیزم. خیلی لطف کردید...
    نمیدونم... میترسم فکر بدی راجبم بکنن...
    قاطی کردم کلا

11. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نگران نباش عزیزم به نطر من با اسم و شناسه خودتون میتونین لایک کنی که بشناستتون به هر حال شما که نمیخاین صد در صد جواب مثبت بدین یا ابراز علاقه کنین.

12. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    طبیعت هم قانون داره،به قوانینش احترام بذار،تامعلوماتشو بهت بده.
    شماره عضويت
    34420
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    15
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگه با بی پولی میتونی بسازی،پس بهش بفهمون که دنبالشی...
    مثلاً یکی از آهنگ های سعید پور سعید رو بذار براش و بنویس و به قول یکی از دوستان اسم واقعی خودتو بگو.
    مذهب نگفته زندگیتو نکن...گفته با ادب زندگی کن.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)