مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 70

موضوع: مشکل خواستگارم

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل خواستگارم

نقل قول نوشته اصلی توسط narcis نمایش پست ها
    به نظر من پسری که واقعا دوستت داشته باشه و بفهمه تو هم مشتاق هستی هر کاری رو برای گرفتن رضایت خانواده ات انجام میده. اون الان از طرفی هم فکر میکنه تو هم حس خاصی بهش نداری. اگه کوچکترین نشونه ای ازت ببینه و بفهمه حتی یه ذره هم بهش فکر میکنی تغییرات زیادی تو زندگیش انجام میده. همون چیزی که پدرت میخواد. ببین با شرایطی که پدرت اونموقع از پسر دیده حق داره که دختر دسته گلش رو دست هرکسی نده ولی اگر پسر خودش رو حسابی نشون بده حالا از هر راهی مثلا دانشگاه رفتن یا یه شغل خوب و خودش رو شدیدا مشتاق و فعال نشون بده بعید میدونم که پدرت کوتاه نیاد و همه اینها مستلزم اینه که یه انگیزه از طرف تو بگیره. اونوقت ببین که چه ها نمیکنه. به مذهبی بودن و حالا بد میشه و اینا فکر نکن. کجای اسلام گفته بدنبال ازدواج نرین؟ اونوقت چند سال دیگه مجبور میشی با کسی که دوستش نداری ازدواج کنی. مگه کار غیر شرعی میخوای بکنی؟ باور کن تازه خدا هم کمکت میکنه. تو اسلام به ازدواج توصیه شده. ترس رو بذار کنار. الان اگه به پدرت بگی باز هم مخالفت میکنه. پس باید اون رو تغییر بدی. من مثلا این پسری که برات گفتم رو دو سال پیش خودمم قبولش نداشتم ولی اینقدر مشتاق بود و اینقدر تو عمل خودش رو نشون داد و تغییرات پیشرونده ای کرد که الان میتونم به پدرم بگم که همچین خواستگاری دارم. ببین پدرت کار درستی کرده. اصلا ازش ناراحت نباش. اگه همون اول قبول میکرد یک زندگی کاملا عادی برات رقم میخورد بی هیچ تلاش زیادی از طرف شوهرت و بعد از چند ماه اونوقت خودت سرخورده میشدی. این نصیحت رو از من بپذیر که سنم خیلی بیشتره و تجارب زیادی در مراوده با مردم داشتم. هیچکس دلسوزتر از پدر و مادر نیست. پس اون پسر باید خودش رو تغییر بده و برای بدست آوردن تو زحمت بکشه تا تو زندگی قدرت رو بدونه.
    بله حق با شماست واقعا... از پدرم فقط ناراحت بودم به این دلیل ک حتی اجازه ندادن بیان و مستقیم به خودشون بگم مشکلم چیه. بنظرم اینکه این مدلی ردشون کردن یکم غیرمنطقی بود ک خب بهشون حق میدم کاملا
    مرسی از راهنماییت عزیزم... خودمم گاهی فک میکنم ک من هدف بدی ندارم... هدفم خواستگاریه نه کارِ غیره شرعی... خدای بالاسرم شاهده ک هیچ هدف بدی ندارم جز خیر و خوشی
    بنظرتون چه جوری خودمو نشون بدم؟؟ همون راهی ک گفتم خوبه یا بچه گانه ست؟؟ شما راهی ندارید؟؟ ک هم محترمانه باشه، هم اخلاقی، هم خدا راضی باشه، هم آبروی پدرومادرم حفظ شه و هم اینکه فکر بدی راجبم نکنن...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34305
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    22
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

همون تو اینستا پیام بده. نگو که حالا دوستش داری. فقط بگو که معذرت میخوای که این خواستگاری انجام نشد و بالاخره پدرت هم حق دارن. اینطوری سر حرف باز میشه. و حتما هم بهشون بگو که به کسی در مورد پیام شما چیزی نگن. اینطوری کسی متوجه نمیشه. بعد دیگه کم کم باید خودش تغییرات در خودش ایجاد کنه و برای خواستگاری بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    بله حق با شماست واقعا... از پدرم فقط ناراحت بودم به این دلیل ک حتی اجازه ندادن بیان و مستقیم به خودشون بگم مشکلم چیه. بنظرم اینکه این مدلی ردشون کردن یکم غیرمنطقی بود ک خب بهشون حق میدم کاملا
    مرسی از راهنماییت عزیزم... خودمم گاهی فک میکنم ک من هدف بدی ندارم... هدفم خواستگاریه نه کارِ غیره شرعی... خدای بالاسرم شاهده ک هیچ هدف بدی ندارم جز خیر و خوشی
    بنظرتون چه جوری خودمو نشون بدم؟؟ همون راهی ک گفتم خوبه یا بچه گانه ست؟؟ شما راهی ندارید؟؟ ک هم محترمانه باشه، هم اخلاقی، هم خدا راضی باشه، هم آبروی پدرومادرم حفظ شه و هم اینکه فکر بدی راجبم نکنن...

3. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

همون تو اینستا پیام بده. نگو که حالا دوستش داری. فقط بگو که معذرت میخوای که این خواستگاری انجام نشد و بالاخره پدرت هم حق دارن. اینطوری سر حرف باز میشه. و حتما هم بهشون بگو که به کسی در مورد پیام شما چیزی نگن. اینطوری کسی متوجه نمیشه. بعد دیگه کم کم باید خودش تغییرات در خودش ایجاد کنه و برای خواستگاری بیاد
    اصلا به اینکه اینجوری باهاشون صحبت کنم فکر نکرده بودم... یعنی به ذهنم نرسیده بود... بنظرم منطقی میاد... مرسی ک هم فکری کردی عزیزم. خیلی بهم کمک کرد راهنماییت
    ممنونم ازت... امیدوارم خوشبخت و عاقبت بخیر بشید

4. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام عزیزم من بهشون پیشنهاد دادم از همون بیت شعری که خواستگارشون گذاشتن بحث رو باز کنن که از اشتباه درشون بیارن بعد کم کم بحث باز میشه و دوستمون میتونن راهکارهایی که در رابطه با شغل و هر چیزی که باعث شناخت بیشترشون ازش میشه به کار بگیرن ولی فالو کردن پیج اینستاشونو پیشنهاد نمیکنم چون فالو کردن ایشون شاید باعث اینفکر بشه که ایشون هم به من تمایل دارن چون هنوز هیچ شناختی وجود نداره این کار به صلاح نیست لاقل واسه قدم اول. بازم هر چی صلاح میدونن...من خودم به شخصه ازدواج های سنتی که دختر و پسر بدون هیچگونه شناختی به هم جواب مثبت بدن و برن زیر سقف نمیپسندم. واسه این دوران وزمان ما واقعا همچین ازدواجی یه ریسکه. پس پیشنهاد میکنم بدون هیچگونه ترس و نگرانی راه ارتباطی رو خیلی رسمی باز کنید تا بعدها پشیمان نشوید. افکار منفی هم از خودتان دور کنید.

5. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34305
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    22
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

بله همین کاری که شما میگین خیلی خوبه. من چون اینستا ندارم اصلا نمیدونم قوانینش رو. همین راه شما خیلی پیشنهاد خوبیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    سلام عزیزم من بهشون پیشنهاد دادم از همون بیت شعری که خواستگارشون گذاشتن بحث رو باز کنن که از اشتباه درشون بیارن بعد کم کم بحث باز میشه و دوستمون میتونن راهکارهایی که در رابطه با شغل و هر چیزی که باعث شناخت بیشترشون ازش میشه به کار بگیرن ولی فالو کردن پیج اینستاشونو پیشنهاد نمیکنم چون فالو کردن ایشون شاید باعث اینفکر بشه که ایشون هم به من تمایل دارن چون هنوز هیچ شناختی وجود نداره این کار به صلاح نیست لاقل واسه قدم اول. بازم هر چی صلاح میدونن...من خودم به شخصه ازدواج های سنتی که دختر و پسر بدون هیچگونه شناختی به هم جواب مثبت بدن و برن زیر سقف نمیپسندم. واسه این دوران وزمان ما واقعا همچین ازدواجی یه ریسکه. پس پیشنهاد میکنم بدون هیچگونه ترس و نگرانی راه ارتباطی رو خیلی رسمی باز کنید تا بعدها پشیمان نشوید. افکار منفی هم از خودتان دور کنید.

6. کاربران زیر از narcis بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من واقعا نمیدونم چی باید بهشون بگم ک برداشت بدی از رفتارم نکنن...
    توش موندم وگرنه پیشنهادتون منطقیه کاملا

8. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34622
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با یه صفحه ناشناس یا با اسم خودم؟؟
    و بعدم یه چیزی... خواهرا و شوهرخواهرشون صفحه شون رو میبینن. اگر من کامنت بذارم طبیعتا اونها هم میبینن... بنظرتون بد نیست؟؟ توی خصوصی باهاشون صحبت کنم یا اینکه کامنت بذارم "با توجه به اینکه خانوادشونم کامنت هارو میبینن"؟؟

9. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط من 87 نمایش پست ها
    من هنوز متوجه نمیشم چرا شما میخواید این کارا رو بکنید؟ بخاطر چی؟ این همه فکر و وقتتون رو برای چی میزارید؟ مگه قحطی خواستگاره؟ شما هیچ شناختی ازین آقا ندارید. خودتون میگید که از خیلی نظرا با شما فرق دارن و پدرتون هم مخالف ایشون هستن.
    دختر خوب نیازی نیست شما هیچ کاری بکنید. ایشون اگر واقعا شما رو دوست داشته باشند اگر واقعا بخوان به شما برسن، هر کاری میکنند. شغلشون رو عوض میکنند با پدر و مادرتون بیشتر صحبت میکنند.
    اگر این کارا رو انجام دادند یعنی علاقشون به شما واقعی هست و تلاش میکنند بخاطر شما.
    ولی اگر فقط بلدند توی دنیای مجازی پست عاشقانه بذارند و در واقعیت کاری نمیکنند یعنی مورد مناسبی برای شما نیستند.
    اگر شغلشون رو عوض کردند ولی با یه دختر دیگه ازدواج کردند یعنی اونقدر براش ارزش نداشتید که دوباره با خونوادتون صحبت کنند
    پس بیخودی فکر خودتو مشغولش نکن. بسپارش به خدا. اگر خدا بخواد دوباره سروکلش پیدا میشه. اگرم خدا نخواست یعنی به خیر و صلاحت نبوده.
    سلام احتمالا کاملا موضوع رو متوجه نشدین. ایشون فرمودن که خواستگارشون نمیدونن واسه چی جواب منفی دادن و خیلی غیر منطقی جواب رد گرفتن. چرا وقتی یه مورد واسشون پیش اومده که دلشون رضاست رو نادیده بگیرین. اومدیم و بعدها خواستگارای بعدی به دلشون ننشست و این فرصت از دست رفت، من نمیگم حتما اینو قبول کنن اما لاقل باید برای رد کردنشون به دلیل داشته باشن که بعدها افسوس نخورن. این مدلی اگر ردشون کنن مطمئنا بعدها در زندگی اینده با کوچکترین مشکلی که با همسر اینده داشتن سریعا یاد ایشون میافتن که ای کاش باهاشون حرف میزدن حتی اگر ایشون در حال حاضر بدترین ادم دنیا باشن...

10. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط na22 نمایش پست ها
    با یه صفحه ناشناس یا با اسم خودم؟؟
    و بعدم یه چیزی... خواهرا و شوهرخواهرشون صفحه شون رو میبینن. اگر من کامنت بذارم طبیعتا اونها هم میبینن... بنظرتون بد نیست؟؟ توی خصوصی باهاشون صحبت کنم یا اینکه کامنت بذارم "با توجه به اینکه خانوادشونم کامنت هارو میبینن"؟؟
    نه با صفحه و شناسه خودتون اون عکس که گذاشته بودن رو برای خودشون خصوصی شیر کنید و زیرش با اعتماد به نفس کامل بنویسین که دارن اشتباه میکنن و دلیل شما برای رد کردن ایشون نداشتن یه شغل مناسب تر بوده و پدرتون در واقع تا یه حدودایی حق داشتن و اینکه این پیام صرفا جهت این بوده که شما رو از اشتباه در بیارم که ملاک من در درجه اول مادیات نبوده هرچند مهمه اما اولویت اول نیست و اینکه لطفا این پیام رو بعد از قرائت پاک کنید چون دوست ندارین کسی مطلع باشه و اینا..بعد از این اگر واقعاً دوستتون داشته باشه واسه داشتنتون تلاش میکنه و میجنگه تا بدستتون بیاره

11. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7287
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    106
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

اگر عمومی کامنت بزارین نه تنها خانواده ایشون بلکه بقیه فالوارای خودتون هم متوجه میسن پس حتما خصوصی بزارین

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)