مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نداشتن علاقه

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35011
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نداشتن علاقه

سلام من ۲۰ سالمه  و دانشجوم  و یه دختر عمو دارم که حدود ۱۷ سالشه جریان من از اونجا  شروع میشه که   از قدیم  مرحوم مادر بزرگم گفته بود دختر عموم واسه منه ، این همیشه تو فامیل بود همه میدونستن خلاصه چند روز پیش عمم گفت به من که اسم تو روی دختر عموته اگر بهش علاقه ای داری که اقدامی بکن اگر هم حسی بهش نداری  بگو شاید یکی دیگه بخاد بره خواستگاریش .. منم با توجه به این که شناختی از خانواده ی عموم داشتم  و شعار های که همیشه میدادن مثلا سن  دخترش که  باید ۲۰ سال به بالا باشه تا شوهر بده کاملا مطمعن بودم  که جوابش  نه است از طرف دیگه بابا و مامان خودمم  دختره رو دوس داشتن و اصلا نمی تونستم بگم نه  ولی مطمعن بودم که برم خواستگاری نه میگن اینطوری هم پدرو مادرم ازم ناراحت نمی شدن هم  من  به وصیت مرحوم مادر بزرگم عمل کرده بودم    منم دوس داشتم که نه بگن چون اصلا علاقه ای به این دختر نداشتم و با نه  اونا بار این حرف  نا به جا  از روی  دوشم واسه همیشه بلند میشد منم رفتم خواستگاری  که در کمال ناباوری گفتن بله کا یعنی  هر چی نقشه ریخته بودن  خراب  شد  و الان اونا منتظر ما هستن که اقدام بعدی رو بکنیم  البته اینم بگم که دختر عموم  از هر لحاظ دختریه که دومی نداره  اما من علاقه ای بهش ندارم  ... به نظر شما‌ دوستان من چیکار کنم چه راحلی  رو پیشنهاد میدید  که من از این شرایط در بیام  شاید اگه من قدرت نه گفتن داشتم اینطور نمیشد منتظر پاسختون هستم (( البته امیدوارم شرایطمو تو این اجتماع   درک کنین)))
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.08
    تشکـر
    5,946
    تشکر شده 6,084 بار در 2,885 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نداشتن علاقه

سلام
    بهتره با خود دخترعموتون صحبت کنید و به طوری ک بهش برنخوره بگین ک اونو مثه خواهر خودتون میدونین و فک میکردین نگاه اونم برادری هست و وقتی عمه ازم اینو خواستن نخواستم من نه بگم ک فکر بد درموردتون بکنن و میخواستم خودت نه بگی و ردم کنی.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

نداشتن تهوع در بارداری,  نداشتن رابطه زناشویی,  نداشتن خواستگار,  نداشتن تمرکز,  نداشتن ترشح در بارداری,  نداشتن اعتماد به نفس,  نداشتن گواهینامه,  نداشتن علائم بارداری,  نداشتن مادر,  نداشتن ویار نشانه چیست,  نداشتن علاقه به شوهر,  نداشتن علاقه به خواستگار,  نداشتن علاقه به همسر,  علاقه نداشتن به درس,  علاقه نداشتن به رشته,  علاقه نداشتن به نامزد,  علاقه نداشتن به کار,  علت علاقه نداشتن به درس,  علاقه نداشتن به بچه,  علاقه نداشتن دختر,  قدرات,  قدرة قادر,  قدرت بسرعه تنساني,  قدرت في الداخل,  قدرة الله,  قدرتنا,  قدرت خلاص,  قدرت تبعد,  قدرت تعوفني بالعافيه,  قدرت تعوفني,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منشن الكايد,  من اللي اختار اسمك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)